Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

WTA Pekin 2014

China Open
Obrazek 27.09.2014-05.10.2014
Kategoria: WTA Premier Mandatory
Pula nagród: 5,427,105 USD
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: Twarda
Lokalizacja: Pekin, Chiny
Drabinka: Zobacz!
Finał 2013:
Serena Williams [1] vs Jelena Jankovic [8] 6:2, 6:2
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Pekin 2014

Dzisiaj Serena w meczu z Hiszpanką Soler-Espinosą przegrywała w I secie 0:5, żeby wygrać set 7:5.
Takie rzeczy tylko w WTA.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Pekin 2014

McGyver pisze:Dzisiaj Serena w meczu z Hiszpanką Soler-Espinosą przegrywała w I secie 0:5, żeby wygrać set 7:5.
Takie rzeczy tylko w WTA.
Niedawnego występu Panfila chyba nie widziałeś. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Pekin 2014

El Diablo pisze:
McGyver pisze:Dzisiaj Serena w meczu z Hiszpanką Soler-Espinosą przegrywała w I secie 0:5, żeby wygrać set 7:5.
Takie rzeczy tylko w WTA.
Niedawnego występu Panfila chyba nie widziałeś. ;)
Rzeczywiście. Przegapiłem tę informację i teraz przeczytałem.
No to nieźle. :]
Wtedy napiszę inaczej: takie rzeczy tylko w WTA oraz ATP na poziomie challengerów.
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: WTA Pekin 2014

McGyver pisze:Dzisiaj Serena w meczu z Hiszpanką Soler-Espinosą przegrywała w I secie 0:5, żeby wygrać set 7:5.
Takie rzeczy tylko w WTA.
Meczu nie oglądałem, ale to Serena słabo zaczęła mecz, a potem grała swoje? Czy Hiszpanka grała dobrze, a potem wszystko zaczęła psuć? Przydała by się głębsza relacja.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: WTA Pekin 2014

Jeżeli Radwa w kluczowych momentach spotkania przegrywa 10pkt.(!!!) z rzędu z Vinci to wynik jest jaki jest. Cóż. Nie wiem czy z taką grą jest sens jechać do Singapuru, aż strach pomyśleć co będzie z zawodniczkami z top 8. O_O
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: WTA Pekin 2014

McGyver pisze:Dzisiaj Serena w meczu z Hiszpanką Soler-Espinosą przegrywała w I secie 0:5, żeby wygrać set 7:5.
Takie rzeczy tylko w WTA.
Tylko w WTA? Niekoniecznie. Pierwszy z brzegu przykład, który mi przychodzi do głowy to niejaki J. Janowicz (tyle, że odwrotnie: on z, powiedzmy, "O:5" potrafi przegrać). rotfl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Pekin 2014

Bongos pisze:Jeżeli Radwa w kluczowych momentach spotkania przegrywa 10pkt.(!!!) z rzędu z Vinci to wynik jest jaki jest. Cóż. Nie wiem czy z taką grą jest sens jechać do Singapuru, aż strach pomyśleć co będzie z zawodniczkami z top 8. O_O
Radwańska już zakończyła sezon, teraz robi tournee i zgarnia startowe. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

WTA Pekin 2014

A ja mam nadzieję, że czas Wiktorowskiego dobiega końca... choć jest to nadzieja z serii mało realnych raczej ;-).
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Pekin 2014

bugaloo pisze:A ja mam nadzieję, że czas Wiktorowskiego dobiega końca... choć jest to nadzieja z serii mało realnych raczej ;-).
Niestety, śmiem twierdzić, że każdemu taki układ odpowiada. Triumwirat Radwańska-Wiktorowski-Celt jest niezniszczalny. Nie widzę w nim żadnej ambitnej osoby, która uderzyłaby pięścią w stół.
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: WTA Pekin 2014

