Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP Finals 2017

Podejrzewałem to od lat, ale teraz mam już pewność. Mirka ubiera się w szmateksach rotfl . Dobrego gustu nie można kupić...
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Finals 2017

Sock i ze Zverevem o awans, no jestem ciekaw...

Federer już wiadomo, że skończy sezon ze skutecznością 90%+, dokonał tej sztuki już czwarty raz w karierze, poprzednio w latach 2004-2006 na ten moment 52-4. Pamiętam jak pisałem, że jednym z argumentów za wyższością Federera nad Nadalem w tym sezonie jest niesamowita jego skuteczność, 95% przy bilansie bodaj 19-1, ale było odbijane, że rozegrał stanowczo za mało spotkań, teraz rozegrał już blisko 60.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP Finals 2017

Sock 1:0 w setach. Zverev numerem trzy? rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP Finals 2017

Szkoda, że nie zmieścił się w korcie ten lob Socka.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ATP Finals 2017

Chciałem pochwalić Socka za ten 1 set... To właśnie odróżnia amatorów od profesjonalistów, a czołową 20stkę i młodych od TOP 4. Jak można być aż tak chimerycznym?
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2017

Nevermore pisze:.. Dobrego gustu nie można kupić...
Z gustem jak z miłością - podobno nie można miłości kupić za pieniądze, ale jak się ma pieniądze to można sobie kupić niezłą namiastkę :wink: Mirka powinna wynająć stylistę - zapłacić kupę kasy - i stosować się bez gadania.. :wink:

Aleks przełamuje w drugim secie. Ale dziwnie się ogląda ten mecz. Wiele uderzeń Niemca w pierwszym secie pozbawionych dynamiki, miał kłopoty z odwracaniem rotacji Jacka, ładnie grał tym swoim bekhendem - ale jakby gubił się taktycznie. W tamtym pierwszym secie.
Bo teraz Amerykanin słabo - a jakość gry Niemca idzie w gorę. 4:0. Będzie trzeci set.
5:0.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP Finals 2017

Nie popieram takiego zachowania jak u Socka, ale o dziwo takie dziwne zachowanie mu pomogło i odrobił stratę przełamania i jest 1:1.
E: kapitalna gra przy wymianie na 2:1
E2: i już 4:1
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP Finals 2017

Lepiej mi się oglądało żenujący Singapur, niż to, jaki poziom prezentują panowie w tegorocznym turnieju w Londynie.

//Sock w pólfinale. Jest to dużo lepszy wybór od anemicznego Zvereva.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2017, 23:07 przez SABR, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2017

Ale jaja.. rotfl Znów przełamanie - Alex wraca do gry.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP Finals 2017

Przedziwny ten mecz... ale nie można mu zarzucić braku emocji
I Jack Sock gra dalej. Widać dobrze, że wygrał w Paryżu zapewniając sobie udział w ATP Finals
W ostatnim secie po 5 gemów wygrali serwujący i odbierajacy O_O
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: ATP Finals 2017

SABR pisze:Lepiej mi się oglądało żenujący Singapur, niż to, jaki poziom prezentują panowie w tegorocznym turnieju w Londynie.

//Sock w pólfinale. Jest to dużo lepszy wybór od anemicznego Zvereva.
Poziom jest nieprawdopodobnie wysoki, trzeba tylko chcieć to dostrzec. Dla mnie uczta. A Sock można powiedzieć czarny koń w końcu odpalił.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Finals 2017

Sock wygrywa? No cieszy mnie to, jego gra bardziej przypadłami do gustu, zdecydowanie bardziej urozmaicona, brylował przede wszystkim przy siatce, świetne były te pół-woleje i antycypacja, w przypadku Zvereva interesującego nie było nic. Oczywiście błędów było tutaj mnóstwo, przestoje w grze niesamowite, ale przynajmniej jest ciekawie, kolejne dwa spotkania na pełnym dystanasie, już 8 na 10, poziom sportowy raczej schodzi na dalszy plan, bo nik nie gra dobrze i chyba nie będzie, nawet Federer.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP Finals 2017

Kibicowałem Sockowi, wygrał dzięki mieszaniu i siatce :). Zwieriewowi przydałoby się trochę kortowej inteligencji, póki co opiera grę na mocy i regularności.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP Finals 2017

Marcin_L pisze:Kibicowałem Sockowi, wygrał dzięki mieszaniu i siatce :). Zwieriewowi przydałoby się trochę kortowej inteligencji, póki co opiera grę na mocy i regularności.
Tak, na tle Socka, który co prawda zwłaszcza z dropszotami przesadzał, było to aż nad to widoczne. Koniec sezonu w takim razie dla Zvereva, bardzo dobrego okraszonego pięcioma tytułami, dwoma rangi Masters, z pierwszym awansem do WTF, to wszystko w wieku 20 lat, jedynie w Wielkim Szlemie czegoś brakowało. No ale 55 spotkań wygranych, 22 przegrane, pięć tytułów, cztery bańki wyciągnięte z kortów, jeszcze tylko nie wiadomo czy skończy sezon na miejscu trzecim, czwartym czy piątym, ale to nie ważne, bo to tak czy siak wspaniały rok Niemca, jest pierwszym tenisistą od dawna dawna (Del Potro), który w bardzo młodym wieku osiągnął światowym poziom, będziemy obserwowali co dalej.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ATP Finals 2017

To już drugi mecz Maestro Federera w którym wszystko mu przeszkadza, jest marudny, czepia się sędziego i ball-boy'ów.
Czyżby miał okres??? ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP Finals 2017

asad pisze:
SABR pisze:Lepiej mi się oglądało żenujący Singapur, niż to, jaki poziom prezentują panowie w tegorocznym turnieju w Londynie.

//Sock w pólfinale. Jest to dużo lepszy wybór od anemicznego Zvereva.
Poziom jest nieprawdopodobnie wysoki, trzeba tylko chcieć to dostrzec. Dla mnie uczta. A Sock można powiedzieć czarny koń w końcu odpalił.
Cały sezon przyzwyczaił nas do "nieprawdopodobnie wysokiego poziomu", więc przestanę narzekać. :::gd::: Londyn to najzwyklejsze w świecie podsumowanie 2017 roku.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP Finals 2017

keicam pisze:To już drugi mecz Maestro Federera w którym wszystko mu przeszkadza, jest marudny, czepia się sędziego i ball-boy'ów.
Czyżby miał okres??? ;)
To się chyba nazywa andropauza. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP Finals 2017

Goffin z Thiemem grali o wyjście z grupy i to Belg wywalczył awans. Tym samym jutro gramy półfinały:
Dimitrov vs Sock
Federer vs Goffin
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Finals 2017

Wieczorny mecz Dimitrova z Carreno-Bustą jest zupełnie pozbawiony sensu. O ile czasami takie spotkania mają znaczenie, czy zajmie się pierwsze czy drugie miejsce w grupie, o tyle tutaj wszystko zostało ustalone.
A propos kalkulowania, to zastanawiam się czy Łukasz z Melo nie kalkulują, żeby zająć drugie miejsce w grupie. Dzisiaj katastrofa, bardzo słabo to wygląda.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2017

Z całej grającej czwórki - najbardziej podoba mi się Jamie Murray. No ma lekką rękę, zupełnie nieprawdopodobny przegląd pola gry i refleks godny kierowcy F1. :::gd:::
Na drugim miejscu Kubot, miejsca trzy/cztery ex aequo - Brazylijczycy.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”