Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Coric - 124 zawodnik rankingu, lat 17, ma być dla Nadala przeciwnikiem? W cuda to ja nie wierzę! rotfl
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 500: Bazylea 2014

A Dimitrov ze swoją głową ma ograć Federera ? rotfl

Nie ważne, i tak Nadal i Federer jutro wygrają w dwóch szybkich.

Ja nie wiem co tu się musi wydarzyć, żeby nie było finału Federer-Nadal. Wyrostek chyba :D
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Bazylea 2014

kis12 pisze:Coric - 124 zawodnik rankingu, lat 17, ma być dla Nadala przeciwnikiem? W cuda to ja nie wierzę! rotfl
Nie ma być - tylko będzie. Po ograniu Gulbisa zresztą.
Widziałeś grającego Corica? Ma chłopak możliwości i umiejętności. Wygrał w tym roku trzy mecze w głównych turniejach ATP, pięknie wystąpił w PD - podobny start w jego wieku? Chyba właśnie 17letni Rafa..
Nie sądzę, żeby jutro zagroził Nadalowi - ale powalczyć może. A zawsze ciekawa do oglądania jest konfrontacja starego mistrza z młodym zawodnikiem mającym przyszłość.

Nie powalczył Vasek.. :/ Nie sądziłam, że wygra ale myślałam, że będzie to bardziej wyrównany mecz.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Majorka pisze:No. 2:1 Federer. Bo to było tak:
Pierwszy set - dla organizatorów. :wink: Uważajcie, bo mogę i tak..
Drugi i trzeci - dla kibiców. :::gd::: Albo tak..
Miałem wczoraj wrażenie jakby Fedek miał problem z nawierzchnią. Jakby mu ślizgu brakowało i spóźniał bardzo często nogi. Może mu to trenowanie na mączce teraz bokiem wychodzi? Inna sprawa że z tym jego trybem eko to czasem ciężko się oswoić, zwłaszcza kiedy się często oglądało te stare boje z Rodickiem, kiedy dobiegali do wszystkiego, a teraz piłeczka trochę szybsza, dwa metry od niego i już odpuszcza dobieganie. No ale rozumiem, wiek... Też muszę się tego nauczyć ;-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Inna sprawa że z tym jego trybem eko to czasem ciężko się oswoić, zwłaszcza kiedy się często oglądało te stare boje z Rodickiem, kiedy dobiegali do wszystkiego, a teraz piłeczka trochę szybsza, dwa metry od niego i już odpuszcza dobieganie.
JA NIC NIE MÓWIĘ, ale jak się patrzy na młodego Hewitta, Roddicka, czy Nalbandiana i ich poruszanie się po korcie to - poza Wielką Czwórką - dzisiejsza stawka może się schować. Nie dziwie się Federerowi, który żył jeszcze w czasach szybszej trawy i hard-courtów, że jest lekko poirytowany obecną sytuacją stopniowego zwalniania nawierzchni.

A co do turnieju. Fedek zjada Dimitrova, a Nadal przegrywa z Coricem. Tako rzecze.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Ciekawie zapowiada się pojedynek Feda z Grigorem, może będzie "umarł król, niech żyje król"?
Między nimi jest dziesięć lat różnicy, mam nadzieje, że dziadek pokaże, że oryginał a kopia to dwie różne sprawy.

Panowie grali dotąd jeden jedyny raz, było to rok temu w Bazylei na tym samym etapie turnieju - ćwierćfinale. Federer zwyciężył 6:3, 7:6(2).
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Dlaczego mecz Goffina został przerwany?
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Coś z oświetleniem.
Awatar użytkownika
kis12
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 472
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Dimitrov bodajże walczy o grę w Londynie - bo różnice punktowe małe na końcu tabelki.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Raonic przegrywa z Goffin. David wygrał 6:7, 6:3, 6:4. Belg potrzebował na to 4 piłek meczowych. :::gd:::
Przeciwnikiem będzie Nadal albo Coric.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Jurek Kiler pisze:Nadal wydaje mi się gra ostatni turniej w sezonie, nie ma sensu zwlekać z operacją skoro WTF i tak go ominie. Hiszpan przyjechał do Bazyeli przede wszystkim po startowe, zagra pewnie 2-3 mecze, bo na początku przegrać jednak nie wypada.
Tak powiedziałem, właśnie wycofał się z Paryża. ;)
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Jurek Kiler pisze:
Jurek Kiler pisze:Nadal wydaje mi się gra ostatni turniej w sezonie, nie ma sensu zwlekać z operacją skoro WTF i tak go ominie. Hiszpan przyjechał do Bazyeli przede wszystkim po startowe, zagra pewnie 2-3 mecze, bo na początku przegrać jednak nie wypada.
Tak powiedziałem, właśnie wycofał się z Paryża. ;)
No i dobrze, na dwójkę pod koniec już nie ma szans, a w Paryżu przynajmniej Janowicz nie będzie musiał grać w kwalifikacjach rotfl
Mam nadzieje, że Nadal nie podłoży się nikomu i spróbuje wygrać Basel.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Brawo Goffin. Udany sezon Belga. Zobaczymy na ile będzie stać młodego Corica w meczu z Nadalem.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Tymczasem Becker dostaje solidne baty od Karlovica. Chorwat gra chyba najlepszy turniej w sezonie.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Karlovic ma dobre momenty w tym sezonie. Niech zamyka ten mecz, bo czekają następni.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: ATP 500: Bazylea 2014

matek20 pisze:
Jurek Kiler pisze:
Jurek Kiler pisze:Nadal wydaje mi się gra ostatni turniej w sezonie, nie ma sensu zwlekać z operacją skoro WTF i tak go ominie. Hiszpan przyjechał do Bazyeli przede wszystkim po startowe, zagra pewnie 2-3 mecze, bo na początku przegrać jednak nie wypada.
Tak powiedziałem, właśnie wycofał się z Paryża. ;)
No i dobrze, na dwójkę pod koniec już nie ma szans, a w Paryżu przynajmniej Janowicz nie będzie musiał grać w kwalifikacjach rotfl
Mam nadzieje, że Nadal nie podłoży się nikomu i spróbuje wygrać Basel.
Janowicz uzyskał miejsce w głównej drabince dzięki wcześniejszemu wycofaniu Cilića, a nie Nadala. Dzięki Nadalowi to Andujar wskakuje do turnieju głównego.
Szkoda mi trochę Raonica. Kanadyjczyk ma dobry sezon, ale mimo to Londyn się oddala. A Goffin nie przestaje mnie zadziwiać. Niesamowity postęp młodego Belga.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Coric jako pierwszy przełamał Nadala :::gd:::
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

ATP 500: Bazylea 2014

Rafa zaczyna z przytupem... ;-).
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Młody Chorwat trzyma piłkę w korcie i póki co to wystarcza :D
Ostatnio zmieniony 24 paź 2014, 19:09 przez niespotykany, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: ATP 500: Bazylea 2014

Dobrze, niech chłopak nabiera doświadczenia. Jak Nadal skończy karierę, to trzeba będzie komuś innemu kibicować. Np. Coriciowi :D

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”