Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

hohvar pisze:
Marcin_L pisze:Powiedział hohvar :::cheese:::
A czy jam się reklamował jako Polak??? (:]
Tak, pisząc:
hohvar pisze:
bialas55 pisze:Było coś jeszcze, zdaje się też US. I swear , i kill you do sędziny bocznej.
Cholera, pisz Polaku po polsku, bo my tu nie gęsi a swój język mamy... :tired:
Z kontekstu moim zdaniem można wnioskować, że do Ciebie Polaka należy pisać po polsku. :wink:
Jurek Kiler pisze:Ona nie, tylko jej siostra. Inna sprawa, że nie z własnej winy. :P
Nie kupuję tego, że to nie z jej winy. Policja orzekła, że nikt nie był winny, z tego co czytałem, co mnie sugeruje, że rodzina ofiary dostała kasę i poszli na ugodę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Gary pisze:Jurek Kiler pisze:
Ona nie, tylko jej siostra. Inna sprawa, że nie z własnej winy.

Nie kupuję tego, że to nie z jej winy. Policja orzekła, że nikt nie był winny, z tego co czytałem, co mnie sugeruje, że rodzina ofiary dostała kasę i poszli na ugodę.
Uczciwie przyznam, że nie pamiętam jak to było, jedynie tyle, że uznano ją z jakiś powodów za niewinną, że tam ktoś na czerwonym wiechał, w sensie ofiara. Twoja opcja jest możliwa, bo wiemy dobrze, że mówimy o pieniądzach, które mogą zawrócić w głowie, a dla Williams niekoniecznie. ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Ofiarą był pasażer drugiego auta, facet, kierowała żona. Ją też uznano za niewinną, a jak się wjeżdża na czerwonym, to jest się raczej winnym, stąd wietrzę spisek, że Venus była winna, ale się dogadała z rodziną ofiary oraz władzami.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Z tego co ja pamiętam to Venus wyjechała z podporządkowanej. Ona była w SUV-ie, a poszkodowani, starsze małżeństwo, w jakimś mniejszym aucie. Szanse były dla nich słabe ...
Z tego co też mi się przypomina to na początku sama wdowa (starsza pani) chciała odpuścić, ale dzieci zwietrzyły "okazję" i poszły komunikaty do mediów, że nie darują. Pewnie się dogadali ;)
I to nie był pierwszy przypadek w karierze kierowcy Venus. Wcześniej bez konsekwencji śmiertelnych.
Cóż, baba za kierownicą jak zawsze jest durna! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Gary pisze:
hohvar pisze:
Marcin_L pisze:Powiedział hohvar :::cheese:::
A czy jam się reklamował jako Polak??? (:]
Tak, pisząc:
hohvar pisze:
bialas55 pisze:Było coś jeszcze, zdaje się też US. I swear , i kill you do sędziny bocznej.
Cholera, pisz Polaku po polsku, bo my tu nie gęsi a swój język mamy... :tired:
Z kontekstu moim zdaniem można wnioskować, że do Ciebie Polaka należy pisać po polsku. :wink:
Tak, jeśli inkluzywnie traktować wspólnotę użytkowników forum założonego w Polsce i stosującego polszczyznę jako podstawowy system komunikacji językowej i tylko, jeśli implikować to ma (moim zdaniem niesłusznie) polskość wszystkich użytkowników takiego forum. My było tu zatem (uzurpatorskim?) mówieniem z pozycji wspólnoty forum.
Czym innym jest natomiast eksplicytne eksponowanie przynależności plemienno-narodowej (w innym co prawda wątku) przy jednoczesnym używaniu języka obcego. To trochę jak nasi narodowcy krzyczący "sieg heil" albo piszący na murach "Polen uber alles" (z u umlaut of course :wink: ).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:Jurek Kiler pisze:
Ona nie, tylko jej siostra. Inna sprawa, że nie z własnej winy.

