Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Ładny spadek w ranikgu zaliczy Gulbis. :::bd::
Słabo coś wypadają Ci Hiszpanie w Paryżu. :/
A jutro odpadnie kolejny z nich: Almagro lub Nadal. :wink:
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Ładny spadek w ranikgu zaliczy Gulbis. :::bd::
Słabo coś wypadają Ci Hiszpanie w Paryżu. :/
A jutro odpadnie kolejny z nich: Almagro lub Nadal. :wink:
Jakie lub ? :D Wiadome, że Almagro nie masz szans z Rafą w best of five.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

To się Fabio Fognini nie popisał :/ , w trzech setach odprawił go Paire, dzisiaj odpadł też Verdasco po morderczym boju z Beckerem. :/
W trzeciej ćwiartce tak się poukładało, że Samuraj pierwszy opór napotka w ćwierćfinale.

Gulbis też już poza turniejem i leci na łeb, na szyję w rankingu.

E: Piękny tb w wykonaniu Radka Stepanka, po jeden w setach w czeskim pojedynku. A Monfils, już tradycyjnie, szykując się do dalszej fazy turnieju postanowił sobie pograć trochę i właśnie rozpoczął piąty set.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Brawo Radek. Niech się Tomaś postara. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Widzę, że swój swojego wspiera. Nie dość, że zbieżność imion, to jeszcze narodowość się zgadza.

Ahoj Radko! Jak se mas? Tenis hop, hop, hop?

:::yay:::

Ojej, nie wystarczyło Stepankowi do awansu...jakżeś babo dopingowała, no jak!? :]
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Patrzę na drabinkę Fedzi i fanom Szwajcara został jeszcze tylko jeden mecz spokoju.
Potem zacznie się przyjmowanie leków na uspokojenie. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Patrzę na drabinkę Fedzi i fanom Szwajcara został jeszcze tylko jeden mecz spokoju.
Potem zacznie się przyjmowanie leków na uspokojenie. :]
Potem tylko jedna pięciosetówka i oczekiwanie na trawkę ;-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Jacek iREM pisze:Potem tylko jedna pięciosetówka i oczekiwanie na trawkę ;-)
Tylko czy drabinka będzie równie łaskawa. :-|
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Patrzę na drabinkę Fedzi i fanom Szwajcara został jeszcze tylko jeden mecz spokoju.
Potem zacznie się przyjmowanie leków na uspokojenie. :]
Monfils ma za sobą pięciosetówkę i potencjalnie bardzo ciężki mecz z Cuevasem, którego na pewno stać na wyeliminowanie Francuza. Wróżę wyrównane spotkanie w 3 rundzie, a jak wiemy obaj tytanami wydolności nie są (szczególnie Gael). Więc na kogokolwiek nie trafiłby Roger w 1/8, będzie to przeciwnik podmęczony turniejem. A Szwajcar jak na razie - i z Dżumhurem też się nie zapowiada - jakoś nie musiał się specjalnie wysilać.

Mnie martwi bardziej ewentualny ćwierćfinał z Wawrinką.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Zastanawiam się czy inni użytkownicy podzielają moje zdanie ale takie spotkania jak dzisiejsze Gaela są dużo przyjemniejsze w oglądaniu niż sporo meczy czołówki :)

Pomijając oczywiście kwestie sympatii dla zawodnika , bo jak wiadomo to zaciemnia obraz spotkania :)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

El Diablo pisze:Patrzę na drabinkę Fedzi i fanom Szwajcara został jeszcze tylko jeden mecz spokoju.
Potem zacznie się przyjmowanie leków na uspokojenie. :]
Było do przewidzenia to już na starcie jak drabinkę rozlosowali.
El Diablo pisze:
Jacek iREM pisze:Potem tylko jedna pięciosetówka i oczekiwanie na trawkę ;-)
Tylko czy drabinka będzie równie łaskawa. :-|
Tak samo pomyślałem, że fajnie to było taką drabinkę dostać na Wimbledonie, tam byłaby większa szansa, że ją wykorzysta. Federer obecnie nie gra źle, poprawił się na pewno względem tego co grał w Monte-Carlo i Stambule, progres był oczywiście już w Rzymie. Rok temu jednak było podobnie, ale przyszła czwarta runda, świetnie dysponowany Gulbis i good bye Roger, teraz może być identycznie z Monfilsem a jak nie Francuz to nie wierzę by któraś z kolejnych dwóch przeszkód (Wawrnika, Nishikori/Berdych) go nie zatrzymała przed finałem, moim zdaniem to nie na jego lata. (:]

Ja tam nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań jeśli mam być szczery, bardzo bym chciał kolejnego ćwierćfinału, bo zawsze to najlepsza ósemka i kolejna (44) ćwiara do kolekcji, rekord śrubowany.

