Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:Jest zmęczony Anderson i to bardzo. Może jak się rozgrzeje na dobre to mniej będzie czuć nogi, ale to i tak wygląda na 3 sety dla Serba.
Zanim się rozgrzeje to już będzie po meczu. Jedyna szansa dla niego to pierwszy serwis i liczenie na farta w tajach.
Olbrzymią przewagę ma Djoko, patrząc na to co się dzieje inny wynik niż 3:0 będzie zaskoczeniem.
Jeszcze problemy z łokciem, oby dograł.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Może się wyrobią przed Mundialem. Djokovic gra mądrze.

Anderson ma fajną rzeźbę. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

fidga pisze:Jedyna szansa dla niego to pierwszy serwis i liczenie na farta w tajach.
Nie będzie pierwszego serwisu jak jest zmęczony. To jest ze sobą powiązane. Jeszcze jeśli ma coś poważniejszego z łokciem to jest po meczu. Ja nigdy takich problemów nie miałem. Raz jedyny w życiu był taki etap, ale to było raczej zwykłe przeciążenie, zbyt duża dawka tenisa w przeciągu kilku dni. Uczucie jednak straszne, nie ma szans zagrać piłki optymalnie. Każda próba mocniejszego zagrania skutkowała potwornym bólem w łokciu.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Po meczu.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Jakos nie przeszkadza mi ta ogromna jednostronność w meczu, dwa niesamowite półfinały sprawiły, że będzie to jeden z lepszych Wimbow, które widziałem, o ile nie najlepszy. Djoko śpieszy się na finał mundialu - oby zbytnio nie przeciagali ceremonii :D
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Trzeba przyznać, że publika na Wimblu, to się zna na tenisie. Oklaskują każdy punkt Andersona, bo wiedzą, że nie będzie ich zbyt wiele. ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

A komentatorzy nudzą się :)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Rozegrał się trochę Anderson. Może uda mu się dociągnąć do tiebreaka, ale to wszystko co może dzisiaj ugrać.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:
fidga pisze:Jedyna szansa dla niego to pierwszy serwis i liczenie na farta w tajach.
Nie będzie pierwszego serwisu jak jest zmęczony. To jest ze sobą powiązane. Jeszcze jeśli ma coś poważniejszego z łokciem to jest po meczu. Ja nigdy takich problemów nie miałem. Raz jedyny w życiu był taki etap, ale to było raczej zwykłe przeciążenie, zbyt duża dawka tenisa w przeciągu kilku dni. Uczucie jednak straszne, nie ma szans zagrać piłki optymalnie. Każda próba mocniejszego zagrania skutkowała potwornym bólem w łokciu.
A jednak jest i to znowu skuteczny jak z Fedem.
Taj bardzo prawdopodobny.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Anderson w pierwszych setach wygląda, jakby mieli znieść go z kortu, a nagle w trzecich setach cudownie łapie siły. :rolleyes:

Cholera... Zapomniałem o Mundialu. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Amen :D
adro
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 29 sty 2012, 19:23

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Nie ma Federera, nie ma meczu. On na pewno postawiłby się Novakowi, a tak mamy to co mamy.
Jak ten Federer nie ograł Andersona, hmmm...
Finał był wczoraj.
Novak=13 szlem
Na USO będzie bardzo ciekawie. Fed będzie chciał się odegrać, Rafa będzie bronił tytułu, DelPo na pewno zaatakuje no i odrodzony Djoko, może Stan się w końcu odrodzi no i Murek może wróci. Będzie naprawdę ciekawie, byle do USO.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

adro pisze:Jak ten Federer nie ograł Andersona, hmmm...
Podpowiem Ci, był za cienki w uszach dla niego. ;-P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Stefanek na trybunach! Włosy taty w kolorze mamy. :D Był uroczo poważny. :D
adro
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 29 sty 2012, 19:23

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:
adro pisze:Jak ten Federer nie ograł Andersona, hmmm...
Podpowiem Ci, był za cienki w uszach dla niego. ;-P
Hmmm, mówisz za cienki w uszach na Andersona, dobry żart. :)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Pewna byłam, że rozegra się to w trzech i proszę:). :::no.I::: Mój człowiek, ten Novak.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

SABR pisze:Anderson w pierwszych setach wygląda, jakby mieli znieść go z kortu, a nagle w trzecich setach cudownie łapie siły. :rolleyes:
Nie widzę w tym nic cudownego. :rolleyes:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:Ale wiesz, że jak Novak nie wygra... to ładnie będziesz "dojechany"? rotfl
Leć lepiej do kościoła, meczetu, czy gdzie tam chcesz i kopsnij parę złotych w słusznej intencji ;)
Namawiałeś mnie, żebym dał czarnym? :priest: Ty? :sadisptd:
Wszystko poszło zgodnie z planem. Jest 13 tytuł! :::yay::: Oby przyniósł mu szczęście i rozpędził go na autostradzie do kolejnych. :::gd::: Mam teraz spory apetyt na USO i oczywiście Australię. Gdyby się udało, będzie już 15. Vivid zmieni wtedy swoją ramówkę. :lol:
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

Teraz zasadnicze pytanie brzmi: Ile jeszcze tytułów WS Novak zdoła wyszarpać Rafie? Do tej pory więcej był w stanie "odebrać" Rogerowi, ale Szwajcar był też bardziej regularny od Hiszpana w dochodzeniu do tych decydujących faz turniejów (nie licząc RG oczywiście).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wimbledon 2018 (Wielki Szlem)

stofler pisze: Wszystko poszło zgodnie z planem. Jest 13 tytuł! :::yay::: Oby przyniósł mu szczęście i rozpędził go na autostradzie do kolejnych. :::gd::: Mam teraz spory apetyt na USO i oczywiście Australię. Gdyby się udało, będzie już 15. Vivid zmieni wtedy swoją ramówkę. :lol:
Gdyby babcia miała wąsy ... to i tak tramwajem się nie ogolisz :)
Powtarzaj ze spokojem: Federer, Nadal, Sampras ... ;)

Ale prognostyk dla Serba jest dobry, czas pokaże ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”