Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Panowie, obiektywnie. Która połówka jest łatwiejsza? Nie zwalam winy na Bogów, fart czy układy. Stwierdzam co widzę. Pisanie, że łatwiejsza połówka jest dla Feda przekleństwem to dla mnie majaczenie. :::jezor:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

bugaloo pisze:Pisanie, że łatwiejsza połówka jest dla Feda przekleństwem to dla mnie majaczenie. :::jezor:::
Łatwiejsza połówka nie jest zła ale ona jest łatwiejsza w pierwszych rundach. Na etapie półfinału i ćwiartki nie będzie wcale odbiegać. Do 4 rundy włącznie Federer miał najlepszą możliwą drabinkę.

Spokojnie, nikt nie chce zwycięzcy turnieju WS, który "dojechał na drabince" do finału. Każdy finalista swoje będzie musiał przejść, niezależnie jaką będzie miał drabinkę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:
bugaloo pisze:Pisanie, że łatwiejsza połówka jest dla Feda przekleństwem to dla mnie majaczenie. :::jezor:::
Łatwiejsza połówka nie jest zła ale ona jest łatwiejsza w pierwszych rundach. Na etapie półfinału i ćwiartki nie będzie wcale odbiegać. Do 4 rundy włącznie Federer miał najlepszą możliwą drabinkę.

Spokojnie, nikt nie chce zwycięzcy turnieju WS, który "dojechał na drabince" do finału. Każdy finalista swoje będzie musiał przejść, niezależnie jaką będzie miał drabinkę.
"Wyjąłeś mi to z klawiatury". :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Wiele zależy też od poprzedzających spotkań. Jeśli Dimitrov z Monfilsem będą grali do upadłego to ciężko będzie nie uznać, że Fedzia ma farta. Bo wg mnie, w zależności od dyspozycji dnia, i jeden i drugi może taką "wersję" Szwajcara pogonić.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Aktualnie to szwajcarska krówka sama się potrafi z kortu pogonić, taka zdolna, nawet przeciwnik prawie nie jest potrzebny...
Już jakiś czas temu napisałem, że jak ktoś stawia na Federera, to jest to najprawdziwsza loteria. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Loteria loterią, ale te finały regularnie w tym roku jednak robi i sezon ma dobry, w porównaniu do poprzedniego to niebo a ziemia. Niestety on już ze względu na wiek ma pewne ograniczenia. 33 lata, 1199 spotkań, najprawdopodobniej na więcej go już nie stać, a bądźmy szczerzy, teraz Federer w szczytowym okresie swojej kariery robiłby taki sam rozpiździel jak w latach 2004-2007.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

niespotykany pisze: Dziś absolutnym hitem spotkanie Dimitrova z Monfilsem. Będzie ogień :::gd::: .
Z tym ogniem to może być różnie. Dużo zależy od Francuza który może grać porywająco albo nic nie grać, jak to Gael :::jezor::: .
Choć fajnie byłoby, bo ciekawych spotkań jak na lekarstwo.

Samuraj górą :::gd::: - jak wychodziłam do pracy w połowie czwartego seta to nic tego nie zapowiadało.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dzisiaj ciekawy dzień. Osobiście pograłem Simona i Peng. Chorwat ma bilans z Francuzem 0:4, Marin gra według mnie coraz gorzej, a Simon lepiej. Dimitrov vs Monfils bardzo ciekawy mecz, chyba najciekawszy jak dotychczas, bez faworyta. Jak Gael zachowa zimną głowę to wygra. Fed powinien gładko pokonać Aguta, Karolina Errani, a Berdych Thiema.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dziś Peng z Bencic i Errani z Woźniacką, nie przewiduję żadnych ekscesów - oby się skończyło na Woźniacka-Peng w półfinale. Bencic za dużo psuje, żeby dotrzymać Chince kroku, a Errani nie jest już w tej swojej przebijackiej świetności.

