Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Jurek Kiler pisze:Ale ma facet bilans w tym roku, 5:5. Niesamowita lekcja dla nas wszystkich jak to nisko można upaść.
Myślę, że 99% stawki ATP wzięłoby w ciemno 12 Szlemów i tak niski upadek. :/ Nie wyszła ci ta lekcja chyba. :::moron:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 500: Barcelona 2018

stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:Ale ma facet bilans w tym roku, 5:5. Niesamowita lekcja dla nas wszystkich jak to nisko można upaść.
Myślę, że 99% stawki ATP wzięłoby w ciemno 12 Szlemów i tak niski upadek. :/ Nie wyszła ci ta lekcja chyba. :::moron:::
A moim zdaniem wyszła. Owszem, 99% ATP na starcie kariery wzięłoby 12 Szlemów, a potem taki kryzys. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak ktoś już jest na topie, to nie za bardzo podoba mu się spadanie z niego i nie każdy sobie z tym radzi. Przypadek Novaka jest swego rodzaju lekcją, że będąc na topie trzeba pamiętać, że nie jest się tam na zawsze i że nie zawsze będzie to powolne osuwanie się ze szczytu, czasem może to być spadek w przepaść.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Gary pisze:
stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:Ale ma facet bilans w tym roku, 5:5. Niesamowita lekcja dla nas wszystkich jak to nisko można upaść.
Myślę, że 99% stawki ATP wzięłoby w ciemno 12 Szlemów i tak niski upadek. :/ Nie wyszła ci ta lekcja chyba. :::moron:::
A moim zdaniem wyszła. Owszem, 99% ATP na starcie kariery wzięłoby 12 Szlemów, a potem taki kryzys. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak ktoś już jest na topie, to nie za bardzo podoba mu się spadanie z niego i nie każdy sobie z tym radzi. Przypadek Novaka jest swego rodzaju lekcją, że będąc na topie trzeba pamiętać, że nie jest się tam na zawsze i że nie zawsze będzie to powolne osuwanie się ze szczytu, czasem może to być spadek w przepaść.
W przypadku Serba musiało zdarzyć się coś wyjątkowego. Albo został złapany na dopingu i dostał ultimatum albo jest kruchy psychicznie i okoliczności życiowe zrobiły z niego wraka mentalnego jako sportowca. Stąd ten spadek w przepaść, jak to nazwałeś. Nie zmienia to jednak faktu, że jego karierę należy uznać za wyjątkową. :::gd:::
Myślę więc, że należy mu się więcej szacunku a mówienie o "niskim upadku" kojarzy się jednoznacznie - jest obraźliwe, drwiące i szydercze. :::bd::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Gary pisze:
stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:Ale ma facet bilans w tym roku, 5:5. Niesamowita lekcja dla nas wszystkich jak to nisko można upaść.
Myślę, że 99% stawki ATP wzięłoby w ciemno 12 Szlemów i tak niski upadek. :/ Nie wyszła ci ta lekcja chyba. :::moron:::
A moim zdaniem wyszła. Owszem, 99% ATP na starcie kariery wzięłoby 12 Szlemów, a potem taki kryzys. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak ktoś już jest na topie, to nie za bardzo podoba mu się spadanie z niego i nie każdy sobie z tym radzi. Przypadek Novaka jest swego rodzaju lekcją, że będąc na topie trzeba pamiętać, że nie jest się tam na zawsze i że nie zawsze będzie to powolne osuwanie się ze szczytu, czasem może to być spadek w przepaść.
No z tym nie wygram, jak ktoś alfreda zacytuję to i ja jego post zobaczę. :D
Oczywiście dobrze zrozumiałeś co miałem myśli, dokładnie o to mi chodziło :::gd::: . stofler z kolei chyba w ogóle nie skumał, wyjechał z faktem, że prawie każdy by chciał tak dużo wygrać a następnie tak upaść, tylko co ma piernik do wiatraka. :rolleyes:
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Jurek Kiler pisze:
Gary pisze:
stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:Ale ma facet bilans w tym roku, 5:5. Niesamowita lekcja dla nas wszystkich jak to nisko można upaść.
Myślę, że 99% stawki ATP wzięłoby w ciemno 12 Szlemów i tak niski upadek. :/ Nie wyszła ci ta lekcja chyba. :::moron:::
A moim zdaniem wyszła. Owszem, 99% ATP na starcie kariery wzięłoby 12 Szlemów, a potem taki kryzys. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak ktoś już jest na topie, to nie za bardzo podoba mu się spadanie z niego i nie każdy sobie z tym radzi. Przypadek Novaka jest swego rodzaju lekcją, że będąc na topie trzeba pamiętać, że nie jest się tam na zawsze i że nie zawsze będzie to powolne osuwanie się ze szczytu, czasem może to być spadek w przepaść.
stofler z kolei chyba w ogóle nie skumał, wyjechał z faktem, że prawie każdy by chciał tak dużo wygrać a następnie tak upaść, tylko co ma piernik do wiatraka. :rolleyes:
Dokładnie to samo pomyślałem jak przeczytałem te jego wypociny.

