Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Trzy podwójne w jednym gemie i Tsonga sam się przełamał. Serb 4-2 zmierza po seta.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 03:21 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jeśli Djokovic jest w swojej normalnej formie to moim zdaniem powinien odesłać Tsongę w 3 setach. Czas pokaże.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jo bierz się za grę, bo na razie mecz tragiczny. Oby się to nie skończyło za godzinę. :D
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Przy 2-0 dla Djoko i takiej grze Tsongi można iść spać.

edit: Tsonga z medical time. Wygląda na staw kolanowy jak u Thiema.
Awatar użytkownika
Mousquetaire
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2016, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Serb rzeczywiście nie mieści się w żadnych ramach, nie umiałbym powiedzieć, kiedy ostatnio półfinalista wielkoszlemowy osiągnął tę rundę, grając dwa mecze.
Obrazek YouTek IG Speed MP
zeus

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Tragedia ,kolejny krecz. kto zatrzyma Serba w Nowym Jorku ? Coraz mniej szans na to. Serb rozegrał dwa pełne mecze w drodze do półfinału. Kuriozum. Takiego wypoczynku w Wielkim Szlemie świat nie widział.Novak w 1/2 puknie Gaela góra w 4 setach. No nic pozostał do zatrzymania Serba Del Potro lub Murray. Do jutra ,lecę spać. Jutro może będzie lepszy dzień. Jeden chociaż lepszy dzień na tym fatalnym turnieju. Go go Del Potro . Dobranoc.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

rotfl Jak to dobrze, że nie popełniłem tego błędu i nie zarwałem nocki, to co się dzieje to niesamowita żenada, a na drodze do finału Gael Monfils, któremu większe szanse daje na to, że skreczuje niż na to, że pokona Djokovica. Cóż, od początku uważam, że US Open zakończy się normalnie i wygra Djokovic bo taki zapanował czas w tenisie, najwięksi przed laty gracze już nie grają, a Murray w starciach z Novakiem po prostu zawodzi, więc mimo gorszej formy przewiduję jego zwycięstwo. Myślałem, że ewentualna kontuzja pokrzyżuje mu plany, tym czasem to jego rywale padają jak kawki. No ale zobaczymy na koniec czy miałem racje czy też nie.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Widzę, że Novak idzie jak burza :::gd::: . Jeden krecz od finału...
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jeden "pełny" krecz, dwa "częściowe", no tak to można przez turniej kroczyć ;)
mapi pisze:
Vivid pisze:Jak Ty wiesz co mi robi dobrze :P
Gdyby nie to, że jesteś zdeklarowaną babą-gejem to by sobie jeszcze coś mogli o nas pomyśleć rotfl
Niedługo zmieniam strefę czasową. Żałuję, że jednak z Łodzi nie lecę. Pierdutnęłabym czymś z góry na wszystkie McDonaldy w Litzmannstadt. Pewnie byś mnie tak pogonił, że Ziemię z kilka razy bym okrążyła, za to kubaturze Twojego brzucha dobrze by to zrobiło. :] Tak, czy siak, masz powody do zadowolenia. Już teraz zalatana jestem, a za chwilę to już w ogóle nie będę miała czasu Ci podokuczać. ;-P
Ale tak się tylko upewnię, bilet to masz w jedną stronę? ... :P ;)
Wiesz, marudzą jeszcze czasem o kryzysie i oszczędnościach to nie wiem czy w Stingera inwestować :P
Normalnie bym zestrzelił bo co mnie będzie jakaś obca baba na moje niebo wlatać (Pawlakiem pojechało ;)), ale jak bilet w jedną stronę to ewentualnie nie zestrzelę, taka promocja rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Powiem tak. Równie dobrze to Janowicz mógł być w tym półfinale gdyby tylko ograł Serba.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Nie śpimy tylko oglądamy. Witek z Sidorem przy mikrofonie. Panie Tsonga graj i walcz!
Dzięki Bogu, nie daję się podszeptom mówiącym: wstań w nocy i oglądaj tenis. :wink:
Jak do tej pory wszystkie mecze z sesji wieczornych chyba były do jednej bramki.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

To se pograł Novak. Ja wiem, że nie jego wina, ale nie godzi się, żeby po czymś takim wygrał US Open. A Murek moim zdaniem jeśli dojdzie do finału to będzie gotowy na Serba.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Ciekawe jak taka drabinka Novaka przełoży się na grę w półfinale i ewentualnym finale...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:Jeden "pełny" krecz, dwa "częściowe", no tak to można przez turniej kroczyć ;).,
No, Bóg jest po stronie silniejszej armii.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Odsunąć Domańskiego od komentowania. To już trzecie albo czwarte spotkanie które komentuje na tym turnieju zakończone kreczem. Witek sam się z tego śmiał.

Dzisiaj powinno być lepiej. Pary są bardziej wyrównane. Ciężko jednak będzie powtórzyć poziom ze spotkania Nadal-Pouille. Teraz taki mecz trafia się jeden na sto rozegranych.

