kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

hokej pisze:Headshot pisze wyraziście, ale nikogo personalnie nie obraził. Nożyce się odezwały i został poczęstowany pseudoanalizą behawioralną ad personam, co jest wg RegFor-u niedopuszczalne. Przypomnę - oceniamy merytorykę, nie autora.
hokej
Chyba sobie słabo żartujesz. Jeśli dla ciebie takie teksty:
HeadShot pisze:Serdeczne pozdrowienia dla wieszczących tytuł Szkotowi, jak również dla tych nazywających go największym faworytem. Bardzo prawdopodobne, że dziś i tak się wygrzebie, ale naprawdę wyrazy uznania, że po raz kolejny ktoś dał się nabrać.

a potem to:
HeadShot pisze:
kolt pisze: Nie wiem skąd w tobie tyle sarkazmu i żółci ale strasznie musisz być sfrustrowany.
Nie, zwyczajnie lubię się śmiać z głupszych od siebie.
nie są szukaniem zaczepki i próbą obrażenia innych (mi to powiewa bo on ma problemy ze sobą i mi go po prostu żal ale są inni którzy mogą się tym przejmować) to proszę innych moderatorów o zabranie głosu w tej sprawie. Jeśli dla pozostałych sytuacja wygląda tak samo jak dla ciebie to najwyższy czas podziękować za miłe chwile i rozstać się z tym forum.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Wątpie by oba odbyły się o 21:00 bo...nigdy tak nie było. O ile mnie pamięć nie myli to pierwszy półfinał był rozgrywany bodaj o 18:00 a drugi planowany na 21:00. Pomijam fakt, że wszystkie mecze do końca są rozgrywane na obiekcie Arthura Ashe'a. :)

Dziś przerwa od tenisa, bab w nocy nie zamierzam oglądać. Nie to, że mecze tak nieciekawe, po prostu pora posrana...
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2016, 15:40 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:Wątpie by oba odbyły się o 21:00 bo...nigdy tak nie było. O ile mnie pamięć nie myli to pierwszy półfinał był rozgrywany bodaj o 18:00 a drugi planowany na 21:00. Pomijam fakt, że wszystkie mecze do końca są rozgrywane na obiekcie Arthura Ashe'a. :)

Dziś przerwa od tenisa, bab w nocy nie zamierzam oglądać. :)
Niestety zarówno flashscore jak i mój bukmacher pokazuje jedną i tą samą godzinę 21. Oby to był błąd.
Za to damskie półfinały o róznych porach 1:00 i 2:30.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2016, 15:39 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt pisze: Ma problemy ze sobą i to dość wyraźnie widać. Ta fala agresji nie bierze się z niczego. Nie każdy miał łatwe dzieciństwo, może go rodzice bili, może zawód miłosny, ciężko powiedzieć. Na pewno to nie jest normalne że tak ktoś wpada i ni z gruchy ni z pietruchy pluje jadem. Na ogół to nie jest wina tej osoby bo często nie wie, że można inaczej. Trzyma się tego co zna bo to bezpieczniejsze. Czasami trzeba takiej osobie okazać współczucie i jest szansa że się zastanowi nad tym co robi.
kolt pisze: on ma problemy ze sobą i mi go po prostu żal ale są inni którzy mogą się tym przejmować
Opowiedz mi jeszcze coś ciekawego o szukaniu zaczepki i próbie obrażenia innych, a potem wypłacz nam tu rzekę jeszcze raz.
niespotykany pisze: Niestety zarówno flashscore jak i mój bukmacher pokazuje jedną i tą samą godzinę 21.
Podano tu po prostu godzinę pierwszego półfinału, ponieważ nie ma jeszcze planu gier na dzień jutrzejszy i nie wiadomo, kto rozpocznie.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2016, 15:41 przez HeadShot, łącznie zmieniany 1 raz.
#NKrising
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Męskie półfinały w piątek przewidziane na godz 21. Oba o tej samej porze i to jest dopiero dramat, bo nie wiadomo co wybrać. Nie mogą grac o 20 i 23? Te kilka godzin różnicy będzie miało taki duży wpływ na finał? Nie sądzę aby tak było.
Nole musiałby grać o 20 bo to byłoby niesprawiedliwe jakby tyle spędził na korcie :D
A tak poważnie to oglądamy zmianę warty po całości. W półfinale jedynie japońska ciapa poniżej 30 :D (trochę zaokrągliłem :) )
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

