Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

No brawo JJ za zwycięstwo i chłodną jak na niego głowę, z taką grą może powalczyć w kolejne rundzie.
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: WIMBLEDON 2017

Izzi pisze: Pouille akurat jest w rankingu szesnasty, tylko rozstawiony był wyżej. A na tym samym miejscu był bodajże Almagro, gdy Jerzy ograł go w 2013 roku na Wimblu. ;)
Racja. Zapomniałem wziąć poprawkę na to, że wimbledońskie rozstawienia różnią się nieco od rankingu. :)

Co do Rafy, to bardzo miła niespodzianka, że po sześciu latach znów prezentuje tak wysoki poziom na Wimbledonie. W piątek jednak poważny sprawdzian przed nim. Bardzo jestem ciekawy czy Chachanov coś zdziała.

PS. Ostapenko jak na razie idzie tą samą drogą co w Paryżu. W każdym meczu ogromne wahania formy, ale ostatecznie jakoś wyciąga te zwycięstwa. Byłyby jaja jakby zgarnęła kolejnego Szlema w odstępie kilku tygodni. :)
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

Luqoz pisze:Co do Rafy, to bardzo miła niespodzianka, że po sześciu latach znów prezentuje tak wysoki poziom na Wimbledonie. W piątek jednak poważny sprawdzian przed nim. Bardzo jestem ciekawy czy Chachanov coś zdziała.
Chciałbym żeby Chachanov sprawił sensację, bo wtedy walka o 1 miejsce w rankingu na koniec sezonu wciąż była ciekawa, ale obawiam się że po Chachanovie będzie widać że miał trudniejsze przeprawy w tym turnieju i tylko w pierwszym secie powalczy ale obym się mylił.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: WIMBLEDON 2017

Rivaldo pisze:
Rivaldo pisze:Zwróćcie uwagę na jednego z chłopców do podawania piłek, taki przypakowany: stoi cały czas na maksa napięty, patrzy wprost przed siebie i robi ruchy z zawrotną prędkością jak jakiś robot, leję z niego cały mecz. :D
Nikt nie zauważył? ;( ;(
Zauważyłem...

Chłopak wyglądał jak import z West Point! :-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: WIMBLEDON 2017

DUN I LOVE pisze:
2_D pisze:Q: kiedy Rafa przegra seta w WS ??
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie.

Po finale AO z Rogerem Rafa ma w szlemach 9-0 w meczach, 25-0 w setach (Busta skreczował) i w żadnej partii przeciwnik nie wygrał więcej niż 4 gemów.
Widzę, że strach przed Rafą w finale jako rywalem Federera jest ogromny. Ja się będę martwił dopiero jak wygra Wimbledon.
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIMBLEDON 2017

Jeśli Rafa spotka w finale Rogera to chociaż powinien być w lepszej dyspozycji niż wczesną wiosną to i tak faworytem będzie Roger.
Trochę bardziej jego piaskownica i zabawki.
Jedyny atut to klepisko przy końcowej linii. Patrząc na to, że wczoraj był realny 3 dzień turnieju to korty wyglądają średnio...
Ale do finału jeszcze daleka droga, nawet bardzo i to zarówno dla Rafy jak i Feda.
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: WIMBLEDON 2017

A ja jakoś już przed turniejem przeczuwałam, że Rafie będzie dobrze szło. Mimo że zaprezentował się znakomicie na mączce, a trawa to zupełnie inna sytuacja, to obstawiałam, że zajdzie daleko i nadal przy tym obstaję. :D
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2017

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy mecz DelPo z Gulbisem zostanie pokazany w kanałach premium?
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: WIMBLEDON 2017

niespotykany pisze:Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy mecz DelPo z Gulbisem zostanie pokazany w kanałach premium?
Będzie na Polsacie Sport Extra.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2017

Joao pisze:
niespotykany pisze:Ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy mecz DelPo z Gulbisem zostanie pokazany w kanałach premium?
Będzie na Polsacie Sport Extra.
Rozumiem, że te same mecze z Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra są pokazywane w kanale premium 1 i 2?
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: WIMBLEDON 2017

niespotykany pisze: Rozumiem, że te same mecze z Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra są pokazywane w kanale premium 1 i 2?
Mecz del Potro z Gulbisem jest zaplanowany na kort nr 3, na kanałach Premium lecą mecze z kortu centralnego i nr 1, także na kanałach Premium tego meczu nie będzie.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2017

Próbuje sobie cały dzień ułożyć pod ten jeden mecz. Jeśli go nie puszczą w tv to wychodzę z domu...
RogerKing
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2017, 19:56

Re: WIMBLEDON 2017

Coś czuję, że Gulbis może pokusić się o wygraną :D Wydaję mi się też, że Ofner może powalczyć z Sockiem i Tiafoe z Zverevem, wyczuwam dziś dzień niespodzianek, ale Roger i Nole gładkie 3:0, innej opcji nie ma. :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

Joao pisze:
DUN I LOVE pisze:
2_D pisze:Q: kiedy Rafa przegra seta w WS ??
Najpierw chyba trzeba odpowiedzieć na pytanie, kiedy rywal wyjdzie z 4 gemów w secie.

