Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Tenisówka pisze:Brytyjczycy nawet z osobnych kranów do ciepłej i zimnej wody nie chcą zrezygnować, a co tu myśleć o niedzieli na
Wimbledonie :wink: .
Tradycja i już. Ja to dość lubię, a dziś przez wzgląd na piękną pogodę to w ogóle kapitalnie, że była przerwa.

Jutro Williams vs Williams -dawno przeciwko sobie nie grały siostry.
U Panów najniewygodniejszego przeciwnika ma Szkot.
No i Iśka , nie wiem czy sobie poradzi.
Wszyscy przeceniacie Ivo, ile on ma już setów w nogach? 12-13? Poza tym, Andy ma kapitalny return i w końcu to lis jeśli chodzi o "szachową" grę. Zdziwię się, jeśli przegra seta.

Natomiast wg mnie najbardziej niewygodnego rywala ma Gasquet, mimo rankingu to właśnie Nick jest faworytem dla mnie i mimo tego, że ich bilans spotkań to 2-1 dla Francuza.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Pisząc o Panach miałam na myśli tych głównych faworytów stad nie wspomniałam o meczu Francuza z Nickiem.
Myślę, że wygra młody kangur.

Szkot ma chyba jakieś kłopoty z barkiem - dlatego może być różnie :tired: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Tenisówka pisze:Pisząc o Panach miałam na myśli tych głównych faworytów stad nie wspomniałam o meczu Francuza z Nickiem.
Myślę, że wygra młody kangur.

Szkot ma chyba jakieś kłopoty z barkiem - dlatego może być różnie :tired: .
Chyba, że tak. :wink:

Btw, co do tego kangura Grotha, nie sposób nie zauważyć małego podobieństwa do Ivo (oglądałem tylko 10 minutowe Highlights'y).
Myślę, że mógł więcej ugrac z Federerem ale po pierwsze, serwis zbyt łatwy do rozczytania ma mimo niezłych kierunków i mocy. Po drugie, wolej, jego można powiedzieć podstawowe uderzenie, wolej to on ma słaby jak na kogoś z ciągiem na sieć.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Według Przeglądu Sportowego AR już chyba jest w finale Wimbledonu (o ile nie wygrała...), cyt. "Autostrada do finału" rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Autostradę ma, pytanie czy wykorzysta.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

SevenUP pisze:Według Przeglądu Sportowego AR już chyba jest w finale Wimbledonu (o ile nie wygrała...), cyt. "Autostrada do finału" rotfl
Nie wiem z czego się śmiejesz, drabinka marzenie, przy dojściu do finału jeszcze przy odrobinie szczęścia trudny półfinał przeciwniczki i kto wie?

Nie oglądam Pań ale Twój wpis mnie zaciekawił więc rzuciłem okiem na drabinkę i ciężko o lepszy układ.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:
SevenUP pisze:Według Przeglądu Sportowego AR już chyba jest w finale Wimbledonu (o ile nie wygrała...), cyt. "Autostrada do finału" rotfl
Nie wiem z czego się śmiejesz, drabinka marzenie, przy dojściu do finału jeszcze przy odrobinie szczęścia trudny półfinał przeciwniczki i kto wie?

Nie oglądam Pań ale Twój wpis mnie zaciekawił więc rzuciłem okiem na drabinkę i ciężko o lepszy układ.
To wiemy, ale ile to już razy dziennikarze wręczali jej puchary za wygrane szlemy... :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Albo ile to razy miała drabinkę życia...
Mnie co prawda średnio to interesuje, ale skoro Diabeł mówi, że drabinka łatwa to pewnie tak jest, problem w tym, że łatwa zatem i dla reszty. ;)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Taka delikatna gra Francuza to nie na Kyrgiosa. Kangur pozamiatał już w pierwszym gemie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

matek20 pisze:Autostradę ma, pytanie czy wykorzysta.
Gdzie? Jak? Z Jankovic ostatnio przegrała, z Bacinszky i Niculescu też, z Wozniacką też oczywiście, nawet z Muguruzą przegrała. Autostrada... do Krakowa :]
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Taka delikatna gra Francuza to nie na Kyrgiosa. Kangur pozamiatał już w pierwszym gemie.
No rzeczywiście, Kyrgios to inna kategoria wagowa, jak nie będzie miał hebla to pozamiata kort Francuzem.
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Właśnie przełamał Francuz Kyrgiosa winnerem forehandowy. 2:2.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Już hebla złapał? ;D

Heh, i tak obstawiam Kangura.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Szybko zyskał i szybko stracił. Kangur bez serwisu.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:
SevenUP pisze:Według Przeglądu Sportowego AR już chyba jest w finale Wimbledonu (o ile nie wygrała...), cyt. "Autostrada do finału" rotfl
Nie wiem z czego się śmiejesz, drabinka marzenie, przy dojściu do finału jeszcze przy odrobinie szczęścia trudny półfinał przeciwniczki i kto wie?