HeadShot pisze:
kolt pisze: Ma problemy ze sobą i to dość wyraźnie widać. Ta fala agresji nie bierze się z niczego. Nie każdy miał łatwe dzieciństwo, może go rodzice bili, może zawód miłosny, ciężko powiedzieć. Na pewno to nie jest normalne że tak ktoś wpada i ni z gruchy ni z pietruchy pluje jadem. Na ogół to nie jest wina tej osoby bo często nie wie, że można inaczej. Trzyma się tego co zna bo to bezpieczniejsze. Czasami trzeba takiej osobie okazać współczucie i jest szansa że się zastanowi nad tym co robi.
kolt pisze: on ma problemy ze sobą i mi go po prostu żal ale są inni którzy mogą się tym przejmować
Opowiedz mi jeszcze coś ciekawego o szukaniu zaczepki i próbie obrażenia innych, a potem wypłacz nam tu rzekę jeszcze raz.
Szkoda że nie trzymasz się ciągu przyczynowo-skutkowego ale wtedy byłoby widać kto na co odpowiadał. Kończę tą dyskusję bo napiszę o dwa zdania za dużo i będziesz w jeszcze gorszym stanie niż jesteś teraz, a nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Dorośniesz, możliwe że zmądrzejesz i ta frustracja którą tutaj pokazujesz przejdzie. Tego ci cały czas życzę.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt masz rację i masz mój głos dla poparcia. Hokej pisząc ten tekst postąpił po frajersku tak samo jak użytkownik HeadShot za tekst o śmianiu się z głupszych powinien zostać inaczej potraktowany. Szkoda, że nie ma w emotikonach fuckera, bo chętnie bym go teraz użył w kierunku w/w.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:
Jurek Kiler pisze:Wątpie by oba odbyły się o 21:00 bo...nigdy tak nie było. O ile mnie pamięć nie myli to pierwszy półfinał był rozgrywany bodaj o 18:00 a drugi planowany na 21:00. Pomijam fakt, że wszystkie mecze do końca są rozgrywane na obiekcie Arthura Ashe'a. :)

Dziś przerwa od tenisa, bab w nocy nie zamierzam oglądać. :)
Niestety zarówno flashscore jak i mój bukmacher pokazuje jedną i tą samą godzinę 21. Oby to był błąd.
Za to damskie półfinały o róznych porach 1:00 i 2:30.
Bet365 sugeruje, że pierwszy półfinał o 18:00, a drugi o 01:00. Jak będzie nie wiem, nie przypominam sobie jednak by pófinały były rozgrywane kiedykolwiek o tej samej porze w jakimkolwiek WS.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2016, 15:49 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt pisze: Kończę tą dyskusję bo napiszę o dwa zdania za dużo i będziesz w jeszcze gorszym stanie niż jesteś teraz, a nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Dorośniesz, możliwe że zmądrzejesz i ta frustracja którą tutaj pokazujesz przejdzie. Tego ci cały czas życzę.
:D

No cóż, wychodzi na to, że przynajmniej dla mnie jest jeszcze nadzieja. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:
niespotykany pisze:
Jurek Kiler pisze:Wątpie by oba odbyły się o 21:00 bo...nigdy tak nie było. O ile mnie pamięć nie myli to pierwszy półfinał był rozgrywany bodaj o 18:00 a drugi planowany na 21:00. Pomijam fakt, że wszystkie mecze do końca są rozgrywane na obiekcie Arthura Ashe'a. :)

