Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

PEKAO Szczecin Open 2014

Obrazek
08.09.2014-14.09.2014
Strona główna turnieju: http://www.pekaoszczecinopen.pl/2014/
Pula nagród: 125 000 USD (106 500 EUR)
Nawierzchnia: ziemna
Lokalizacja: Szczecin, Polska
Drabinki: http://www.pekaoszczecinopen.pl/2014/wyniki/
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Fajnie, że założyłeś ten temat. :::gd:::
Dzisiaj wieczorem ciekawie zapowiadający się pojedynek Dustina Browna i Grześka Panfila.
Dodam jeszcze, że od czwartku turniej transmituje TVP Sport.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Dzień I
Wczoraj miałem przyjemność oglądania rozgrywanego właśnie PEKAO Szczecin Open. Był to mój pierwszy kontakt z profesjonalnym tenisem i muszę przyznać, że zaangażowanie zawodników robi wrażenie. Warto popatrzeć, żeby mieć świadomość gdzie znajdujemy się z własnym tenisem.
Niewątpliwym zaskoczeniem dnia jest odpadnięcie Riby już w pierwszej rundzie, Hiszpan został pokonany przez Kovalika w 3 trzech setach.
Podczas fotografowania starałem się skupić na meczach Polaków, którzy odnieśli sporo zwycięstw (głównie w kwalifikacjach). Mam nadzieję, że galeria przypadnie Wam do gustu!

Specjalnie dla TNN (Tenis NET News),
wyczes. ;)

Mecze z 8 września.
8 września mecz dnia.

*Niestety nie mam ciągłego dostępu do Internetu.

Edit:
McGyver pisze:Fajnie, że założyłeś ten temat. :::gd:::
Dzisiaj wieczorem ciekawie zapowiadający się pojedynek Dustina Browna i Grześka Panfila.
Dodam jeszcze, że od czwartku turniej transmituje TVP Sport.
Będę dziś na tym meczu, postaram się pstryknąć masę fot. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Ty lepiej napisz o pojedynku z koltem, a nie o jakichś rybach ;-P .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

scudetto pisze:Ty lepiej napisz o pojedynku z koltem, a nie o jakichś rybach ;-P .
Już przegrałem, ale nie mam czasu opisać, mam nadzieję, że zrobi to za mnie i uczciwie napisze co zrobił, żeby wygrać.

Lecę na korty. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Polacy dzisiaj solidarnie odpadają. Już trzech naszych reprezentantów dzisiaj przegrało. Bliski przełamania tej złej passy jest Majchrzak. W meczu z Chorwatem Veicem Polak prowadzi już 4-2 w 3 secie :::gd::: .
Pamiętam czasy jak turniej w Szczecinie został wybrany najlepszym challengerem sezonu, i grali zawodnicy z top 50. Teraz pula nagród niezła, a numerem jeden jakiś 77 na świecie Struff rotfl .
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

wyczesany pisze:Był to mój pierwszy kontakt z profesjonalnym tenisem i muszę przyznać, że zaangażowanie zawodników robi wrażenie. Warto popatrzeć, żeby mieć świadomość gdzie znajdujemy się z własnym tenisem.
Oni nie grają o "czapkę gruszek" jak my, tam walka toczy się o pieniądze oraz punkty do rankingu, stąd jest to zaangażowanie.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

wyczesany pisze:Był to mój pierwszy kontakt z profesjonalnym tenisem
Ojej, to poziom gry (przede wszystkim szybkość uderzeń) musi na Tobie robić wielkie wrażenie, pamiętam swoje początki. Miłego oglądania!
8:7 40:15
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

wwojtek pisze:
wyczesany pisze:Był to mój pierwszy kontakt z profesjonalnym tenisem
Ojej, to poziom gry (przede wszystkim szybkość uderzeń) musi na Tobie robić wielkie wrażenie, pamiętam swoje początki. Miłego oglądania!
Szybkość jak szybkość bardziej regularność. :)
Clapton pisze:
wyczesany pisze:Był to mój pierwszy kontakt z profesjonalnym tenisem i muszę przyznać, że zaangażowanie zawodników robi wrażenie. Warto popatrzeć, żeby mieć świadomość gdzie znajdujemy się z własnym tenisem.
Oni nie grają o "czapkę gruszek" jak my, tam walka toczy się o pieniądze oraz punkty do rankingu, stąd jest to zaangażowanie.
Wiesz, grałem z ludźmi którzy twierdzili, że miejsca w ATP za 200 dają "za darmo", głównie do takich to kieruję.