Z kolei u góry w drabince Azarenka chyba zakończy swoją podróż, bo i tak zaszła za daleko jak na swoją obecną formę. Mecz z Krunić tylko to potwierdził, nie wiem czy ktoś oglądał, ale ze strony Viki czysta katastrofa. Serena jak zagra swoje, to w półfinale zagra z Makarovą.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

SevenUP pisze:Dziś Peng z Bencic i Errani z Woźniacką, nie przewiduję żadnych ekscesów - oby się skończyło na Woźniacka-Peng w półfinale. Bencic za dużo psuje, żeby dotrzymać Chince kroku, a Errani nie jest już w tej swojej przebijackiej świetności.
Wnioskujesz na podstawie którego/których spotkań?

Meczu Bencic z Jankovic nie widziałem ale jeśli Jankovic prezentowała się chociażby częściowo jak za dawnych lat to wniosek iż Bencic za dużo psuje by nie poradzić sobie z Peng wydaje się błędny. Zresztą, czas pokaże, lada moment wyjdą na kort.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Jak na razie przewidywania SevenUPa się sprawdzają, Peng solidna do bólu, a Belindę ponosi młodzieńcza fantazja.
Dobrze, że ten sezon się niedługo kończy, aż oczy bolą od tego różu. Może w przyszłym królował będzie inny kolor, bardziej znośny dla oka.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

O 20:30 Monfils z Dimitrovem, ciekawe czy będzie choć jedna piłka bez szpagatów, fikołków czy piruetów. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

alergia pisze:Jak na razie przewidywania SevenUPa się sprawdzają, Peng solidna do bólu, a Belindę ponosi młodzieńcza fantazja.
Wydaje mi się że Bencic nie wytrzymała presji.
Jak ja żałuję, że nie mogłem zobaczyć meczu Szwajcarki z Jankovic, podobno zagrała świetne spotkanie... polowałem na powtórkę ale powtarzali tylko 3 mecze w pętli. :/

Nastawiam się już na mecz Peng z Woźniacką, zakładając, że Karolina wygra z Errani.

Nawiasem mówiąc Williams miała w deblu jakiś problem z kostką... ciekawe ile w tych problemach prawdy, a ile teatrzyku...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Co za ćwierćfinał Wielkiego Szlema. :rolleyes: W damskim tenisie nie powinno być nagród pieniężnych. Za wygrany mecz bombonierka i ewentualnie kwiatki.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

tkpp pisze:Co za ćwierćfinał Wielkiego Szlema :rolleyes: W damskim tenisie nie powinno być nagród pieniężnych. Za wygrany mecz bombonierka i ewentualnie kwiatki.
Kwiatki ok, ale słodycze żeby tyły? To by się w ogóle tego nie dało oglądać...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Czas na dzisiejszą perełkę... oby spotkanie sprostało oczekiwaniom, ogromnym, śmiem twierdzić, oczekiwaniom. :twisted:
Dimitrov vs Monfils
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:
alergia pisze:Jak na razie przewidywania SevenUPa się sprawdzają, Peng solidna do bólu, a Belindę ponosi młodzieńcza fantazja.
Wydaje mi się że Bencic nie wytrzymała presji.
Nie uniosła presji, fakt. To jeszcze jednak dzieciak pod względem mentalnym. Najlepsza była ta akcja po ostrzeżeniu za coaching. rotfl
A Peng gra życiówkę, brawo.
Li Na może spokojnie odejść na emeryturę, już chodzą plotki, że ma to podobno ogłosić podczas któregoś z turniejów w Azji - tak gwoli drobnego off topu.
Dobra, może teraz zobaczymy wspaniałe widowisko, na które się tak tu wszyscy ostrzymy.
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Amerykanki przegrały w deblu. Ciekawe, czy Serena specjalnie odpuściła ten mecz? Żeby zostawić siły dla singla, który jest dla niej zdecydowanie ważniejszy. Dziwne dla niej, żeby Serena skończyła mecz podwójnym błędem serwisowym.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Panowie się już rozgrzewają. Ciekawe który z nich lepiej wytrzyma spotkanie fizycznie jeśli by miało trwać 5 setów. Chyba Dimitrov.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Grisza ciut przypakował... Może by tak się po meczu koszulkami wymienili. ;) Ale mimo wszystko - allez Gael!

Jakoś ciemno tam - zapowiadali chmury i deszcz?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”