Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

RatRace pisze:Właśnie. Czemu nie ma pojawiających się głosów? Głosuję za tym, żeby pojawiły się jakieś głosy.. ;-)
Głosy zbierają siły na komentarze po meczu Polska - Portugalia. :wink:

Swoją drogą tak przestawiłam się na piłkę, że dziś pierwszy dzień oglądam Wimbledon.. O_O Djokovic jak to Djokovic, ale ciekawa jestem meczu Federera. Lepszego Federera - sądząc po waszych komentarzach.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Bongos pisze:Faktycznie Wimbledon mógłby pomyśleć o jeszcze jednym dachu. Aczkolwiek do prymitywnego turnieju jakim jest Roland Garros to nie ma porównania. Dzisiaj prawdopodobnie będzie lało cały dzień, a prognoza na kolejne dni również nie wygląda optymistycznie.
I bardzo dobrze, liczę na Wimbledon w niedziele.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

kszymon pisze:no tak ale w poniedziałek pokazywali centralny, a teraz nie mogą...
To proszę o podpowiedzi gdzie oglądać na satelicie. Może gdzieś transmitują jeszcze...
Polsat w pierwszej kolejności korzysta z kanałów płatnych - PSN jest dodatkiem - gdzie tenis bywa wypychany jak na głównych kanałach są bardziej popularne dyscypliny np: zapasy w błocie albo gala boksu w Pcimiu. :wink:

Zniechęcająca ta wiosna i lato tenisowe. Ciągle pada, ciągle przerwy, dodatkowo Wimbledon zapowiada się wyjątkowo mało ciekawie - jak już wiadomo kto wygra.

Teraz Federer kontra Islandia Wilmbledonu...oby wynik był inny . :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Thiem pokonuje Floriana Mayera. Rewanż za półfinał w Halle udany.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Ktoś wie może czy Bencic miała przed Wimbledonem jakieś problemy? Bukmacherzy przed meczem dawali większe szanse Pironkovej, co dziwne...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Jakuboto pisze:Ktoś wie może czy Bencic miała przed Wimbledonem jakieś problemy? Bukmacherzy przed meczem dawali większe szanse Pironkovej, co dziwne...
Miała kontuzję pleców i nie grała 3 miesiące.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Moja kochana Belinda pokazała tym ekspertom bukmacherkim, gdzie ich miejsce. :) Nawet z tak długą przerwą zmiotła z kortu tą niby faworytkę. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

trainterr pisze:No i dalej leje.... Ciekawi mnie tylko, dlaczego nie pojawiają się jeszcze głosy, że turniej, organizatorzy zacofani? Bo deszcz, bo brak dachu itp, itd :) Może dlatego, że jeden kort ma dach, a to zmienia postać rzeczy diametralnie, czyżby? :)
RatRace pisze:Właśnie. Czemu nie ma pojawiających się głosów? Głosuję za tym, żeby pojawiły się jakieś głosy.
A kto by się takim marnym turniejem przejmował. :)
Bongos pisze:Faktycznie Wimbledon mógłby pomyśleć o jeszcze jednym dachu. Aczkolwiek do prymitywnego turnieju jakim jest Roland Garros to nie ma porównania. Dzisiaj prawdopodobnie będzie lało cały dzień, a prognoza na kolejne dni również nie wygląda optymistycznie.
Mnie ciekawi czy jakby padało do soboty włącznie, albo chociaż do piątku, to niedziela znowu będzie wolnym dniem od gier. Czy wtedy organizatorzy również będą zacofani :) .