Moje typy na dziś: Murray 3-1, DelPo 3-2.
Awatar użytkownika
glazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 3 sie 2009, 09:59

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Odsunąć Domańskiego od komentowania. To już trzecie albo czwarte spotkanie które komentuje na tym turnieju zakończone kreczem. Witek sam się z tego śmiał.
Domańskiego to swoją drogą można by odsunąć za te jego przedwczesne sądy i przewidywania. Nie ma meczu, w którym nie feruje wyroków tylko tyle, że z reguły mu to nie wychodzi :D. Fachowiec nie powiem, ale czasami mnie wkurza już tym.

Co do półfinałów, dwóch moich ulubieńców Wawrinka i del Potro :-| szkoda, że to nie finał, albo przynajmniej półfinał. Z jednej strony Wawrinka, który ma duże szanse wygrac, ale jest jakiś taki niewyraźny i mało dokładny w tym turnieju. Nie wiem czy się ta tyle skoncentruje by pokonać Juan'a. Gdyby tak któryś jednak pyknął Murrey'a później czy Wawrinka czy del Potro finał byłby wymarzony.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

fortomorrow pisze:To se pograł Novak. Ja wiem, że nie jego wina, ale nie godzi się, żeby po czymś takim wygrał US Open. A Murek moim zdaniem jeśli dojdzie do finału to będzie gotowy na Serba.
To samo sobie pomyślałam. Nie jego wina, ale jednak się nie godzi, żeby w taki sposób zgarnął tytuł. Co do ostatniego zdania Twojej wypowiedzi, bardzo bym chciała, tylko tak się zastanawiam, co by przeważyło w tej sytuacji. Wypoczęcie i spacerek, czy regularny rytm meczowy. Wielu stawia Andrzeja w roli faworyta, ale dużo jeszcze zależy od meczu półfinałowego. Jeśli nie mogę zobaczyć Murka i DelPo w finale, to (mimo mojej sympatii do Stacha) chociaż semi z ich udziałem poproszę. :wink: I tu mam dylemat, bo o ile pojedynek pożądany, to byle nie za długi i wyczerpujący. :dvl(: Żywię jednak nadzieję, że Vibovit w tym turnieju wyczerpał już limit szczęścia.


Vivid, tak, bilet w jedną stronę...bo jeszcze nie wiem, kiedy wrócę. :twisted: Mimo wszystko liczę na to, że mi jednak darujesz. Ponoć transparent szykują. Jeszcze nikt mnie tak nie witał, więc daj dolecieć. :wink: Podróż z przeszkodami, i tak martwię się o dotarcie, a ten mnie jeszcze dodatkowo straszy. :rolleyes:
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

mapi pisze:Vivid, tak, bilet w jedną stronę...bo jeszcze nie wiem, kiedy wrócę. :twisted: Mimo wszystko liczę na to, że mi jednak darujesz. Ponoć transparent szykują. Jeszcze nikt mnie tak nie witał, więc daj dolecieć. :wink: Podróż z przeszkodami, i tak martwię się o dotarcie, a ten mnie jeszcze dodatkowo straszy. :rolleyes:
Baba z kraju chłopcom lżej. ;)
Choć Gary ma wtedy więcej ... zmywania. :P
Leć spokojnie i przyziemiaj lekko. :::gd:::

Dzisiaj to są jakieś ciekawe mecze? :twisted:
Mnie się nie wydaje. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Vivid pisze:Leć spokojnie i przyziemiaj lekko.
Albo inaczej: życzymy tyle samo startów co lądowań. :wink:
Vivid pisze:Baba z kraju chłopcom lżej. Choć Gary ma wtedy więcej ... zmywania.
Dementuję, nieobecność mapi nie wpłynie na ilość mojego zmywania. :D
Vivid pisze:Dzisiaj to są jakieś ciekawe mecze? Mnie się nie wydaje.
A mnie wręcz przeciwnie, oba mecze męskie wydają się ciekawe i żałuję, że jednego nie obejrzę, przynajmniej na żywo.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
zeus

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Odsunąć Domańskiego od komentowania. To już trzecie albo czwarte spotkanie które komentuje na tym turnieju zakończone kreczem. Witek sam się z tego śmiał.

Dzisiaj powinno być lepiej. Pary są bardziej wyrównane. Ciężko jednak będzie powtórzyć poziom ze spotkania Nadal-Pouille. Teraz taki mecz trafia się jeden na sto rozegranych.

Moje typy na dziś: Murray 3-1, DelPo 3-2.

Człowiek się wyspał więc można lecieć z 10 dniem tego fatalnego turnieju. Będę wierzył ciągle w niespodzianki. Nishikori-Murray 3:2, Del Potro-Wawrinka 3:2. Musi się coś wydarzyć w Nowym Jorku , MUSI!!!!! Bo inaczej urlop będzie zmarnowany na kolejnego WS-a.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”