Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Mecz Janowicza taki na jaki go obecnie stać. Urwał seta liderowi rankingu, który w optymalnej dyspozycji nie jest.
I w sumie tyle ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Na tennis.com skomentowali, że Janowicz grał dziwnie, mieszanką DF, UE i dropszotów podał Novakowi zwycięstwo.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Czekam dziś na mecz Stana z Verdasco. Może stworzą dramatyczne widowisko.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Anna Ivanovic dalej poraża formą i już poza turniejem mimo to jakimś cudem jest 29 w rankingu O_O .

Ja dziś zobaczę spotkanie Del Potro, z sympatii dla Argentyńczyka - oby mu się wiodło w tym turnieju jak najlepiej. No i zapisałam się na telefon od Radwańskiej, żeby sprawdzić czy działa. ( szkoda, że inni nie dzwonią rotfl )
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Marcin_L pisze:Na tennis.com skomentowali, że Janowicz grał dziwnie, mieszanką DF, UE i dropszotów podał Novakowi zwycięstwo.
Tak jak napisałem prędzej, tylko u nas są zachwyty nad grą Jerzego. Na świecie pisze się o tym, jak źle grali obaj. Gdzieś czytałem, że w trakcie meczu John Mcenroe zapytamy, któremu z nich nie chce być się dzisiaj na korcie odpowiedział "obydwu".
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Ależ leniwy mecz u Stana. Wejdą na wyższy poziom czy nie?
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Bongos pisze:Ciekawy jest kontrast postrzeganiu meczu Djokovica z Janowiczem przez polskie i zagraniczne media. W naszych czytam tylko nagłówki "Wspaniały mecz Janowicza" "Wielka walka Polaka" itd..
Nasze media lubią wypisywać dziwne rzeczy.. Jak czytam wiadomości (Eurosportu, na ich stronie) opatrzone tytułami "Nadal zachwyca od samego początku", "Nadal odstrzelił Istomina" - to zastanawiam się czy piszący nie oglądał meczu, czy ja nie wiem co oglądałam..
Zachwyca..odstrzelił - a mecz słabiutki , Nadal jako taki tylko w pierwszym secie, ewidentny brak sił, mocy uderzeń.. faktycznie "zachwycający" .. :/

Nieciekawy ten mecz Wawrinki z Verdasco.. Może Delpo uratuje dzisiejszy dzień.
Wygrał swój pierwszy mecz młody Chaczanow. Zagra w następnej rundzie z Nishikorim. Bardzo chętnie obejrzę ich pojedynek.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Coric niestety kreczuje i to Lopez zagra w kolejnej rundzie z Sousa. Majorka będzie miała na kogo popatrzeć. :D
Awatar użytkownika
Mousquetaire
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2016, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Na Del Potro warto też popatrzeć w kategoriach stroju - bo to jest kwintesencja dzisiejszej tenisowej mody. Mogli go ustawić na sesję wieczorną, oszczędzono by na oświetleniu. :D
Obrazek YouTek IG Speed MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:.. Lopez zagra w kolejnej rundzie z Sousa. Majorka będzie miała na kogo popatrzeć. :D
No tak. Tym bardziej, że Fognini ma już dwa sety w plecy więc pewnie z tych moich ulubieńców bez powodu - zostanie Portugalczyk. :wink:
niespotykany pisze:Coric niestety kreczuje.
Może Obi powinien pojechać i zastąpić? rotfl

