Dziuballo
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 1 cze 2015, 17:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

WarriorsOfAden pisze: Idąc Twoim tokiem rozumowania to nawet jakby Chung ograł Berdycha, Cilica, Nadala, Djokovica i Zvereva to i tak nie byliby to żadni poważni przeciwnicy, bo Berdych to drewno, Cilic niestabilny emocjonalnie, Nadal ma problemy z kolanem, Djokovic grający jedną ręką i Zverev, bo Zverev odpada we wczesnych fazach turnieju...

Nie no, super logika. ;-P
Przeinaczasz. Myślę, że koledze chodziło o to, że fakt pokonania zawodzącego w WS Zvereva oraz mającego problemy Djokovica nie oznacza, że można pokonać zdrowego i będącego w formie Federera.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Trochę dziwne zachowanie Koreańczyka. Spokojnie mogl seta dokonczyc jakos lepiej by to wyglądało. A tak jakoś na miękkiego wyszedł..
21 WS..
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Chudy pisze: Melduję się na półfinale rotfl Eh zdążyłem obejrzeć trzy gemy i krecz
Jakbyś zrobił na odwrót tzn 3 pierwsze gemy i się wymeldował to rozumiem, ale tak to sie sfrajerzyłeś.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Ucieczka z miejsca zbrodni.
Co ciekawe to ofiara uciekła nie zbrodniarz...
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

van basten pisze:
Chudy pisze:Melduję się na półfinale rotfl Eh zdążyłem obejrzeć trzy gemy i krecz[/quote

Jakbyś zrobił na odwrót tzn 3 pierwsze gemy i się wymeldował to rozumiem, ale tak to sie sfrajerzyłeś.
Za chwilę obejrzę powtórkę.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

2_D pisze:Ucieczka z miejsca zbrodni.
Co ciekawe to ofiara uciekła nie zbrodniarz...
Hahaha, w punkt. :::gd:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Krecz z powodu odcisków w półfinale WS??? Really, skarpety????
Rusty`emu musiałoby stopę urwać, żeby wpadł na taki pomysł. I to bez pierdyliona specjalistów od wszystkiego w sztabie.
Pa, pa Korea, u mnie w rankingu jesteś pomiędzy płaczącym Federerem, a płaczącym Cilicem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
gr900
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 29 cze 2010, 14:36

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Zgodnie z moimi przewidywaniami Roger z łatwością zameldował się w finale. Cieszy to, że znów spędził mało czasu na korcie, więc do finału przystąpi na świeżości. Federer staje przed szansą wygrania AO bez straty seta - niesamowite jak na gracza "lekko" po 30.
Jubileuszowy 20 szlem coraz bliżej.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:
2_D pisze:Ucieczka z miejsca zbrodni.
Co ciekawe to ofiara uciekła nie zbrodniarz...
Hahaha, w punkt. :::gd:::
Jeszcze klasyczne: "zabili go u uciekł".
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

hokej pisze: Pa, pa Korea, u mnie w rankingu jesteś pomiędzy płaczącym Federerem, a płaczącym Cilicem.
Każdy ma inna wrażliwość. Poza tym Fedziu płakał po fakcie, a nie w trakcie :)
Dlaczego tak nie lubisz (nie nawidzisz) Fedzia ?
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

hokej pisze:Krecz z powodu odcisków w półfinale WS??? Really, skarpety????
Rusty`emu musiałoby stopę urwać, żeby wpadł na taki pomysł. I to bez pierdyliona specjalistów od wszystkiego w sztabie.
Pa, pa Korea, u mnie w rankingu jesteś pomiędzy płaczącym Federerem, a płaczącym Cilicem.
Odcisk odciskowi nierówny. Ktoś może zrezygnować z bólu głowy, ktoś zaśmieje się z takiego powodu, ale inny, kto miał bóle migrenowe zrozumie.
No i zawsze cokolwiek ktokolwiek by czegoś nie zrobił łatwo znaleźć waleczniejszego, twardszego, dowcipniejszego, słabszego, czy płaczliwszego a na forum bardziej "eksperckiego", "wszystkowiedzącego", "wiedzącego lepiej, jak sam zawodnik" o ultra fachowcach od psychologii sportu nie wspominając.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Męski turniej to ogromne rozczarowanie w tym roku :rolleyes: A biorąc pod uwagę, że przeważnie w AO poziom jest najwyższy to...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Dziuballo pisze:
WarriorsOfAden pisze: Idąc Twoim tokiem rozumowania to nawet jakby Chung ograł Berdycha, Cilica, Nadala, Djokovica i Zvereva to i tak nie byliby to żadni poważni przeciwnicy, bo Berdych to drewno, Cilic niestabilny emocjonalnie, Nadal ma problemy z kolanem, Djokovic grający jedną ręką i Zverev, bo Zverev odpada we wczesnych fazach turnieju...

