Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Nadal prowadził w piątym decydującym secie z przełamaniem i jednak przegrał. Ja nie pamiętam takiej sytuacji. Może Majorka albo Tenisówka przytoczą jakiś przykład..
Ja nie pamiętam, a na pewno nie będę szukała. Nie chce mi się. Przyjdzie Jurek to nam powie. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:
niespotykany pisze:Nadal prowadził w piątym decydującym secie z przełamaniem i jednak przegrał. Ja nie pamiętam takiej sytuacji. Może Majorka albo Tenisówka przytoczą jakiś przykład..
Ja nie pamiętam, a na pewno nie będę szukała. Nie chce mi się. Przyjdzie Jurek to nam powie. :wink:
Tak wpadnie Killer, otworzy swój magiczny zeszyt i powie nam, że sytuacja taka miała miejsce 10 lat temu. rotfl
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2016, 11:08 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agravan
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 9 mar 2015, 22:30

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Na pewno miał Nadal przełamanie w 5 secie z Djokoviciem w AO w 2012 roku ale nie pamiętam już czy po 2012 zaistniała jeszcze taka sytuacja. ;)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Rozkład jazdy na dziś:
17:00 DelPotro-Thiem
21:00 Nishikori-Karlovic
01:00 Murray-Dimitrov
Siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Nie przepadam za Rafa, ale jak czytam posty @majorki i @tenisowki, to jestem nawet jakoś tak lekko wzruszony, takie z Was super fanki. :)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Marcin_L pisze:Nie przepadam za Rafa, ale jak czytam posty @majorki i @tenisowki, to jestem nawet jakoś tak lekko wzruszony, takie z Was super fanki. :)
Bo to jest przywiązanie na dobre i złe jak w prawdziwym związku. :D
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Agravan pisze:Na pewno miał Nadal przełamanie w 5 secie z Djokoviciem w AO w 2012 roku ale nie pamiętam już czy po 2012 zaistniała jeszcze taka sytuacja.
Też to pamiętam, później chyba nic takiego nie miało miejsca.
niespotykany pisze:Dziś wszystkie oczy zwrócone na pojedynek Thiema z DelPotro. Niech grają kolejne cztery godziny.
Mi się wydaje, że Portek rozjedzie Thiema i nie będzie żadnego widowiska.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:
Majorka pisze:
niespotykany pisze:Nadal prowadził w piątym decydującym secie z przełamaniem i jednak przegrał. Ja nie pamiętam takiej sytuacji. Może Majorka albo Tenisówka przytoczą jakiś przykład..
Ja nie pamiętam, a na pewno nie będę szukała. Nie chce mi się. Przyjdzie Jurek to nam powie. :wink:
Tak wpadnie Killer, otworzy swój magiczny zeszyt i powie nam, że sytuacja taka miała miejsce 10 lat temu. rotfl
Moi mili słaba pamięć taka sytuacja miała miejsce w piątym secie Australian Open 2016 w meczu 1R z Verdasco.

A poza tym to jeszcze tylko wspomniane Australian Open 2012 z Djokovicem i wczorajsza porażka jeżeli chodzi o turnieje WS.
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2016, 16:58 przez advantage, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Marcin_L pisze:Nie przepadam za Rafa, ale jak czytam posty @majorki i @tenisowki, to jestem nawet jakoś tak lekko wzruszony, takie z Was super fanki. :)
:) Dzięki za dobre słowo, Marcinie..
Zawsze tłumaczę osobistym potomkom- traktującym moje uzależnienie z przymrużeniem oka, żeby nie powiedzieć z jawną kpiną - jakie mają szczęście. Mogłabym przecież wszystkie swoje emocje poświęcać im i ich życiu ... dopiero by było. :::yay:::
Dużo zawdzięczają Rafie. :wink: Jeszcze więcej United.

Ja dziś tylko Dominika z Delpo. Dość zarywania nocy.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Od kiedy Dimitrov wrócił do starej rakiety jego poziom gry (a przede wszystkim wiara we własne umiejętności) podniósł się bardzo wyraźnie. Spodziewam się ciekawego meczu z Murkiem, z jakąś tam nawet szansą na niespodziankę.

Delpo raczej nie powinien "rozjechać" Thiema, to znaczy nie tak grającego Thiema (backhand marzenie...). Jak dla mnie to wręcz młody jest faworytem w tej parze i awans Argentyńczyka uznam za (małą) niespodziankę.

Kei - Ivo to naprawdę Dawid z Goliatem. Jestem za kurduplem, ale czy on chociaż dosięgnie piłki przy tych serwisach...?

