Dziuballo
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 1 cze 2015, 17:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Czy jest jakaś możliwość wpłynięcia na stację Eurosportu by zwolniła tego BARANA, który "komentował" rano mecz Federera?

Mecz czwartej rundy a ten pierniczy coś, że oto będziemy oglądać trening Szwajcara przed ćwierćfinałem i później powtarza to kilkakrotnie. W sumie Węgier się trzymał przez dwa sety, gdzie drugiego mógł nawet wygrać a ja słyszałem tylko o totalnej dominacji Rogera i zerowych szansach przeciwnika.

Z takim ustalaniem wyniku spotkania przed meczem i brakiem szacunku dla sportowej rywalizacji jeszcze się nie spotkałem. To w zawodzie komentatora absolutnie zabronione i nie wiem komu ten dziennikarz robi loda, że może sobie pozwalać na taką profanację zawodowej sztuki.

Wysyłam w dniu dzisiejszym w tej sprawie maila do Eurosportu.pl, tylko muszę właściwy adres wynaleźć.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Myślę że Domański, o którym mówisz, który stoi zdaje się najwyżej w hierarchii komentatorów nie tylko w tenisie, ale i całym Eurosporcie raczej nic sobie z tego nie zrobi. ;)
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Domański lepiej komentuje narciarstwo alpejskie niż tenis. Też mnie jego wywody podczas meczów irytują. A najbardziej jak gada w czasie wymiany.
jaremah
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2017, 14:50

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Dziuballo pisze:nie wiem komu ten dziennikarz robi loda
O ile wiem, ten pan robi lody tylko samemu sobie. ;-)
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Nie oglądałem przez dłuższy czas ATP ani trochę poza WSami i myślałem, że jak wielki talent ( rotfl ) Zverev przegrał z jakimś Koreańczykiem którego nazwisko pierwszy raz słyszałem to musiał być naprawdę cieniutki ale jednak nie, zwracam cały honor dla Chunga i jest on od teraz drugim zawodnikiem za którego będę trzymać kciuki. :wink: Dobry następca Djokovica. :::gd::: Daje mu znacznie większe szanse na zrobienie wielkiej kariery w porównaniu do takich zawodników jak Zverev, Thiem, czy Dolgopolov. Ma również ten styl gry, który uwielbiam oglądać. Djokovic odbiegał daleko od swoich najlepszych lat ale nawet wygranie z taką wersją zasługuje na szacunek. Jeśli zachowa chłodną głową i siły to ma szansę wyrzucić nawet emeryta z turnieju.
Awatar użytkownika
asia
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2016, 12:48

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

O nie, nie proszę się odczepić od Domańskiego... Jest tyle gorszych komentatorów tenisa w Polsce - proszę się nimi najpierw zainteresować i przeciwko nim składać zażalenia.
A jeśli chodzi o mecz Federera to przecież była prawda. ;-P Ot to był taki trening dla tak wszechstronnego zawodnika jakim jest Roger, który tutaj pewnie zmierza po zwycięstwo (niestety).
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Jak ograć Djokovica w Melbourne? Załóż okulary. :::gd:::
https://twitter.com/DjokerNole/status/9 ... 4852131840 Novak z klasą pogratulował rywalowi. Czyżby znalazł swojego zastępcę? Czekamy jeszcze na przejęcie pałeczek po Fedzie i Rafie przez kogoś.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

