Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jakuboto pisze:
niespotykany pisze:Poważne granie zacznie się od jutra czyli 3 rundy. I od razu na początek takie spotkania jak: Tsonga-Anderson, Cilic-Sock i Del Potro-Johnson.
Drugie i trzecie wymienione to się zgadzam. Ale co ciekawego w pierwszym O_O ?
Najpiękniejsza narzeczona. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:
Jakuboto pisze:
niespotykany pisze:Poważne granie zacznie się od jutra czyli 3 rundy. I od razu na początek takie spotkania jak: Tsonga-Anderson, Cilic-Sock i Del Potro-Johnson.
Drugie i trzecie wymienione to się zgadzam. Ale co ciekawego w pierwszym O_O ?
Najpiękniejsza narzeczona. :wink:
No tak ... jak słaby mecz to trzeba jakiegoś zwierzaka na korcie pokazać albo kogoś na trybunach ...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Z taką narzeczoną można góry przenosić. :D Tsonga zajdzie wysoko. :::gd:::
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

A na ES2 jakieś zupełnie nieznane zawodniczki...dramat.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

A ja obejrzałam powtórkę z nocnego meczu Rafy z Seppim i wydaje mi się, że to był lepszy Rafa niż w spotkaniu z Istominem. Nie dawny Rafa - ale lepszy niż w poprzednim spotkaniu. Było oczywiście sporo błędów własnych - ale niejednokrotnie były to auty bardzo niewielkie. Ale piłka była głęboka, uderzenia miały moc i odpowiednią siłę. Już nie miałam wrażenia zmęczenia i niemocy. Z optymizmem myślę o następnym spotkaniu.

6:4 Nishikori. Szkoda Rosjanina - miał szansę na zgarnięcie tego seta. Trochę chyba nerwy dały znać o sobie.

No, Murek na korcie. :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:6:4 Nishikori. Szkoda Rosjanina - miał szansę na zgarnięcie tego seta. Trochę chyba nerwy dały znać o sobie.
Tym większa szkoda bo mogło być już 2:0 dla Kaczanowa.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Murek nie może Granollersa skończyć. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Obiektyw pisze:Murek nie może Granollersa skończyć. :)
Za siódmym razem dobił :wink: 1:0 Szkot.
Pada i wszystkie mecze przerwane.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Sprawdzamy szczelność dachu :) .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Na razie fajnie gra Naomi Broady. Pierwszy raz ją widzę na oczy. Jednoręczny backhand, częste ataki do siatki. Smeczować potrafi, w przeciwieństwie do 95% tenisistek. Jak wygra z Radwańską, specjalnie się tym nie zmartwię.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Nie śpimy. Szalony Fabio rozgrywa kolejną pięciosetówke w turnieju.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Nie śpimy. Szalony Fabio rozgrywa kolejną pięciosetówke w turnieju.
W tym stroju nawet wygląda na szalonego - bo kto by się tak ubrał rotfl .

No i Fabio poza turniejem - poległ z starciu z Ferrerem który teraz zmierzy się z Del Potro.
Swoją drogą David ma bilans 10-0 z Fogninim - mimo, że ten drugi potrafi grać tak jak ten pierwszy nigdy nie był w stanie.

Zdaje się, że wczoraj wszyscy "faworyci" powygrywali swoje mecze i to nawet bez straty seta .

Dzisiaj Djokovic z Jużnym, Rafa z Kuzniecowem, Cilic z Sockiem, Almagro z Monflisem - który miał wczoraj urodziny i dołączył do zacnego grona 30+.
Jużny od tak dawna orbituje gdzie na obrzeżach rozgrywek - że nawet kontuzjowanemu Novakowi nie będzie w stanie zrobić "kuku". Ciekawa jestem też postawy Kuzniecowa, no i Cilica.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Mousquetaire
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2016, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Małe podsumowanie osiągnięć rozstawionych zawodniczek w tegorocznym turnieju nasuwa jedną myśl - można by równie dobrze rozstawiać tylko pierwsze osiem tenisistek, a resztę dobrać całkowicie losowo. Do 3. rundy awansowało 19 z numerami u boku swoich nazwisk, z czego 7 z pierwszej ósemki (co i tak jest często wyjątkową sytuacją). To trochę jak z sygnalizacją świetlną w Warszawie - gdyby pozwolono działać światłom całkowicie losowo, sprawdziłoby się to lepiej niż jak inżynier próbuje grzebać i ustawiać. :D
Obrazek YouTek IG Speed MP
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