Ale równie dobrze Wiktorowski może okazać się "ambitniejszy" od Radwańskiej i poszukać sobie w następnym sezonie nowej pracy z zawodniczką nieco oddaloną od czołówki, ale z którą zrobiłby bardziej spektakularne wyniki. Coś w stylu Synówki tylko, jak mniemam, na większą skalę.
A Agnieszka będzie mogła wreszcie sformalizować to, co się i tak dzieje od dawna, czyli oficjalnym trenerem Agnieszki Radwańskiej zostanie Agnieszka Radwańska. rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Pekin 2014

Radwańskiej ... smoka trzeba rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: WTA Pekin 2014

Właśnie zaczyna się mecz Any Ivanovic. Szczerze życzę jej wygranej i awansu do Top 8. Nie jestem złośliwy i nie chciałbym kolejnego spadku Radwańskiej ale myślę że Ana bardziej zasłużyła na występ w Singapurze.
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: WTA Pekin 2014

Ana dziś waleczna i mocno nabuzowana. Kłóci się z sędzią i raz miała rację, raz niestety nie.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA Pekin 2014

rogdar pisze:Właśnie zaczyna się mecz Any Ivanovic. Szczerze życzę jej wygranej i awansu do Top 8. Nie jestem złośliwy i nie chciałbym kolejnego spadku Radwańskiej ale myślę że Ana bardziej zasłużyła na występ w Singapurze.
Obie zagrają w Singapurze jeśli Kerber nie zrobi tu półfinału i ew. zwycięstwa w Moskwie.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Pekin 2014

SevenUP pisze:Obie zagrają w Singapurze jeśli Kerber nie zrobi tu półfinału i ew. zwycięstwa w Moskwie.
Nie ma szans na takie wyniki... zresztą Angie właśnie się męczy ze Swietą.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: WTA Pekin 2014

Już poległa 6:2 4:6 3:6, a Ivanovic wygrała z Lisicki 6:3 7:5 choć przy 6:5 przegrywała 40:15 to wygrała 4 kolejne piłki i dopięła seta i cały mecz. Brawo. Już portale piszą o "sukcesie" Radwańskiej. Po porażkach Kerber i Makarovej Aga dostała się kuchennymi drzwiami do Masters. :-| Zgarnie kasiorkę i tyle bo przy obecnej dyspozycji to nie liczę na za wiele.
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA Pekin 2014

rogdar pisze:Już poległa 6:2 4:6 3:6, a Ivanovic wygrała z Lisicki 6:3 7:5 choć przy 6:5 przegrywała 40:15 to wygrała 4 kolejne piłki i dopięła seta i cały mecz. Brawo. Już portale piszą o "sukcesie" Radwańskiej. Po porażkach Kerber i Makarovej Aga dostała się kuchennymi drzwiami do Masters. :-| Zgarnie kasiorkę i tyle bo przy obecnej dyspozycji to nie liczę na za wiele.
Jak kuchennymi drzwiami? Punkty musiała uzbierać na korcie. To że teraz gra słabiej spowodowało tylko, że tych punktów na styk...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Pekin 2014

Jakuboto pisze:Jak kuchennymi drzwiami? Punkty musiała uzbierać na korcie. To że teraz gra słabiej spowodowało tylko, że tych punktów na styk...
Ano. :::gd:::
Wszak można w pierwszej połowie roku zgarnąć 2 szlemy wygrać jakiś Premier 5 i potem, za przeproszeniem, nie grać nic.

Jedyna uwaga jaką można mieć w takiej sytuacji to potencjalnie słabe widowisko w kończącym sezon turnieju ale i tak poziom z reguły nie powala bo zawodniczki i tak zmęczone więc wlał, wylał. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: WTA Pekin 2014

Miałem na myśli że przy odrobinę mniejszym szczęściu i lepszej dyspozycji Kerber, mogłaby nie zagrać w Singapurze. Nie miałem na myśli jej słabej gry teraz, bo jak napisał Ed by awansować wystarczy zagrać dobrą połówke sezonu i później :fishizm:
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”