Wczoraj Willis zajefajnie grał, luzak w pełnym wydaniu. :D
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Tylko czy na Wimbledonie nie ma oświetlenia, maksymalny czas gry jest do 21:30?
Wolna niedziela to dla mnie przestarzała tradycja tak czy owak, natomiast gdyby padało cały tydzień to i trzy dachy jak w Melbourne by za bardzo nie pomogły. Nie wiem po co odbiegać od rzeczywistości, Wimbledon jest moim zdaniem turniejem numerem trzy jeśli chodzi o organizację itp, daleko jednak przed Paryżem, zdecydowanie najbiedniejszym Wielkim Szlemem.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Basic pisze:..Wczoraj Willis zajefajnie grał, luzak w pełnym wydaniu :D
Prawda? :D Nie był to wyczynowy tenis na najwyższym poziomie - ale wspaniałe,zupełnie niespodziewane, radosne widowisko. :::gd:::
Szybko skończył się ten sen nocy letniej - ale dał dużo radości sobie, swoim bliskim i całej rzeszy kibiców na centralnym i przed tv. Bardzo mi się podobało.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

XX

Mi też. A wszystko przez fajną blondynkę. :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vsFT0tao_8g[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EL_wHk7okiw[/youtube]
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Jeżeli Evans będzie grał z Rogerem tak jak teraz z Dolgopolovem to może być ciekawie :D .
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Majorka pisze:
Basic pisze:..Wczoraj Willis zajefajnie grał, luzak w pełnym wydaniu :D
Prawda? :D Nie był to wyczynowy tenis na najwyższym poziomie - ale wspaniałe,zupełnie niespodziewane, radosne widowisko. :::gd:::
Szybko skończył się ten sen nocy letniej - ale dał dużo radości sobie, swoim bliskim i całej rzeszy kibiców na centralnym i przed tv. Bardzo mi się podobało.
Mi też bardzo się podobało, niektóre zagrania to naprawdę perełki :)
Tylko wielkiemu poważnemu Rogerowi chyba nie za bardzo się podobało bo trybuny nie były za nim tylko za rywalem rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Basic pisze:Mi też bardzo się podobało, niektóre zagrania to naprawdę perełki :) Tylko wielkiemu poważnemu Rogerowi chyba nie za bardzo się podobało bo trybuny nie były za nim tylko za rywalem rotfl .
Radość z tenisa, chyba każdemu to się podobało. Federer wbrew pozorom miał trudne ćwiczenie mentalne, z jednej strony jego kawalarski charakter - chętnie by się przyłączył do tej zabawy, z drugiej trybuny drażniące bufonowate ego miszcza też nie ułatwiały, a tu trzeba było w pełnej koncentracji, żeby pupilek nie zaczął naprawdę brykać na korcie. :-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Grigor prowadził 2-0 z Simonem. Czyżby miał zamiar przegrać mecz? :D
A jednak pokazał charakter. Simon miał już przełamanie w 4 secie.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Belinda Bencic skreczowała w meczu 2 rundy. Muguruza znowu traci seta i przegrywa już 0:3 w drugim z Cepelovą.

E: Fatalna gra Muguruzy i porażka w dwóch setach.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Porażka Muguruzy zaskakuje. Szczególnie, że to była finalistka Wimbledonu. Szkoda, że akurat jest studio na PS i nie pokazywali jej spotkania z Cepelovą.
Natomiast tak patrzę na wyniki i znów widzę w drabince wygrywającą Sabinę Lisicką. Dzisiaj pokonała Samanthę Stosur. To jest dla mnie dopiero fenomen. Cały rok nic nie gra, a jak przychodzi Wimbledon to zawsze dochodzi do dalekiej fazy turnieju. Może w tym roku też osiągnie jakiś półfinał czy finał. :)
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

No to dla Agi największy test to będzie półfinał z Coco a potem już po tytuł :).
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Agnieszka ma w połówce Serenę ;).
No i trzeba wpierw odprawić Konjuh :P.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

bugaloo pisze:Agnieszka ma w połówce Serenę ;).
No i trzeba wpierw odprawić Konjuh :P.
Nie wydaje mi się, żeby Serena doszła do półfinału. Polegnie z Coco w 1/4.

E: Aga zlekceważyła rywalkę w drugim secie i będzie decydująca partia.
Niesamowite ile błędów popełnia Radwańska.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”