Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

WTA Wuhan 2014

Wuhan Tennis Open
Obrazek 21.09.2014-27.09.2014
Kategoria: WTA Premier 5
Pula nagród: 2,440,070 USD
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: Twarda
Lokalizacja: Wuhan, Chiny
Drabinka: Zobacz!

Pierwsza edycja imprezy!
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2014, 16:04 przez Czarek., łącznie zmieniany 1 raz.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: WTA Wuhan 2014

Drabinka Agnieszki:
2R - Venus Williams
3R - Azarenka
QF - Kvitova
rotfl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Wuhan 2014

Bongos pisze:Drabinka Agnieszki:
2R - Venus Williams
3R - Azarenka
QF - Kvitova
rotfl
rotfl :lol: :::loled::: :::XD:::

Tak reaguję na straszenie Azarenką. Jak Radwa będzie miała motywację to wygra.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Wuhan 2014

Co wygra? Darmową Colę i chipsy? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kstranger
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 25 sie 2014, 00:26

Re: WTA Wuhan 2014

Radwańska ostatnimi czasy jest aż nazbyt nieprzewidywalna i to niekoniecznie w dobrym znaczeniu tego słowa. Paradoksalnie wydaje mi się jednak, że lepiej radzi sobie w sytuacji, gdy drabinka jest nieco bardziej wymagająca. Nie chce mi się wymieniać turniejów, w którym po jednym rzucie oka na przewidywane przeciwniczki, "eskperci" wróżyli Radwie zwycięstwo w całej imprezie. :tired: Kto wie, może pokaże coś dobrego, a przydałoby się, bo to już końcówa.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: WTA Wuhan 2014

Bongos pisze:Drabinka Agnieszki:
2R - Venus Williams
3R - Azarenka
QF - Kvitova
Ta drabinka już nieaktualna, z powodu wycofania się Azarenki (do końca roku bierze wolne od tenisa), zastąpionej przez Annikę Beck.
Nie zagrają także Cornet (zmęczenie) i Stephens (kontuzja nadgarstka).
Radwańska ostatnio też występowała cała w plastrach, więc turniej zapowiada się coraz ciekawiej.... :wink:
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: WTA Wuhan 2014

alergia pisze:
Bongos pisze:Drabinka Agnieszki:
2R - Venus Williams
3R - Azarenka
QF - Kvitova
Ta drabinka już nieaktualna, z powodu wycofania się Azarenki (do końca roku bierze wolne od tenisa), zastąpionej przez Annikę Beck.
Nie zagrają także Cornet (zmęczenie) i Stephens (kontuzja nadgarstka).
Radwańska ostatnio też występowała cała w plastrach, więc turniej zapowiada się coraz ciekawiej.... :wink:
Do tego Garcia wyautowała Venus więc meczu z Amerykanką też nie będzie.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WTA Wuhan 2014

W przypadku Azarenki trudno nawet pisać o wolnym, Ona przecież właściwie od wylotu z AO - nic nie gra. W tych kilku turniejach w których wystąpiła, daleko nie zaszła o ile mnie pamięć nie myli. Nie przepadam za Białorusinką, ale żeby tak się całkowicie rozsypała tenisowo , aż przykro patrzeć. Bo jakoś to co się dzieje nie wygląda na walkę z kontuzją, tylko samą sobą.

W coraz bardziej egzotycznych miastach z europejskiej perspektywy odbywają się te turnieje O_O . Wuhan - aż sprawdziłam gdzie to jest w Chinach.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Wuhan 2014

Tenisówka pisze:W przypadku Azarenki trudno nawet pisać o wolnym, Ona przecież właściwie od wylotu z AO - nic nie gra. W tych kilku turniejach w których wystąpiła, daleko nie zaszła o ile mnie pamięć nie myli. Nie przepadam za Białorusinką, ale żeby tak się całkowicie rozsypała tenisowo , aż przykro patrzeć. Bo jakoś to co się dzieje nie wygląda na walkę z kontuzją, tylko samą sobą.
I mimo że grała piach to zaliczyła ćwiartki w USO i AO, dobrnęła też do finału w Brisbane. Jej bilans wygranych do przegranych to 14-8.
Tenisówka pisze:W coraz bardziej egzotycznych miastach z europejskiej perspektywy odbywają się te turnieje O_O . Wuhan - aż sprawdziłam gdzie to jest w Chinach.
Więcej turniejów w Chinach to raczej kwestia tego że pojawiła się Li oraz wielkości potencjalnego rynku. Psikus polega na tym, że Li już nie zagra...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: WTA Wuhan 2014