Nie oglądam Pań ale Twój wpis mnie zaciekawił więc rzuciłem okiem na drabinkę i ciężko o lepszy układ.
Tzn. trochę może to nieopatrznie ująłem, owszem drabinka jest bardzo dobra ale żeby walić zdjęcie AR na całą okładkę z tytułem "Autostrada do finału" i podpisem "legenda tenisa mówi, że AR może wygrać" szczególnie po półrocznym gnojeniu to trochę za dużo.

A tak co do samej drabinki, to wydaje się że jest łatwa, ale (jeśli pokona Jankovic w ogóle) Keys może walić asa za asem, a Bacsinszky też jest w dobrej formie. Trzeba grać mecz za meczem.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

A jednak decydująca okazała się technika. Set dla Francuza 7-5.
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

7:5 w pierwszym secie Gasquet. Mecz naprawdę fajnie się ogląda, szczególnie, że Rysiu miał bilans winnerów do niewymuszonych 15:3. Od połowy seta Francuz bez problemu wygrywał swoje podanie, a Kyrgios miał marny % wygranych piłek po drugim podaniu. Bodajże 29%. Niestety akcji poda siatką jest jak na lekarstwo. :/ O przebiegu spotkania decyduje na razie % pierwszego serwisu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

TomPL pisze:
matek20 pisze:Autostradę ma, pytanie czy wykorzysta.
Gdzie? Jak? Z Jankovic ostatnio przegrała, z Bacinszky i Niculescu też, z Wozniacką też oczywiście, nawet z Muguruzą przegrała. Autostrada... do Krakowa :]
Napiszę to tylko raz bo nie chce mi się dyskutować z "myślą" wg której łatwa drabinka to jest chyba taka gdy ma się "bye" do finału.

Radwańska zaliczyła niezliczoną liczbę porażek z zawodniczkami wszelkiej maści więc pisanie, że drabinka jest trudna bo jest w niej zawodniczka z którąś kiedyś przegrała jest delikatnie mówiąc komiczne, w szczególności ta Jankovic. Ależ oczywiście Tom, przegrała z Jankovic... w Rzymie na mączce rok temu. rotfl

Wg Twoich standardów w swojej połówce mogłaby grać tylko z Govortsovą lub Keys (lepsza z tej pary w następnej rundzie). :rolleyes:
Jankovic? W swojej całej karierze nie była dalej niż w 4 rundzie.
SevenUP pisze:
El Diablo pisze:
SevenUP pisze:Według Przeglądu Sportowego AR już chyba jest w finale Wimbledonu (o ile nie wygrała...), cyt. "Autostrada do finału" rotfl
Nie wiem z czego się śmiejesz, drabinka marzenie, przy dojściu do finału jeszcze przy odrobinie szczęścia trudny półfinał przeciwniczki i kto wie?

Nie oglądam Pań ale Twój wpis mnie zaciekawił więc rzuciłem okiem na drabinkę i ciężko o lepszy układ.
Tzn. trochę może to nieopatrznie ująłem, owszem drabinka jest bardzo dobra ale żeby walić zdjęcie AR na całą okładkę z tytułem "Autostrada do finału" i podpisem "legenda tenisa mówi, że AR może wygrać" szczególnie po półrocznym gnojeniu to trochę za dużo.
O widzisz i ja się z tym zgadzam tylko nie od dzisiaj piszemy, że to są klakierzy i oportuniści. Z jednej skrajności w drugą, a wyważonych wypowiedzi brak. Jest albo :::bd:: :::bd:: :::bd:: albo :::gd::: :::gd::: :::gd::: .

---------------

Kyrgios potrafi zagrywać wygrywające z niczego... albo potrafi też zawalić "pewniaki". :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Posypała się cała gra Nicka. Jeśli zaraz się nie ogarnie to przegra 0-3.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Kyrgios już foszka łapie. Odwrót przed skończeniem piłki przez Gasqueta, FH od niechcenia stojąc - chyba Mu coś nie pasuje. :::bd::
2:0 Francuz w drugim.
E.: Piękna żenada Kangura, na złość sędziemu postanowił przegrać.
Ostatnio zmieniony 6 lip 2015, 13:34 przez hokej, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”