asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP 1000 Toronto

Ciekawy mecz młodego z mistrzem. Obaj chcą wygrać a co ważne Stefana stać na zwycięstwo z Dżoko.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Oj, stofler nerwowo powtarza: Federer, Nadal, Sampras ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000 Toronto

Fajnie gra Tsitsipas, z tych młodych to najbardziej leży mi jego styl.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ATP 1000 Toronto

Bardzo interesujący turniej ATP 1000 a tu ledwo 2. strona rozpoczęta. Możecie sobie pogratulować. :::gd::: Tymczasem arcyciekawy mecz Djoko z Grekasem, czy młody dowiezie?
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000 Toronto

lolxd2 pisze:Bardzo interesujący turniej ATP 1000 a tu ledwo 2. strona rozpoczęta. Możecie sobie pogratulować :::gd::: Tymaczasem arcyciekawy mecz Djoko z Grekasem, czy młody dowiezie?
No wiesz Legła Warszawa daje popis z drużyną z Luxemburga, więc niektórzy może wolą inne "widowisko" rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Cipas pogonił klauna to można się przesiąść na bekę z Legły Wszawej. :P
Bramkarz Lakiernik jakiś strasznie nabuzowany. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: ATP 1000 Toronto

Vivid pisze:Oj, stofler nerwowo powtarza: Federer, Nadal, Sampras ... :)
Oj, komuś się chyba płyta zacięła i do tego wciska to w każdym temacie. :/
A tak btw, to chyba zdobywcy licznych szlemów? To co tam Novakowi jakieś Toronto, może się na US szykuje?... :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000 Toronto

Na Toronto szykowal się w Marbelli.. :wink:
Oszolom w odstawkę jednak nie poszedł.. O_O
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

Majorka pisze:Na Toronto szykowal się w Marbelli.. :wink:
Oszolom w odstawkę jednak nie poszedł.. O_O
No i są "efekty"? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ATP 1000 Toronto

Pożegnianie Djoko z Tsitsipasem jak dla mnie mówiło wszystko. Serb na totalnym chilloucie, z uśmiechem. On już wygrał ten turniej wielokrotnie. A nuż lepiej w Cincinnati pójdzie? Przede wszystkim Us Open trzeba liczyć, póki co mogą młodzi szumieć, ale co będzie w najważniejszych turniejach? Dalej kicha?
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000 Toronto

Vivid pisze:Cipas pogonił klauna to można się przesiąść na bekę z Legły Wszawej :P
Bramkarz Lakiernik jakiś strasznie nabuzowany :)
BIG OT:
troszeczkę cieżko się czyta forum gdy w każdym temacie popisuje się wszystko wiedzący i wszystko znający Vivid. Jesteś guru, ale czy dałbyś radę delikatnie wyluzować ? :::gd::: ?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

2_D pisze: BIG OT:
....
... czy dałbyś radę delikatnie wyluzować? :::gd::: ?
Nie!
Koniec BIG OT? ;)

Szarapka w WTA kolejny raz pogoniona. :) Coś brak magicznej pigułki mocno się odbija czkawką koksiarze. :::gd:::
A u panów widzę, że Wawrinka jakoś się Nadalowi postawił.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Toronto

asad pisze:Ciekawy mecz młodego z mistrzem. Obaj chcą wygrać a co ważne Stefana stać na zwycięstwo z Dżoko.
Jeśli chodzi o styl gry, to moim cichym marzeniem jest żeby to właśnie ktoś taki był następcą Fedala. Przepiękny, radosny tenis, oby tylko nie było z nim tak jak z Kyrgiosem (na tego zmanierowanego tenisowego garbusa już patrzeć nie mogę, a talent skurczybyk ma jak Rafa i Fed razem wzięci).
Ale kto wie, nóżki jeszcze cieniutkie jak u Zviereva dwa lata temu, jakby zaopiekował się nim jakiś naprawdę dobry duet trenersko-fitnesowy, i wypracował sobie dobre zdrowie...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000 Toronto