Właśnie pogadałem chwilę z Kamilem Majchrzakiem, cóż mogę powiedzieć, sympatyczny, gra świetnie. Niech to wygra! ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

wyczesany pisze: Podczas fotografowania starałem się skupić na meczach Polaków, którzy odnieśli sporo zwycięstw (głównie w kwalifikacjach). Mam nadzieję, że galeria przypadnie Wam do gustu!

Specjalnie dla TNN (Tenis NET News),
wyczes. ;)

Mecze z 8 września.
8 września mecz dnia.
Bardzo dobre foty, oczywiście liczę na więcej!

Pozdr.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

wyczes, ja nieśmiało poproszę o mnóstwo fot z wiadomego meczu. Co prawda będzie stream, ale nie ma to jak relacja naocznego świadka. Zazdroszczę Ci bardzo.
Co do wyniku, to serce mam rozdarte, obaj potrzebują tych punkcików jak cholera. Dustin właśnie też znowu wypadł z pierwszej setki... :dvl(: A Grześ - wiadomo. Szkoda, że musieli trafić na siebie. :(
Dredy górą!
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Fajny jest ten szczeciński turniej nawet jeśli obsada w dwóch ostatnich edycjach trochę kuleje. Organizatorzy mają ambicje po 2017 roku przekształcić imprezę w turniej ATP najniższej rangi, który byłby rozgrywany w wybudowanej niedawno hali Arena Szczecin. Turniej odbywałby się w późniejszym terminie, w pewnym oddaleniu od turniejów wielkoszlemowych. Jestem ciekaw czy coś wyjdzie z tych planów, czy to jedynie pobożne życzenia.
Całkiem fajny wieczorny mecz wczoraj Kovalika z Ribą. Słowak się rozkręcił, zaczął chodzić do siatki, atakować i przebijanie Hiszpana nic już nie dało.
Dzisiaj Majchrzak się męczył, ale przeszedł do drugiej rundy. Wcześniej Gawron nie poradził sobie z rotacjami Montanesa. Mam nadzieję, że nie będzie lało na meczu Browna i Panfila, bo wczoraj Riba z Kovalikiem skończyli dosłownie na kilka minut przed ulewą.
Ci, którzy śledzą szczecińskiego challengera od początku (zdaje się, że od 2002 r.) byli świadkami początków późniejszych gwiazd. Bo w Szczecinie grali m.in Dawidienko, Monfils, Wawrinka no i Janowicz na dwa miesiące przed paryską sensacją.
Ja mam okazję bywać na tym turnieju od 2011. I jakoś jest tam sympatyczniej od poznańskiego... :::gd:::
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

alergia pisze:wyczes, ja nieśmiało poproszę o mnóstwo fot z wiadomego meczu.
Szkoda, że dopiero mówisz, ja już z Koltem grałem... ale następnym razem pstrykniemy coś więcej. ;)

Tennisowy- obecnie w Szczecinie gra kuzyn Nikolaja. :)

Parę fot z meczu Kamila.
Prezes fanklubu Staśka :D
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Świetne fotki :::yay::: Dzięki.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Eee, dobra jakość streamingu. :) Można oglądać!
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Brown nie uznaje smecza bez wyskoku!! :O
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Zauważyłem, że jak Brown gra loba to Grzesiek zamiast próbować się wracać, spuszcza głowę i przestaje grać.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

wkoz pisze:Brown nie uznaje smecza bez wyskoku!! :O
Ma chłopak swoje zasady! :wink:
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Cienko gra Panfil. Nie widać w ogóle woli walki. Niby gra mocno, ale piłki nie szanuje, Dżamajka zaskakuje go dropem co jakiś czas i punkty lecą... Przełączam się na BBC HD i program o Etiopii. :)
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: PEKAO Szczecin Open 2014

Początkowo wyglądało na to, że Grześ poskłada Browna, tymczasem ten zebrał się do kupy i stało się dokładnie odwrotnie.
Teraz czekamy na wyczespikczers y relaciones. :::XD!:::
Dredy górą!

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”