Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Ale za to jest szansa na pobicie Isnera z Mahutem :]
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Przyznam, że trochę nie rozumiem tego malkontenctwa przelewającego się w ostatnich wpisach. Jak to AO się niniejszym skończył, nie ma już nic do oglądania, w finale nie uświadczymy żadnych emocji, tylko nudne przebijactwo. A tak w ogóle to Metallica skończyła się na Kill'em All... O_O.

Zakładając, że nie piszę do przysłowiowych "januszy", to nie bardzo chwytam takie nastawienie. Czeka nas finał jednego z czterech najważniejszych turniejów w roku, w którym zagrają dwaj z czterech czy pięciu absolutnie najlepszych aktualnie (a właściwie od ładnych już paru lat) zawodników świata. Naprawdę nudne przebijactwo Was czeka? Sorry, ale to nie mecz Gary-Obi albo Artlight-Scudetto (ten drugi to dopiero było żenujące spotkanie... :/ ), tylko pojedynek najlepszych z najlepszych. Serio nic tam dla siebie nie znajdziecie, zwłaszcza jeśli sami uprawiacie ten sport!? Nie wiem - taktyka, technika, wytrzymałość, pomyślunek na korcie, gra nerwów, regularność? A pewnie i pięknych akcji nie zabraknie.

Jasne, ja też bym najchętniej oglądał co tydzień mecze Sampras-Federer/Agassi (albo...Real Madryt - rezerwy Realu Madryt :D), ale proszę mi tu nie popadać w skrajność i nie pisać, jak to w finale już nic na nas ciekawego nie czeka. Nawet jak ND wygra to w trzech gładkich setach, to ja w tym meczu znajdę dla mojego tenisa mnóstwo inspiracji, wspartych zachwytem i niedowierzaniem, że inni ludzie potrafią wyczyniać takie cuda na korcie, o jakich ja mogę tylko pomarzyć.

Odpowiadając na nasuwające się Wam zapewne pytanie: Tak, nudzę się dziś w pracy :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Artlight pisze:
SPOILER:
No, no... :zgoda:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Artlight pisze: Odpowiadając na nasuwające się Wam zapewne pytanie: Tak, nudzę się dziś w pracy :D.
To sobie po pracy obejrzyj mecz z Katarem - nudy na pewno nie będzie, co najwyżej zawał. rotfl
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Dodam jeszcze, że zawsze bardzo mnie śmieszy, jak za "nudny" uznają oparty o regularność tenis w wykonaniu topowych zawodowców wszyscy ci, którzy w "meczach" z innymi amatorami, fajtłapami i słabeuszami sami nie są w stanie utrzymać piłki w korcie przez więcej jak cztery odbicia.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Kto wygra finał i dlaczego to będzie Murray?

1. Bo teoretyczna skała z Bałkanów w półfinale pokazała "ludzkie" oblicze, czyli kruszyła się w wielu decydujących momentach.
2. Bo odstawienie glutenu nie daje już tak rewelacyjnych rezultatów.
3. Bo skłonność do ryzyka u Djokovica jest niemal prównywalna do chęci zreformowania górnictwa w Polsce.
4. Bo niemal w każdym finale po AO 2012 Novak ma galaretę w legginsach, argument upada tylko w starciu z jeszcze większym Jelly Man`em (wpiszcie sobie nazwisko).

5. Bo Szkot chce udowodnić, że jest życie po Lendlu.
6. Bo jak się wpieni to jest w stanie zdemolować każdego.
7. Bo gra zróżnicowany, procentowy i inteligentny tenis.
8. Bo skalpu w AO jeszcze nie ma.
9. Bo od początku AO Andy gra swoje, więc można założyć, że w finale również będzie.
10. Bo Kim będzie mogła bluzgać Novaka bez przeszkód, Jelena została w domu.
11. Bo jak Brytol przerżnie, Amelie spojrzy na Kim.
.
.
.
12. Bo chcę wreszcie coś wygrać :twisted: .
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 14:49 przez hokej, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Trójka zabawna, dziesiątka prawdziwa, jedenastka przerażająca... :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Artlight pisze:Dodam jeszcze, że zawsze bardzo mnie śmieszy, jak za "nudny" uznają oparty o regularność tenis w wykonaniu topowych zawodowców wszyscy ci, którzy w "meczach" z innymi amatorami, fajtłapami i słabeuszami sami nie są w stanie utrzymać piłki w korcie przez więcej jak cztery odbicia.
No tak, teraz zestawmy jeszcze kto jak gra z indywidualnymi preferencjami co do oglądanego tenisa, jaram się. :::gd:::