EDIT:

Zapomniałem o meczu Ukraińca ze Stanem Malinką. Nie zdzierżę więcej tej kolorystyki więc kibicuję Marczence...choć trochę bez wiary, że to się może udać.
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2016, 17:05 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Eurosport2 pokaże dziś Stana i Keia. Co z meczem Thiema z DelPo?! Trzeba czekać aż kolarze dojadą i E1 zacznie nadawać. A do tego czasu ratować się dobrym linkiem w necie. :/
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Świetny turniej dla mnie na razie, Delpo super, Nole lepiej niż na początku, do tego młodzi straszą. Szkoda że Rafa odpadł ale był po prostu słabszy, a zagrał niezły mecz. Francuz trafił z formą, oby tak jak najdłużej.

A dziś Delpo po wygraną (szkoda że z Thiemem ale co zrobisz? nic nie zrobisz).
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:
Majorka pisze:
niespotykany pisze:Nadal prowadził w piątym decydującym secie z przełamaniem i jednak przegrał. Ja nie pamiętam takiej sytuacji. Może Majorka albo Tenisówka przytoczą jakiś przykład..
Ja nie pamiętam, a na pewno nie będę szukała. Nie chce mi się. Przyjdzie Jurek to nam powie. :wink:
Tak wpadnie Killer, otworzy swój magiczny zeszyt i powie nam, że sytuacja taka miała miejsce 10 lat temu. rotfl
No ależ oczywiście, że tak. 19. 01. 2016, Australian Open, pierwsza runda, rywal Fernando Verdasco, prowadzenie w piątym secie 2:0, przegrana 2:6. Nie dziękować.

To co dzieje się z Hiszpanem jest straszne, przegrywa trzecią kolejną 5-setówkę w Wielkim Szlemie, od pięciu turniejów WS nie potrafi dojść nawet do ćwierćfinału, oczywiście w Paryżu był pech, ale w pozostałych konfrontacjach już nie. Najgorsze, że on zaczął przegrywać spotkania wygrane, z Fogninim prowadził przed rokiem 2:0 w setach, z Verdasco i Poullie miał przewagę przełamania w ostatniej partii. Nadal w ostatnich pięciu starach w Wielkim Szlemie wygrał 8 meczów, jak tu więc myśleć o triumfie w całym turnieju skoro wygranie 8 meczów w Wielkim Szlemie zajęło mu półtora roku. Federer w swoim najgorszym okresie był daleki od takiego kryzysu, nawet w tym roku udało mu się zrobić dwie połówki i to jeszcze w dobrym i pewnym stylu. Trzeba otwarcie powiedzieć, że wiele ten rok niestety w porównaniu z poprzednim się nie różni, może w przyszłym będzie lepiej.

Dobra, czas na pojedynek Thiema z Del Potro. Mam nadzieję, że w 3h się maks uwiną. Tylko ci pieprzeni kolarze...
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2016, 17:29 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt pisze: A dziś Delpo po wygraną (szkoda że z Thiemem ale co zrobisz? nic nie zrobisz).
Ja bym nie skreślała Dominika. Wcale nie uważam, ze jest na straconej pozycji. Ma swoje atuty (bh) i wygląda, że fizycznie jest ok, mimo intensywności gier.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Marcin_L pisze:Nie przepadam za Rafa, ale jak czytam posty @majorki i @tenisowki, to jestem nawet jakoś tak lekko wzruszony, takie z Was super fanki. :)

:wink:
Ja to się dziś czuje jakby mnie z harcerstwa wywalili - w domu mnie sprowadzają na ziemie - sugestywnie stukając się w czoło rotfl.

Novak dalej odbywa wakacje w NY jak widzę po wyniku.
Za to Kerber sprawuje się doskonale :::gd::: - oby wygrała cały turniej Angi.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
jarosword14
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 9 mar 2014, 18:11

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Del Potro jaka "żarówa", nawet jak Thiem będzie smeczował to kątem oka ten seledynowo-żółty kombinezon dostrzeże :twisted:
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

No proszę Dominator jako pierwszy przełamuje rywala. Dawać transmisję w E1!

Żeby ten hit nie skończył się szybkim kreczem...
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2016, 17:38 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Del Potro medical, rrryyyy jak ja tego nie znoszę.... :dvl(:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:Del Potro medical, rrryyyy jak ja tego nie znoszę.... :dvl(:
I już z przełamaniem Thiem :] .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Tenisówka pisze:
Jurek Kiler pisze:Del Potro medical, rrryyyy jak ja tego nie znoszę.... :dvl(:
I już z przełamaniem Thiem :] .
To akurat najmniej istotne, o zdrowie się rozchodzi, gra normalnie, ale serwuje odejmując jakieś 15 mp/h od optymalnych prędkości.

Ed. No i po przełamaniu. 3:3.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”