Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Zapewne wygra Novak - od 3 seta zaczął gonić Andersona od prawa do lewa i od razu są efekty, ale mógłby jutro Kevin nie dać się przełamać przez pierwsze 10 swoich gemów serwisowych :::jezor::: . Jako pierwszy będzie serwował Kevin.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:
El Diablo pisze:
Jurek Kiler pisze:
El Diablo pisze:Raczej fizycznie nie podoła już Anderson. Jedyne co mogłoby go uratować to kontynuowanie spotkania następnego dnia.
Przecież Monfils z Simonem grali do 23:30.
Co tam mówiłeś? rotfl :wink:
No tak było przecież, kuźwa światła im zgasły? W Londynie dopiero 21...
To przez tą niedzielę. W sumie chyba lepiej rozegrac całego seta niż urwać mecz przy stanie 4-4. No i większe szanse będzie miał Anderson jutro. Większe emocje będą. :)

Czy ktoś z Was zauważył, że Pospisil ma w nogach już 19 setów? I to tylko w singlu, w deblu dziś chyba też 5 setów rozegrał. On dla Murraya nie będzie stanowił żadnego zagrożenia, to będą zwłoki.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Nawet na światła ich nie stać. :/ Za rok proponuje, żeby zaczynali mecz na głównych kortach od 17 miejscowego czasu i niech jeszcze sobotę zrobią wolną.

Już nie wspomnę, że przerywanie w takim momencie psuje mecz. Djoko dziś na fali, a tak jutro Anderson może być nie do przełamania. Sprawiedliwość.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Cambrinus pisze:
Jurek Kiler pisze:
Cambrinus pisze:Zaraz będzie po 2 w setach i patrząc na grę Andersona, to już teraz można mówić, że to Serb jest znowu faworytem.
.
Serb był faworytem według bukmacherów nawet przy 0:2. Niewielkim, ale jednak.
W sumie trudno się dziwić. Djokovic ostatni raz odpadł przed ćwierćfinałem WS-a na RG 2009.
No właśnie, zastanawiam się czy pobije Federera w liczbie ćwierćfinałów z rzędu, Szwajcara rekord wynosi 36, Novak ma na razie 24 kolejne ćwierćfinały. No i Novak przed 1/4 ostatni raz odpadł na RG 2009 a Anderson dla odmiany w ćwierćfinale jeszcze nigdy nie był.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

I jutro znowu dzień wolny od tenisa. Do poważnego grania wracamy w środę.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:I jutro znowu dzień wolny od tenisa. Do poważnego grania wracamy w środę.
Zobaczysz, Simon stawi opór.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

WarriorsOfAden pisze:
niespotykany pisze:I jutro znowu dzień wolny od tenisa. Do poważnego grania wracamy w środę.
Zobaczysz, Simon stawi opór.
No ale jak stawi to w środę, jutro grają baby.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Coś ten Wimbledon podejrzanie pod Federera zaczyna się układać... :mglss:
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

WarriorsOfAden pisze: [...]
kiedy ostatnio Djokovic musiał wychodzić od stanu 0-2 w setach? Kojarzysz może? Ktokolwiek?
Ostatni raz był na Roland Gaross 2012 w 4 rundzie, gdzie Serb przegrywał 0:2 z Seppim. A ostatnich meczówek w meczu best of five, który wygrał bronił w ćwierćfinale z Tsongą.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

La_Patik- pisze:Coś ten Wimbledon podejrzanie pod Federera zaczyna się układać... :mglss:
Z której strony? Że Berdycha nie ma w 1/4? Nie sądzę co prawda by przegrać mógł z Simonem ale jest to dla niego rywal niewygodny (bilans wynosi 5:2), w Szlemie 2:0 ale te dwa to mecze 5-setowe, ostatni raz grali w Szanghaju w finale i wygrał 7:6, 7:6. W konfrontacji z Berdychem również byłby zdecydowanym faworytem, w ostatnich dwóch meczach go ładnie zbił. Generalnie można było przypuszczać przed turniejem, że w półfinale się znajdzie, że zagra z nim najpewniej z Murrayem a w samym finale jeśli do niego awansuje z Djokovicem lub Wawrinką, żaden z tych graczy jeszcze nie odpadł, najprawdopodobniej wszyscy zameldują się w ćwierćfinale, wszystko więc idzie zgodnie z planem.
masteix pisze:
WarriorsOfAden pisze: [...]
kiedy ostatnio Djokovic musiał wychodzić od stanu 0-2 w setach? Kojarzysz może? Ktokolwiek?

Ostatni raz był na Roland Gaross 2012 w 4 rundzie, gdzie Serb przegrywał 0:2 z Seppim. A ostatnich meczówek w meczu best of five, który wygrał bronił w ćwierćfinale z Tsongą.
No proszę, nie widziałem tego meczu z Seppim, generalnie Serb to mistrz powrotów i 5-setówek, we wspomnianym meczu z Tsongą bronił czterech meczboli a z Wawrinką na AO 2013 był bliski przegrywania 0:2, rok temu na Wimbledonie wrócił bodaj od stanu 1:2 w 1/4 albo 1/2, w 2013 wygrał niesamowitą 5-setówkę z Del Potro. Serb z ostatnich 17-tu 5-setówek wygrał aż 14, licząc od US Open 2010.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Dokończenie wczorajszego meczu o 14 na tym samym korcie, czyli mecz Iśki zacznie się pewnie koło 17-tej.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Bez sensu to kończenie drugiego dnia, to przecież tak, jakby rozgrywać dwa osobne spotkania. Zobaczymy komu pomoże. :D
Z drugiej strony jedynka rankingu raczej powinna grać na centralnym, wtedy nie byłoby problemu.

