Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fed Cup 2015

RoTTeN pisze:.. Lecz ode mnie też duży plus dla Agnieszki. Gra po nowemu, odważnie, mocno, ofensywnie. :!ok!: Jest jej ciężko, ale przecież nie dlatego, że gra słabo..
To fakt, jak na Agę to sporo mocnych uderzeń, sporo ofensywnej gry. Ogólnie fajnie się ogląda cały mecz. :)
Dawaj Martina jeszcze trochę :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Fed Cup 2015

El Diablo pisze:
Bongos pisze:Widać niektórym sprawia przyjemność, to że na naszej ziemi leją nas inne nacje. :!PL!:
Widać, że niektórzy stawiają dobry tenis ponad kwestie narodowościowe. :angel:
Z tej wypowiedzi można wywnioskować, że Aga gra zły tenis...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Zdaje się, że Aga opanowała sytuację (6:4 4:0), ale na miejscu Urszuli to bym się jutro bał... :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fed Cup 2015

RoTTeN pisze:Zdaje się, że Aga opanowała sytuację (6:4 4:0), ale na miejscu Urszuli to bym się jutro bał... :D
Właśnie, jestem ciekaw jak pokaże się Hingis w meczu, bądź co bądź, z tenisistką mniejszego kalibru.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Bongos pisze:Z tej wypowiedzi można wywnioskować, że Aga gra zły tenis...
Oddziel kwestie fizyczne od technicznych, a znajdziesz odpowiedź.
McGyver pisze:
RoTTeN pisze:Zdaje się, że Aga opanowała sytuację (6:4 4:0), ale na miejscu Urszuli to bym się jutro bał... :D
Właśnie, jestem ciekaw jak pokaże się Hingis w meczu, bądź co bądź, z tenisistką mniejszego kalibru.
Biorąc pod uwagę problemy z poruszaniem śmiem twierdzić iż będzie Martinie trudniej.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: Fed Cup 2015

Strasznie bezstronni byli komentatorzy meczu Agnieszki. :?
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Fed Cup 2015

El Diablo pisze:
Bongos pisze:Z tej wypowiedzi można wywnioskować, że Aga gra zły tenis...
Oddziel kwestie fizyczne od technicznych, a znajdziesz odpowiedź.


Tym tokiem rozumowania można powiedzieć, że Agnieszka jest najlepsza na świecie bo ma największy talent do tej gry z obecnie grających pań - rywalki są po prostu mocniejsze fizycznie... Tak oddzielać można sobie w nieskończoność. Liczy się całość.

Tak czy siak należy podziwiać Martinę, że w tym wieku i po takiej przerwie wygrałaby pewnie z niejedną aktualną "gwiazdą WTA".
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Fed Cup 2015

I tak było miło Martinę zobaczyć po latach przerwy, widać tak naprawdę GIGANTYCZNĄ dysproporcję między talentem jednej a drugiej, fizyki natomiast oczywiście nie oszukasz, gdyby Hingis była jeszcze w grze to może byłoby łatwiej, bo tak po ośmiu latach przerwy nagle zagrać mecz singlowy...

Drugiego seta nie widziałem, jeśli jednak chodzi o samą grę, sposób uderzania i konstruowania akcji to Hingis nawet teraz jest o ligę wyżej od Agnieszki i całej reszty WTA, niestety prawda jest brutalna.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Bongos pisze:Tym tokiem rozumowania można powiedzieć, że Agnieszka jest najlepsza na świecie bo ma największy talent do tej gry z obecnie grających pań - rywalki są po prostu mocniejsze fizycznie... Tak oddzielać można sobie w nieskończoność. Liczy się całość.
Masz absolutną rację! Poczekam aż Radwańska zagra mecz singlowy po przerwie mając 35 lat. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Fed Cup 2015

Wie ktoś jak wygląda zakup tych biletów przez abilet? Kupuję bilet, przelewam kasę i mogę od razu wydrukować czy muszę czekać aż dojdzie do nich przelew i dopiero wtedy mogę sobie wydrukować? A może na miejscu kupię bez problemu czy z tym też może być problem?
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Fed Cup 2015

Hingis nie grała singla 8 lat? W WTA może nie, ale gra regularnie w WTT choćby z Venus i innymi aktualnie grającymi zawodniczkami. Więc też nie róbmy z niej kaleki, wiadomo że to nie jest to samo co profesjonalny tour, ale przynajmniej dodajcie że nie grała od 8 lat w WTA, a nie w ogóle żadnego meczu bo tak to brzmi.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

SevenUP pisze:Hingis nie grała singla 8 lat? W WTA może nie, ale gra regularnie w WTT choćby z Venus i innymi aktualnie grającymi zawodniczkami. Więc też nie róbmy z niej kaleki, wiadomo że to nie jest to samo co profesjonalny tour, ale przynajmniej dodajcie że nie grała od 8 lat w WTA, a nie w ogóle żadnego meczu bo tak to brzmi.
Przyznałbym Ci rację gdyby to była normalna formuła, zaangażowanie i normalny wymiar. Nie mnie oceniać komu zależało, a komu nie ale fani Samprasa byli delikatnie mówiąc bardzo rozczarowani postawą Amerykanina.