A JMDP bardzo delikatnie pogrywa. Drwal subtelny. :wink: Nie rokuje to za dobrze. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Nie dojdzie do starcia dwóch Kangurów: Tomic-Kyrgios. Ten pierwszy przegrał z Dzumchurem.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Fog odrobił dwa sety. Gramy piątego. :rolleyes:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:
niespotykany pisze:Coric niestety kreczuje.
Może Obi powinien pojechać i zastąpić? rotfl
Borna mówił mi, że ma problem z kolanem, i że może być krecz. Namawiał, namawiał, ale w końcu zagrałem w GPW. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Obiektyw pisze:
Majorka pisze:
niespotykany pisze:Coric niestety kreczuje.
Może Obi powinien pojechać i zastąpić? rotfl
Borna mówił mi, że ma problem z kolanem, i że może być krecz. Namawiał, namawiał, ale w końcu zagrałem w GPW. ;)
I błąd. Może na USO lepiej byś wylosował. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Gary pisze:I błąd. Może na USO lepiej byś wylosował. rotfl
Co fakt, to fakt. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:Nasze media lubią wypisywać dziwne rzeczy.. Jak czytam wiadomości (Eurosportu, na ich stronie) opatrzone tytułami "Nadal zachwyca od samego początku", "Nadal odstrzelił Istomina" - to zastanawiam się czy piszący nie oglądał meczu, czy ja nie wiem co oglądałam..
Zachwyca..odstrzelił - a mecz słabiutki , Nadal jako taki tylko w pierwszym secie, ewidentny brak sił, mocy uderzeń.. faktycznie "zachwycający" .. :/
Kwestia chwytliwości. Jak opatrzą artykuł nagłówkiem w stylu "wygrał, choć jego gra pozostawiała wiele do życzenia" nie zapewni im to takiej liczby odsłon co "zmiótł rywala z kortu". Janusze są łasi na sukces w wielkim stylu. Żadna frajda czytać, że ktoś wygrał mimo słabego występu, a przeciwnik popełnił sporo błędów. "Janowicz mimo dobrej postawy nie sprostał serbskiemu terminatorowi". "Lider światowego rankingu po raz kolejny zachwyca. Polak urwał zaledwie seta." - takie bzdety nastawione są na przyciąganie. Do tego zażarte dyskusje pod tekstem i komentarze w stylu: "co za bzdury", "pismak się nie zna", "mecz był kiepski", "grali słabo" etc. W walce o "klikalność" nie ma miejsca na rzetelność dziennikarską. Inna sprawa, że autorzy artykułów często naprawdę nie widzieli meczu i oceniają po suchych wynikach i relacjach tekstowych. Tak, czy siak, liczy się chwytliwy nagłówek.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Moje Panie, Ameryki już nie odkryjecie. :P Kolumb to zrobił - przynajmniej tak od wieków się ludziom wciska, co nie jest przecież prawdą. ;)
Artykuł ma się sprzedać lub kliknąć. W takim razie jak ma to zrobić? Musi przyciągnąć tytułem.
Jeżeli artykuł to produkt to tytuł przecież jest takim substytutem opakowania. Przyciągnie Wasz wzrok szare kartonowe pudło, będziecie chciały przekonać się co jest w środku? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Vivid, ależ ja wiem, że to truizmy. Mnie tylko dziwi, że ktoś się jeszcze zastanawia, skąd takie nagłówki i czy pismak jakiś inny mecz oglądał. :wink: Dobra, zostawmy to. Vibovit ma dziś na rozkładzie swojego pogromcę. (:] To co, nawet lekko pokiereszowany weźmie odwet za Monte Carlo, czy może powtórka z rozrywki? :]
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Mousquetaire pisze:Na Del Potro warto też popatrzeć w kategoriach stroju - bo to jest kwintesencja dzisiejszej tenisowej mody. Mogli go ustawić na sesję wieczorną, oszczędzono by na oświetleniu. :D
No, jak ja spojrzałem na połączenie warunków fizycznych Delpo z tym koszmarnym wdziankiem, to nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że w tym roku na USO dopuścili do startu Big Birda z Ulicy Sezamkowej... :/.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Artlight pisze:
Mousquetaire pisze:Na Del Potro warto też popatrzeć w kategoriach stroju - bo to jest kwintesencja dzisiejszej tenisowej mody. Mogli go ustawić na sesję wieczorną, oszczędzono by na oświetleniu. :D
No, jak ja spojrzałem na połączenie warunków fizycznych Delpo z tym koszmarnym wdziankiem, to nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że w tym roku na USO dopuścili do startu Big Birda z Ulicy Sezamkowej... :/.
Tiaaa. Designerzy tenisowi ostatnio szaleją: a to zebry, a to cytrynki... :rolleyes:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”