Djokovic niewyraźny, Federer niesprawdzony, Murray nie do końca sprawny... czyli wychodzi, że Stasiu znowu zamiata. :] Ciekawy drugi tydzień.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Jak nie będzie dzisiaj ten sam komentator to jak tu mówić o takich samych warunkach dogrywania meczów. :P

Ta panie z Polsatu jak pisano wcześniej to miła odmiana o niektórych "łinerów" - aż nawet nie wiem jak to napisać

Djoko taki bez wyrazu ale pewnie się dzisiaj pozbiera. :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

hokej pisze:Djokovic niewyraźny, Federer niesprawdzony, Murray nie do końca sprawny... czyli wychodzi, że Stasiu znowu zamiata. :] Ciekawy drugi tydzień.
Jakby Stan wygrał...to byłyby takie jaja. O_O

Federer robi na mnie wrażenie największe, ale faktem jest, że z kim pograć za bardzo to nie miał, Andrzej i ta jego wielka, życiowa forma mnie nie przekonuje a Djokovic...facet ciężki do zdarcia, w najważniejszym spotkaniu może grać najlepiej a tego typu powroty jak z Andersonem mogą tylko go uskrzydlić, problemem może być Wawrinka jeśli znowu trafi na swój dobry dzień. Generalnie Szwajcarski finał byłby czymś najpiękniejszym, ewentualnie spotkanie Djokovica z Rogerem albo Wawrinki z Murrayem, nie chce kolejnej konfrontacji Djokovica z Murrayem, mam tego dość. Jednak to finał Szwajcarski byłby czymś naprawdę oczekiwanym pojedynkiem, myślę, że Roger tutaj nie pozwoliłby się tak zdominować jak w Paryżu i byłby to naprawdę piękny mecz. Na razie jednak nawet nie mamy kompletu ćwierćfinalistów.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

picnic pisze:Jak nie będzie dzisiaj ten sam komentator to jak tu mówić o takich samych warunkach dogrywania meczów. :P
Strona Polsatu mówi, że ta sama pani ma komentować. :]
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze: Jednak to finał Szwajcarski byłby czymś naprawdę oczekiwanym pojedynkiem, myślę, że Roger tutaj nie pozwoliłby się tak zdominować jak w Paryżu i byłby to naprawdę piękny mecz.
Jestem jak najbardziej ZA!

Marzy mi się właśnie taki finał. :::yay:::
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:Z której strony? Że Berdycha nie ma w 1/4? Nie sądzę co prawda by przegrać mógł z Simonem ale jest to dla niego rywal niewygodny (bilans wynosi 5:2), w Szlemie 2:0 ale te dwa to mecze 5-setowe, ostatni raz grali w Szanghaju w finale i wygrał 7:6, 7:6. W konfrontacji z Berdychem również byłby zdecydowanym faworytem, w ostatnich dwóch meczach go ładnie zbił. Generalnie można było przypuszczać przed turniejem, że w półfinale się znajdzie, że zagra z nim najpewniej z Murrayem a w samym finale jeśli do niego awansuje z Djokovicem lub Wawrinką, żaden z tych graczy jeszcze nie odpadł, najprawdopodobniej wszyscy zameldują się w ćwierćfinale, wszystko więc idzie zgodnie z planem.
Nie ma znaczenia, że zlał Berdycha w ostatnich 2 meczach. Czech wygrywał z nim nie raz a najważniejsze jest to, że każdy mecz jest inny. Ostatnio przegrywał, teraz mógłby wygrać, taki jest tenis. Teraz można sobie gdybać ale na pewno jest on niewygodnym przeciwnikiem dla Federera. Szwajcar jakby mógł wybrać kogoś z tej dwójki Simon/Berdych to na pewno wolałby zagrać z Simonem.

Djokovic może przegrać z Andersonem. Wczoraj był na fali, pewnie by zamknął ten mecz ale dzisiaj to już nie jest takie pewne. Jakby wygrał Anderson to wtedy zagrałby z Wawrinką, którego ostatnio pokonał a Stasiu będzie mieć to w głowie. Rączka luźna nie będzie. Jedyny minus to brak 1 dnia odpoczynku co skazuje go praktycznie z miejsca na porażkę.

Poza nimi pozostaje Murray i właściwie gdyby nie on to Federer miałby autostradę do finału. Szkot mnie trochę nie przekonuje swoją grą, myślałem, że będzie iść pewniej przez ten turniej a tu się okazuje, że jest do ugryzienia. Z oceną formy Rogera bym poczekał do meczu z Murrayem. Simon już coś może zweryfikuje. Czas pokaże.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Z tą autostradą do finału Rogera bym się wstrzymał. :]
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Sebex pisze:Z tą autostradą do finału Rogera bym się wstrzymał.
Rozumiem, że to odnośnie mojego postu? Pisałem gdzieś o tym, że Federer ma autostradę do finału?

Dzisiaj Radwańska żegna się z turniejem mam nadzieję :::gd:::. Stać na to Keys. Jestem też ciekaw, czy Azarence w końcu się uda wygrać z tą Sereną. Za żadną nie przepadam ale chyba chciałbym, żeby Amerykanka zgarnęła klasycznego szlema :).
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Pada w Londynie. Nie żebym coś mówił, ale to mi przypomina pechowe RG dla Djoka. Mecz kończony dzień później, w sumie 3 dni grania pod rząd( Jak wygra). Teraz jeszcze deszcz i dodatkowy stres. Po świetnym początku sezonu nastąpiło jakieś fatum. Ale w sumie to nie mój problem.

A organizacja na Wimblu chyba najgorsza ze wszystkich szlemów.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”