Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Nawet ćwierćfinału nie będzie dla Japończyka. Z tą jego walecznością to nie jest za dobrze.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Radwańska z Pironkovą ewidentnie chcą skończyć mecz jutro - 4 gemy zajęły im 29 minut - 3-1 dla Polki.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Agnieszka "bez ambicji" Radwańska wygrywa 1 seta 6:2 :wink: . Mi się mecz podoba, nieźle panie łupią :) .
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Stosur jak na razie gra jak równy z równym z "zebrzącą" Rumunką. Nie spodziewałem się.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Tenisówka pisze:Nawet ćwierćfinału nie będzie dla Japończyka. Z tą jego walecznością to nie jest za dobrze.
Na niego to ja już nawet nie patrzę, kolejna kompromitacja jak dla mnie. Rysiek to fajny zawodnik, ale nie jest zagrożeniem dla największych.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Jak ja dawno Stosur na korcie nie widziałem. :) Jedna z nielicznych tenisistek dla których czasem zerknę na WTA.

Tak nawiasem, kto komentuje mecz Radwańskiej z Pironkovą?
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Brawo Aga, oby tak dalej.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

La_Patik- pisze:Jak ja dawno Stosur na korcie nie widziałem. :) Jedna z nielicznych tenisistek dla których czasem zerknę na WTA.

Tak nawiasem, kto komentuje mecz Radwańskiej z Pironkovą?
Tomasz Wolfke i Katarzyna Strączy.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Dzisiaj najciekawiej zapowiada się chyba spotkanie Ferrer - Berdych. Jak myślicie kto wygra? Ja stawiał bym jednak na Ferrera. Ale i tak głównym aktorem będzie pewnie deszcz.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Juras
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 24 sty 2016, 21:03
Lokalizacja: Bremen

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Jakuboto pisze:Dzisiaj najciekawiej zapowiada się chyba spotkanie Ferrer - Berdych. Jak myślicie kto wygra? Ja stawiał bym jednak na Ferrera. Ale i tak głównym aktorem będzie pewnie deszcz.
Raczej Ferru, to jest w końcu clay, jego królestwo, nawet mimo słabszej formy powinien ograć Tomasza.

Chyba pada w Paryżu bo na obu Eurosportach powtórki wczorajszych meczów.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Na razie informacja, że przed 12 nie zaczną.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Przełożono start na godz 13. Ja dziś najbardziej czekam na spotkanie Goffina z Gulbisem. Ten mały Belg ostatnio jest niesamowity.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Jurek Kiler pisze:
Tenisówka pisze:Nawet ćwierćfinału nie będzie dla Japończyka. Z tą jego walecznością to nie jest za dobrze.
Na niego to ja już nawet nie patrzę, kolejna kompromitacja jak dla mnie. Rysiek to fajny zawodnik, ale nie jest zagrożeniem dla największych.
Bez przesady, wczoraj Gasquet, przynajmniej w tych fragmentach, które widziałem, grał naprawdę bardzo dobrze - dużo piłek kończył, był agresywny, walczył w obronie i kontrował, wyglądał naprawdę solidnie i sądzę, że mocniejsi gracze niż Kei też by mieli problem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Może Djokovic trafi w tym roku na dzień konia Gasquet'a? rotfl Ale to najpierw Rysiu musiałby dojść do finału.

E: Mecz Agnieszki przeniesiony na kort nr 2 jako pierwszy w kolejności.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Coś czuję, że dzisiaj to gry nie będzie. Może na jakieś okno bez deszczu się Radwańska załapie i dokończy seta.
Ciekaw jestem jak rozwiążą dalsze gry skoro pogody nie są zbyt dobre na najbliższe dni...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

niespotykany pisze:Przełożono start na godz 13. Ja dziś najbardziej czekam na spotkanie Goffina z Gulbisem. Ten mały Belg ostatnio jest niesamowity.
Chciałbym być taki mały (1,82cm), tylko 1 cm niższy od Wawrinki. Powiedz Stanowi, że jest mały a będzie łomot. :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

No i jest informacja, że dzisiaj gry nie będzie. Oby jutro mieli więcej szczęścia.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

kris pisze:
niespotykany pisze:Przełożono start na godz 13. Ja dziś najbardziej czekam na spotkanie Goffina z Gulbisem. Ten mały Belg ostatnio jest niesamowity.
Chciałbym być taki mały (1,82cm), tylko 1 cm niższy od Wawrinki. Powiedz Stanowi, że jest mały a będzie łomot. :D
Przecież nie napisał, że Belg jest niski tylko, że jest mały. Chyba wszyscy się zgodzą, że Goffin jest bardzo drobnej postury, a z misiowatego Wawrinki można by ulepić ze dwóch Davidów. ;)

Może dzięki tegorocznym problemom sprawa dachu jakoś przyśpieszy -takie życzeniowe myślenie.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Przenosimy turniej na Bercy Arenę? Rozsypiemy mączkę i można grać. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ROLAND GARROS 2016 (WIELKI SZLEM)

Jakuboto pisze:No i jest informacja, że dzisiaj gry nie będzie. Oby jutro mieli więcej szczęścia.
No to ciekawe jak to rozwiążą, bo od jutra miały być już 1/4 finały.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”