Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Nasza polska gwiazdka mówiła wczoraj, że chciałaby zdążyć na mecz Polski. rotfl
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Pół centymetra zabrakło przy stanie 4:5 30:40 dla Konjuh, aby piłka przetoczyła się na drugą stronę siatki i Polka odpadła z Wimbledonu... słaby mecz Agi, niezły rywalki. Dziś się udało, Anja w końcówce podkręciła kostkę, ale musi Aga poprawić grę, bo będzie naprawdę ciężko.
.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Fatalna gra Agnieszki ale właśnie dlatego jest nr 3 bo potrafi wygrywać takie mecze. Ja tu dostałem palpitacji a zaraz kolejne emocje.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

No i wykrakaliście tą szybką porażkę Thiema... :::bd::
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Witkor Troicki wpada w szał:
https://www.youtube.com/watch?v=kT2q_1B_3_A
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Dzisiaj Wawrinka zagra z DelPotro. I będzie to mój pierwszy cały mecz który zamierzam zobaczyć.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

daw09 pisze:Pół centymetra zabrakło przy stanie 4:5 30:40 dla Konjuh, aby piłka przetoczyła się na drugą stronę siatki i Polka odpadła z Wimbledonu... słaby mecz Agi, niezły rywalki. Dziś się udało, Anja w końcówce podkręciła kostkę, ale musi Aga poprawić grę, bo będzie naprawdę ciężko.
Pewnie jak to napiszę to Radwańska odpadnie w następnym meczu, ale co tam. rotfl Ostatnie takie przypadki wskazują na to, że wykaraskanie się z takiego meczu daje dużą swobodę gry. :) Li była 5 cm od odpadnięcia z AO z Safarovą i zdobyła tytuł, Kerber w tym roku to samo.

Ale co do samego meczu, to Agnieszka grała słabo i od początku meczu na korcie miała focha, nawet jak wygrała pierwszego seta, to coś pod nosem do siebie gadała...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

A ja przypominam, że Aga w tym roku miała 2 takie przypadki. Pierwszy w AO z Friedsman (wychodziła ze stanu 2:5 w trzecim) i w Indian Wells (broniła piłkę meczową z Cibulkovą). W obu przypadkach po tych meczach doszła do półfinału, gdzie zatrzymała ją Serena. Chyba nie muszę przypominać kto teraz może czekać w ewentualnym półfinale.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Gramy Stan z Delpo w Polsat Sport News. Mocne uderzenia.
Awatar użytkownika
Raf-anka
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 8 cze 2016, 22:35

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Agnieszka nie prezentuje się zbyt dobrze na trawie w tym roku mimo braku kontuzji. Dużo przebijania, brak pomysłu na grę no i drop shoty na które każda przeciwniczka jest przygotowana. Życzę jej jak najlepiej, ale nie zdziwię się jak odpadnie już wkrótce. A może sama się przełamie, jak to wczoraj powiedział komentator? :D
Mecz Del Po- Wawrinka palce lizać, zwłaszcza od drugiego seta:)
Jak mawiał filozof Jagger, „Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz”. :]

Oczy mogą zwodzić, uśmiech kłamać, ale buty zawsze mówią prawdę.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Więc jak, gramy w niedziele?
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Żeby jeszcze było co oglądać...

Nasi piłkarze lądują w kraju.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Bongos pisze:Witkor Troicki wpada w szał:
https://www.youtube.com/watch?v=kT2q_1B_3_A
Nieźle się wkurzył. Moim zdaniem sędziowie dali ciała z oceną piłki.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Jakby nie było Wawrinka przegrywa z gościem bez BH. Trochę wstyd :). Cieszy forma DelPo :::gd::: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

DelPo ja ciągle w Ciebie wierzę! :::gd:::
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Co ten Brown wyczynia to majstersztyk. Więcej Hot Shotsów w jednym meczów niż cała TOP5 w ciągu sezonu :D.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Ja naprawdę nie wiem jak ludzie, którzy siedzą na co dzień w tenisie mogli przed turniejem typować Serenę na pewną zwyciężczynię. Po prostu tego nie rozumiem, tym bardziej jeżeli ktoś oglądał jej mecze w tym roku. Sam znalazłbym kilka innych tenisistek, które mają większe szanse od niej. Właśnie przegrywa seta z McHale. Niestety nie wiem czy Agnieszka ma się z czego cieszyć, bo z formą jaką ostatnio prezentuje można się obawiać czy zajdzie do decydujących faz turnieju.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Bongos pisze:Ja naprawdę nie wiem jak ludzie, którzy siedzą na co dzień w tenisie mogli przed turniejem typować Serenę na pewną zwyciężczynię. Po prostu tego nie rozumiem, tym bardziej jeżeli ktoś oglądał jej mecze w tym roku. Sam znalazłbym kilka innych tenisistek, które mają większe szanse od niej. Właśnie przegrywa seta z McHale. Niestety nie wiem czy Agnieszka ma się z czego cieszyć, bo z formą jaką ostatnio prezentuje można się obawiać czy zajdzie do decydujących faz turnieju.
A powiedz mi, kto może być typowany na inną faworytkę? Serena zawsze nią będzie, reszta "czołówki" jest zbyt nieregularna w wyniki, by mówić o nich jako o faworytkach... No może poza Viką, ale jej nie ma. :/ Serena powoli robi comeback, więc spokojnie. :::gd:::

BRAWO DELPO! Szkoda, że przez pracę nie obejrzałem meczu, ale powtórkę koniecznie obejrzę. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

SABR pisze:
A powiedz mi, kto może być typowany na inną faworytkę? Serena zawsze nią będzie, reszta "czołówki" jest zbyt nieregularna w wyniki, by mówić o nich jako o faworytkach... No może poza Viką, ale jej nie ma. :/ Serena powoli robi comeback, więc spokojnie. :::gd:::
Nie twierdzę, że przegra dzisiaj. Ale myślę, że jak trafi na Coco w 1/4 to polegnie. Kto mógł być typowany na inną faworytkę przed turniejem? Muguruza, Agnieszka, czy chociażby Keys.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Bardziej bym Agę dał pod "czarnego konia", Keys jest jeszcze niedoświadczona i nie wiadomo, czy byłaby w stanie tak dobrze grać siedem meczy. Pavs także daję na "czarnego konia". Prędzej bym tutaj zrozumiał Kvitovą w typowaniu faworytek, no ale przed Wimbledonem na trawie pokazała tylko piach... Zresztą wiemy, że wszystko zależy od Sereny - gdy nie ma formy, to może ją pokonać wielu. Ale w tym drugim secie zagrała jakąś część swojego tenisa i wynik mamy zgoła inny.

Venus już dwie meczowe stracone, fajny meczyk, aż musiałem Serenę przerwać. 9:8 w trzecim secie dla Amerykanki. :)

// No i Vee wygrała, szacunek w takim wieku jeszcze taki poziom reprezentować. :)

Serena lubi się trochę bawić wynikiem. By się czasem z tym nie przeliczyła. Chciałbym półfinał Agi ze Sereną zobaczyć.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2016, 19:49 przez SABR, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”