Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

ayshe pisze:Obejrzę sobie Thiema, przegapiłam go ostatnio.
Coś czuję, że Thiem dziś wygra z Berdychem :::gd:::.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

O losie... czarne skarpetki do białych butów, Fedziu, arbitrze elegancji... rotfl

Cilic jednak dał radę... Ale strasznie siermiężny ten mecz był. Mam nadzieję, że Thiem pogoni Berdycha, bo ćwiartka Berdych - Cilic, to już zupełny środek nasenny...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Elf pisze:O losie... czarne skarpetki do białych butów, Fedziu, arbitrze elegancji... rotfl
Aż zęby bolą, no nie :idioticus: ? Ja nie wiem, jak go Mirka tak do ludzi wypuściła.. rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Przypadkiem zobaczyłem, że niejaki Oscar Hernandez brał udział w kwalifikacjach do US Open. Nazwisko wydało mi się znajome, ale nie myślałem, że ten gościu jeszcze gra. Jednak to ten sam, co kilka lat temu dawał radę np. Montanesowi, Simonowi, Kohlschreiberowi, Nieminenowi, Ferrerowi, Monfilsowi czy Tipsarevicowi. Jak się okazuje chłopak poluje na Szlema, bo w tym roku startował tylko 4 razy. Of kors chodzi o kwalifikacje do Szlemów. Ma widać ambicje. :)

Ot, taka ciekawostka z życia 36-cio latka. :)
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2014, 06:41 przez hitman, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

La_Patik- pisze:
ayshe pisze:Obejrzę sobie Thiema, przegapiłam go ostatnio.
Coś czuję, że Thiem dziś wygra z Berdychem :::gd:::.
Gdybyśmy zliczyli łącznie gemy to można powiedzieć, że urwał seta. Irytuje mnie ten Berdych, nie lubię typa.

Fedka głado, 43 QF stał się faktem.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Jurek Kiler pisze:
La_Patik- pisze:
ayshe pisze:Obejrzę sobie Thiema, przegapiłam go ostatnio.
Coś czuję, że Thiem dziś wygra z Berdychem :::gd:::.
Gdybyśmy zliczyli łącznie gemy to można powiedzieć, że urwał seta. Irytuje mnie ten Berdych, nie lubię typa.

Fedka głado, 43 QF stał się faktem.
Berdych wydaje się piekielnie mocny, dziwne bo przed USO nie miał takiej formy, jeżeli Cilic go nie pokona albo przynajmniej porządnie nie zmęczy to marne są szczerze mówiąc szanse Federera, mam ogromne przeczucie, że finał USO 2014 będzie między Berdychem i Djokovicem, i będzie bardzo jednostronny.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

O jaka miła niepsodzianka - Hingis z Pennettą w półfinale debla. :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Tu jeszcze raz return Monfilsa - wczoraj nie zauważyłam konsternacji Dimitrova gdy zobaczył gdzie stoi Monfils.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5yVUeg-QOgw[/youtube]
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

WarriorsOfAden pisze:Berdych wydaje się piekielnie mocny, dziwne bo przed USO nie miał takiej formy, jeżeli Cilic go nie pokona albo przynajmniej porządnie nie zmęczy to marne są szczerze mówiąc szanse Federera, mam ogromne przeczucie, że finał USO 2014 będzie między Berdychem i Djokovicem, i będzie bardzo jednostronny.
Jeśli ze wskazaniem na Djokovica to widzimy przyszłość USO14 identycznie...

