Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Toronto

Barti pisze:Cicipas!! Podoba mi się ta odwaga i naturalnie bh młodego Greka, chociaż tego zepsutego woleja w taju mu długo nie zapomnę. Dajesz, Stefanos! ;)
Na oparach, ale jednak!
świetnie się ogląda tego chłopaka! :angel:
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

Jacek iREM pisze:
stofler pisze:"Niemiec" sam się wykończył. :::gd::: Przegapił sprawdzenie dobrej piłki a głowa nie wróciła już do normalnej gry. Brawo młody. Byle kto nie pokonałby Novaka, nawet grającego w tym turnieju rekreacyjnie.
A jednak muszę Cię wyłączyć, no po prostu nie da się... O_O
Witaj w klubie Jacku. :D
Sasza ładnie sfrajerzył dzisiaj, Grekowi jednak nie żałuję, bo jest spoko Grekiem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Stofler, Grek Serba ograł, bo ten ostatni był słabszy. Tu wielkiej filozofii nie trzeba. Nic wielkiego, w sporcie tak to już jest ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000 Toronto

Vivid pisze:Stofler, Grek Serba ograł, bo ten ostatni był słabszy. Tu wielkiej filozofii nie trzeba.
Okazuje się, że jednak by się przydała. Nie sądzę, żeby Djokovic po wygraniu Wimbla nie pałał rządzą skasowania USO. A jeśli apogeum tegorocznej formy ma przyjść właśnie na ten turniej, dlaczego ma się zarzynać w "kurnikach"?
Kiedyś pewien użytkownik, jak mu tam było... :::hmm::: <alfred> chyba, pouczał że należy czytać między wierszami. Wziąłem sobie to do serca i teraz już wiem, że porażka nie równa porażce jest. :wink:
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:
Jacek iREM pisze:
stofler pisze:"Niemiec" sam się wykończył. :::gd::: Przegapił sprawdzenie dobrej piłki a głowa nie wróciła już do normalnej gry. Brawo młody. Byle kto nie pokonałby Novaka, nawet grającego w tym turnieju rekreacyjnie.
A jednak muszę Cię wyłączyć, no po prostu nie da się... O_O
Witaj w klubie Jacku. :D
A jeszcze niedawno pisałeś, że ci mój styl nie przeszkadza. :/ Oj zawiało obłudą kolego. :!provoke!:
Od początku piszę, że jest taka opcja by posty danego delikwenta były niewidoczne i sam się ciskałeś, że zachęcam do tego innych użytkowników. :D

Czasem natomiast sobie popatrzę co tam popiszesz, np. teraz wiedząc, że mi odpowiesz.
No i czasem jest ciekawie, przyznaję. ;)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000 Toronto

Jurek Kiler pisze:
stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:
Jacek iREM pisze:
stofler pisze:"Niemiec" sam się wykończył. :::gd::: Przegapił sprawdzenie dobrej piłki a głowa nie wróciła już do normalnej gry. Brawo młody. Byle kto nie pokonałby Novaka, nawet grającego w tym turnieju rekreacyjnie.
A jednak muszę Cię wyłączyć, no po prostu nie da się... O_O
Witaj w klubie Jacku. :D
A jeszcze niedawno pisałeś, że ci mój styl nie przeszkadza. :/ Oj zawiało obłudą kolego. :!provoke!:
Od początku piszę, że jest taka opcja by posty danego delikwenta były niewidoczne i sam się ciskałeś, że zachęcam do tego innych użytkowników. :D

Czasem natomiast sobie popatrzę co tam popiszesz, np. teraz wiedząc, że mi odpowiesz.
No i czasem jest ciekawie, przyznaję. ;)
Dlaczego więc agitujesz przeciwko mnie? Czy to taka choroba tego forum czy tylko poszczególnych jego użytkowników, tych wiecznie szukających w życiu asekuracji?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000 Toronto

Rozmyta logika może być ciekawa, na krótką metę.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Dlaczego oni się kłócą, a ja w tym nie biorę udziału? :?
To jest jakaś grubo dęta lipa! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

Vivid pisze:
stofler pisze:Wiem, że głodnemu chleb na myśli ale nie traktuj ludzi swoją miarą. rotfl
Nie widzę związku. My tylko staramy się odświeżyć sobie pamięć w zakresie wyautowania tamtego trolla.
Ty uważaj lepiej na słowa. ;-P

Anderson & Tsitsipas - czyżby sympatyczny Afrykaner miał ponownie zrobić życiowy rezultat, tym razem w Masters? Nie ukrywam jest moim faworytem w tym meczu, bardziej bym chciał jednak Greka, ale musi on lepiej zagrać niż wczoraj z Saszą.