Dziś przerwa od tenisa, bab w nocy nie zamierzam oglądać. :)
Niestety zarówno flashscore jak i mój bukmacher pokazuje jedną i tą samą godzinę 21. Oby to był błąd.
Za to damskie półfinały o róznych porach 1:00 i 2:30.
Bet365 sugeruje, że pierwszy półfinał o 18:00, a drugi o 01:00.
Czyli wychodzi na to, że strony które podałem nie znają nawet godzin rozpoczęcia meczu. Wpisane zostały na przypał. :D Killer dobrze czasem mieć Cię pod ręką. rotfl

P.S. To jutro przy piątku na 18 pizza i jedziemy z tym koksem. :::gd:::
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:kolt masz rację i masz mój głos dla poparcia. Hokej pisząc ten tekst postąpił po frajersku tak samo jak użytkownik HeadShot za tekst o śmianiu się z głupszych powinien zostać inaczej potraktowany. Szkoda, że nie ma w emotikonach fuckera, bo chętnie bym go teraz użył w kierunku w/w.
Łoo Jezusie! Niezależnie od tego kto zaczął. Faktycznie pokazanie fuckera i przytyk do "frajerów" posłuży tu czemuś?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

keicam pisze:
niespotykany pisze:kolt masz rację i masz mój głos dla poparcia. Hokej pisząc ten tekst postąpił po frajersku tak samo jak użytkownik HeadShot za tekst o śmianiu się z głupszych powinien zostać inaczej potraktowany. Szkoda, że nie ma w emotikonach fuckera, bo chętnie bym go teraz użył w kierunku w/w.
Łoo Jezusie! Niezależnie od tego kto zaczął. Faktycznie pokazanie fuckera i przytyk do "frajerów" posłuży tu czemuś?
TAK, lepiej będę siedział po cichu jak Ty i udawał, że wszystko jest ok. To, że jeden ma większy staż od drugiego lub jest znajomym admina nie może oznaczać, że będzie traktowany jak święta krowa. Tutaj wszyscy są równi. Ktoś kogoś obraził to powinien się poczuć i przeprosić.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Muszę się przyznać, tak naprawdę zapłaciłem Hokejowi za specjalne traktowanie.
niespotykany pisze:Ktoś kogoś obraził to powinien się poczuć i przeprosić.
Dokładnie, cały czas czekam, teraz również na Ciebie.

Mój pierwszy post odnosił się do bredni rozmaitych Wilanderów, Olejniczaków, Wolfków i innych pożal się boże ekspertów, którzy truli moje uszy głupotami o Murku przez ostatnie kilka tygodni. W odpowiedzi dostałem litanię, że jestem sfrustrowany, komuś tam mnie żal, bla bla bla. Później dowiedziałem się, że prawdopodobnie byłem bity przez rodziców i nieszczęśliwie ułożyło mi się miłosne życie, w dodatku nie znam innej drogi rozwiązywania sporów niż agresja, na koniec czytam, że ktoś inny chciałby mi pokazać środkowy palec poprzez emotikonę. rotfl Jest grubo, czekam na więcej.
#NKrising
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Uwaga uwaga, jeśli chodzi o godziny rozpoczęcia półfinałów to powołam się na najbardziej wiarygodne źródło - eurosport. Jak już by oni nie wiedzieli co kiedy pokazują to byłoby naprawdę źle. Tak więc, za stroną eurosport.onet.pl plan piątkowy wygląda następująco:
18:00 - finał miksta
21:00 - 1.półfinał
następnie - 2.półfinał
Mam nadzieję, że pomogłem :) W sumie szkoda że nie zaczynają o 18, jest to zdecydowanie lepsza godzina niż czekanie jeszcze 3 godziny dłużej na dopiero pierwszy półfinał.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:
keicam pisze:
niespotykany pisze:kolt masz rację i masz mój głos dla poparcia. Hokej pisząc ten tekst postąpił po frajersku tak samo jak użytkownik HeadShot za tekst o śmianiu się z głupszych powinien zostać inaczej potraktowany. Szkoda, że nie ma w emotikonach fuckera, bo chętnie bym go teraz użył w kierunku w/w.
Łoo Jezusie! Niezależnie od tego kto zaczął. Faktycznie pokazanie fuckera i przytyk do "frajerów" posłuży tu czemuś?
TAK, lepiej będę siedział po cichu jak Ty i udawał, że wszystko jest ok. To, że jeden ma większy staż od drugiego lub jest znajomym admina nie może oznaczać, że będzie traktowany jak święta krowa. Tutaj wszyscy są równi. Ktoś kogoś obraził to powinien się poczuć i przeprosić.
Chcesz chronologii? Proszę. Wyśmiani ogólnie fachowcy życzeniowi przed Headshota. Znalazłeś tam swój nick lub kolta? Coś przeoczyłem? Odpowiedź analizująca stan psychiczny autora postu. Widzisz różnicę? Jeśli nie, to wybacz ale ze swoim fuckerem wracaj do szkoły po dodatkowe lekcje czytania ze zrozumieniem. Śmianie się z głupszych było odpowiedzią na personalną zaczepkę, tego też nie zauważasz?

