Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Obrazek
19.09.2016-25.09.2016
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: 923 550 $
Nawierzchnia: twarda
Lokalizacja: Sankt Petersburg
Drabinka: Pokaż!
Finał 2015: Milos Raonic [2] vs Joao Sousa [7] 6:3, 3:6, 6:3
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Tytułu broni Raonic. Poza tym jest Wawrinka, Berdych i Bautista-Agut.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Widziałem dziś pierwszy set meczu Youzhny - Tipsarevic, naprawdę Rosjanin pokazywał kawałek fajnego tenisa, w sumie z obu stron było kilka fajnych wymian. Teraz popatrzę na Stana, w pierwszym secie wygrał z Rosolem przewagą dwóch przełamań, wygląda na to że i tutaj będzie groźny. :::yay::: :twisted:

e: No i mamy szybkie 6:1 w drugim, bez najmniejszych szans Czech dzisiaj. :-D
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Jużny w 3 setach odprawił Raonica. Fajnie, że jeszcze coś jest w stanie wykrzesać Rosjanin z siebie. Raonek za to wyraźnie pod kreską od dość dawna.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Raonic prowadził 1:0 w setach, 6-5 w drugim i dał się przełamać. W tb miał 5-1, przegrał do 6, po czym w ostatnim secie poległ do 4. Cieszy mnie ten wynik, ale takich cudów dawno nie widziałęm. Dobrze grał Youzhny, choć w ważnych momentach mocno się podpalał, ledwo "doserwował" tego ostatniego gema. :-D
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Wiem, że to nie ten turniej, ale kto nie widział, polecam obejrzeć tb z meczu Pouille - Benneteau. Czysta poezja w wykonaniu Pouille, te kąty, gra przeciwko nogom.. oj będzie o nim głośno. :-D
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Bardzo interesujące oba finały. I ten w Metzu Thiema z Pouille'm, i ten w St. Petersburgu Zvereva z Wawrinką.
Z całego rosyjskiego turnieju obejrzałam jeden mecz, ten w którym Sousa wygrał pierwszego seta, a dwa następne sromotnie przegrał.. Zniechęcona, odpuściłam. :wink: Ale ten finał zapowiada się tak, że poczekam na retransmisję i nie zajrzę nigdzie, żeby sprawdzić wyniki.
Pokibicuję Młodemu - choć nie sądzę, żeby mu się udało zdobyć swój pierwszy tytuł grając z Wawrinką. Ale kto wie.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Pierwszy set dla Zvereva, oglądam jednak bez większego skupienia, widziałem pierwsze 3 gemy i poszedłem na obiad, wróciłem i 6:2 dla Niemca widzę. Jednak sądząc po statystykach mecz nie najwyższych lotów, bilans W/UE Zvereva wynosi 5/16, a u Stana 3/18, podsumowując - dramat.
jarosword14
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 9 mar 2014, 18:11

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Za to Thiem z Pouille to meczyk palce lizać, polecam włączyć, bo poziom zdecydowanie wyższy niż Stan ze Zverevem.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

jarosword14 pisze:Za to Thiem z Pouille to meczyk palce lizać, polecam włączyć, bo poziom zdecydowanie wyższy niż Stan ze Zverevem.
Tak też zrobiłem, sporo ciekawych wymian, ale Thiem schrzanił tie-breaka, prowadził w nim 4:0 i przegrał 7;5, a na początku drugiej partii dał się przełamać, ciężko będzie mu wrócić do meczu. Losy meczu odwrócił za to Stan, ma 2;0 w trzecim secie już.

Ed. Lucas Poullie 7:6, 6:2, pierwszy tytuł w karierze Francuza, Thiem pod koniec się po prostu rozsypał. Przełączam się na Petersburg, bo tam robi się ciekawie, jest 3:3 w trzecim secie.

Ed. Tym razem Zverev wygrywa pierwszy tytuł w karierze i zakończył serię kolejnych zwycięskich finałów Stacha. W przypadku Szwajcara to jednak żadna tragedia, zapewne za miłe startowe jako gwiazda zgodził się na start, spędził miły czas z Doną i zrobił finał turnieju. Motywacja z kolei Niemca zapewne stała na innym zupełnie poziomie.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Jurek Kiler pisze:.. Zverev wygrywa pierwszy tytuł w karierze i zakończył serię kolejnych zwycięskich finałów Stacha. W przypadku Szwajcara to jednak żadna tragedia, zapewne za miłe startowe jako gwiazda zgodził się na start, spędził miły czas z Doną i zrobił finał turnieju. Motywacja z kolei Niemca zapewne stała na innym zupełnie poziomie.
Nie wyglądał Szwajcar na zadowolonego z siebie. Pewnie jednak jak już jest się w tym finale - to chce się wygrać. Szczególnie mając przełamanie w decydującym secie.
Dużo było błędów z obu stron, ale i dużo dobrych wymian (ocena ostatniego seta - tyle pokazano w tv). Solidnym serwisem dysponuje Sasza. :::gd::: No, gra już jak równy z równymi z czołówką rankingu. Ma na rozkładzie Federera, Wawrinkę, Berdycha i prawie Nadala. Pierwszy tytuł jest i nadzieja na kolejne.
Choć dalej uważam, że najlepszy tenisowo z młodych to Nick Kyrgios. Niestety wariat. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

To sobie młodzi zdobyli po pierwszym tytule. I dobrze, może pozwoli im to się przełamać w turniejach wyższej rangi.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 250: Sankt Petersburg 2016

Wiadomo jaki jest Stan, sam przyznał, że nie jest tenisistą, który kiedykolwiek będzie numerem jeden. Zagrał słabo to przegrał, brawa jednak dla Zvereva, nie jest to tenisista z mojej bajki, ale tenis potrzebuje młodych zwycięzców jak nigdy. Co do Kyrgiosa to zgadzam się, musi jednak pracować nad przygotowaniem fizycznym, koordynacją, zwinnością itp...Tylko czy mu się chce, mimo jego wybryków ciągle w niego wierzę, jest młody, może się ogarnie, jeśli nie to zwyczajnie szkoda.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”