Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Ma ktoś może działający stream do polskiego Eurosportu?
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
glazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 3 sie 2009, 09:59

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Gary pisze:
glazek pisze:Szkoda polskiego finału ale wielkie brawa dla obu a zwłaszcza Halep.
Polski finał, to byłby Radwańska - Linette. :wink: Ty piszesz o finale niemiecko-duńskim, obie wybrały dla kogo chcą grać. :]
E... tam. Wiadomo, że polski w cudzysłów należałoby wziąć, niemniej nie czepiałbym się kto dla kogo gra, to jest jasne!
Dla mnie byłby "polski" finał i chyba dla wielu kibiców też ;)
Awatar użytkownika
glazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 3 sie 2009, 09:59

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

fortomorrow pisze:Ma ktoś może działający stream do polskiego Eurosportu?
Na meczykach był działający przynajmniej w meczu Kerber-Halep i dzięki temu w drodze do pracy i pracy drugi i trzeci set się obejrzało!. Czasami cięło, ale generalnie było OK.
Nie pamiętam już jednak dokładnie który to był stream.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

fortomorrow pisze:Ma ktoś może działający stream do polskiego Eurosportu?
Uciekaj od polskiego Eurosportu jak najdalej. rotfl
http://tele-wizja.is/eurosport-1/
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

SABR pisze:
fortomorrow pisze:Ma ktoś może działający stream do polskiego Eurosportu?
Uciekaj od polskiego Eurosportu jak najdalej. rotfl
http://tele-wizja.is/eurosport-1/
Eee tam, Stopa jest to mogę oglądać :D

Dzięki za streama!

Edmund na razie przeciętnie bardzo. No i set dla Cilica - 6:2.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Nudny mecz. Większą ekscytację budzi we mnie czytanie blogów naszych Forumowiczów. :D
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

SABR pisze:Nudny mecz. Większą ekscytację budzi we mnie czytanie blogów naszych Forumowiczów. :D
No ale chyba nie bloga Garego...

...chyba, że lubisz opisy tak dokładne, że zliczające ilość kęsów, w których kolega uporał się z suchą bułką zjedzoną między 12 a 45 sekundą trzeciej przerwy między gemami w drugim secie meczu, z którego Gary zapamiętał (i co gorsza - opisał...) nie tylko przebieg każdej pojedynczej wymiany, ale także didaskalia w typie koloru szortów przechodzącego obok kortów buca głośno gadającego przez telefon oraz fakt, że w finałowych chwilach rozgrzewki obu zawodników rozproszyło stado dokładnie 38 wron, przelatujące nad kortem z kierunku północno-zachodniego...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

No nudy, nudy. Jutro powinno być ciekawiej ;)
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Kamil1
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:05

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Polski eurosport można oglądać za darmo przez 5 dni na https://tv.eurosport.pl. Wystarczy się zarejestrować i jako płatność wybrać PayPal. 15zł pobierane jest dopiero po 5 dniach, przed upływem tego terminu nalezy w ustawieniach PayPala wyłączyć autoryzacje płatności na rzecz eurosport player.
Można tez zrezygnować z subskrybcji na stronie eurosportu przed upływem tego darmowego okresu i zdaje się, że wtedy również opłata nie zostanie naliczona
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Artlight pisze:
SABR pisze:Nudny mecz. Większą ekscytację budzi we mnie czytanie blogów naszych Forumowiczów. :D
No ale chyba nie bloga Garego...

...chyba, że lubisz opisy tak dokładne, że zliczające ilość kęsów, w których kolega uporał się z suchą bułką zjedzoną między 12 a 45 sekundą trzeciej przerwy między gemami w drugim secie meczu, z którego Gary zapamiętał (i co gorsza - opisał...) nie tylko przebieg każdej pojedynczej wymiany, ale także didaskalia w typie koloru szortów przechodzącego obok kortów buca głośno gadającego przez telefon oraz fakt, że w finałowych chwilach rozgrzewki obu zawodników rozproszyło stado dokładnie 38 wron, przelatujące nad kortem z kierunku północno-zachodniego...
Dzięki za propozycje, zaraz tam zerknę. Lubię dbałość o szczegóły. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Ten Kyle Edmund jest jak Kylo Ren w nowych STAR WARS, niby miał być groźny jak Darth Vader, a jest raczej śmieszny i irytujący...Cilic też jakoś gra bezjajecznie...A miał być Nadal z Dymitrowem - komu to przeszkadzało... Dziwny jest czasem ten nasz ulubiony sport...
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Zgodnie z przewidywaniem mecz nudnawy. Zgodnie z oczekiwaniem Cilic wygrywa. Prowadzi 2:0.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Na moje to Edmund gra przeziębiony, jakby z gorączką. Zerwie się na chwilę, a potem gaśnie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Bardzo możliwe, albo może jakiś wirus go dopadł?
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Zamiast komentować te nudy, które się aktualnie rozgrywają (farsa niegodna półfinału!) napiszę coś o finale pań. To chyba historia bez precedensu, żeby obie uczestniczki finału broniły piłek meczowych w poprzednich rundach. I pomyśleć, że jakby Fett i Davis zagrały jedną ze swoich świetnych piłek kiedy był ten najważniejszy punkt... Ale wtedy chyba by jednak ten turniej zubożał, nie byłoby na pewno takiego pięknego widowiska jak Halep - Kerber.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Półfinał do odbębnienia przez Cilica. Jutro z pewnością będą większe emocje.
Turniej Pań dawno nie był ciekawszy od Panów. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Halep - Kerber - świetny mecz, świetny tenis, mimo wielu błędów ten atakujący styl Halep i niesamowite obrony Kerber i dramaturgia i zmęczenie... przedwczesny finał!
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

TomPL pisze:Halep - Kerber - świetny mecz, świetny tenis, mimo wielu błędów ten atakujący styl Halep i niesamowite obrony Kerber i dramaturgia i zmęczenie... przedwczesny finał!
Ja tam myślę, że finał może być jeszcze lepszy - warunkiem jest gra obu Pań na poziomie półfinałowym. :::gd::: Halep na pewno wciąż będzie stroną atakującą, a wiemy, co Caro wyczynia w obronie.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Dziuballo
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 1 cze 2015, 17:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Miło, że również Panie potrafią zagrać tak, że chce się oglądać.

Na jutro wszyscy ostrzą sobie zęby a najpewniej skończy się na tym, że Federer przebije koreański balonik i rozstrzela Chunga,
który moim zdaniem gra jednak zbyt defensywnie jak na Szwajcara.
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

W finale pań właściwie wszystko może się zdarzyć. Wiele zależy od tego, jak bardzo zmęczona jest Halep, bo to ona grała dwa długaśne mecze, w tym ten ostatni, bardzo wyczerpujący, z Kerber. Bardzo jestem ciekawa, której z pań za trzecim finałem Wielkiego Szlema uda się wygrać. W sumie nie wiem, której daję więcej szans i której zamierzam kibicować. Liczę po prostu na dobre spotkanie.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”