Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

McGyver pisze:Dziwne, że nikt nie odnotował tutaj porażki Simony Halep już w I rundzie. :wink: Przegrywa w trzech setach ze Słowaczką Janą Cepelovą.
Dziwny jest ten sezon Simony. Ma bardzo dobre wyniki we wszystkich turniejach (jest druga w rankingu race) poza szlemami. Takie odwrócenie Bouchard z poprzedniego sezonu. Wydawałoby się że przy tak słabej czołówce takie zawodniczki jak Halep czy Bouchard powinny grać pierwsze szkrzypce, no ale to WTA i pewnie skończy się na tym, że Serena w wieku 34 latach wygra Wielkiego Szlema...
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

McGyver pisze:Jutro natomiast o 14.00 hit III dnia turnieju - spotkanie Raonica z Tommym Haasem. Czyli uczta dla miłośników pięknej i brzydkiej, ale skutecznej gry na trawie. Ciekaw jestem zwycięzcy.
Jak dla mnie to będzie to szybkie 3:0 dla Raonica, no może seta urwie Niemiec.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Cambrinus pisze:
McGyver pisze:Dziwne, że nikt nie odnotował tutaj porażki Simony Halep już w I rundzie. :wink: Przegrywa w trzech setach ze Słowaczką Janą Cepelovą.
Dziwny jest ten sezon Simony. Ma bardzo dobre wyniki we wszystkich turniejach (jest druga w rankingu race) poza szlemami. Takie odwrócenie Bouchard z poprzedniego sezonu. Wydawałoby się że przy tak słabej czołówce takie zawodniczki jak Halep czy Bouchard powinny grać pierwsze szkrzypce, no ale to WTA i pewnie skończy się na tym, że Serena w wieku 34 latach wygra Wielkiego Szlema...
Bouchard ma bardzo słaby sezon, ale Sumyk już parę miesięcy temu mówił, że ten sezon idzie na straty i przebudowywują jej grę. Myślę, że można tej współpracy zaufać, bo przy tych wynikach inni by się rozstali już dawno temu. Kanadyjka wygrała 2 spotkania na 14 ostatnich. Miała startować zaraz po Wimbledonie, ale jest kontuzjowana. Już w Londynie startowała na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Widziałem tę wypowiedź Sumyka, ale nie rozumiem jaki jest sens przebudowywać tenis zawodniczki, która robi 2 półfinały i finał WS-a w jednym sezonie. Czy nie wystarczyłoby poprawić tego co już było wypracowane? Było już kilku takich co chcieli zmieniać zawodników (m.in. Roddicka, Ivanovic) i nie kończyło się to dobrze.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Kei wycofał się z Wimbledonu. Jako powód podał kontuzję łydki, czyli to samo co w Halle.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Szkoda liczyłem na dobry mecz z Djokovicem. Teraz Serb do półfinału nie ma żadnego poważnego rywala, no chyba że Cilic zacznie grać jak na US Open, ale jakoś w to nie wierzę.
Edit: U. Radwańska przegrała ze Stosur 6:3, 6:4
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Fajnie jest być numerem jeden. :D Ciągłe spacerki do półfinałów. :D
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Co ten Raonic gra? :o
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Dimitrov wygrał 7:6, 6:2, 7:6 z całkiem solidnym Amerykaninem Johnsonem i w III rundzie dostaniemy bardzo ciekawy mecz Dimitrov-Gasquet, chociaż z drugiej strony szkoda, że któryś z nich musi odpaść tak wcześnie.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Zbyt nudne mecze w pierwszych rundach i zbyt fajna pogoda by je oglądać. Może coś się ruszy od poniedziałku.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

No i proszę, ugrał Tommy Haas seta. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:No i proszę, ugrał Tommy Haas seta. :::gd:::
To się cieszę, nie oglądam bo patrzenie na Raonica boli :tired: - sama nie wiem czemu go tak nie lubię :]. Irytuje mnie w nim wszystko od skarpet, przez łydki po fryzurę rotfl .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Ajjj, mini break. :/
Raonicia nie da się lubić. :D
obatalFH
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:53

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Tenisówka pisze:
Majorka pisze:No i proszę, ugrał Tommy Haas seta. :::gd:::
To się cieszę, nie oglądam bo patrzenie na Raonica boli :tired: - sama nie wiem czemu go tak nie lubię :]. Irytuje mnie w nim wszystko od skarpet, przez łydki po fryzurę rotfl .
I ta mimika...
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Ktoś oglądał tie-break pierwszego seta między Ilhanem a Andersonem? 4 podwójne z czego 3 zrobił Anderson. Na 7 punktów zdobytych przez Turka 4 podarowane przez Kevina (jeden to był wyrzucenie forehand-u, który miał zakończyć wymianę). Tie-break kuriozum. O_O
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

masteix pisze:Ktoś oglądał tie-break pierwszego seta między Ilhanem a Andersonem? 4 podwójne z czego 3 zrobił Anderson. Na 7 punktów zdobytych przez Turka 4 podarowane przez Kevina (jeden to był wyrzucenie forehand-u, który miał zakończyć wymianę). Tie-break kuriozum. O_O
Znów grają taja. Drugiego seta. Zainteresowałeś mnie, przełączyłam na Andersona z Turkiem - z meczu Cilica. Naprawdę dobrze gra Turek. Anderson moicno zirytowany.
Ma powody, bo liniowi mylą się i coś zawsze na niekorzyść Kevina.
Znów podwójny Andersona w taju. O_O
Drugi. :::bd::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Co ten Ilhan odwalił w końcówce. :::bd::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

matek20 pisze:Co ten Ilhan odwalił w końcówce. :::bd::
No przegrał wygranego seta... miał 3 setbole. Naprawdę, oba taje nie z tej ziemi. O_O
Ed, zobacz jak dobrze spisuje się Baghdatis. :::gd::: Już jest w trzeciej rundzie. A wątpiłeś w niego. :wink:
Zagra z Goffinem i wcale nie stoi na straconej pozycji.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

A Verdasco jak zawsze...pięciosetówka. :D

Szykuje się dobry meczyk w piątek. Verdasco-Stan.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIMBLEDON 2015 (Wielki Szlem)

Majorka pisze:Ed, zobacz jak dobrze spisuje się Baghdatis. :::gd:::
Ano jestem istotą małej wiary...
Warto dodać iż następny jest Goffin, który jednak jest zawodnikiem z niższej półki więc i kolejna runda w zasięgu... pod warunkiem, że starczy zdrowia. Taki Verdasco na przykład idzie na rekord - 2 mecze, 2 pięciosetówki. Choć w jego przypadku następny będzie Wawrinka i na tym może się zakończyć występ Hiszpana.

Generalnie już zaczynają się fajne konfrontacje...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”