Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

A popatrzcie, co się stało w finale z Halep? Psychika siadła czy fizycznie nie dała rady? Federera nie dajemy rady jednoznacznie zdiagnozować, a co dopiero kobitkę ;D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Przypominam, że to wątek turniejowy. Dyskusje o wyższości świąt BN nad Wielkanocą proszę kontynuować w zawodniczym.
hokej
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

hokej pisze:Akurat jestem wyznawcą teorii (popartej praktyką) śp. Huberta Wagnera, że nie ma czegoś takiego jak słaba psychika na pewnym poziomie, jest natomiast niepewność gry wynikająca ze słabej formy/kondycji.

I na tej bazie - return to kwestia ogrania, teoretycznie Federer ma te tysiące spotkań w CV, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Niby stać Go na wszystko, ale graczy Touru w ilościach hurtowych sobie nie wypożyczy w trakcie sezonu na treningi, żeby wejść w rytm returnowania (przeciwko różnym rodzajom serwisu). Stąd dramat.

Natomiast reszta...cóż, po 40 minutach finału nie miał już nóg. Poleciało wszystko - timing, o którym pisał Vivid, pojawiły się ramy, strzelanie po płotach etc., w konsekwencji nerwy. Facet najnormalniej w świecie nie przepracował uczciwie okresu przygotowawczego i nic już w tym roku z tym nie zrobi.
I moim zdaniem wiek nie ma tu nic do rzeczy, w czasie AO 2017 miał jedną wiosnę mniej a fruwał jak koliber.

Czy Mu się będzie jeszcze chciało? Jego cyrk i małpy. Jako neutralny kibic nie chciałbym oglądać jak rozmienia się na drobne, ale nie zamierzam marudzić. I tak sobie myślę, że dopóki będąc ewidentnie pod formą będzie robił finały/połówki dużych turniejów, to będzie próbował.
Świetnie napisane :::gd::: Nie przyłożył sie Roger w okresie przygotowawczym, jak się okazało negocjował tłusty kontrakt, zawsze był kotem na korcie, ale teraz powolutku staje się leniwym kocurem, spełniony facet, wybitny tenisista i pewnie jako zawodnik cisnąłby rakietę przez okno, ale z jednej strony pchają mu setki milionów dolarów do kieszeni, z drugie jego kumpel ten niesamowity wojownik Rafa łyka te WS i za rok o tej porze może miec ich tyle co mój Fedziu wiec jakaś tam motywacja do gry jednak jest lub musi być.
Z jednym stwierdzeniem się tylko nie zgodzę z Hokejem. Moim zdaniem po 35 roku życia u zawodowca wiek robi jednak sporą różnicę. Nawet u sportowych geniuszy.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Dla mnie porażka Feda finale to połączenie psychiki + słabego przygotowania się pod względem czysto tenisowym jak i motorycznym. Zapadł chyba w jakiś zimowy sen w trakcie tej długiej przerwy przed startem na trawie. ;-P Djokovic zagrał nie zbyt przekonująco, ale wystarczyło. Na USO jednak Rafał wydaje mi się najbezpieczniejszym typem, ale kto wie to WS, tam wszystko jest możliwe.
trainterr pisze:Oj, bardzo nieładnie, bardzo nieładnie. Nie przystoi forumowiczowi, który całe swoje "tenisowe" życie kibicował Federer'owi - nagle wypominać go od "kelnerów" oraz "buraczanych" osobników
Ke? rotfl

Szanowałem go i nawet lubiłem tylko i wyłącznie w pierwszych latach swojej tenisowej "kariery" gdy byłem jeszcze małym gnojkiem. :D Później moje preferencje się zmieniły a Roger został mianowany burakiem i nim już pozostanie. rotfl Umyślne strzelanie piłkami w zawodnika, krzyczenie do niego "f*cking stop" przy siatce, aby go wybić z rytmu i wyciągnąć niemal przegranego seta w 1/2 WSa. Gadki typu "shut up"do kibiców na trybunach, można wymieniać i wymieniać... ;-P Media za to kreują go na całym świecie na wielkiego kortowego dżentelmena. rotfl

Jak pojawił się Djokovic to ceniłem jego styl gry na regularne przebijactwo i granie z kontry. Taki tenis lubię i taki bardziej się utożsamia z moim. Nerwowy potrafi być również, ale on chociaż nie udaje, że jest kimś innym. ;-P

Wiedziałem co robię pisząc poprzednie posty. rotfl Impreza nakręcona, forum żyje... Tak nawiasem to strasznie niektórzy tutaj są wrażliwi na te "buraki". Chyba bardzo zapatrzeni w swojego idola? Proponuję w takim razie wejść na youtube'a, odpalić jakieś kompilacje z "boskim" Rogerem i może Wam ulży. rotfl
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Posprzątane, możecie kontynuować w zawodniczym.
Ale następnym razem gwarantuję, że nie będzie się nikomu chciało i całość wyląduje w śmietniku, prosiłem.
hokej
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”