Mnie w takim układzie bardzo śmieszyło, jak ludzie, którzy nie zaserwowali nigdy 240km/h mieli czelność nadawać na tenis Ivo i Roddicka, toż to nuda.
#NKrising
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze: Mnie w takim układzie bardzo śmieszyło, jak ludzie, którzy nie zaserwowali nigdy 240km/h mieli czelność nadawać na tenis Ivo i Roddicka, toż to nuda.
Nie muszę umieć robić pizzy by ocenić, że mi nie smakuje podana w pizzeri. Nie potrzebuję jechać 300 km/h, żeby uznać, że F1 jest nudna. Jako kibicowi może nie podobać się ten "styl" gry, ponieważ jarają mnie wymiany po 35 uderzeń. I tyle. Kwestia gustu. Mogę docenić ich umiejętności, ale nie muszę.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

karjar pisze: Nie muszę umieć robić pizzy by ocenić, że mi nie smakuje podana w pizzeri. Nie potrzebuję jechać 300 km/h, żeby uznać, że F1 jest nudna. Jako kibicowi może nie podobać się ten "styl" gry, ponieważ jarają mnie wymiany po 35 uderzeń. I tyle. Kwestia gustu. Mogę docenić ich umięjętności, ale nie muszę.
Czyli właśnie się ze mną zgodziłeś? :wink:
#NKrising
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

A ja z kolei uwielbiam długie przebijanie, pokaz ich świetnej wytrzymałości, wydolności i regularności :::gd:::. Dla mnie to jest tenis i co za tym idzie na pewno ten finał obejrzę.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze:
karjar pisze: Nie muszę umieć robić pizzy by ocenić, że mi nie smakuje podana w pizzeri. Nie potrzebuję jechać 300 km/h, żeby uznać, że F1 jest nudna. Jako kibicowi może nie podobać się ten "styl" gry, ponieważ jarają mnie wymiany po 35 uderzeń. I tyle. Kwestia gustu. Mogę docenić ich umięjętności, ale nie muszę.
Czyli właśnie się ze mną zgodziłeś? :wink:
Nie zgodziłem, tylko uznałem, że może Ci się to podobać. Dla mnie tenis Ivo i AR to nuda i beznadzieja.
Co nie zmienia faktu, że chciałbym mieć serwis w 60 % obydwu. ;)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

karjar pisze: Nie zgodziłem, tylko uznałem, że może Ci się to podobać.
A, to w takim razie albo źle sformułowałem swój post, albo nie wiem, w każdym razie, wniosek miał z niego wynikać taki jak z Twojego. No cóż, trudno. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze:
karjar pisze: Nie zgodziłem, tylko uznałem, że może Ci się to podobać.
A, to w takim razie albo źle sformułowałem swój post, albo nie wiem, w każdym razie, wniosek miał z niego wynikać taki jak z Twojego. No cóż, trudno. rotfl
Spox. :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

karjar pisze:Nie muszę umieć robić pizzy by ocenić, że mi nie smakuje podana w pizzeri. Nie potrzebuję jechać 300 km/h, żeby uznać, że F1 jest nudna. Jako kibicowi może nie podobać się ten "styl" gry, ponieważ jarają mnie wymiany po 35 uderzeń. I tyle. Kwestia gustu. Mogę docenić ich umiejętności, ale nie muszę.
Kwintesencja tej sprawy. :::gd:::
hokej pisze:12. Bo chcę wreszcie coś wygrać :twisted: .
Ty czy On? Obstawiam, że chodzi Ci o EL - Elficką Ligę. ;-P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Panowie Panowiee!!
21 WS..
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Co się stało w piątym secie ze Staśkiem, że wynik 6:0 dla Djoko? Bo w czysto tenisową różnicę nie wierzę.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Nie wiem, czy ktoś tu pisał, ale jeśli dzisiaj Serena odbijała tylko 5 minut, to nie najlepiej z nią jest. Ostatnio podczas wywiadów było wyraźnie słychać przeziębienie.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Guarded pisze:Nie wiem, czy ktoś tu pisał, ale jeśli dzisiaj Serena odbijała tylko 5 minut, to nie najlepiej z nią jest. Ostatnio podczas wywiadów było wyraźnie słychać przeziębienie.
To rano. Po południu miała normalny trening i twierdzi, że czuje się dobrze. Zagra na pewno.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Dobry mecz, piąty set, budowanie napięcia...i 6:0 na koniec, no nie tego chciałem. Stan oczywiście rozgrywał czasami akcje niezwykłe, a z kolei jakieś absurdalne piłki wyciągał Djokovic, czegoś jednak zabrakło. Zawodu nie ma, ale ta ostatnia partia ten mecz trochę zabiła, to nie było to co rok, a już na pewno nie to co dwa lata temu.

Dla finału raczej lepiej byłoby gdyby awansował Wawrinka, bo byśmy mieli w nim zderzenie zupełnie innych stylów. Tymczasem dostaniemy typowe rzeźbienie i być może (oby) na dobrym poziomie, ale będzie to jednak jednoliniowa gra, a o piłkach a'la Stan można po prostu zapomnieć. Mecz na pewno obejrzę.

Będę kibicował Murkowi, po prostu mniej wygrał, a poza tym byłby to wielki jego powrót, wydaje mi się jednak, że będzie bardzo trudno pokonać Djokera.

Jeśli chodzi o finał pań to Seppi i Berdych pokazali, że można pewne niechlubne serie kończyć, ale to jednak baby i Maria, więc nie wydaje mi się, nawet jeśli będzie prowadziła to prędzej czy później albo poda pomocną dłoń, albo Serena się ocknie i Rosjanka spanikuje.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 19:13 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”