Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Jakuboto pisze:Anderson aut. Kohlschreiber out. I jak tu coś typować?
Kohlschreiber stwierdził, że skoro Angole chcą wyjść z UE to on pierdzieli taki marginalny turniej :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Basic pisze:
Jakuboto pisze:Anderson aut. Kohlschreiber out. I jak tu coś typować?
Kohlschreiber stwierdził, że skoro Angole chcą wyjść z UE to on pierdzieli taki marginalny turniej :wink: .
Haha :D. Ale Szlemy i tak poza Europą się odbywają. Chyba, że przeniosą szlem do Berlina :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Kurczaki, bardzo mi się podobał wczorajszy meczyk. Pella zagrał (zwłaszcza pierwszego seta) naprawdę dobrze i wręcz widowiskowo. Mecz był w dobrym tempie, Argentyńczyk świetnie radził sobie w półkorcie i przy siatce, doskonale serwował. A Roger? Roger zagrał niebo lepiej niż w Halle, było widać bardzo dużą pewność siebie, serwis siedział bardzo dobrze, zagrał nawet asa z drugiego podania, bardzo skutecznie wyglądał też bekhend, zagrał nim naprawdę sporo winnerów po prostej. Praca nóg to już inny świat niż w Halle, jedyny zgrzyt to jeszcze 3-4 ramy na forhendzie, ale głównie na returnie, co przy tak dobrym i rotowanym serwisie Argentyńczyka jest w miarę rozgrzeszone.
No oby, oby...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

No nie wiem, meczu nie widziałem, ale jak widzę wynik typu 7:6, 7:6 z graczem pokroju Pelli (na trawie, na Wimbledonie!) to jakoś średnio mi się to widzi. No ale oby, oby...Mama moja również powiedziała, że to był dobry mecz Federera, no i że rywal pokazał się ze znakomitej strony. Ja niestety mam drugie zmiany, na ile czas mi pozwoli to będę jednak oglądał, głównie z nudów, bo jednak pierwszy tydzień traktuje bardzo bardzo wybiórczo. Wczoraj natomiast zamiast Federera wybrałem Włochy z Hiszpanią. Jedno jeszcze słówko o Federerze - zwyciężył wczoraj w 80-ym spotkaniu na Wimbledonie, tyle samo wygranych ma w Melbourne. Jest drugim graczem w historii po Connorsie, który ma 80 wygranych spotkań w dwóch turniejach Wielkiego Szlema, a niebawem przypuszczam, że dołączy do tego grona US Open gdzie ma 78 wygranych.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

To obejrzyj skróty z tuby. Dużo perełek z obu stron!
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Jeszcze nie ma żadnego konkretnego skrótu.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Nie chcę tonować Waszych nadziei, ale w szybszych wymianach Federer dalej w dramatycznym niedoczasie.
A luz i pewność zawsze u Niego się kończy, jak po drugiej strony siatki ktoś się stawia... .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

To prawda, ale wydaje mi się, że Pella zagrał mecz życia, i grał naprawdę szybką piłkę. Kiedy Federer się opierniczał i próbował grać statycznie na środek kortu Argentyńczyk zaraz go karcił otwierając kąty.
To nie jest forma z zeszłego roku czy choćby AO, ale już jest dużo lepiej niż Halle. Zobaczymy na ile tego zapału wystarczy w następnych meczach.

Tu jest trochę dobrych zagrań Argentyńczyka:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JaKujPvnUfk[/youtube]
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

hokej pisze:Nie chcę tonować Waszych nadziei, ale w szybszych wymianach Federer dalej w dramatycznym niedoczasie.
A luz i pewność zawsze u Niego się kończy, jak po drugiej strony siatki ktoś się stawia... .
Nie ma co toonować, na triumf raczej nikt nie liczy. Co innego przed rokiem, ale wówczas były ku temu powody
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Jakuboto pisze:
Basic pisze:
Jakuboto pisze:Anderson aut. Kohlschreiber out. I jak tu coś typować?
Kohlschreiber stwierdził, że skoro Angole chcą wyjść z UE to on pierdzieli taki marginalny turniej :wink: .
Haha :D. Ale Szlemy i tak poza Europą się odbywają. Chyba, że przeniosą szlem do Berlina :P.
Jest przecież pół na pół. A Roland G. to niby gdzie jest rozgrywany? :p

Wczoraj jak oglądałem kawałek pierwszego seta Djoko, to miałem wrażenie, że zagrał więcej razy slajsem niż przez cały RG :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Cały tydzień popołudniówek? To powinno być zakazane! Można tylko współczuć.

Hitem drugiej rundy spotkanie Stana z DelPo.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

niespotykany pisze:Cały tydzień popołudniówek? To powinno być zakazane! Można tylko współczuć.

Hitem drugiej rundy spotkanie Stana z DelPo.
Urok pracy 3-zmianowej. Grunt, że pieniądze dobre.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

To ja mam jeszcze lepiej. Praca w zmianach od 11-13 do 19-22. :) Żyć, nie umierać...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

No i dalej leje.... Ciekawi mnie tylko, dlaczego nie pojawiają się jeszcze głosy, że turniej, organizatorzy zacofani? Bo deszcz, bo brak dachu itp, itd :) Może dlatego, że jeden kort ma dach, a to zmienia postać rzeczy diametralnie, czyżby? :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Właśnie. Czemu nie ma pojawiających się głosów? Głosuję za tym, żeby pojawiły się jakieś głosy.

A, no i w końcu gra Agnieszka.

;-)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

"Odkrycie" turnieju, czyli Marcus Willis, 2 lata wcześniej:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pNoIw2Z3Ri0[/youtube]
A dziś zagra na centralnym z Rogerem :D :::gd:::
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Faktycznie Wimbledon mógłby pomyśleć o jeszcze jednym dachu. Aczkolwiek do prymitywnego turnieju jakim jest Roland Garros to nie ma porównania. Dzisiaj prawdopodobnie będzie lało cały dzień, a prognoza na kolejne dni również nie wygląda optymistycznie.
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Ja nie rozumiem dlaczego na jedynym korcie z dachem pierwszy mecz zaczął się dopiero o 14, przecież to tylko zwiększa zaległości w grafiku. :(
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Kasik pisze:Ja nie rozumiem dlaczego na jedynym korcie z dachem pierwszy mecz zaczął się dopiero o 14, przecież to tylko zwiększa zaległości w grafiku. :(
Na korcie centralnym nie może być rozegranych zbyt wiele meczów, bo trawa nie dotrwa do finałów.
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wimbledon 2016 (WIELKI SZLEM)

Bongos pisze:
Kasik pisze:Ja nie rozumiem dlaczego na jedynym korcie z dachem pierwszy mecz zaczął się dopiero o 14, przecież to tylko zwiększa zaległości w grafiku. :(
Na korcie centralnym nie może być rozegranych zbyt wiele meczów, bo trawa nie dotrwa do finałów.
O rany, a jak fani tenisa mają dotrwać do końca Wimbledonu jeśli będzie padać 2 tygodnie? ;-) rotfl

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”