SABR pisze:Novak z klasą pogratulował rywalowi.
U niego to normalne. :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Serbski pajac wyautowany. :::yay:::
Ale nie widzę w tym jakiejś niespodzianki. Wracał po dłuższej kontuzji, nie zaleczonej do końca jak widać. Do tego brak rywalizacji turniejowej, a to się musi odbić na grze. Zrobił tyle ile mógł. Tragedii nie widzę. Dla niego pytanie - co dalej? Jeżeli łokieć będzie doskwierał to gra większego sensu nie ma bo jemu raczej granie względnych "ogonów" się nie uśmiecha. Może jakiś zabieg operacyjny?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

lolxd2 pisze:
Madox pisze:
Rivaldo pisze: Szkoda mi Novaka, to okropne, że kontuzja może - być może - zatrzymać wybitną karierę. Bo nie wiem czy wróci do dawnego poziomu.
Qui gladio ferit, gladio perit* . Taki styl gry to są kontuzje.*kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
Czyli to samo czeka Koreańczyka za kilka lat.
Niekoniecznie. Chung jest dużo pewniejszy przy sieci, nie zachowuje się jak dziecko we mgle. Może styl skorygować stosunkowo bezboleśnie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Domański, to ten co podczas finału 2016 Djokovic-Murray, gdzie panowie grali na prawdę nudny mecz, w kółko powtarzał, że ten kto mówi, że to nudny mecz to nie zna się na tenisie?
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:Serbski pajac wyautowany :::yay:::
Ale nie widzę w tym jakiejś niespodzianki. Wracał po dłuższej kontuzji, nie zaleczonej do końca jak widać. Do tego brak rywalizacji turniejowej, a to się musi odbić na grze. Zrobił tyle ile mógł. Tragedii nie widzę. Dla niego pytanie - co dalej? Jeżeli łokieć będzie doskwierał to gra większego sensu nie ma bo jemu raczej granie względnych "ogonów" się nie uśmiecha. Może jakiś zabieg operacyjny?
Muszę się zgodzić. O_O (Oczywiście oprócz tego "pajaca" :D). Szczerze mówiąc, mimo że kibicuję Novakovi, nie zdziwiłaby mnie przegrana już z Monfilsem.
Ciekawa jestem, jaki będzie jego krok w tej sytuacji, skoro nadal odczuwa ból łokcia.
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Izzi pisze:
Vivid pisze:Serbski pajac wyautowany :::yay:::
Ale nie widzę w tym jakiejś niespodzianki. Wracał po dłuższej kontuzji, nie zaleczonej do końca jak widać. Do tego brak rywalizacji turniejowej, a to się musi odbić na grze. Zrobił tyle ile mógł. Tragedii nie widzę. Dla niego pytanie - co dalej? Jeżeli łokieć będzie doskwierał to gra większego sensu nie ma bo jemu raczej granie względnych "ogonów" się nie uśmiecha. Może jakiś zabieg operacyjny?
Muszę się zgodzić. O_O (Oczywiście oprócz tego "pajaca" :D). Szczerze mówiąc, mimo że kibicuję Novakovi, nie zdziwiłaby mnie przegrana już z Monfilsem.
Ciekawa jestem, jaki będzie jego krok w tej sytuacji, skoro nadal odczuwa ból łokcia.
Pozostaje jeszcze kwestia ile w tym przypadku jest naprawdę bólu łokcia. Bo bez urazy ale Novak nie raz ani nie dwa umierał na korcie by po chwili ...... :)
Kontuzji współczuję bo to naprawdę nic przyjemnego zwłaszcza jak się reprezentuje klasę światową i przez problemy ze zdrowiem nie można grać na normalnym poziomie.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

