hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Basic pisze:Djoko finałowy rzut rakietą w trybuny, trochę poszybowała packa :)
Za miesiąc będzie do przetestowania u Artlighta :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Obiektyw pisze: Chciałem poczuć trochę "polactwa". Wyszło mi?
Nie, ale właśnie takich entuzjastów potrzeba dzisiejszemu tenisowi.
#NKrising
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

hitman pisze:
Basic pisze:Djoko finałowy rzut rakietą w trybuny, trochę poszybowała packa :)
Za miesiąc będzie do przetestowania u Artlighta :)
W sumie nie głupie... Artlight, do dzieła :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze:
Obiektyw pisze: Chciałem poczuć trochę "polactwa". Wyszło mi?
Nie, ale właśnie takich entuzjastów potrzeba dzisiejszemu tenisowi.
Będę ćwiczył i uczył się od najlepszych.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Obiektyw pisze:
ayshe pisze:
Obiektyw pisze:Nuda. Bardzo słaby mecz. "Partacze", bleee. "Wróć ktokolwiek", plisss!!!

W którą stronę zmierza tenis? Co to za poziom ... fatalnie. Mało winerów, mało gry przy siatce, smeczy tylko kilka ... tylko FH i BH. Jestem rozczarowany.
Bredzisz.
Chciałem poczuć trochę "polactwa". Wyszło mi?
Jeszcze jak... :)
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
kstranger
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 25 sie 2014, 00:26

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Hmmm, to Andy wyprzedzi teraz Keia i wbije się na miejsce czwarte tuż przed Japończykiem?
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Obiektyw pisze: Będę ćwiczył i uczył się od najlepszych.
Ale gdybyś wspomniał coś o cebuli, myślę, że zyskałoby to lepszy wydźwięk.
#NKrising
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Scenariusz czwartego seta, rodem z półfinału ze Stanem, brawa dla Novaka, Andy zagrał w Australii dobre zawody, zwłaszcza, że miał perypetie zdrowotne, za chwilę będzie w Top 4.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

picnic pisze:
matek20 pisze:Nadal wróć, Federer wróć, ktokolwiek wróć...
Święte słowa można się rękami i nogami podpisać pod tym.
Mieli szansę, nieprawdaż? Brawo Nowak, kibicowałem mu. Szacun.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze:
Obiektyw pisze: Będę ćwiczył i uczył się od najlepszych.
Ale gdybyś wspomniał coś o cebuli, myślę, że zyskałoby to lepszy wydźwięk.
Cebula niesłusznie przypisywana jest "polactwu". Bardziej pasuje "ogórek".
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Obiektyw pisze:
HeadShot pisze:
Obiektyw pisze: Będę ćwiczył i uczył się od najlepszych.
Ale gdybyś wspomniał coś o cebuli, myślę, że zyskałoby to lepszy wydźwięk.
Cebula niesłusznie przypisywana jest "polactwu". Bardziej pasuje "ogórek".
Burak, burak pasuje najlepiej.

No to koniec - teraz czekam na Rio , mączkę i w końcu jakieś dobre wyniki :dvl(: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Gratki dla Novaka za zwycięstwo.

A prywatnie mam nadzieję, że nie wygra RG ani w tym roku ani w najbliższych bo to solidne rzemieślnictwo na mączce to już przesada.
Ten tenis nie ma stylu chyba, że nazwać nim solidność i regularność.
Są gracze zapamiętani jako z wybitnym wolejem, FH, BH, ze świetnym rozkładaniem gry, a jak Novak? Jako najlepiej przebijający z końcowej? I wyginający kostki i kolana, że większość ludzi doznaje bólu od samego patrzenia?

Mam jeszcze cichą nadzieję, że Rafa wróci do formy na clay jeśli nie pozostaje szukać jakiś młodych wilków i na nich opierać nadzieję - szkoda tylko, że nie żyjemy w złotej erze i nie ma 18latków mogących rywalizować w finale WS...
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

picnic pisze:Gratki dla Novaka za zwycięstwo.

A prywatnie mam nadzieję, że nie wygra RG ani w tym roku ani w najbliższych bo to solidne rzemieślnictwo na mączce to już przesada.
Ten tenis nie ma stylu chyba, że nazwać nim solidność i regularność .
Są gracze zapamiętani jako z wybitnym wolejem , FH , BH , ze świetnym rozkładaniem gry a jak Novak? Jako najlepiej przebijający z końcowej? I wyginający kostki i kolana,że większość ludzi doznaje bólu od samego patrzenia?

