Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

classic pisze:
Jurek Kiler pisze:No i z czym masz problem kolego? Nie każdy post dla każdego użytkownika musi być interesujący, jeśli mnie nie interesujem, to po prostu się do danego postu nie udzielam, tyle.
A mnie "interesujem" poprawna polszczyzna i besztam wsiowe zachowania na forumach.
Wyświadczysz największą przysługę sobie i nam jeśli zaczniesz od siebie. :)

Dobra, kończymy to i wracamy do pogaduszek o turnieju. Posty niezwiązane będę usuwał.

PS. Jurek Kiler - sprawdź proszę PW.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Mecz walki u Mayera z Lorenzim. Karola Stopy mógłbym słuchać godzinami. :::gd:::

P.S. Jutro na papierze jeden hit: Coric-Kyrgios. :::yay:::

Edit: Niestety nie było transmisji z meczu Coric-Kyrgios. W Monachium Kohlschreiber zdecydowanie lepszy od DelPo. Jutro daniem dnia będzie pojedynek Zvereva z Thiemem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Almagro vs Kyrgios 6:4, 7:5. Wietrznie, sucho... trudne warunki. I to tyle tenisa dla mnie w tym tygodniu... do zo w Madrycie. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

W Estoril czeka nas hiszpański finał. Ja dziś delektowałem się spotkaniem Thiema. Jutro zdobywamy ten kurnik.
Anusia
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2016, 13:28

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

To co Grigor zrobił w finale, nawet nie wiem jak to nazwać, to chyba już koniec tego pięknego chłopczyka. Szkoda gadać.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

niespotykany pisze:... Ja dziś delektowałem się spotkaniem Thiema. Jutro zdobywamy ten kurnik.
Dziś z Filipem rozegrali piękny mecz. Szkoda że przegrał Dominik, chyba zabrakło troszeczkę jeszcze doświadczenia, ale z taką dyspozycją to na RG może wysoko zajść.
Yonex fan
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Do Paryża jeszcze trochę czasu. Najpierw Domi niech zabłyśnie w dwóch kolejnych Mastersach. Wracając do finału w Monachium to ciężko było wygrać z tak zmotywowanym Niemcem grającym na swoim terenie. Philip przegrał tu rok temu z Murrayem i dziś stawał na głowie żeby to wygrać.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Podoba mi się, że chłopak walczy do końca, nie "aktorzy" i jest postęp.
Yonex fan
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Thiem daje mi nadzieję na to, że po odejściu Wielkiej Czwórki (nawet Piątki, wraz ze Stanem) ktoś ich godnie zastąpi. Lecz jeden tenisista to zdecydowanie za mało. :/

https://www.youtube.com/watch?v=rn62ST7dHX4 od tego momentu przestaję mu kibicować... Dimitrova porównywać do Federera, to zdecydowanie jest hańba dla tego drugiego.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

No to dał popis. Nie oglądałem tego meczu, potrzaskał kilka rakiet czy jeszcze coś godnego uwagi na temat jego zachowania w tym meczu?
Niby dyscyplina sportu gentelmenów, na poziomie, ale z drugiej strony tenisiści są traktowani jak święte krowy. Cała otoczka wokół tego sportu (chłopcy do podawania piłek, ręczników, mega wysokie nagrody i wiele innych) wpływa na to że potem rosną takie Janowicze. Trzeba mieć wyjątkową osobowość, żeby po kilku latach obecności w tych realiach nie stać się bucem... jak nie idzie po myśli to skwaszona mina i foch na cały świat. :)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Łamanie rakiet - mogę "zrozumieć", tzn. widziałem już tyle razy, że przestało na mnie działać. Choć na miejscu Wilsona, to bym białej gorączki dostał widząc taki PR dla mojego sprzętu ze strony gościa, który bierze kasę za promowanie danej rakiety.

Ale poddawanie meczu "bo mi nie idzie i nie chce mi się już grać"!? Rzeczywiście słabe...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Artlight pisze:Łamanie rakiet - mogę "zrozumieć", tzn. widziałem już tyle razy, że przestało na mnie działać. Choć na miejscu Wilsona, to bym białej gorączki dostał widząc taki PR dla mojego sprzętu ze strony gościa, który bierze kasę za promowanie danej rakiety.

Ale poddawanie meczu "bo mi nie idzie i nie chce mi się już grać"!? Rzeczywiście słabe...
Nie wiem, czy to było stricte poddanie. Prawdopodobnie wiedział, że dostanie trzecie ostrzeżenie (co wiąże się z karą straty gema)i temu uprzedził Layaniego w podaniu werdyktu.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

Grigor łamie rakiety lepiej niż sam Gulbis. :D Na drugi dzień Bułgar przepraszał na twitterze za swoje zachowanie. :::gd:::
Awatar użytkownika
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: ATP 250: Estoril, Monachium, Istanbul 2016

W sumie można to potraktować jak poddanie meczu, bo wiedział, że za to ostatnie łamanie rakiet Layanii zakończy mecz. Przechodząc obok powiedział do niego "Watch this", a chwilę po połamaniu rakiet od razu podszedł podziękować za sędziowanie. Ale już na ceremonii rozdania trofeów przeprosił kibiców, że go poniosło. ;)
"And let that be a lesson to you all. Nobody beats Vitas Gerulaitis 17 times in a row!" - tennis player, Vitas Gerulaitis, about winning a game against Jimmy Connors after 16 consecutive loses.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”