Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

WTA Indian Wells 2015

BNP Paribas Open

Obrazek

11.03.2015-22.03.2015
Kategoria: WTA Premier Mandatory
Pula nagród: TBD
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: Hard
Lokalizacja: Indian Wells, USA
Drabinka: Pokaż!
Finał 2014:
Flavia Pennetta [20] vs Agnieszka Radwańska [2] 6:2 6:1
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

Z turnieju wycofała się Petra Kvitova.

Ruszają kwalifikacje do głównego turnieju. Plan gier naszych reprezentantek:
Ula Radwanska - Ana Konjuh - drugi mecz na korcie nr 2 (pierwszy zaczyna się o 19 czasu polskiego)
Paula Kania - Lin Zhu - drugi mecz na korcie nr 7 (pierwszy zaczyna się o 19 czasu polskiego)
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: WTA Indian Wells 2015

Mam nadzieję, że dojdzie do meczu Williams - Azarenka, na którym w boksie Azarenki będzie siedział Sascha Bajin.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

https://www.youtube.com/watch?v=zLHIYzjwt-k
Trochę treningu Viki z nowym trenerem i sparingpartnerem.

Jutro o 11 wieczorem naszego czasu odbędzie się losowanie drabinki.
Co ciekawe, system hawk-eye jest dostępny na każdym korcie od pierwszej rundy kwalifikacji. :wink:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WTA Indian Wells 2015

WTA ma losowanie za godzinkę z okładem. Jutro chłopaki.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

Ooo rzeczywiście, dzięki za poprawę :wink: Nie zauważyłam, że jest napisane poniedziałek. :rolleyes:

Niestety Paula Kania przegrała pierwszego seta 7-5, choć miała piłki gemowe na 6-6. Natomiast Ula Radwańska dała się przełamać przy stanie 4-4. Chorwatka to wykorzystała i wygrała pierwszego seta 6-4.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WTA Indian Wells 2015

Agnieszka ma w ćwiartce Simonę, a w połówce Syrenkę :/ , ale jeszcze trzeba tam dotrzeć :rolleyes: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

Szkoda dziewczyn, bo przegrały bardzo zacięte mecze. Zwłaszcza Uli, która potrzebuje teraz punktów, bo forma zdaje się iść w górę.
Ula Radwańska 4-6 6-7 Ana Konjuh
Paula Kania 5-7 5-7 Lin Zhu

Co do drabinki, to mnie bardziej ciekawi dolna połówka. Z tego co widziałam, kilka spotkań (o ile do nich dojdzie oczywiście) będzie bardzo emocjonujących. Jeśli Vika i Maria przejdą swoje pierwsze rundy, to trafią na siebie. Pierwszy hit wisi w powietrzu. ;) Do kolejnego ciekawego spotkania może dojść w ćwierćfinale, gdzie, przynajmniej patrząc na rozstawienie, mają się spotkać Ana z Marią/Viką. Z drugiej strony, Ana w tym sezonie prezentuje raczej rozczarowujący poziom, a wyniki są marne, więc Serbka równie dobrze może odpaść w drugiej rundzie. Całkiem przyjemną drabinkę rozlosowali Genie. Przy dobrej grze może łatwo dojść do ćwierćfinału. Ona jednak wraca po kontuzji i nie należy się spodziewać fajerwerków.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA Indian Wells 2015

Guarded pisze:Całkiem przyjemną drabinkę rozlosowali Genie. Przy dobrej grze może łatwo dojść do ćwierćfinału.
rotfl Normalnie dzień świstaka jakiś. :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: WTA Indian Wells 2015

A czy Genie kiedyś miała nieprzyjemną drabinkę? :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

Według mnie, Genie czasami ma trudniejszą drabinkę, ale często po prostu wyżej rozstawione rywalki odpadają przed konfrontacją z Kanadyjką. Nie chce mi się szukać jakichś dowodów, ale Wimbledon14 wcale nie był łatwą przeprawą. ;)

---------

Ana Ivanovic zagrała dosyć dobre spotkanie, ale w ostatnim gemie jakoś nadwyrężyła łokieć, który przeszkadzał jej już w tym sezonie. Oby tylko zakończyło się tym grymasem na korcie, a sama Serbka pokazała w końcu, na co ją stać. Forehand dzisiaj działał jak należy, łatwo zdobywała punkty po tym zagraniu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Indian Wells 2015

O! Bencic wygrała mecz? No święto w szwajcarskim narodzie. :rolleyes:
Swoją drogą rykowisko się szykuje - Sharapova vs Azarenka.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Indian Wells 2015

Ale Radwańska daje ciała ... Watson ma zbliżone warunki fizyczne do Agnieszki a gra mocniej i przede wszystkim rozsądniej ...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

Bez względu na końcowy wynik, Agnieszka gra po prostu bardzo słabo. Od kilku dobrych miesięcy zapowiadała zmiany, ale na razie te zmiany są tylko na gorsze.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WTA Indian Wells 2015

Wię co, pierwsza byle lepsza i wylot z turnieju i dziesiątki w rankingu?

Ed. 64, 64 i po sprawie. Mam wrażenie, że zatrudnienie Navratiovej to bardziej chwyt marketingowy, bo tutaj nie chodzi o wynik, ale o styl którym Agnieszka wygrywa bądź przegrywa, ja żadnych zmian w grze, czy to taktyce czy technice nie dostrzegam.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Indian Wells 2015

4:6 ; 4:6. Z taką grą jak dzisiaj to i lepiej, że odpadła bo im dalej w las tym wynik był by bliższy rowerowi ...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: WTA Indian Wells 2015

29 UE Radwańskiej w dwu setowym meczu.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Indian Wells 2015

Włączyłem mecz na ostatni gem i 3 niewymuszone błędy Radwańskiej. Jak tak wyglądało całe spotkanie, to katastrofa. :::bd::
Masa punktów stracona i oczekiwany wypad poza 10-tkę coraz bliżej.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: WTA Indian Wells 2015

Radwańska straciła to, co kiedyś ją wyróżniało - fenomenalne zagrania, po których aż chciało się bić brawo. Teraz gra Polski to nic poza ciągłym przebijaniem piłki bez jakiegokolwiek pomysłu. Agnieszka straciła ten dawny błysk, który ją cechował. Od jakiegoś czasu mecze Polki stały się bardzo nudne. Jak trafia na zawodniczkę, która trzyma piłkę w korcie i, co gorsze, zaatakuje, to po niej. Mówiła o pracy nad siłą, a tu ani widu ani słychu. Navratilova też, jak na razie, nic Polce nie dodała.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Indian Wells 2015

Guarded pisze:Radwańska straciła to, co kiedyś ją wyróżniało - fenomenalne zagrania, po których aż chciało się bić brawo. Teraz gra Polski to nic poza ciągłym przebijaniem piłki bez jakiegokolwiek pomysłu. Agnieszka straciła ten dawny błysk, który ją cechował. Od jakiegoś czasu mecze Polki stały się bardzo nudne. Jak trafia na zawodniczkę, która trzyma piłkę w korcie i, co gorsze, zaatakuje, to po niej. Mówiła o pracy nad siłą, a tu ani widu ani słychu. Navratilova też, jak na razie, nic Polce nie dodała.
Dokładnie. Polka głównie przebija przez środek. A to ją wyróżniało to teraz służy tylko do ratowania prostych piłek i często jest psute ...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”