Dzisiaj Murray vs Djokovic... dlaczego mam wrażenie, że będą 3 sety dla Serba? ...
Nawiasem mówiąc dzisiaj tylko 1 spotkanie dla mnie - Nishikori vs Wawrinka. W przypadku reszty sprawdzę tylko wyniki.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Tenisówka pisze:Tu jeszcze raz return Monfilsa - wczoraj nie zauważyłam konsternacji Dimitrova gdy zobaczył gdzie stoi Monfils.
O co tu chodziło Monfilsowi? Bo akurat tego fragmentu meczu nie widziałem.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Robinson pisze:
Tenisówka pisze:Tu jeszcze raz return Monfilsa - wczoraj nie zauważyłam konsternacji Dimitrova gdy zobaczył gdzie stoi Monfils.
O co tu chodziło Monfilsowi? Bo akurat tego fragmentu meczu nie widziałem.
Przez jakiś czas w drugim secie LaMonf grał zupełnie na stojąco, miał jakiś kryzys, wyglądał na bardzo mocno zmęczonego, albo dobrze aktorzył. Tutaj przegrywał już 40:0 w gemie więc chciał go już skończyć i odpocząć. Następnego też przegrał z tego co pamiętam, a potem się obudził i wygrał seta (z dużą pomocą Dimitrova).
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dziś najciekawszym kąskiem powinno być spotkanie Stana z Samurajem. Na moje oko to spokojnie pograją 4-5 setów.
Berend
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2013, 21:26

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Tutaj skrót z meczu Federera, spokojnie przełamywał Hiszpana, ale przy swoim serwisie miał przestoje, winnery do UE +11,
natomiast Berdych w meczu z Thiem miał tylko +1 stosunek W do UE.



Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

niespotykany pisze:Dziś najciekawszym kąskiem powinno być spotkanie Stana z Samurajem. Na moje oko to spokojnie pograją 4-5 setów.
Nie zapominajmy, że wczorajszy prawie 4,5-godzinny mecz z Raoniciem to był bardzo duży wysiłek dla Nishikoriego. Jeśli starczy mu sił i determinacji, będzie ciekawie. Jeśli nie, może się skończyć 3:0 dla Wawrinki, czego osobiście bym nie chciał.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Odchodząc lekko od głównego nurtu wątku - czy ja mam przywidzenia, czy Berdych mocno zmodyfikował swój forehand? Wcześniej to była "patelnia" a`la Del Potro, obecnie wykonuje niezłą pętlę nadgarstkiem/przedramieniem.
Ciekawi mnie w kontekście modyfikacji podstawowego uderzenia u zawodnika o takiej pozycji w ATP. :::hmm:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Tenisówka pisze:Tu jeszcze raz return Monfilsa - wczoraj nie zauważyłam konsternacji Dimitrova gdy zobaczył gdzie stoi Monfils.
Coraz bardziej podoba mi się ten gość. Pal licho tenis! Jest ekscentrykiem, dlatego go cenię. ::!vgoodv!::
Mam nadzieję, że jutro odprawi Rogera. Ma na to szansę. :::yay:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Też bardzo lubię Monfilsa i nieźle czasem można pośmiać z jego wygibasów.
Rogera też lubię i chyba to jemu pokibicuję, bo chciałbym, żeby jeszcze raz w karierze zgarnął jakiegoś szlema.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Strasznie jednostronne spotkania były wczoraj w sesji wieczornej. Cieszę się, bo przynajmniej nic nie straciłem. :wink:
Co do dzisiejszych spotkań ciekaw jestem czy Vika i Serena wygrają, bo wtedy czeka nas fajny półfinał.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

McGyver pisze:Strasznie jednostronne spotkania były wczoraj w sesji wieczornej. Cieszę się, bo przynajmniej nic nie straciłem. :wink:
Co do dzisiejszych spotkań ciekaw jestem czy Vika i Serena wygrają, bo wtedy czeka nas fajny półfinał.
Obejrzałem 2 mecze Azarenki i niestety grała tragicznie jak na siebie. Makarova powinna łatwo to wygrać, chyba że Vika zagra najlepszy mecz w tym roku.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dzisiaj łatwo przewidzieć wyniki meczów. Djoković pokona Murraya, Szkot jednak na pewno stawi opór, zresztą przy takim przeciwniku Nole inaczej podejdzie do gry. Wawrinka zniszczy Nishikoriego, który pewnie będzie miał siły na jeden set. Makarova powinna wygrać z Azą, Serena z Włoszką. Dobry mecz Feda z Agutem i Berdycha z Thiemem, Roger bez problemów odprawi Monfilsa, a Thomas Marina Cilicia. Pary półfinałowe do bólu przewidywalne.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”