Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Kort 11 (A. Radwańska) to raczej kort telewizyjny. Ale czy kort 4 (pozostali Polacy) to kort telewizyjny?
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Spotkanie Corica z Nadalem przewidziane na godz 02:30 :D
Może się rozpada i zagrają we wtorek. :wink: :::gd:::
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Robinson pisze:Kort 11 (A. Radwańska) to raczej kort telewizyjny. Ale czy kort 4 (pozostali Polacy) to kort telewizyjny?
Kamery podobno na 11 kortach - w tym na 4 - tu się chyba trzeba na internet zdać bo raczej chyba do tv nie trafią.
Borna z Rafą w środku nocy (:] , ale pewnie zobaczę bo przygoda z NY może być krótka. :tired:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Ja tylko jestem ciekaw czy mecze będą transmitowane na bet365 albo Unibet, jeśli tak to nocki w pracy będą mi szybciej zlatywały...

Ps. O, teraz już pokazali, że będą, jutro transmisje z 21 spotkań rozpoczynających się planowo przed 24:00, pewnie zatem po prostu transmisje ze wszystkich kortów na których są kamery.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Szarapowa odbyła obowiązki względem sponsorów i wycofała się z turnieju, znaczy się kontuzja nogi nie pozwala grać :wink: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Jurek Kiler pisze:Ja tylko jestem ciekaw czy mecze będą transmitowane na bet365 albo Unibet, jeśli tak to nocki w pracy będą mi szybciej zlatywały...
Ps. O, teraz już pokazali, że będą, jutro transmisje z 21 spotkań rozpoczynających się planowo przed 24:00, pewnie zatem po prostu transmisje ze wszystkich kortów na których są kamery.
Polecam wykup miesięcznego abonamentu do aplikacji Eurosportu, można wybrać dowolny kort, można wybrać mecz bez komentatorów i wiele innych ciekawych opcji, a jakość naprawdę świetna. Ja oglądałem zawsze na iPadzie, ale na kompa zdaje się też jest apka.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby Coric był w stanie ograć Nadala. To jest best of five. Nadal jakieś super nie gra, ale wystarczająco, żeby dojść do Djoka i tam dostać szybkie 3:0.

Kto by nie przegrał szkoda mi obydwu. Coric żadnych punktów do rankingu albo Nadal z kolejnym mocnym ciosem poniżej pasa.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Tenisówka pisze:Szarapowa odbyła obowiązki względem sponsorów i wycofała się z turnieju, znaczy się kontuzja nogi nie pozwala grać :wink: .
Szkoda. Turniej WS bez Maszy to już nie to samo...Ale z drugiej strony, zwiększają się jeszcze bardziej szanse Sereny na zgarnięcie klasycznego Wielkiego Szlema. Jeszcze bym Halep się pozbył. :twisted:
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Chwila, chwila, przeglądam sobie rozpiskę na dziś, a tam Djoko, Nadal, Fognini, Nishikori, Raonic, Cilic, Monfils, Ferrer itd.
To kto w ogóle jest w drugiej połówce? Tylko Federer,Murray, Wawrinka? Kolejny Szlem z nudną drugą połówką. :/
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

matek20 pisze:Chwila, chwila, przeglądam sobie rozpiskę na dziś, a tam Djoko, Nadal, Fognini, Nishikori, Raonic, Cilic, Monfils, Ferrer itd.
To kto w ogóle jest w drugiej połówce? Tylko Federer,Murray, Wawrinka? Kolejny Szlem z nudną drugą połówką. :/
Osiągnąłeś nowy poziom stronniczości ale biorąc pod uwagę iż ewentualną porażkę Rafy określasz mianem ciosu poniżej pasa to nie powinienem się dziwić. Ferrerem to mnie zabiłeś po prostu. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