Nie kupuję tego, że to nie z jej winy. Policja orzekła, że nikt nie był winny, z tego co czytałem, co mnie sugeruje, że rodzina ofiary dostała kasę i poszli na ugodę.
Uczciwie przyznam, że nie pamiętam jak to było, jedynie tyle, że uznano ją z jakiś powodów za niewinną, że tam ktoś na czerwonym wiechał, w sensie ofiara. Twoja opcja jest możliwa, bo wiemy dobrze, że mówimy o pieniądzach, które mogą zawrócić w głowie, a dla Williams niekoniecznie. ;)
Mogliście se darować. Jakiś bialas podpuszcza na Serenę a wy tu od razu z wypracowaniem na temat Venus...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

TomPL pisze:Mogliście se darować. Jakiś bialas podpuszcza na Serenę a wy tu od razu z wypracowaniem na temat Venus...
A Ty co? Kryptoantybiałas?! rotfl Czarnych bronisz? O_O :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Panowie chyba zgubili samolot z Nowego Jorku. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

TomPL pisze:
Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:Jurek Kiler pisze:
Ona nie, tylko jej siostra. Inna sprawa, że nie z własnej winy.

Nie kupuję tego, że to nie z jej winy. Policja orzekła, że nikt nie był winny, z tego co czytałem, co mnie sugeruje, że rodzina ofiary dostała kasę i poszli na ugodę.
Uczciwie przyznam, że nie pamiętam jak to było, jedynie tyle, że uznano ją z jakiś powodów za niewinną, że tam ktoś na czerwonym wiechał, w sensie ofiara. Twoja opcja jest możliwa, bo wiemy dobrze, że mówimy o pieniądzach, które mogą zawrócić w głowie, a dla Williams niekoniecznie. ;)
Mogliście se darować. Jakiś bialas podpuszcza na Serenę a wy tu od razu z wypracowaniem na temat Venus...
Akurat białas dostał tydzień odpoczynku od forum za podpuszczanie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Obrazek
Dobre :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

To żesz się obudził, autora karykatury oskarżono o (a jakże) seksizm i rasizm. ;)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:To żesz się obudził, autora karykatury oskarżono o (a jakże) seksizm i rasizm. ;)
A nie o dobre poczucie humoru? Ten świat zszedł na psy.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Nie obrażaj psów, proszę Cię, te zwierzęta mają znaczenie więcej oleju w głowie niż propagandziści politycznej poprawności.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

RatRace pisze:
Jurek Kiler pisze:To żesz się obudził, autora karykatury oskarżono o (a jakże) seksizm i rasizm. ;)
A nie o dobre poczucie humoru? Ten świat zszedł na psy.
Karykatura wywołała oczywiście protesty poprawniaków w USA, Australijczycy się bronią, w ogóle jakaś wielka histeria.

BTW. Dzisiaj wyczytałem, że w jakimś świeżym wywiadzie dla jakiejś australijskiej gazety Serena powiedziała, że sędzia czynił jakieś seksistowskie uwagi, więc musiała się bronić O_O O_O . Cała sytuacja była od początku do końca nagrana i miliony mogły jej wysłuchać, więc za to bredzenie o seksizmie sędzia powinien ją pozwać o naruszenie dóbr osobistych.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2018, 10:55 przez Marcin_L, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Ona to w ogóle wszystko przeszktałca, właściwie to po prostu kłamie, cały czas twierdzi, że nie widziała wskazówek Muratoglu itp... z całym szacunkiem, ale wystarczy spojrzeć na moment kołczingu, widać po samym Mouratoglu, po jego gestach, mimice twarzy, że Serena w tym momencie na niego patrzy.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Czy ten sędzia sędziował już coś po szlemie czy jeszcze nic?
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Puchar Davisa Chorwacja - Hiszpania.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Marcin_L pisze:Puchar Davisa Chorwacja - Hiszpania.
Nie interesuje mnie puchar Davisa, ale czytałem, że miał sędziować mecz... Amerykanów.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:
Marcin_L pisze:Puchar Davisa Chorwacja - Hiszpania.
Nie interesuje mnie puchar Davisa, ale czytałem, że miał sędziować mecz... Amerykanów.
Racja - Chorwacja - USA :).

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”