Awatar użytkownika
Marco Polo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:11

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Czy to naprawdę już koniec? Wygląda na to że tak. Żal patrzeć ale nadzieja jeszcze nie umarła, ciągle wierzę - tylko też tak się zastanawiam po co tyle tych kurników, nie lepiej skupić się na 1000 i WS,tam przynajmniej nie przegra z maluczkimi. :/
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Ale chciał wygrać. Widać to było po tym jak patrzył na linie i doszukiwał się autów, jak po wyrzuceniu w aut zakrywał ręką twarz, jak mocno zestresowany był przy pierwszej piłce tiebreaka gdzie popełnił podwójny błąd serwisowy. To zwycięstwo było mu potrzebne by zacząć odbudowywać sferę mentalną. Niestety.
Jak ktoś napisał, już chyba będziemy żegnać Rafę, takiego jakiego znaliśmy. :(
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

niespotykany pisze:P.S. Tenisówa nie przejmuj się i powoli zakladaj temat na Rio. Może tam się uda. :wink:
Nie da się nie przejmować jak się komuś tak kibicuje jak ja Rafie i ewentualna wygrana w Rio niczego tu absolutnie nie zmieni.
Po cichu liczę, że się Hiszpan wycofa i z Brazylii i z IW - zakopie się na Majorce i spróbuje wrócić na europejskiej cegle.
Nie bardzo wiem jak mu takie kolejne baty mają pomóc , a te trzy mecze kosztowały go tyle zdrowia, że nie wiem czy to warte było ewentualnego zwycięstwa.
KURDE!!!!! :/ :/ :/
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

No to kurnik zgarnie David. Lubię go, za wytrwałość. :wink:
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

iwan pisze:
Sebex pisze:
iwan pisze:Nadal w opałach. Ale powinien to wyciągnąć. Przecież to wciąż Rafa. :rolleyes:
Czyli po Rafie. rotfl
Bez przesady. Czasami trafiam. :wink:
iwan pisze:No to kurnik zgarnie David. Lubię go, za wytrwałość. :wink:
I właśnie zniszczyłeś drogę do zwycięstwa kolejnemu Hiszpanowi. rotfl
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Almagro jako pierwszy przełamał i powinien zgarnąć seta.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 22:42 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Czekam jak powie kto wygra RG :D W sumie wszystkie szlemy w tym roku niech już wytypuje :D
Ciekawy jestem też kto wygra IO :D
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Sebex pisze:
iwan pisze:
Sebex pisze:
iwan pisze:Nadal w opałach. Ale powinien to wyciągnąć. Przecież to wciąż Rafa. :rolleyes:
Czyli po Rafie. rotfl
Bez przesady. Czasami trafiam. :wink:
iwan pisze:No to kurnik zgarnie David. Lubię go, za wytrwałość. :wink:
I właśnie zniszczyłeś drogę do zwycięstwa kolejnemu Hiszpanowi. rotfl
Średnio lubię Hiszpanów. Ale akurat Ferrera cenię. Mam nadzieję, że wyciągnie jeszcze tego seta, nie mówiąc już o meczu. Przecież to dopiero półfinał. :::gd:::
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Cieszy udany powrót Nico. Na mączce zawsze był niebezpieczny dla każdego. Almagro 6-4.
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Jeśli Nico zdoła pokonać Davida, najpewniej sięgnie jutro po tytuł. :rolleyes:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

iwan pisze:Jeśli Nico zdoła pokonać Davida, najpewniej sięgnie jutro po tytuł. :rolleyes:
Czyli można stawiać, że Thiem zgarnie pucharek :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Jakuboto pisze:
iwan pisze:Jeśli Nico zdoła pokonać Davida, najpewniej sięgnie jutro po tytuł. :rolleyes:
Czyli można stawiać, że Thiem zgarnie pucharek :).
I Wy mówicie, że ja się nie przydaję? :wink:
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Jurek Kiler pisze:Dobrze, że tego nie widziałem, po prostu przykro patrzeć, taki kozak, taka legenda, ehhh...
Dokładnie tak pomyślałam, gdy dowiedziałam się, że jednak przegrał.
Ile to już lat kibicowania? Od Sopotu 2004. Kilka spotkań oglądanych na żywo. I Majorka, Manacor, Porto Cristo - ile emocji, łza się w oku .. i tak dalej i tak dalej.