Mam jeszcze cichą nadzieję, że Rafa wróci do formy na clay jeśli nie pozostaje szukać jakiś młodych wilków i na nich opierać nadzieję - szkoda tylko, że nie żyjemy w złotej erze i nie ma 18latków mogących rywalizować w finale WS...
A dla mnie Novak to najlepszy bh w tourze + mega sprawność + najlepszy return + głowa (od kiedy przyszedł BB już nie mega głowa ale jednak ciągle nieźle).
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Andy Murray dziś miał obie średnie prędkości serwisu mniejsze niż Serena rotfl Niby rotacja, kierunki, ale mimo wszystko, gratulacje.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

picnic pisze:Są gracze zapamiętani jako z wybitnym wolejem , FH , BH , ze świetnym rozkładaniem gry a jak Novak? Jako najlepiej przebijający z końcowej? I wyginający kostki i kolana,że większość ludzi doznaje bólu od samego patrzenia?
Mi akurat to w jaki sposób on potrafi ślizgać się na hardzie dochodząc do piłek bardzo imponuje. Oszczędza na siłach w trakcie wymiany, może dzięki temu wyciągać trudniejsze piłki. Tylko pozazdrościć. Sam mam ochotę poćwiczyć takie "dobieganie" ale trochę się boję o swoje zdrowie rotfl.
picnic pisze:Mam jeszcze cichą nadzieję, że Rafa wróci do formy na clay jeśli nie pozostaje szukać jakiś młodych wilków i na nich opierać nadzieję - szkoda tylko, że nie żyjemy w złotej erze i nie ma 18latków mogących rywalizować w finale WS...
Z tego co mi się wydaje to nie lubisz przebijactwa a wiesz, że jak Djoko z Nadalem się spotka to będzie jedno wielkie przebijactwo i wzajemne zajeżdżanie się na śmierć.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Ci, którzy tak ironizują i kpią z rzekomego "polactwa" i malkontenctwa chyba nie złapali puenty tych krytykujących mecz.

Spotkanie było znakomite... przez dwa sety. Później był to teatr jednego aktora. Kiedy spotyka się ze sobą dwójka z "Big Four" to mamy prawo oczekiwać takiego poziomu przez całą rywalizację, a nie tylko dwa sety. 6:0 w ostatnim? Ludzie. Kiedy Nadal zniszczył Federera w finale Roland Garros też narzekaliśmy bo Roger grał padakę. Dokładnie to samo zarzucamy Murrayowi w końcowej fazie tego pojedynku. Ze świecą też szukać w tegorocznym AO meczów, które będziemy wspominać. I tyle. Co to za malkontenctwo - docenić za wybitną grę na początku i zrugać za słabą na końcu.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

kolt pisze:A dla mnie Novak to najlepszy bh w tourze + mega sprawność + najlepszy return + głowa (od kiedy przyszedł BB już nie mega głowa ale jednak ciągle nieźle).
I najlepszy koks. :) Przecież po drugim secie umierał, ale dostał jakieś napoje z boksu i nagle ożył. Oczywiście żartuję. :) Ale czy możliwe jest żeby tak z trybun podrzucali im wspomagacze w trakcie meczu?
Obrazek
_____
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Vibovit pewnie dostał. I paczkę gumiżelków.

Tak sobie myślę, że prędzej ja zrobię nogi niż Murray zrobi AO. :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

htb pisze:
kolt pisze:A dla mnie Novak to najlepszy bh w tourze + mega sprawność + najlepszy return + głowa (od kiedy przyszedł BB już nie mega głowa ale jednak ciągle nieźle).
I najlepszy koks. :) Przecież po drugim secie umierał, ale dostał jakieś napoje z boksu i nagle ożył. Oczywiście żartuję. :) Ale czy możliwe jest żeby tak z trybun podrzucali im wspomagacze w trakcie meczu?
I do tego najlepszy aktor. ;) wcześniej ustępował Andrzejkowi pod tym względem ale poczynił znaczące postępy. ;)

A co do najlepszego BH w tourze to jest on taki ale na ten moment nic więcej - poziom spadł więc ma szanse Djoko pod tym względem.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Andy już awansował na czwartą pozycję. Novak ma natomiast prawie 4tys. punktów więcej niż Roger.
Mieliśmy już wiele sytuacji, gdzie zawodnik otrzymuje coś ze swojego boxu, więc dyskusja raczej zbędna.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”