Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2015

niespotykany pisze:Póki co Raonic jest jedną nogą w drodze do Kanady. :D
To nie na głowę Francuza, takie cuda.
Uczesany Milosz gra dalej.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Jurek Kiler pisze:
Guarded pisze:
Basic pisze:O co poszło z wymianą zdań Janoszopa z sędzią? Sędzia faktycznie oszukał JJ?
Generalnie Jerzy uważał, że piłka przy serwisie siatki nie dotknęła. Powiedział w trakcie przerwy, że stołkowy go oszukał, a ten mu odpowiedział, żeby pomyślał. rotfl
W sumie to by pasowało, bo nie wygląda on takiego co grzeszy inteligencją. Tak na dobrą sprawę to system wyłapujący neta działa już co najmniej dekadę, więc od momentu gdy Janowicz był młodym juniorem. Jak widać za krótko.
Czyli Janoszop jednak odstawił kolejną szopkę?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: ATP 1000: Miami 2015

Basic pisze:
Jurek Kiler pisze:
Guarded pisze:
Basic pisze:O co poszło z wymianą zdań Janoszopa z sędzią? Sędzia faktycznie oszukał JJ?
Generalnie Jerzy uważał, że piłka przy serwisie siatki nie dotknęła. Powiedział w trakcie przerwy, że stołkowy go oszukał, a ten mu odpowiedział, żeby pomyślał. rotfl
W sumie to by pasowało, bo nie wygląda on takiego co grzeszy inteligencją. Tak na dobrą sprawę to system wyłapujący neta działa już co najmniej dekadę, więc od momentu gdy Janowicz był młodym juniorem. Jak widać za krótko.
Czyli Janoszop jednak odstawił kolejną szopkę?
Nie wiem, czym tu się dziwić, cieszyć, czy emocjonować. Miał swoje "5 minut", których kompletnie nie wykorzystał. Zawodnik, który nigdy nie będzie w topie, coś tam wygra, coś tam przegra i tak przeleci jego "kariera".

Osobiście przechodzę obojętnie wobec tego zawodnika.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: ATP 1000: Miami 2015

John odesłał Grigora do domu i dziś zagra z wysokim Kanadyjczykiem ...
Yonex :)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Django pisze:John odesłał Grigora do domu i dziś zagra z wysokim Kanadyjczykiem ...
Marny sezon zalicza Dimitrow.
Isner - Raonic - zawsze jak widzę takie, lub podobne (Anderson, Janowicz itp) zestawienie - zastanawiam się jak wyglądałby ranking - gdyby wprowadzić tylko jeden serwis?

Wraca Monfils na kort - ale nie wyglądała ta wywrotka niewinnie. :dvl(:

Ed. No niestety, po meczu. Francuz poddaje.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

Tenisówka pisze:
Guarded pisze:Nadal spadł już na 4 pozycję w rankingu. Jeśli Nishikori dojdzie do ćwierćfinału, a Raonek chyba do półfinału, to wyprzedzą Hiszpana. Rafa może się naprawdę bać o swój ranking na RG.
Na RG to niech On się martwi o formę :/ - ranking i gdzie będzie rozstawiony nie będzie miało znaczenia.

Wczoraj oglądałam Nadala - już pewnie na Majorce.
Dzisiaj :
- Radwańską - w drodze do Krakowa.
- Janowicza - w drodze do Łodzi.
Chyba poczekam na mecz Novaka rotfl .
Jasne, forma jest najważniejsza. Hiszpan jednak musi uważać, bo w ostatnich latach grał gorzej we wcześniejszych rundach i Novak miał z nim największe szanse właśnie w półfinale w 2013r. Z niższym rankingiem Rafa może już trafić na Serba w ćwierćfinale. Z drugiej strony to tylko przypuszczenia i może być zupełnie inaczej.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

Guarded pisze:
Tenisówka pisze:
Guarded pisze:Nadal spadł już na 4 pozycję w rankingu. Jeśli Nishikori dojdzie do ćwierćfinału, a Raonek chyba do półfinału, to wyprzedzą Hiszpana. Rafa może się naprawdę bać o swój ranking na RG.
Na RG to niech On się martwi o formę :/ - ranking i gdzie będzie rozstawiony nie będzie miało znaczenia.

Wczoraj oglądałam Nadala - już pewnie na Majorce.
Dzisiaj :
- Radwańską - w drodze do Krakowa.
- Janowicza - w drodze do Łodzi.
Chyba poczekam na mecz Novaka rotfl .
Jasne, forma jest najważniejsza. Hiszpan jednak musi uważać, bo w ostatnich latach grał gorzej we wcześniejszych rundach i Novak miał z nim największe szanse właśnie w półfinale w 2013r. Z niższym rankingiem Rafa może już trafić na Serba w ćwierćfinale. Z drugiej strony to tylko przypuszczenia i może być zupełnie inaczej.
Teraz to wiekszą niespodzianką od porażki Rafy, byłby wylot Djoko w pierwszym tygodniu. :P
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