matek20 pisze: To kto w ogóle jest w drugiej połówce? Tylko Federer,Murray, Wawrinka? Kolejny Szlem z nudną drugą połówką. :/
Sami kelnerzy. :D
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Jacek iREM pisze:
Jurek Kiler pisze:Ja tylko jestem ciekaw czy mecze będą transmitowane na bet365 albo Unibet, jeśli tak to nocki w pracy będą mi szybciej zlatywały...
Ps. O, teraz już pokazali, że będą, jutro transmisje z 21 spotkań rozpoczynających się planowo przed 24:00, pewnie zatem po prostu transmisje ze wszystkich kortów na których są kamery.
Polecam wykup miesięcznego abonamentu do aplikacji Eurosportu, można wybrać dowolny kort, można wybrać mecz bez komentatorów i wiele innych ciekawych opcji, a jakość naprawdę świetna. Ja oglądałem zawsze na iPadzie, ale na kompa zdaje się też jest apka.
Powiem ci, że na jakość na bet także nie można narzekać, jest na prawdę dobra, no i wystarczy mieć symboliczną złotówkę na koncie, nie trzeba grać. Minusem niestety jest fakt, że na ekranie monitora nie da się zwiększyć rozdzielczości obrazu , ale ja korzystam z tego jedynie na moim 5-calowym smartfonie, głównie w pracy, więc to mi wystarczy.

Dolna połówka ze względu na Federera i Murraya jest bardziej zagadkowa, w tej górnej głównie bierze się pod uwagę Djokovica, Nishikori nie dał powodów by stawiać go w roli faworyta, prędzej zwraca się uwagę na Wawrinka, który jest niżej w rankingu ale również w dolnej połówce.

Zresztą tak naprawdę te wszystkie dywagacje nie mają większego znaczenia, najlepsi muszą wyjść na kort i po prostu skupiać się na każdym następnym meczu. Tak na prawdę nigdy nie wiadomo, który necz okaże się najtrudniejszym w drodzę po tytuł, np. na Wimbledonie Djokovic swój finał rozegrał na dobrą sprawę już w czwartej rundzie z Andersonem.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

US Open 2015 można uznać za otwarte. :::yay:::
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Jak na razie Paire z Nishikorim grają fajne spotkanie. :) Mam nadzieję, że utrzymają poziom, bo to dopiero 3 gem.

Ed: Obydwaj starają się grać agresywnie, a Francuz jak jest okazja to idzie do siatki.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

masteix pisze:Jak na razie Paire z Nishikorim grają fajne spotkanie. :) Mam nadzieję, że utrzymają poziom, bo to dopiero 3 gem.

Ed: Obydwaj starają się grać agresywnie, a Francuz jak jest okazja to idzie do siatki.
No i Francuz wygrywa pierwszego seta 6:4. Niczego to oczywiście nie przesądza, ale jeśli pokona on Japończyka to na prawdę nie wiem kto mógłby zagrozić Djokovicovi w dojściu do finału. Choć w sumie i tak nie wierzę by sam Japonczyk po tak niemrawym sezonie miał sprawić taką niespodziankę, za nim jedynie przemawiają możliwoście, nie jakaś wielka dyspozycja.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Wszystko wskazuje na to, że nie zakończy swojej kariery Rybka na 1 rundzie USO. :::gd:::

A Paire wyrównuje, no cóż, Nishikori jak przystało na reprezentanta tego pokolenia oddał set. Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem tego hajpu Japończyka, a już gdy czytałem, że stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Serba w tym roku to łapałem się za głowę.
#NKrising
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze:Wszystko wskazuje na to, że nie zakończy swojej kariery Rybka na 1 rundzie USO. :::gd:::

A Paire wyrównuje, no cóż, Nishikori jak przystało na reprezentanta tego pokolenia oddał set. Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem tego hajpu Japończyka, a już gdy czytałem, że stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Serba w tym roku to łapałem się za głowę.
Bo Japończyka ocenia się pod względem możliwości, a nie formy.
Dla mnie to też żaden faworyt, moim zdaniem Serb nie ma na prawdę z kim przegrać do finału, ewentualnie jeśli tam trafi na wypoczętego Federera, Murraya czy nawet Wawrinkę to jest szansa na jego porażkę. Tego ostatniego też oceniam bardziej pod względem możliwości niż formy, choć i tak w niego wierzę bardziej niż w Keia.

Myślę jednak, że z Pairem sobie poradzi, Kei doskonale radzi sobie na dystansach.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Przez całą karierę nie widziałem Benuły tak zmotywowanego, no może poza meczem z któregoś AO z Nickiem (tam ewidentnie chciał zrobić na złość publice, taki typ).

Oby dociągnął ten serwis, tak na dobrą wróżbę tego turnieju, żeby należał do zawodników ofensywnych.
#NKrising
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Będzie sepuku? :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US Open 2015 (WIELKI SZLEM)

Brawo Paire. 3:2 w setach. Sushi za burtą.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”