Nie no, super logika. ;-P
Przeinaczasz. Myślę, że koledze chodziło o to, że fakt pokonania zawodzącego w WS Zvereva oraz mającego problemy Djokovica nie oznacza, że można pokonać zdrowego i będącego w formie Federera.
Napisał wyraźnie, że nie można traktować poważnie wygranych Chunga ze Zverevem i Djokovicem, a nie pisał o tym, że Federer go zweryfikuje. Idąc jego tokiem myślenia, to kogo poza Federerem musiałby Chung pokonać w drodze do półfinału, aby można było pisać, że pokonał poważnych zawodników? Bo podejrzewam, że nawet jakby pokonał Nadala to byłoby pisanie, że ten miał kontuzję kolana i nie można poważnie traktować jego wygranej z Nadalem w takim wypadku.
fidga pisze:Ty tak na serio wrzucasz Berdycha i Zvereva z Nadalem do jednego worka rotfl
A za eksperta robisz też na forum dla hodowców jedwabników?
:rolleyes:
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

hokej pisze:Krecz z powodu odcisków w półfinale WS??? Really, skarpety????
Wielkim mistrzem to Chung raczej nie będzie, a taką świetlaną przyszłość wywróżyła mu połowa forum. Rafa grał kiedyś ze złamanym palcem u ręki i jak twierdzi nawet nie zauważył rotfl .

Panie w tym roku wyjątkowo bardziej postarały się. Jedynka i dwójka w finale to rzadkość w tej dyscyplinie sportu (czyt. WTA :wink: ).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Ania pisze:
Panie w tym roku wyjątkowo bardziej postarały się. Jedynka i dwójka w finale to rzadkość w tej dyscyplinie sportu (czyt. WTA :wink: ).
Turniej kobiet znacząco lepszy niż facetów. Mecze Halep vs Davis czy Halep vs Kerber to pozycje obowiązkowe do obejrzenia dla każdego miłośnika tenisa.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

karjar pisze:
hokej pisze:Krecz z powodu odcisków w półfinale WS??? Really, skarpety????
Rusty`emu musiałoby stopę urwać, żeby wpadł na taki pomysł. I to bez pierdyliona specjalistów od wszystkiego w sztabie.
Pa, pa Korea, u mnie w rankingu jesteś pomiędzy płaczącym Federerem, a płaczącym Cilicem.
Odcisk odciskowi nierówny. Ktoś może zrezygnować z bólu głowy, ktoś zaśmieje się z takiego powodu, ale inny, kto miał bóle migrenowe zrozumie.
No i zawsze cokolwiek ktokolwiek by czegoś nie zrobił łatwo znaleźć waleczniejszego, twardszego, dowcipniejszego, słabszego, czy płaczliwszego a na forum bardziej "eksperckiego", "wszystkowiedzącego", "wiedzącego lepiej, jak sam zawodnik" o ultra fachowcach od psychologii sportu nie wspominając.
Oczywista oczywistość karjar. Ale nie jest oczywistością, jeśli się to nałoży na cele, ambicje itd. Nawet przyjmując założenie, że Chung nie ma mentalności zwycięzcy, to wniosek jest jeden - niczego nie osiągnie.
Co nie zmienia faktu, że może się ogarnie i zrozumie. Bo niby dlaczego grając z Nadalem nawet Fed trząsł gaciami przy meczowych? I potrzebował dłuugich lat, żeby sobie z tym poradzić.

Nie skreślam Chunga jako tenisisty potencjalnie dużego formatu. Skreślam go z listy obserwowanych z zaangażowaniem.
2_D pisze:
hokej pisze: Pa, pa Korea, u mnie w rankingu jesteś pomiędzy płaczącym Federerem, a płaczącym Cilicem.
Każdy ma inna wrażliwość. Poza tym Fedziu płakał po fakcie, a nie w trakcie :)
Dlaczego tak nie lubisz (nienawidzisz) Fedzia ?
W życiu Chińczyka nie określił bym swoich "uczuć" do Szwajcara w ten sposób. Po prostu pozbawił mnie tym finałem zaangażowania emocjonalnego w obserwowaniu Jego kariery.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Czy Was także Koreańczyk zmylił w kwesti oceny jego psychiki ? Wydawał sie być skałą, opoką. A może to jednorazowy wyskok mentalny. Maestro po drugiej stronie grający na luzaka, już ogromny sukces w postaci 1/2 AO i tysiące ludzi na trybunach, a chłopu (raczej chłopczykowi) nie idzie jak miało. Boli ciało, boli psyche, dużo emocji i przestajemy myśleć lub myślimy: " w nogi"!
Dobrze bedzie, wróci młody mocniejszy, ale grać mógł do końca bo tak jakoś niehonorowo wyszło.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

hokej pisze:Nie skreślam Chunga jako tenisisty potencjalnie dużego formatu. Skreślam go z listy obserwowanych z zaangażowaniem.
2_D pisze:
hokej pisze: Pa, pa Korea, u mnie w rankingu jesteś pomiędzy płaczącym Federerem, a płaczącym Cilicem.
Każdy ma inna wrażliwość. Poza tym Fedziu płakał po fakcie, a nie w trakcie :)
Dlaczego tak nie lubisz (nienawidzisz) Fedzia ?
W życiu Chińczyka nie określił bym swoich "uczuć" do Szwajcara w ten sposób. Po prostu pozbawił mnie tym finałem zaangażowania emocjonalnego w obserwowaniu Jego kariery.
Tym jednym incydentem ??? Naprawdę ???
Ale do kobiecych zachowań tak nie podchodzisz ? To nie byłoby mądre :::scratchy:::
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Płaczący w niedzielę Cilic dopełni obrazu :hanky:
Dno, muł i wodorosty.

Były dwa dobre spotkania ... u dziewczyn. Wiadomo od zawsze, że dziewczyny są po prostu lepsze :!ok!:.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Chung wzoruje się na Nole w 100%, Novak też lubił kreczować, niedaleko pada jabłko od jabłoni rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”