Ps. Widzieliście tego loba zagranego oburęcznym BH u Rogera? :)
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, 23:13 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Na razie to Berdych, Wawrinka i Monfils tracą sety z graczami z niższej półki, więc to oni powinni się obawiać Feda, a nie odwrotnie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Madox pisze:Na razie to Berdych, Wawrinka i Monfils tracą sety z graczami z niższej półki, więc to oni powinni się obawiać Feda, a nie odwrotnie.
Fed jak będzie miał gorszy dzień na AO to może odpaść prawie z każdym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Zgadza się, to już nie jest ta skała co kiedyś, choć w następnym meczu w sensacje a'la Seppi nie wierzę, z Andreą co prawda też nie brałem tego pod uwagę, ale jednak Dzuhmur to nie ta liga co Włoch. Zobaczymy zresztą co się wydarzy, może być bardzo różnie, pojedyncze piłki mogą zdecydować o świetnym wyniki a wylotem w czwartej rundzie.
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Jak Szwajcar dojdzie do QF nie biorąc nawet pod uwagę z kim zagra i jak bardzo zacięte będą to pojedynki, to dla mnie będzie to sukces. W taki wypadku powinno być to dobrym wyznacznikiem, tego co może osiągnąć na Wimbledonie, ale ja już raz się "przejechałem" na takim typie myślenia.. Chodzi mi tu o 2011 rok gdzie Helwet fenomenalnie zagrał na FO pokonując Djoka a na trawie była klapa.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Dzisiaj na początek dnia mecz Jerzyka, a potem pewnie przeniosą się na Nadala z Almagro.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

masteix pisze:Jak Szwajcar dojdzie do QF nie biorąc nawet pod uwagę z kim zagra i jak bardzo zacięte będą to pojedynki, to dla mnie będzie to sukces. W taki wypadku powinno być to dobrym wyznacznikiem, tego co może osiągnąć na Wimbledonie, ale ja już raz się "przejechałem" na takim typie myślenia.. Chodzi mi tu o 2011 rok gdzie Helwet fenomenalnie zagrał na FO pokonując Djoka a na trawie była klapa.
Wimbledon to on wówczas po prostu zawalił, grał świetnie i w 1/4 pierwszy raz w karierze przegrał prowadząc 2:0, kilka miesięcy później powtórzył to na US Open w półfinale...Szkoda, że najlepszy mecz w sezonie rozegrał dla najgorszej dla siebie nawierzchni, zarówno na Wimbledonie jak i US Open szanse z Rafą w finale byłyby większe.

W przypadku Rogera bardzo wiele zależy już od drabinki/szczęścia, to nie jest facet, który może sobie pozwalać na 4-5 setowe pojedynki kilka raz z rzędu, wzeszłym roku na Wimbledonie był wstanie grać pięć setów, bo miał łatwy półfinał a i wcześniejsze mecze za wiele mu energii nie zabrały.
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Dla mnie klapą był wspomniany pojedynek w QF z Tsongą. Przecież na US 2012 Roger też dobrze się prezentował aż do meczu z Berdychem.. On miał tam chyba jeszcze walkowera w 4 rundzie co go mogło wybić z rytmu.

Ciekaw jestem pojedynku Almagro - Nadal, gdzie właściwie jest szansa, że Rafa odpadnie. Pytanie czy głowa Nicolasa wytrzyma to, że miałby by on pokonać pierwszy raz Nadala na FO. A z tego co pamiętam to ich pojedynki na Rolandzie były dotychczas trzysetowe.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Nie wydaje mi się żeby Rafa odpadł. Pomijam już sprawę lubienia danego zawodnika. :)
Dla niego to może być jedyny turniej w tym roku gdzie coś ugra. Myślę, że zrobi wszystko żeby dojść do finału. Owszem czasem to nie wystarczy ale potężną przewagę psychiczną i mimo gry Almagro to tenis Rafy jest jednak lepszy.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ROLAND GARROS 2015 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze: Ja tam nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań jeśli mam być szczery, bardzo bym chciał kolejnego ćwierćfinału, bo zawsze to najlepsza ósemka i kolejna (44) ćwiara do kolekcji, rekord śrubowany.
Ps. Widzieliście tego loba zagranego oburęcznym BH u Rogera? :)
Dokładnie, też nie mam większych złudzeń. Co innego na trawie, ale nie wiem czy gościu presję udźwignie. Coś ostatnio zrobił się strasznie nerwowy, oczywiście na konferencji mówi o spokoju, ale kort mówi co innego, tak krzyczącego Feda to jeszcze nigdy nie oglądałem.
Lob mnie nie zdziwił, bo już kilka razy na treningach się wygłupiał i zagrał oburęcznym bekhendem "dla jaj", za to trochę mnie dziwi, że przy dłuższych wymianach na mączce zaczyna cicho stękać, a tego chyba nigdy nie robił???
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”