Gaela czeka kilka badań, ale nadal planuje, by zagrać już w Houston.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2015

Guarded pisze:Jasne, forma jest najważniejsza. Hiszpan jednak musi uważać, bo w ostatnich latach grał gorzej we wcześniejszych rundach i Novak miał z nim największe szanse właśnie w półfinale w 2013r. Z niższym rankingiem Rafa może już trafić na Serba w ćwierćfinale. Z drugiej strony to tylko przypuszczenia i może być zupełnie inaczej.
Bo Raful na Rolandzie jest jak lokomotywa, gra lepiej wraz z kolejnymi rundami.
matek20 pisze:Teraz to większą niespodzianką od porażki Rafy, byłby wylot Djoko w pierwszym tygodniu :P
Nie ma z kim przegrać. Przy fatalnym dniu może w półfinale ale chyba nikt w to nie wierzy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Dobry turniej Dominika Thiema. Już jest w ćwierćfinale. :::gd::: A zamiatał dziś tym bekhendem aż miło. :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

El Diablo pisze:
Guarded pisze:Jasne, forma jest najważniejsza. Hiszpan jednak musi uważać, bo w ostatnich latach grał gorzej we wcześniejszych rundach i Novak miał z nim największe szanse właśnie w półfinale w 2013r. Z niższym rankingiem Rafa może już trafić na Serba w ćwierćfinale. Z drugiej strony to tylko przypuszczenia i może być zupełnie inaczej.
Bo Raful na Rolandzie jest jak lokomotywa, gra lepiej wraz z kolejnymi rundami.
Właśnie to miałam na myśli. Najlepiej jest dla Novaka spotkać Rafę jak najwcześniej lub w ogóle nie zobaczyć go po drugiej stronie siatki. Rok temu Serb nie dał rady fizycznie, więc wiadomo, że im wcześniej tym więcej sił ma. Ale jeszcze za dużo czasu zostało do RG. Zacznie się mączka, zobaczymy, jak tam Rafcio i Nole się spisują.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2015

Guarded pisze:Właśnie to miałam na myśli. Najlepiej jest dla Novaka spotkać Rafę jak najwcześniej lub w ogóle nie zobaczyć go po drugiej stronie siatki. Rok temu Serb nie dał rady fizycznie, więc wiadomo, że im wcześniej tym więcej sił ma. Ale jeszcze za dużo czasu zostało do RG. Zacznie się mączka, zobaczymy, jak tam Rafcio i Nole się spisują.
Zgadzam się w całej rozciągłości. Szczególnie utkwiło mi w pamięci jak się męczył z Isnerem w pierwszej rundzie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2015

O Simon vs Ferrer na horyzoncie, jakieś 3h gry. Nishikori złapał formę, niech Jurek patrzy jak roznieść Goffina. Dolgopolov urwie seta Nole.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2015

Madox pisze:O Simon vs Ferrer na horyzoncie, jakieś 3h gry. Nishikori złapał formę, niech Jurek patrzy jak roznieść Goffina. Dolgopolov urwie seta Nole.
U Nando i Monaco też się trzy sety zapowiadają.
Novak wczoraj w 2 secie też miał atak pomroczności jasne, ale się pozbierał i wygrał w 2, więc może i tak będzie , że dziś straci seta.
Jurek to karę jakąś dostał za kłótnie z arbitrem, gdzie mu tam do Japończyka...niestety.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2015

Madox pisze:Dolgopolov urwie seta Nole.
Ja się obawiam, że będzie za mało regularny i skoncentrowany na to. Z drugiej strony jak Darcis mógł serwować na seta to kto go tam wie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

Mnie w tym sezonie rozczarowuje Dimitrov. Tenisista, który miał niezłe papiery na czołówkę , spisuje się strasznie przeciętnie. Wielu spotkań nie oglądałam, ale wyniki porywające nie są.

A Andy już na początku meczu przełamuje Andersona. Szkot gra o 500 wygraną w karierze.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Miami 2015

Można się wkurzyć na jankeskich realizatorów. Rozumiem, że mają awizowany mecz Murraya z Andersonem, ale z szacunku dla oglądających mogliby poczekać chociaż do końcówki 2 seta w spotkaniu Verdasco - Monaco. :/
Przecież i tak wiadomo kto wygra na stadionie centralnym.

EDIT:
Jednak Juan wygrywa 6-3, 6-3. Verdasco klasycznie raz góra, raz dół.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

Monaco wygrał z Verdasco 6:3 ; 6:3. Ciekawe czy Thiem albo Monaco dadzą radę się przebić jeszcze jedną rundę dalej w tej części drabinki...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 1000: Miami 2015

Coś w tym jest, ze pogromcy Nadala zawsze odpadają w kolejnej rundzie :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2015

matek20 pisze:Coś w tym jest, ze pogromcy Nadala zawsze odpadają w kolejnej rundzie :P
Klątwa faraona Nadala rotfl .

Ale jest prosty sposób, wystarczy go ograć w finale :wink: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”