Po finale AO z Rogerem Rafa ma w szlemach 9-0 w meczach, 25-0 w setach (Busta skreczował) i w żadnej partii przeciwnik nie wygrał więcej niż 4 gemów.
Widzę, że strach przed Rafą w finale jako rywalem Federera jest ogromny. Ja się będę martwił dopiero jak wygra Wimbledon.
Ja też się obawiam, gdyby Federer z nim przegrał to byłoby to bardzo bolesne, bardziej niż dla Rafy przegrany finał AO. Do takiego finału daleka jednak droga, jakoś trudno sobie mi wyobrażać 36-latka, który wygrywa każdy zaplanowany start, Federer wszystko podporządkował pod Wimbledon, presja jest więc duża.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: WIMBLEDON 2017

RogerKing pisze:Coś czuję, że Gulbis może pokusić się o wygraną :D Wydaję mi się też, że Ofner może powalczyć z Sockiem i Tiafoe z Zverevem, wyczuwam dziś dzień niespodzianek, ale Roger i Nole gładkie 3:0, innej opcji nie ma :P

Witam serdecznie nowego forumowicza! :) Rzeczywiście dzień jest dzisiaj pełen ciekawych meczów, bardzo prawdopodobne, że któryś z faworytów już w przeciągu kilku godzin się wykruszy. Mam nadzieję, że to nie będzie DelPo... Ale rzeczywiście, Fed i Nole raczej nie mają jak przegrać z dzisiejszymi rywalami.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIMBLEDON 2017

Albo trollujecie, albo chronicie tyły. Niepotrzebnie, bo kto realnie może tej dwójce zagrozić? Jasne że niespodzianki są zawsze możliwe, ale realnie oceniając szanse, na podstawie tego co tu i teraz, ja nie widzę kozaka (może poza Dymitrowem z dniem konia), który by mógł tę dwójkę postraszyć.
I klasyk w finale... .;-)
I specjalnie dla fanów z zaprzyjaźnionego forum - koniec tenisa. :::A!A!A::: :!panic!: [*]

[*]Mam nadzieję, że jednak nie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2017

Gulbis-DelPo 1-0. Tak coś czułem, że może być ciekawie. :::yay:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

hokej pisze:Albo trollujecie, albo chronicie tyły. Niepotrzebnie, bo kto realnie może tej dwójce zagrozić? Jasne że niespodzianki są zawsze możliwe, ale realnie oceniając szanse, na podstawie tego co tu i teraz, ja nie widzę kozaka (może poza Dymitrowem z dniem konia), który by mógł tę dwójkę postraszyć.
I klasyk w finale... .;-)
I specjalnie dla fanów z zaprzyjaźnionego forum - koniec tenisa. :::A!A!A::: :!panic!: [*]

[*]Mam nadzieję, że jednak nie.
Nadalowi może Cilic, moim zdaniem Chorwat może być nawet w finale, nie zdziwię się, bardziej bym się więc obawiał jego z dniem konia niż Dimitrova. Jeśli o Federera chodzi to tutaj się obawiam konfrontacji z Djokovicem, który półfinał powinien zrobić. Oczywiście biorąc pod uwagę formę, to jak obaj grają w tym sezonie to dla Serba sukcesem powinno być wygranie seta i sam awans do 1/2. Ale jednak to jest konfrontacja największego kalibru, która zawsze ma dodatkowy smaczek. Djokovic w ostatnich latach był zmorą Federera, który przegrywał z nim w dużym stopniu w głowie a nie formą, bo ta była fantastyczna. Wystarczy sobie przypomnieć w jakim stylu Szwajcar dochodził w 2015 roku do finałów Wimbledonu i US Open, trudno było sobie wyobrazić bardziej przekonujący styl. Przychodziły natomiast pojedynki finałowe z Novakiem i tam jakby walczył i z rywalem i z własnymi demonami.
Awatar użytkownika
glazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 3 sie 2009, 09:59

Re: WIMBLEDON 2017

Czyżby Radwańska miała zakończyć dziś turniej ?? 1:2 w II secie, nie śledzę meczu w TV niestety, tylko bieżący wynik i pewnie będzie ciężko ... a niektórzy już zapowiadali powrót formy. Baaa... sama Agnieszka.
Nie spodziewałem się dużo po turnnieju ale liczyłem , że w sobotę spokojnie zobaczę III rundę (:]

Strata podania odrobiona.. może jednak zwrot akcji ?
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2017

No no.. Gulbis - reaktywacja. O_O :D
2:0 prowadzi w setach z Delpo i jest to dobra, pewna gra.
Wywali Djokovica .. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”