Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ROLAND GARROS 2018

Tenisówka pisze:Ciężko coś powiedzieć o drabince. Wygląda chyba przyjemnie dla nas :wink: .
To żeś pojechała. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ROLAND GARROS 2018

Jakuboto pisze:Hurkacz przeszedł kwalifikacje! Vivid popędził ze wstydu do smoczej jamy i czeka aż Aga go wyprowadzi :P.
Hubert w turnieju głównym WS. Aż się łezka w oku zakręciła. Nasz ci on!!!
In your face Vividzie. ;)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2018

2_D pisze:
Jakuboto pisze:Hurkacz przeszedł kwalifikacje! Vivid popędził ze wstydu do smoczej jamy i czeka aż Aga go wyprowadzi :P.
Hubert w turnieju głównym WS. Aż się łezka w oku zakręciła. Nasz ci on!!!
In your face Vividzie. ;)
To szło jakoś tak:
Vivid, wróżbita Maciej, wróżka Obiego, stara cyganka...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ROLAND GARROS 2018

Tenisówka pisze:Dolna połówka : Zverev Thiem Tistsipas Wawrinka Djokovic Nishikori .
rotfl rotfl rotfl

Rafa jak zwykle autostrada i to jeszcze na cegle, jestem ciekaw jaki kurs na Hiszpana jest po ujrzeniu drabinki. ;-P
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: ROLAND GARROS 2018

La_Patik- pisze:
Tenisówka pisze:Dolna połówka : Zverev Thiem Tistsipas Wawrinka Djokovic Nishikori .
rotfl rotfl rotfl

Rafa jak zwykle autostrada i to jeszcze na cegle, jestem ciekaw jaki kurs na Hiszpana jest po ujrzeniu drabinki. ;-P
No to na ten rok będzie remis z emerytem ze Szwajcarii, w temacie łatwych drabinek.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2018

Nie wiem czym Wy się znowu tak niezdrowo podniecenie? :) Podobno onanizm oślepia, uważaj Jakuboto :P
Znów tylko postawiłem pytanie, czy Hurkacz przerżnie w tej 3 rundzie eliminacji. Nie stwierdziłem tego jakby pewnie niektórzy chcieli żeby mi to potem wytykać ;) Nie ma lekko :P Vidzia nie tak łatwo upolować jak Was :)

Wracając do Hurkacza. To jest niewątpliwy sukces dla tego chłopaka, i brawo.
Nadala nie dostanie, ale np. Djokovic możliwy. I nie, nie życzę Hubertowi źle, ale przecież trzeba być realistą, turnieju nie zwojuje. W takim razie lepiej chyba przerżnąć z np. Ratą na centralnym w trzech szybkich setach, niż z jakimś leszczem w pięciu setach na korcie nr 16 ...
Efekt sportowy ten sam, ale wrażenia i wspomnienia inne ;), a te zostają na zawsze :)

Linette też pierwszy mecz ma w zasięgu. Potem pewnie Osaka, orłem mączki nie jest, ale i tak raczej za wysokie progi,
I jeszcze Fręch, chyba, że już przerżnęła? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ROLAND GARROS 2018

A ja jestem pod wrażeniem pracowitości Hurkacza i pewnej konsekwencji w działaniu. Chłopak odgrywał się w challengerach tylko tyle ile trzeba. Będąc regularnie w cf i sf przeskoczył niedawno na 250 ki. Teraz skutecznie wygrał eliminacje RG. Życzę mu jak najlepiej...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ROLAND GARROS 2018

keicam pisze:A ja jestem pod wrażeniem pracowitości Hurkacza i pewnej konsekwencji w działaniu. Chłopak odgrywał się w challengerach tylko tyle ile trzeba. Będąc regularnie w cf i sf przeskoczył niedawno na 250 ki. Teraz skutecznie wygrał eliminacje RG. Życzę mu jak najlepiej...
Mnie się też jego rozwój podoba, ale z tym przeskokiem na 250 to bym nie przesadzał - ledwie w nich zadebiutował (w pierwszych rundach 2 turniejów). Ale generalnie kierunek OK :).
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ROLAND GARROS 2018