bialas55 pisze:Domański, to ten co podczas finału 2016 Djokovic-Murray, gdzie panowie grali na prawdę nudny mecz, w kółko powtarzał, że ten kto mówi, że to nudny mecz to nie zna się na tenisie?
Nie, to był Karol Stopa.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Oglądam powtórkę meczu Chung - Djoko. Raczej u Serba nie kwestia łokcia, bo pod koniec 3 seta regularnie po 190 km/h serwował. Może i go boli ale prędzej kwestia tego, że nie jest w rytmie meczowym jego organizm i pewnych piłek nie wyciąga. Koreańczyk bardzo wysoko poprzeczkę postawił. Dużo piłek palce lizać posyłał i Novak w lepszej formie miałby z tym problem.
Jeśli chodzi o Koreańczyka, to nie podoba mi się wizualnie jego sekwencja serwisowa i ten styl serwowania.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:Serbski pajac wyautowany. :::yay:::
Ale nie widzę w tym jakiejś niespodzianki. Wracał po dłuższej kontuzji, nie zaleczonej do końca jak widać. Do tego brak rywalizacji turniejowej, a to się musi odbić na grze. Zrobił tyle ile mógł. Tragedii nie widzę. Dla niego pytanie - co dalej? Jeżeli łokieć będzie doskwierał to gra większego sensu nie ma bo jemu raczej granie względnych "ogonów" się nie uśmiecha. Może jakiś zabieg operacyjny?
Szkoda, że takiego jednego pajaca nie da się wyautować z tego forum. :)

Szkoda też, że Thiem przegrał, no ale ten Amerykanin grał świetnie. Tak czy inaczej uważam, że Thiem będzie w końcu jedynką... od kilku lat regularnie robi postępy. Niektóre jego bh dzisiaj były rewelacyjne.
Liczę, że FED wygra. Świetnie, że możemy jeszcze go oglądać na takim poziomie. Od wielu lat mu kibicuje, cały czas wydaje się, że jego koniec jest bliski, a on nadal na takim poziomie - coś nieprawdopodobnego. Ciekawe jak zagra w najważniejszych meczach bo do tej pory nie miał większych problemów i presji.

Aaa no i muszę zgodzić się z pewnym pajacem... jak człowiek sobie uświadomi, że oni wszyscy prawdopodobnie jadą na milionie wspomagaczy a ATP kryje i zawszę będzie ich kryło to odechciewa się to oglądać.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

kszymon pisze:
Vivid pisze:Serbski pajac wyautowany. :::yay:::
Ale nie widzę w tym jakiejś niespodzianki. Wracał po dłuższej kontuzji, nie zaleczonej do końca jak widać. Do tego brak rywalizacji turniejowej, a to się musi odbić na grze. Zrobił tyle ile mógł. Tragedii nie widzę. Dla niego pytanie - co dalej? Jeżeli łokieć będzie doskwierał to gra większego sensu nie ma bo jemu raczej granie względnych "ogonów" się nie uśmiecha. Może jakiś zabieg operacyjny?
Szkoda, że takiego jednego pajaca nie da się wyautować z tego forum. :)
Ależ nic prostszego :), przestań się logować i ... mówisz i masz :P
Nawet na to nie potrafisz wpaść, ale nieudacznik rotfl
;)

Dzień zaczyna się ciekawie, Svitolina wykopana, 6-0 w drugim secie. Jeżeli Wozniacka awansuje do 1/2, a Mertens utrzyma dyspozycję, to Belgijka raczej ma finał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Ubranie ryżego Edmunda w odblaskowy różowy strój to jest seppuku estetyczne. rotfl
Po jeden w setach. Po pierwszym bardzo udanym secie w wykonaniu Brytyjczyka, coś sie popsuło a może u Bułgara naprawiło i lepiej wygląda teraz Grisza. Spotkanie jest bardzo wyrównane ale szans, żeby któryś z nich przeszedł w półfinale Cilica/Nadala oceniam raczej skromnie (:] .

Kubot odpadł z turnieju deblowego ;( - będzie dramat i lament w lokalnych mediach rotfl .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
asia
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2016, 12:48

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Coraz ciekawiej się dzieje na meczu Dimitrova... Edmund w trzecim był bardziej solidy i prowadzi 2-1 w setach. :::gd:::
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:
kszymon pisze:
Vivid pisze:Serbski pajac wyautowany. :::yay:::
Szkoda, że takiego jednego pajaca nie da się wyautować z tego forum. :)
... Nawet na to nie potrafisz wpaść, ale nieudacznik rotfl ;)
Fajnie wejść z rana na forum. Można się trochę pośmiać, z ludzi... rotfl

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”