Poza tym chodzi o przygotowanie fizyczne pod wymogi gry singlowej. Chyba nie sugerujesz, że Martina na potrzeby WTT miała taki reżim treningowy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Fed Cup 2015

Oczywiście nie, ale nawet komentatorzy powtarzali że Martina nie grała w singla od 8 lat i będzie miała problem z kryciem kortu, bo gra tylko debla.

A Radwańska jest w formie jakiej jest, także nie wyciągałbym zbyt wielkich wniosków z tego meczu. Oprócz może tego, że to był ciekawy mecz i nawierzchnia szybka dużo pomogłaby Radwańskiej w Tourze.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Fed Cup 2015

Eugenia znowu zabłyszczała i nie podała ręki rywalce:
https://www.youtube.com/watch?v=I19oizohh_0

Po czym przegrała w dwóch setach. :) Ah ta karma.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Bongos pisze:Eugenia znowu zabłyszczała i nie podała ręki rywalce:
https://www.youtube.com/watch?v=I19oizohh_0

Po czym przegrała w dwóch setach. :) Ah ta karma.
No przecież to Rumunka, wiadomo czym by ją mogła zarazić? :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

Bongos pisze:Eugenia znowu zabłyszczała i nie podała ręki rywalce:
https://www.youtube.com/watch?v=I19oizohh_0
Kluczowe w kwestii kontekstu - ona nie podaje ręki przed spotkaniem w ramach Fed Cupu, uważa, że życzenie swojej przeciwniczce powodzenia w meczu za wymuszone i nieszczere bo to ona chce wygrać. Podziękowanie za spotkanie to co innego w jej ocenie.

Nie jestem fanem takiego zachowania ale jest konsekwentna.
Szkoda tylko że to rozbudowane tłumaczenie wyszło później bo pierwotnie odpowiedź była taka, że uważa ten zwyczaj za "słaby"*.
SevenUP pisze:Oczywiście nie, ale nawet komentatorzy powtarzali że Martina nie grała w singla od 8 lat i będzie miała problem z kryciem kortu, bo gra tylko debla.
Przecież powiedzieli prawdę. O stawkę to ona gra w debla i miksta.


* - Ang. lame, można pokusić się o bardziej dosadne tłumaczenie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Fed Cup 2015

No i mamy 3 do 0 dla Bacsinszky.... słabiutka ta Agnieszka znów usłyszymy o dniu konia, a prawda jest taka, że świat idzie do przodu, a Aga zatrzymała się w ewolucji tenisowej już dawno i nic z tym nie potrafi zrobić.
Komentarz komentatorów, że Aga nie może wejść do gry bo przeciwniczka gra za mocno... to co powinna Adze dać wygrać?
Ona po prostu jest słabsza no i 4 do 0 dla Szwajcarii.
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fed Cup 2015

El Diablo pisze:
Bongos pisze:Eugenia znowu zabłyszczała i nie podała ręki rywalce:
https://www.youtube.com/watch?v=I19oizohh_0
Kluczowe w kwestii kontekstu - ona nie podaje ręki przed spotkaniem w ramach Fed Cupu, uważa, że życzenie swojej przeciwniczce powodzenia w meczu za wymuszone i nieszczere bo to ona chce wygrać. Podziękowanie za spotkanie to co innego w jej ocenie.

Nie jestem fanem takiego zachowania ale jest konsekwentna.
Szkoda tylko że to rozbudowane tłumaczenie wyszło później bo pierwotnie odpowiedź była taka, że uważa ten zwyczaj za "słaby"*.
Motywy Geni B. rozumiem. Dla mnie logiczne. Jest to jakaś fanaberia ale OK, tylko w takim razie wyjaśnił bym to krótko raz i potem - bez komentarza. A jak ktoś sobie chce pomarudzić to niech marudzi, olać.

A Radwańska starsza 0-5 w plecy, no brawo. rotfl Może dobrze, że z kina nici i to oglądam, mam ubaw. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fed Cup 2015

Na razie to szykuje się kompromitujący wynik. Radwańska nie istnieje.
Z drugiej strony, bardzo podoba mi się gra Bacszinsky. Nie oglądałem jej za często w WTA, ale już się nie dziwię, dlaczego puka do 20 WTA. :::gd:::

EDIT:

No i 1-6 w plecy. :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2015

O rany, jak patrzę na te BH w kucki, jak wiedzę ten FH grany całym ciałem, jakby rzucała młotem ...... zmieniam chyba kanał. Gdzie ta techniczna zmiana?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”