Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

hokej pisze:W czasie gdy grał swój najlepszy (?) tenis, wygrywał. Ale nie był w stanie grać go całe spotkanie. Wystarczy wyciągnąć wnioski i ... . :]
Gdyby to jeszcze było takie proste.
No właśnie, a ilu graczy jest w stanie grać na najwyższym poziomie przez cały mecz bez żadnej fali spadkowej? Efekt mimo wszystko taki, że grając na bardzo wysokim swoim poziomie, grając na wielkim ryzyku gdzie wchodziło mi wiele agresywnych zagrań nie nie zdołał domknąć tego seta do końca.
I gdyby to jeszcze było takie proste grać każdy mecz na takim ryzyku w trakcie, którego większość piłek ląduje w korcie i przy liniach.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dziś trzymam kciuki za Thiema. Niech chłopak dalej miesza!
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: ATP 1000: Miami 2015

Basic pisze:
hokej pisze:W czasie gdy grał swój najlepszy (?) tenis, wygrywał. Ale nie był w stanie grać go całe spotkanie. Wystarczy wyciągnąć wnioski i ... . :]
Gdyby to jeszcze było takie proste.
No właśnie, a ilu graczy jest w stanie grać na najwyższym poziomie przez cały mecz bez żadnej fali spadkowej? Efekt mimo wszystko taki, że grając na bardzo wysokim swoim poziomie, grając na wielkim ryzyku gdzie wchodziło mi wiele agresywnych zagrań nie nie zdołał domknąć tego seta do końca.
I gdyby to jeszcze było takie proste grać każdy mecz na takim ryzyku w trakcie, którego większość piłek ląduje w korcie i przy liniach.
Dolgopolov zagrał rewelacyjnie na najwyższym swoim poziomie, jednak ten najwyższy poziom był też destrukcyjny dla samego Dolgopolova w tak długim meczu i przy tak długiej defensywie Djokovica, do której sam Novak jest przystosowany i przygotowany fizycznie, mentalnie, motorycznie, wydolnościowo...
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Miami 2015

Należy też zwrócić uwagę, że to mecz tylko do dwóch wygranych i mówimy o samo-zajechaniu się po półtorej seta, gdzie więc tu miejsce na 4-5 setowe pojedynki w Wielkim Szlemie...
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: ATP 1000: Miami 2015

niespotykany pisze:Dziś trzymam kciuki za Thiema. Niech chłopak dalej miesza!
Na razie pozytywnie "miesza", 4:1 prowadzi w 1 secie. :wink:
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Coś się chyba z barkiem Andy'emu stało. Próbował rozruszać palce prawej dłoni - jakby nie miał w tej ręce dobrego czucia.. :/
Ale nie prosił o medicala.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2015

Już się chyba trochę pozbierał, kolejny swój gem serwisowy wygrał bez problemów.
On zdaje się prosto z Miami na własny ślub leci - może być lekko zdenerwowany rotfl .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2015

Majorka pisze:Coś się chyba z barkiem Andy'emu stało. Próbował rozruszać palce prawej dłoni - jakby nie miał w tej ręce dobrego czucia.. :/
Ale nie prosił o medicala.
Nie ma powodów do paniki, jego boli od urodzenia :D .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Madox pisze:
Majorka pisze:Coś się chyba z barkiem Andy'emu stało. Próbował rozruszać palce prawej dłoni - jakby nie miał w tej ręce dobrego czucia.. :/
Ale nie prosił o medicala.
Nie ma powodów do paniki, jego boli od urodzenia :D .
Ale głównie głowa. :D

Fajnie gra Dominik, jaka obrona brejka. :::gd:::
Brawo, 6:3 Dominik.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

Tenisówka pisze:Już się chyba trochę pozbierał, kolejny swój gem serwisowy wygrał bez problemów.
On zdaje się prosto z Miami na własny ślub leci - może być lekko zdenerwowany rotfl .
Toż to za kilka dni Andy nam się ożeni!
Awatar użytkownika
Max_Payne
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 lis 2014, 23:52
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata. :)