A co do tego spadku to w pełni się zgadzam z wami. :::gd:::
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Jurek Kiler pisze:tylko co ma piernik do wiatraka. :rolleyes:
Jeśli nie wyczułeś w jego poście drwiny to znaczy, że albo nie chciałeś wyczuć, z jakiegoś powodu, albo jesteś zwyczajnie, :::scratchy::: mało rozgarnięty. rotfl
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Barcelona 2018

stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:tylko co ma piernik do wiatraka. :rolleyes:
Jeśli nie wyczułeś w jego poście drwiny to znaczy, że albo nie chciałeś wyczuć, z jakiegoś powodu, albo jesteś zwyczajnie, :::scratchy::: mało rozgarnięty. rotfl
Opanuj się, nie każdy post dotyczący Serba ma na celu "coś więcej" niż jest w nim zawarte. I jest to istotnie lekcja, bo osobiście nie widziałem by ktoś tak klasowy, rozgarnięty i raczej nie głupi zaliczył taki dzwon. Krytyki większej w tym nie ma, przykład Djokovica jedynie pokazuje, że to są tylko ludzie, że nawet ktoś wybitny i kumaty z różnych względów (moim zdaniem bardziej zewnętrznych niż zdrowotnych) może się kompletnie pogubić. Osobiście kibicuję mu w powrocie, bo tenis teraz średnio się nadaje do oglądania. Tobie natomiast odpisuję raz, ale może zdejmiesz te klapki z oczu w końcu.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Jurek Kiler pisze:Tobie natomiast odpisuje raz...
Wiesz co, też mi się już nie chce komentować twoich bohomazów. :::bd::
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Trzeci set w meczu Dimitrov - Jaziri. Strasznie cienko Bułgar w drugim secie. Jaziri z kolei nadzwyczaj solidnie grający.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Dimitrov przegrał już w tym roku z Jazirim w Dubaju. Tym razem też mecz na styk, ale wywinął się Bułgar.

A Tsitsipas robi kolejny dobry wynik w tym roku. Zagra w ćwierćfinale z Thiemem. :::gd:::
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Całkiem sympatyczne ćwierćfinały:
12:30 Thiem-Tsitsipas
14:00 Busta-Dimitrov
15:30 Nadal-Klizan
17:00 Goffin-Agut
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Tsitsipas w półfinale! - 6:3, 6:2 z Thiemem.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Jak Grek ma dzień, to jego gra robi wielkie wrażenie. Pamiętam jak w Doha grał z Gasquetem i Francuz nie miał nic do powiedzenia, a ja się zastanawiałem, kto to jest ten Tsitsipas.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Cambrinus pisze:Jak Grek ma dzień, to jego gra robi wielkie wrażenie. Pamiętam jak w Doha grał z Gasquetem i Francuz nie miał nic do powiedzenia, a ja się zastanawiałem, kto to jest ten Tsitsipas.
A ja pierwszy raz ogladałem go, kiedy wygrał z nieco wyżej notowanym Majchrzakiem w jakimś turnieju w Tunezji, Egipcie czy innym Maroku. Byli obaj wtedy gdzieś tuż za ATP 200. Mecz był wyrównany, ale Tsitsipas lepiej przytrzymał piłkę, za to Majchrzak pękł psychicznie.

Od tego czasu Tsitsipas wzmocnił grę i jest, gdzie jest, a Majchrzak nadal za 200.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Carreno ogrywa Grigora w dwóch setach. Ten Nadal nie będzie miał z kim tu przegrać...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 500: Barcelona 2018

niespotykany pisze:Carreno ogrywa Grigora w dwóch setach. Ten Nadal nie będzie miał z kim tu przegrać...
No faktycznie, "ostatnia nadzieja Bałkanów" odpadła to nie ma z kim. rotfl rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 500: Barcelona 2018

upSET alert:

Rafa przegrywa seta na chwilę obecną 2:4. Czyżby po streaku setów? O_O
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Martin już tylko jeden gem od wygrania seta. Ciekawe czy mu starczy pary jeśli nawet to wygra?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 500: Barcelona 2018

Jakuboto pisze:Martin już tylko jeden gem od wygrania seta. Ciekawe czy mu starczy pary jeśli nawet to wygra?
Rafa chyba szykuje się na zadanie ciosu właśnie przy serwowaniu Klizana na seta. :tired:

//Trzy setowe piłki nie pomogły, 5:5 i serwis Rafy.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2018, 17:55 przez SABR, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Barcelona 2018

No i zadał. To już po meczu.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”