A jak już ochłoniesz poszukaj np. tematu AO2012 i dyskusji moich z Headshotem. Było ostro, ale w granicach kultury. Nie uważam się za Jego fąfla trzymając się stylistyki, po prostu jeśli ktoś ma swoje zdanie to dyskutuję z tym zdaniem.
Logika kolta jest poza moim układem SI, poza prostą konstatacją, że złapany za rękę mówi, że to nie jego ręka.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
zeus

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:
niespotykany pisze:
Jurek Kiler pisze:Wątpie by oba odbyły się o 21:00 bo...nigdy tak nie było. O ile mnie pamięć nie myli to pierwszy półfinał był rozgrywany bodaj o 18:00 a drugi planowany na 21:00. Pomijam fakt, że wszystkie mecze do końca są rozgrywane na obiekcie Arthura Ashe'a. :)

Dziś przerwa od tenisa, bab w nocy nie zamierzam oglądać. :)
Niestety zarówno flashscore jak i mój bukmacher pokazuje jedną i tą samą godzinę 21. Oby to był błąd.
Za to damskie półfinały o róznych porach 1:00 i 2:30.
Bet365 sugeruje, że pierwszy półfinał o 18:00, a drugi o 01:00. Jak będzie nie wiem, nie przypominam sobie jednak by pófinały były rozgrywane kiedykolwiek o tej samej porze w jakimkolwiek WS.
To obejrzy ktoś ze mną dzisiejsze mecze? Czy sam będę na forum w nocy? Też mam wątpliwości bo padam na twarz i może jedna nocka smacznego snu by się przydała? Kto ogląda w nocy ? jeśli nikt to Ja też lecę dziś spać o ludzkiej porze.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