McGyver pisze:Na razie fajnie gra Naomi Broady. Pierwszy raz ją widzę na oczy. Jednoręczny backhand, częste ataki do siatki. Smeczować potrafi, w przeciwieństwie do 95% tenisistek. Jak wygra z Radwańską, specjalnie się tym nie zmartwię.
No niestety przegrała. rotfl Ale mecz na wysokim poziomie w 1. secie, naprawdę fajnie się to oglądało. Nawet się zdziwiłem, że Radwańska wygrała, a nie się sfochała, bo rywalka gra za dobrze (a w pewnym momencie Broady miała 100% piłek po 1. serwisie i bilans typu 15-8...). Radwańska skończyła z 28 winnerami i 9 błędami, więc samo to już pokazuje że lekko nie miała, bo wynik i tak jest "tylko" 7-6 6-3.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Mousquetaire pisze:To trochę jak z sygnalizacją świetlną w Warszawie - gdyby pozwolono działać światłom całkowicie losowo, sprawdziłoby się to lepiej niż jak inżynier próbuje grzebać i ustawiać.
Potwierdzam, główny inżynier ruchu w Warszawie to wyjątkowy szkodnik, kiedyś z tatą stwierdziliśmy, że on chyba co rano zastanawia się, jak ludziom utrudnić życie i światła ustawia, żeby osiągnąć swój cel, czyli maksymalne wkurzenie.

Co do USO, to na razie widziałem niewiele, ale myślę, że dziś i jutro pooglądam więcej. Na razie obejrzałem większość wczorajszego meczu Murraya i bardzo mi się jego gra podobała. Oby utrzymał formę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Gary pisze:Na razie obejrzałem większość wczorajszego meczu Murraya i bardzo mi się jego gra podobała. Oby utrzymał formę.
Też oglądałem większość jego meczu i dobrze to wyglądało. A przeciwnik wbrew pozorom to nie leszcz do łatwego oklepania. Moim zdaniem Murray zgarnie tytuł.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

DELPO, DELPO, DELPO :) ! ! !

Murray staje się głównym faworytem do tytułu. Oczywiście tylko aktywny, atakujący czasami Murray. Innej drogi dla niego nie ma, wróci do przebijactwa to go ktoś odstrzeli. Ciekawe co z Nole będzie ale ciężka misja przed nim.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Oglądałem wczoraj Radwańską i, o dziwo, oczy bolały mnie mniej niż normalnie :). Widać, że stara się w miarę możliwości zagrać mocniej.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Radwa w pierwszym secie pokazała jaja, nie miała prawa go wygrać. Ja nigdy nie ogarnę jak można się jej czepiać że nie gra mocno kiedy to po prostu nie jest jej styl. To coś jakby czepiać się Ferrera że nie atakuje takimi świdrami z fh jak Nadal. W końcu zaczyna nam się turniej u mężczyzn bo do tej pory były raczej eliminacje. Murray, Nole, zawsze groźny Wawrinka, może Nadal i Delpo (mam cichą nadzieję na sensację), być może Cilic znów dokoksował. Może być ciekawie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt pisze:Radwa w pierwszym secie pokazała jaja, nie miała prawa go wygrać. Ja nigdy nie ogarnę jak można się jej czepiać że nie gra mocno kiedy to po prostu nie jest jej styl. To coś jakby czepiać się Ferrera że nie atakuje takimi świdrami z fh jak Nadal.
Nie wiem, czy te słowa skierowane są do mnie, ale spieszę donieść, że powodem mojego bólu zębów nie jest bynajmniej moc generowana przez Radwańską, a jej wynalazcza technika :)

Co do mocy natomiast, to powinna jej mieć więcej, jeżeli chce powalczyć z tymi wszystkimi babkami, które ją klepią na zaawansowanych etapach turniejów wielkoszlemowych.

Na dojście do 3-4 rundy starcza gra kombinacyjna i trzymanie piłki w korcie, później mocy brakuje i są demolki z Azarenkami, Muguruzami, Szarapowymi, o Serenie nie pisząc :)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”