Marcin_L pisze:
keicam pisze:A ja jestem pod wrażeniem pracowitości Hurkacza i pewnej konsekwencji w działaniu. Chłopak odgrywał się w challengerach tylko tyle ile trzeba. Będąc regularnie w cf i sf przeskoczył niedawno na 250 ki. Teraz skutecznie wygrał eliminacje RG. Życzę mu jak najlepiej...
Mnie się też jego rozwój podoba, ale z tym przeskokiem na 250 to bym nie przesadzał - ledwie w nich zadebiutował (w pierwszych rundach 2 turniejów). Ale generalnie kierunek OK :).
Ale ja to napisałem. Osiągając końcowe fazy turniejów challengerowych można się w nich okopać budując sobie w głowie barierę ATP, lub zacząć grać w wyższych ligach. Hubert szybko ruszył do przodu. A że to się stało niedawno? Myślę, że mentalnie i tak mu to pomogło w przejściu kwalifikacji do RG.
Jedyna słuszna droga dla zawodnika nie mającego szans na dzikie karty w "narodowych turniejach", bo takich nie ma...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2018

Chłopak może osiągnąć wartościowe wyniki. Podobno w głowie ma dobrze poukładane i palma mu nie bije. Do tego ma odpowiednie warunki fizyczne (czego np. brak Majchrzakowi).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2018

No Jerzyk to już chyba skreślony, Hurkacz może może...nie doczekamy się pewnie nigdy zawodnika światowej klasy, takiej Radwańskiej w spodniach, ale kogoś kto byłby spokojnie w setce to kto wie, kto wie. Jednak w przypadku Hurkacza to pewnie za dwa lata najwcześniej, na razie dopiero się przebija, fajnie byłoby zagrać na centralu z Rafą czy Novakiem, ale jeszcze fajniej gdyby dostał drugiego leszcza i by go pokonał, a potem dopiero Novak lub Rafael.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2018

Może będzie mecz do obejrzenia? Zależy z kim ta 1-runda i na którym korcie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2018

Powiewa mi ten turniej, ale młodego z ciekawości bym zobaczył, dla niego byłoby to niesłychane przeżycie zagrać z kimś na centralu.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ROLAND GARROS 2018

Vivid pisze:Chłopak może osiągnąć wartościowe wyniki. Podobno w głowie ma dobrze poukładane i palma mu nie bije. Do tego ma odpowiednie warunki fizyczne (czego np. brak Majchrzakowi).
Poznałem Go jak miał jakieś 17 lat i już wtedy to był chłopak wiedzący czego chce. Poza tym, co rzadkość, ma świetnych i rozsądnie go prowadzących rodziców.
Atutów ma sporo, potężny serwis, dobre warunki fizyczne, brak dziury z jakiejkolwiek strony. Problemy zawsze były dwa - brak instynktu killera (masa niezamkniętych, a teoretycznie wygranych meczów) oraz stawy skokowe. Z tego drugiego powodu nie prorokowałem Mu wielkiej kariery, ale wygląda, że ogarnął temat (dawno nie widziałem jego meczu na żywo).

Tak czy inaczej wstydu nie przyniesie, a bardzo bym chciał, żeby zawojował ATP. Ciężko na to pracuje.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2018

Pozostaje mu życzyć wszystkiego najlepszego.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ROLAND GARROS 2018

Vivid pisze:
Wracając do Hurkacza. To jest niewątpliwy sukces dla tego chłopaka, i brawo.
Nadala nie dostanie, ale np. Djokovic możliwy.
Hurkacz dostał Sandgrena, więc jest szansa na awans do kolejnej rundy. :::gd:::

Dodatkowo zaraz Fręch także powinna awansować.
//Oficjalnie Polka także zagra w turnieju głównym. :::yay:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: ROLAND GARROS 2018

Fręch też weszła. :)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2018

Kyrgios - Tomic. To mecz pierwszej rundy, który obejrzę na pewno. :::yay::: Mam nadzieję, że będzie na korcie telewizyjnym. Nastawiam się na prawdziwy spektakl, w każdym znaczeniu tego słowa. :wink:
Drabinka Rafy powinna zaowocować kolejnym tytułem. Wiem - przeciwnicy mogą mieć " dzień konia", faworyt dzień gorszego samopoczucia - ale wygląda to dobrze i należy taką drabinkę wykorzystać.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ROLAND GARROS 2018

Hurkacz trzeba przyznać papiery ma. Zobaczymy co pokaże w 1R.
21 WS..
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2018

Z Nadalem na Rolandzie raz ktoś miał dzień konia, był to Soda w 2009, poza tym kontuzja (akurat wtedy pewnie by nie wygrał) i raz Djokovic i wielki kryzys Hiszpana.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”