Re: WTA Miami 2015

Oglądam powtórkę Thiema i jak patrzę na Murray'a, to mam chęć przełączyć, jak wydziera się do swojego teamu przy każdym nieudanym zagraniu.... Masakra, ciągle się drze i drze... mam nadzieje, że jak najszybciej odpadnie. :[

Przypominam, że to, że ktoś jest osobą publiczną i nie może się wypowiedzieć w swojej obronie, nie znaczy, że hulaj dusza i możemy się wypowiadać o niej w dowolny sposób. Trochę szacunku. / Elf
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Miami 2015

Thiem trochę z syndromem Dolgopolowa - dopóki sił starczyło i wiara trwała grał bardzo dobry mecz. Generalnie ma zadatki na świetnego gracza - piekielny FH, stabilny i również momentami bardzo szybki BH i co najważniejsze - wie jak się zachować przy siatce, gra woleje z dużym czuciem.
Ma jeszcze trochę fantazji w głowie (jednoręczny BH z wyskoku, miodzio ale zakładam, że od Bresnicka dostał niezły oper) ale w kluczowych momentach 1 seta zachował zimną krew. Duży plus.

Tylko za diabła nie wiem, jak On przy takiej orce na traningach (dawno temu czytałem, że galery to przy Jego treningach pikuś) wytrzymuje kondycyjnie raptem godzinę gry. :? Niby wiem, że optimum wytrzymałościowe to wiek 24-28, ale godzina? Coś z tymi małolatami jest nie tak.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Max_Payne
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 lis 2014, 23:52
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata. :)

Re: ATP 1000: Miami 2015

Guarded pisze:
Tenisówka pisze:Już się chyba trochę pozbierał, kolejny swój gem serwisowy wygrał bez problemów.
On zdaje się prosto z Miami na własny ślub leci - może być lekko zdenerwowany rotfl .
Toż to za kilka dni Andy nam się ożeni!

A to z tą desperatką, co tak pięknie na Berdycha przeklinała??
rotfl rotfl

Trafił swój na swego. xD
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2015

Zołzowate są najlepsze. Ale nie dla każdego, bo trzeba umieć poskromić złośnicę. Wówczas pokazuje zupełnie inne oblicze.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: ATP 1000: Miami 2015

hitman pisze:Zołzowate są najlepsze. Ale nie dla każdego, bo trzeba umieć poskromić złośnicę. Wówczas pokazuje zupełnie inne oblicze.
W końcu mogę się z kolegą zgodzić. :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: ATP 1000: Miami 2015

hitman pisze:Zołzowate są najlepsze. Ale nie dla każdego, bo trzeba umieć poskromić złośnicę. Wówczas pokazuje zupełnie inne oblicze.
50 twarzy Hitmana.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Miami 2015

Czekam na mecz Isner-Nishikori. Powinno być ciekawie. :::gd:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2015

niespotykany pisze:Czekam na mecz Isner-Nishikori. Powinno być ciekawie. :::gd:::
Osobiście nie dostrzegam w tym spotkaniu niczego ciekawego. Na siłę można rzucić okiem aby zobaczyć jak Nishikori będzie sobie radził z serwisem Amerykanina.

Gra Isnera jest jednowymiarowa, każde przebicie piłki stanowi dla niego wyzwanie. Nie jest atrakcyjny ani od strony technicznej ani "kolorystycznej". Gdyby operował pięknym wolejem to można by się chwilę zastanowić ale tak nie jest.

Aby docenić tenis Nishikoriego musi on grać przeciwko zawodnikowi, który choćby przyzwoicie prezentuje się w defensywie, a co za tym idzie wymusza na Japończyku konstruowanie punktów i ich zdobywanie dobrą grą kątową.

Ale to może być tylko moja opinia nt tegoż spotkania.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: ATP 1000: Miami 2015

Nie wiem czy jakiś tenisista zdołałby wykrzesać ciekawość w meczu z Isnerem.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Z ujęcia kamery z tyłu kortu zza pleców Isnera to w takiej perspektywie Nishikori wygląda na malutkiego rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”