Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000 Toronto

Gdyby Stephens miała naturalny instynkt killerki, byłaby kolejną, dominującą mistrzynią. Uwielbiam jej płaskie, męskie uderzenia. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000 Toronto

Nevermore pisze:Kompletnie nie "kupuję" tego Cicipasa. Te wygrane to efekt słabości jego dotychczasowych rywali aniżeli wielkiego talentu Greka. Nadal powinien dziś wytrzeć nim kort.
Po drugie wkurzają mnie ludzie, którzy stawiają stopy jak kaczka :tired: .
Thiem, Djoko, Zverev, Anderson wciąż w gazie... Bronione meczowe, Kompletnie nie kupuje tego efektu słabości jego rywali.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 1000 Toronto

Lukasz_b20 pisze:A jak reszta obstawia dzisiejszy finał?Prawda jest taka, że jeśli Cicipas wygra dziś z Nadalem to prawdopodobnie mamy doczynienia z graczem wybitnym. Natomiast jeśli przegra to nic nie wiemy.. Bo równie dobrze mógł to być turniej jego życia (limit szczęścia wykorzystał na max w ostatnich 4meczach) Natomiast jak ogra Rafe to o szczęściu już nie ma mowy.
VAMOS CICIPASIE!

Wiem, że Nadal na mączce to prawdziwy potwór, tutaj niby mamy hard, ale mimo wszystko pamiętam bezradnść Greka w barcelońskim finale z Rafą i marnie to widzę. Fajny ten mecz pań, ale mimo wszystko mogłyby się nieco pospieszyć, o 08:00 muszę się zameldować w pracy.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000 Toronto

SABR pisze:
Nevermore pisze:Kompletnie nie "kupuję" tego Cicipasa. Te wygrane to efekt słabości jego dotychczasowych rywali aniżeli wielkiego talentu Greka. Nadal powinien dziś wytrzeć nim kort.
Po drugie wkurzają mnie ludzie, którzy stawiają stopy jak kaczka :tired: .
Nic dwa razy się nie zdarza... tym bardziej z trzema zawodnikami z top10. ;)
//Nawet czterema.

Stephens przegra mecz będąc jakościowo lepszą...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 1000 Toronto

Stare demony się odezwały u Halep, a tymczasem panowie nie czekają na koniec meczu pań i już grają.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000 Toronto

Coraz młodsi Ci rywale Rafała. O_O
Trzymaj się Stefek bo fajny z ciebie herbatnik i Vamos Rafa. :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000 Toronto

Drugi najlepszy w historii tenisista dryfuje na fali swojego imponująco dobrego serwisu po kolejny tytuł i kolejny milion. Ile on tych punktów przegrał przy własnym serwisie ? Jeden ?
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ATP 1000 Toronto

Nie ma sensu już tego oglądać. Nie chcę sobie wyrabiać gorszej opinii o młodym Greku, wolę go zapamiętać z poprzednich pojedynków...
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000 Toronto

A co takiego pokazał ten Grek w poprzednich spotkaniach? Jechał przede wszystkim na dobrej "jedynce", po której skrzętnie wykorzystywał przewagę sytuacyjną. Dalej nie wiem czego on ode mnie chce...
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

Chłopak jest spoko, ale trzeba jednak pamiętać, że Djokovic to w dyspozycji był średniej, a Zverev powinien oddać mu z pięć gemów, bardziej niż poziom jego gry podoba mi się po prostu styl gry i imponował tym jak rozgrywał kluczowe punkty, nie widziałem natomiast meczu, który grał by cały czas bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Kara musi być ;), Grek zostaje dla mnie Cipasem. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Toronto

Nevermore pisze:A co takiego pokazał ten Grek w poprzednich spotkaniach? Jechał przede wszystkim na dobrej "jedynce", po której skrzętnie wykorzystywał przewagę sytuacyjną.
Pokazał ofensywny tenis, mocną głowę, i brak pajacowania. Jak dla mnie wystarczy. Odstawił aż czterech z pierwszej dychy, a jak oni grali i w jakiej byli/chcieli być formie, to już nikt tego nie będzie pamiętał. Na papierze zostało i tyle.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

Jacek iREM pisze:
Nevermore pisze:A co takiego pokazał ten Grek w poprzednich spotkaniach? Jechał przede wszystkim na dobrej "jedynce", po której skrzętnie wykorzystywał przewagę sytuacyjną.
Pokazał ofensywny tenis, mocną głowę, i brak pajacowania. Jak dla mnie wystarczy. Odstawił aż czterech z pierwszej dychy, a jak oni grali i w jakiej byli/chcieli być formie, to już nikt tego nie będzie pamiętał. Na papierze zostało i tyle.
Jeśli nie okaże się to pojedynczym wyskokiem to owszem, będziemy wówczas wspominali jak wszedł od początku z grubej rury.

Jak się śmiałem z zeszłorocznych sukcesów Socka, Krajinovicw czy nawet Goffina i Dimitrova i nie był to dla mnie żaden zwiastun początków sukcesów, a jedynie czysty przypadek. W przypadku Greka widzę szanse na coś dużego, widzę kogoś kto może być wiodącą albo jedną z wiodących postaci tych rozgrywek za rok czy dwa, bo właśnie pokazał fajny tenis i mocną głowę, to że nie pajacował jak np. w młodym wieku Novak jest miłym dodatkiem.

Trzeba jednak pamiętać, że Djokovic zagrał naprawdę słabo a Zverev to właściwie sam przegrał i póki te mecze są świeżo w pamięci to po prostu trzeba o tym pisać, nie ma sensu wariować. Wydaje się jednak, że nie jest to żaden przypadek, że Stefan potrafił te nadążające się okazje wykorzystać, wielu by nie potrafiło. Będziemy obserwować i chyba kibicować.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”