Tego meczu nie widziałam, ale rozumiem, że to było spotkanie podobne do poprzednich. Czyli jest problem.I jest sztab szkoleniowy prowadzący Rafaela od lat. Teraz ci ludzie muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy są w stanie ogarnąć co się dzieje. Czy rozumieją w czym tkwi problem? O ile rozumieją - czy potrafią zaradzić. Bo wygląda na to, że nawet o ile rozumieją (w końcu tego nie wiemy) - to zaradzić nie potrafią. To akurat widzimy.
Jak nie potrafią to należy jednak zastanowić się nad wspomaganiem z zewnątrz.
Niestety - znów napiszę to co już kilka razy pisałam. To Majorkańczycy. Nie Hiszpanie nawet. Klan zamknięty - "obcym" niechętny. Toni - żeby miał jaja - to by sam przeszedł na zasłużony odpoczynek.. i "oddał bratanka w dobre ręce" :wink:
Co nie oznacza, że sukces byłby gwarantowany. Ale zrobiono by wszystko, podjęto by próbę. Nowego spojrzenia.
Zbyt dobrze jednak znam Majorkę i tamtejszych , żeby w to uwierzyć. :dvl(:

PS. Niespotykany - fajnego masz Gulbiska :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Taki walentynkowy z języczkiem. :angel:
Almagro zamknie w dwóch setach?
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

A może dla Rafy po prostu nie ma już lekarstwa. Organizm z jakiegoś powodu skrajnie wyeksploatowany. Może to styl jego gry... Nie wiadomo. Ale ludzie, którzy przy nim są pewnie wszystko wiedzą. Jeśli nie podniesie się na RG to już nie wróci do ścisłej czołówki. Wtedy wymyśli jakąś kontuzję i zakończy karierę.
Wszystko się kiedyś kończy.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Przełamuje Almagro w końcówce 2 seta i zaraz będzie serwował na mecz.
Szukając pozytywów dzisiejszego klopsa, nie będę musiała oglądać finału na komputerze czego bardzo nie lubię (:] .
Ostatnio zmieniony 14 lut 2016, 00:07 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Majorka pisze:
Jurek Kiler pisze:Dobrze, że tego nie widziałem, po prostu przykro patrzeć, taki kozak, taka legenda, ehhh...
Dokładnie tak pomyślałam, gdy dowiedziałam się, że jednak przegrał.
Ile to już lat kibicowania? Od Sopotu 2004. Kilka spotkań oglądanych na żywo. I Majorka, Manacor, Porto Cristo - ile emocji, łza się w oku .. i tak dalej i tak dalej.
Nigdy nie byłem fanem ze względu ma Rogera, trudno jednak przejść obojętnie wobec tego co się dzieje z gościem, który moją ulubioną dyscyplinę sportu wrzucił na wyższy, niespotykany dotąd level tężyzny fizycznej, szybkości i mobilności. Ktoś kto przez 10 lat był nie do zdarcia, był najskuteczniejszym tenisistą w dziejach nagle przegrywa z zawodnikami na których w okolicznościach normalnej formy nawet by nie splunął - z całym szacunkiem dla Thiema czy Monaco. Zaczynam powoli jednak żałować, że nie odszedł po 2014.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Nico w finale.

Jeszcze wracając do Rafy , myślę, że wymiana trenera nie następuje bo "grupa wewnętrzna" wie, że już się nic nie wyciśnie, bo zwyczajnie nie ma z czego :(. I dzisiaj Hiszpan wyglądał jakby też o tym wiedział.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2016, 00:08 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Nie wiem jak było wcześniej ale przez jego słabą grę w tym i zeszłym roku Novak go wyprzedził jeśli chodzi o procent wygranych spotkań w całej zawodowej karierze. Tylko mączka go ratuje, że ma bilans powyżej 80%. Cegła: 90,41% zwycięst. Ale to się już powoli zmienia. :(
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 250: Buenos Aires 2016

Jak tak bez sensu ciągle będzie grać, to większość rekordów popsuje i jeszcze Federer go wyprzedzi w procentach wygranych spotkań.
Jak w tym roku nic nie wygra ( czytaj Masters) to niech już kończy.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”