hokej pisze:
niespotykany pisze:
keicam pisze:
niespotykany pisze:kolt masz rację i masz mój głos dla poparcia. Hokej pisząc ten tekst postąpił po frajersku tak samo jak użytkownik HeadShot za tekst o śmianiu się z głupszych powinien zostać inaczej potraktowany. Szkoda, że nie ma w emotikonach fuckera, bo chętnie bym go teraz użył w kierunku w/w.
Łoo Jezusie! Niezależnie od tego kto zaczął. Faktycznie pokazanie fuckera i przytyk do "frajerów" posłuży tu czemuś?
TAK, lepiej będę siedział po cichu jak Ty i udawał, że wszystko jest ok. To, że jeden ma większy staż od drugiego lub jest znajomym admina nie może oznaczać, że będzie traktowany jak święta krowa. Tutaj wszyscy są równi. Ktoś kogoś obraził to powinien się poczuć i przeprosić.
Chcesz chronologii? Proszę. Wyśmiani ogólnie fachowcy życzeniowi przed Headshota. Znalazłeś tam swój nick lub kolta? Coś przeoczyłem? Odpowiedź analizująca stan psychiczny autora postu. Widzisz różnicę? Jeśli nie, to wybacz ale ze swoim fuckerem wracaj do szkoły po dodatkowe lekcje czytania ze zrozumieniem. Śmianie się z głupszych było odpowiedzią na personalną zaczepkę, tego też nie zauważasz?
Widzę to tak jak hokej (pewnie dlatego, że ma odpowiedni staż i jest znajomym rotfl ), z zaznaczeniem jednak tego, że odpowiedź HeadShota o śmianiu się z głupszych, choć wynikała z prowokacji, była nie na miejscu. Ale mimo wszystko nie aż tak jak pisanie o frajerstwie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Gary pisze:Widzę to tak jak hokej (pewnie dlatego, że ma odpowiedni staż i jest znajomym ), z zaznaczeniem jednak tego, że odpowiedź HeadShota o śmianiu się z głupszych, choć wynikała z prowokacji, była nie na miejscu.
+1
kolt pisze:nie są szukaniem zaczepki i próbą obrażenia innych (mi to powiewa bo on ma problemy ze sobą i mi go po prostu żal ale są inni którzy mogą się tym przejmować) to proszę innych moderatorów o zabranie głosu w tej sprawie.
Z tego co dało się wyczytać w postach wynika co innego. ;-P

HeadShot jest jaki jest, po prostu inny typ człowieka jak każdy z nas tutaj na forum, przynajmniej mogę czasem skoczyć po popcorn. rotfl
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

HeadShot pisze:Mój pierwszy post odnosił się do bredni rozmaitych Wilanderów, Olejniczaków, Wolfków i innych pożal się boże ekspertów, którzy truli moje uszy głupotami o Murku przez ostatnie kilka tygodni. W odpowiedzi dostałem litanię, że jestem sfrustrowany, komuś tam mnie żal, bla bla bla. Później dowiedziałem się, że prawdopodobnie byłem bity przez rodziców i nieszczęśliwie ułożyło mi się miłosne życie, w dodatku nie znam innej drogi rozwiązywania sporów niż agresja, na koniec czytam, że ktoś inny chciałby mi pokazać środkowy palec poprzez emotikonę. rotfl Jest grubo, czekam na więcej.
Tak, tak bo Wilandery, Olejniczaki i Wolfki czytają to forum. Nie wiem kto jest tak naiwny aby w to uwierzyć.
Nie zamierzam siedzieć cicho kiedy ktoś cwaniakuje ale jak widać zielonym to nie przeszkadza o ile są z odpowiedniej frakcji. Walczyć z systemem też nie zamierzam więc pozostaje znaleźć inną piaskownicę. Żegnam normalnych, było całkiem fajnie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Męskie półfinały w piątek przewidziane na godz 21. Oba o tej samej porze i to jest dopiero dramat, bo nie wiadomo co wybrać. Nie mogą grac o 20 i 23? Te kilka godzin różnicy będzie miało taki duży wpływ na finał? Nie sądzę aby tak było.
Gdzie to masz napisane, że o tej samej porze? W programie jeden jest o 21 naszego czasu, a następny o północy.
kolt pisze: ...nie są szukaniem zaczepki i próbą obrażenia innych (mi to powiewa bo on ma problemy ze sobą i mi go po prostu żal ale są inni którzy mogą się tym przejmować) to proszę innych moderatorów o zabranie głosu w tej sprawie. Jeśli dla pozostałych sytuacja wygląda tak samo jak dla ciebie to najwyższy czas podziękować za miłe chwilę i rozstać się z tym forum.
No to żegnamy. Ale chyba nie za szybko, bo do wątku politycznego wracałeś, wcześniej także pisząc, że się rozstajesz i dziękujesz. HS nie przekroczył wg mnie żadnych granic, bo nie pisał w niczyim kierunku konkretnie, a Ty "pokazałeś" klasę odpowiadając mu osobiście. Trochę żenada.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”