2_D pisze:
Vivid pisze:Cipas pogonił klauna ... :P
BIG OT:
troszeczkę cieżko się czyta forum gdy w każdym temacie popisuje się wszystko wiedzący i wszystko znający Vivid. Jesteś guru, ale czy dałbyś radę delikatnie wyluzować ? :::gd::: ?
Niech nawija, widocznie ma taką potrzebę... rotfl Mnie to bawi ale jeśli ktoś ma inne zdanie - podobno jest taka opcja, która umożliwia wyłączenie z pola widzenia tekstów natarczywego delikwenta. :lol:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Toronto

stofler pisze:... podobno jest taka opcja, która umożliwia wyłączenie z pola widzenia tekstów natarczywego delikwenta. :lol:
Jest, testowane na tobie, :) działa. ;)
Jacek iREM pisze:Ale kto wie, nóżki jeszcze cieniutkie jak u Zviereva dwa lata temu, jakby zaopiekował się nim jakiś naprawdę dobry duet trenersko-fitnesowy, i wypracował sobie dobre zdrowie...
Tym bym się nie przejmował aż tak. Są ludzie o takiej specyficznej budowie, żeby się skichał to łydek jak Ferrer sobie nie wypracuje.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Toronto

Vivid pisze:
Jacek iREM pisze:Ale kto wie, nóżki jeszcze cieniutkie jak u Zviereva dwa lata temu, jakby zaopiekował się nim jakiś naprawdę dobry duet trenersko-fitnesowy, i wypracował sobie dobre zdrowie...
Tym bym się nie przejmował aż tak. Są ludzie o takiej specyficznej budowie, żeby się skichał to łydek jak Ferrer sobie nie wypracuje.
Zvierev dał radę (a zrobili to bardzo mądrze, bo wiadomo że zbyt wczesna siłownia to morderstwo) natomiast w kontekście kolan dość poważny argument, no i bardziej czworogłowe niż o łydki mi biega. Pięknie to widać jak się obejrzy Saszę zaraz po zdobyciu juniorskiego AO, jeszcze wtedy - jak to mój trener mawia CZŁAPAK, a teraz już inna bajka, no i w sumie dobrze przepowiedziałem, bo jakby nie patrzeć TRZECIA RAKIETA globu.
Chciałbym się nie mylić w przypadku Greka, bo naprawdę mi imponuje.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000 Toronto

Tsitsipas nie dał się przełamać do tej pory w turnieju, a grał wszak na Thiema i Djokovica. Ten drugi de facto jest jednym z najlepiej returnujących w historii. Wytrzymałość psychiczna na najwyższym poziomie. Magiczny, jednoręczny backhand, który miał wymierać. Mądra ofensywa bez nieprzemyślanych, ślepych ataków pełną parą. Dobra mowa ciała.

Chłopak ma jeszcze czas. Obym tego nie musiał powtarzać za kilka lat, jak w przypadku pewnego, zagubionego kangurka z korzonkami greckimi. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 1000 Toronto

Cicipas!! Wróciłem po ciężkim dniu w pracy, jedynym pocieszeniem był zimny pszeniczniak w lodówce i toczący się właśnie mecz - włączam odbiornik, a tam szwab gem od końcowego triumfu, nadzieja na dobry spektakl szybko zgaszona... piękny zwrot akcji. Podoba mi się ta odwaga i naturalnie bh młodego Greka, chociaż tego zepsutego woleja w taju mu długo nie zapomnę. Dajesz, Stefanos! ;)
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000 Toronto

"Niemiec" sam się wykończył. :::gd::: Przegapił sprawdzenie dobrej piłki a głowa nie wróciła już do normalnej gry. Brawo młody. Byle kto nie pokonałby Novaka, nawet grającego w tym turnieju rekreacyjnie.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Toronto

stofler pisze:"Niemiec" sam się wykończył. :::gd::: Przegapił sprawdzenie dobrej piłki a głowa nie wróciła już do normalnej gry. Brawo młody. Byle kto nie pokonałby Novaka, nawet grającego w tym turnieju rekreacyjnie.
A jednak muszę Cię wyłączyć, no po prostu nie da się... O_O
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”