W drugim półfinale pewnie Rafa, aczkolwiek jest szansa, że Kaczanow tak nie zbaranieje jak z Nadalem w kluczowych momentach meczu Cilic, Marin dokonał naprawdę wielkiej sztuki i ciężko będzie to powtórzyć, mieć taką przewagę i tak przerżnąć, wińszuje. Nie mam jednak pojęcia na co za bardzo stać Kaczanowa, nie widziałem go ani razu, Rafę wczoraj po raz pierwszy i forma była daleka od optymalnej, zdecydowanie bardziej Chorwat przegrał niż Hiszpan wygrał ten ćwierćfinałowy pojedynek.
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: ATP 1000 Toronto

Nie wiem jak wam się oglądało mecz Anderson-Tsitsipas, ale według mnie mecz stał na bardzo dobrym poziomie, emocji dla mnie też było dużo, bo kibicowałem Grekowi i zdecydowanie najlepiej ogląda mi się go z tych wszystkich młodych tenisistów, na pewno będę kibicował mu w przyszłości.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000 Toronto

Pacio pisze:Nie wiem jak wam się oglądało mecz Anderson-Tsitsipas...
Wytrzymał napięcie w taju, bronił meczbola, będą z niego ludzie. :::gd::: Przypomina mi trochę Rogera z młodych lat, jednak Grek jest o lata świetlne sympatyczniejszy i bardziej ludzki od Szwajcara. Być może po zmianie epoki, po odejściu Novaka zacznę kibicować właśnie jemu. :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

No to będzie fajny finał :) Z chęcią obejrzę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Toronto

Pacio pisze:Nie wiem jak wam się oglądało mecz Anderson-Tsitsipas, ale według mnie mecz stał na bardzo dobrym poziomie, emocji dla mnie też było dużo, bo kibicowałem Grekowi i zdecydowanie najlepiej ogląda mi się go z tych wszystkich młodych tenisistów, na pewno będę kibicował mu w przyszłości.
Dokładnie! Bardzo mi się podoba, żadnego pajacowania, żadnych durnych manier, skromnie, cichutko i do zwycięstwa. A potem ten tenisowy uśmiech radości.
Trochę jak Borg, jeśli jeszcze ktoś pamięta...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000 Toronto

Jacek iREM pisze:..Trochę jak Borg, jeśli jeszcze ktoś pamięta...
Ja pamiętam..niestety :wink:
Fakt, Stefan godny jest kibicowania, ale na razie VAMOS!
Serce nie sługa.. :giv_hrt:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Borga nie pamiętam, to znaczy jego spotkań. Ale Szwed to był straszny smutas, taki bardziej Sampras. A Tsitsipas (cholera, rozwija się, może daruję sobie już tego Cipasa :P) to mi bardziej zachowaniem (pogodą ducha) pod Gugę Kuertena podchodzi ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

Vivid pisze:Borga nie pamiętam, to znaczy jego spotkań. Ale Szwed to był straszny smutas, taki bardziej Sampras. A Tsitsipas (cholera, rozwija się, może daruję sobie już tego Cipasa :P) to mi bardziej zachowaniem (pogodą ducha) pod Gugę Kuertena podchodzi ;)
W sumie.
Oby zaczął kolekcjonować Rolandy od przyszłego najlepiej już sezonu. :D

Fajny gość, jakby dziś wygrał to po Mastersa sięgnął by niewiele później od Djokovica, tylko z charakteru taki bardziej naturalny, zdecydowanie mniej bucowaty i nie stara się na siłę być zabawny. I oby tak zostało.
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000 Toronto

Kompletnie nie "kupuję" tego Cicipasa. Te wygrane to efekt słabości jego dotychczasowych rywali aniżeli wielkiego talentu Greka. Nadal powinien dziś wytrzeć nim kort.
Po drugie wkurzają mnie ludzie, którzy stawiają stopy jak kaczka :tired: .
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000 Toronto

A jak reszta obstawia dzisiejszy finał?Prawda jest taka, że jeśli Cicipas wygra dziś z Nadalem to prawdopodobnie mamy doczynienia z graczem wybitnym. Natomiast jeśli przegra to nic nie wiemy.. Bo równie dobrze mógł to być turniej jego życia (limit szczęścia wykorzystał na max w ostatnich 4meczach) Natomiast jak ogra Rafe to o szczęściu już nie ma mowy.
VAMOS CICIPASIE!
21 WS..
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000 Toronto

Od tego roku, a dokładnie od turnieju AO stałem się fanem kobiecego tenisa. Dzisiejszy finał w Montrealu jest dla mnie kolejnym świetnym widowiskiem, a dziewczyny przez cały mecz forhendami robią sobie to co piłkarze Amatorzy z Luxemburga zrobili "zawodofcom" z Legii.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000 Toronto

Lukasz_b20 pisze:A jak reszta obstawia dzisiejszy finał?Prawda jest taka, że jeśli Cicipas wygra dziś z Nadalem to prawdopodobnie mamy doczynienia z graczem wybitnym. Natomiast jeśli przegra to nic nie wiemy.. Bo równie dobrze mógł to być turniej jego życia (limit szczęścia wykorzystał na max w ostatnich 4meczach) Natomiast jak ogra Rafe to o szczęściu już nie ma mowy.
VAMOS CICIPASIE!
Chyba za wysokie progi, w dodatku gra 1hbh, więc jest idealnym rywalem dla Rafy, nawet grającego przeciętnie. Poza tym jak on fizycznie będzie wyglądał po trzech z rzędu tak długich meczach? Dla Rafy to chleb powszedni, dla niego chyba nie.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”