Tenisówka pisze:Wuhan - aż sprawdziłam gdzie to jest w Chinach.
Trzeba będzie zapamiętać gdzie leży Wuhan, bo organizatorzy wykupili licencję na 20 lat :wink: .
El Diablo pisze:I mimo że grała piach to zaliczyła ćwiartki w USO i AO, dobrnęła też do finału w Brisbane. Jej bilans wygranych do przegranych to 14-8.
W Tokio Vika jeden mecz wygrała i jeden przegrała, tak więc jej obecny bilans to 15-9. Jeżeli mowa o Azarence, to jej szanse na awans do turnieju mistrzyń są czysto matematyczne. A Białorusinka grała 5 razy z rzędu w mistrzostwach WTA.
Mimo, że jej nie lubię, to jest mi jej szkoda. Jeżeli jest zdrowa i ma formę to jest w stanie wygrać z wszystkimi, a przez to zawody stają się jeszcze ciekawsze.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Wuhan 2014

Drabinka Radwańskiej się już zmieniła. Dzisiaj Caroline Garcia pokonała Venus 6-4, 4-6, 7-6 i to Francuzka zagra jutro z Polką.
I jutro też zagra Ana Ivanovic, która dzisiaj wygrała turniej w Tokio. :)
Dziwny rozkład tego turnieju, już od czwartku 1/4 finały..
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: WTA Wuhan 2014

McGyver pisze:Drabinka Radwańskiej się już zmieniła.
Dokładnie :::gd::: . Azarenka z uwagi na ból prawej stopy postanowiła się wycofać z turnieju. Za Vikę wskakuje Annika Beck. Teraz ta drabinka nie wygląda tak strasznie rotfl . Mecz Agnieszki jutro na centralnym, chociaż bardziej czekam na pojedynek Maszy z Kuznetsovą :) .
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Wuhan 2014

Brawa dla Caroline Garcii. :::gd:::
Tak należy grać z przebijaczkami typu Radwańskiej czy Woźniackiej. Nie wstrzymywać ręki i ciągle atakować. Wtedy jest szansa na zwycięstwo. Bardzo mi taki tenis odpowiada, bo choć więcej przy nim głupich błędów, to zarazem więcej wygranych piłek. A to jest solą tego sportu.
66-57 w stosunku Winnerów do UE. Rzadki wynik u kobiet.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: WTA Wuhan 2014

Dla mnie dzisiejszy mecz Radwańskiej był wyjątkowo niestrawny. Postawa Agnieszki wręcz kuriozalna. Tyle szans zmarnować w trzecim secie. Mieć 6-5 i serwis na mecz, i jak dziecko dać się przełamać :::bd:: . Przynajmniej Radwańska ma cały tydzień na szukanie formy, bo jak tak dalej pójdzie, to w turnieju mistrzyń będzie powtórka z 2013 roku. A więc trzy porażki :) .
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Wuhan 2014

Niestety, Ana Ivanovic po zwycięstwie w turnieju w Tokio, przegrywa w I rundzie Wuhan po kreczu z Anastasią Pavlyuchenkovą. Tak jak się spodziewałem, natychmiastowy, 7-godzinny lot z Tokio do Wuhan ogółem nie wpływa pozytywnie na formę dnia następnego. :]
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WTA Wuhan 2014

Rozważania na temat drabinki Agnieszki okazały się przedwczesne rotfl . Już zakończyła swój udział w turnieju :tired: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA Wuhan 2014

McGyver pisze:Niestety, Ana Ivanovic po zwycięstwie w turnieju w Tokio, przegrywa w I rundzie Wuhan po kreczu z Anastasią Pavlyuchenkovą. Tak jak się spodziewałem, natychmiastowy, 7-godzinny lot z Tokio do Wuhan ogółem nie wpływa pozytywnie na formę dnia następnego. :]
Nie żebym się czepiał, ale jaki sens mają 3 duże turnieje pod rząd? Przecież Tokio spokojnie mogłoby być tydzień wcześniej i byłoby po problemie. Ale wiadomo- układy, układziki, $$$...
Prince Textreme Tour 100 310
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: WTA Wuhan 2014

Dzisiaj cztery mecze już się zakończyły, i w każdym była niespodzianka. Odpadły kolejno: Makarova,Errani, Lisicka i Halep :) . Być może jest to zmęczenie sezonem, ale z drugiej strony Errani i Halep mogłyby częściej odpadać w pierwszych rundach :wink: .
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WTA Wuhan 2014

Ktoś wie z jakiego powodu Serena Williams skreczowała w meczu z Cornet? Niestety mogę śledzić jedynie wynik.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Wuhan 2014

Tenisówka pisze:Rozważania na temat drabinki Agnieszki okazały się przedwczesne rotfl . Już zakończyła swój udział w turnieju :tired: .
Jesień za oknem, musiała wracać? Smokowi pieczarę uszczelnić? ... :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”