Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ładnie Stasiek się wybronił :::gd::: . Aza przegrywa z Krunic.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ogląda ktoś może Krunic? Przełączyłam akurat w chwili kiedy bylo 3:0 dla wyjca i dałam sobie spokój, a tu taka niespodzianka:D. Co tam się działo???
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Cały stadion jest za Krunic, aż przykro się to ogląda. Gdyby Azarenka nie strzelała po płotach wygrałaby, a tak ... Ma dużo szans i nic nie wykorzystuje. Chyba tylko ja nie chcę, aby ten " chłopiec " wygrał. A Stan gra fenomenalnie :::gd::: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Madox pisze:Cały stadion jest za Krunic, aż przykro się to ogląda. Gdyby Azarenka nie strzelała po płotach wygrałaby, a tak ... Ma dużo szans i nic nie wykorzystuje. Chyba tylko ja nie chcę, aby ten " chłopiec " wygrał. A Stan gra fenomenalnie :::gd::: .
Dzięki za info :), przełączyłam w pierwszych gemach 2 seta. Gdyby Azarenka nie była taką zołzą pewnie miałaby więcej kibiców..
A btw, Krunic gra FENOMENALNIE, póki co :).
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Wawrinka dziś pokazał, że wchodzi powoli na swoje wysokie obroty. Jak uda mu się przejść kolejną rundę to znowu może namieszać z Djokovicem. Wierzę, że wygra :::gd:::.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

ayshe pisze: A btw, Krunic gra FENOMENALNIE, póki co :).
Chyba Serbka siada kondycyjnie, albo wygra w dwóch albo przegra w trzech setach.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ależ wymiany chłopaki grają w TB... Nishikori pewnie nie da rady, ale widowisko zacne.
Ach... Warto było wstać. Jednak dał radę. ;) Po 1 w setach.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Marzy mi się, aby zobaczyć Wawrinkę z pucharem. Wszyscy do ogrania w sumie, choć Murray pokazał dziś inne oblicze. Spodziewałem się gorszej dyspozycji, ale jak widać po raz kolejny dałem się nabrać na jego miny. On zawsze udaje, że umiera, a potem łupie takich jak Tsonga 3-0.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

2:1 w setach dla Milosza. Niestety Kei jest teraz poddawany jakimś zabiegom medycznym :/ . Kanadyjczyk już tego meczu nie wypuści :? .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Emocje jak przy zbieraniu grzybów :tired:
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Mecz Szkota z Novakiem będzie miał przewidywalny przebieg. Cykliczna utrata punktów, gemów i setów wymusi u Murraya słanianie się po korcie z wyraźną symulacją kontuzji. Brak stuprocentowej koncentracji u Serba spowoduje utratę jednego seta. Ale to wszystko. Bardziej obawiałbym się Wawrinki. On już wie, że Djokovicia w WS można pokonać, jak się ma dużo szczęścia, trafi na jego słabszą dyspozycję i solidnie pogryzie murawę. Jeśli Novak dojdzie do finału, wygra go spacerowo. To będzie dla niego paradoksalnie łatwiejszy pojedynek, od tego półfinałowego.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Mecze z Murayem i Wawrinką pomogą wejść Djokoviciowi na wyższy poziom niż Federer. Federer wątpliwe, żeby coś się wysilił przed finałem. Niby się nie zmęczy, ale nie będzie ostrego wejścia w finał. Tu Djokovic może mieć na starcie przewagę.
Ale, zobaczymy. Najpierw muszą dojść do finału.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Tenisówka pisze:2:1 w setach dla Milosza. Niestety Kei jest teraz poddawany jakimś zabiegom medycznym :/ . Kanadyjczyk już tego meczu nie wypuści :? .
Właśnie włączyłem i widzę co innego. :)
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Wawrinka czeka na przeciwnika w ćwierćfinale. Po pierwszych dwóch setach odpuściłem, przypuszczałem, że to będzie długi mecz...
Mimo wszystko uważam, że Robredo nie wykorzystał swoich szans, choćby tych w pierwszym secie.

Kiedy wstawałem myślałem, że spokojnie spojrzę na wyniki, a tu Nishikori z Raonicem jeszcze grają... O_O
4 godziny pękną jak nic, dobrze, że w 5-tym secie jest tiebreak...

Co prawda jeszcze mecz trwa ale pozwolę sobie na szybką analizę rozpiski...
Bencic vs Peng na start, rzucę okiem bo widziałem raptem 2 mecze tej pierwszej i 1 tej drugiej.
Potem dla mnie mecz dnia czyli Dimitrov vs Monfils. Francuz ma umiejętności żeby wygrać, jest w formie... zadecyduje głowa... oh mon Dieu!* rotfl
Reszta spotkań z mojego punktu widzenia mało interesująca...
Berdych vs Thiem? Czuję 3:0 dla Czecha.
Cilic vs Simon... nie mam pojęcia ale widowisko wątpliwej jakości.
Federer vs Bautista Agut... wszystko zależy od Federera, spojrzę tylko na wynik następnego dnia.

Tymczasem Nishikori prowadzi z przełamaniem.


* - O mój Boże.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:dobrze, że w 5-tym secie jest tiebreak...
Czy to się w tym roku zmieniło tylko na ten jeden szlem?
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Samuraj ogrywa wielkoluda. Fajnie się stało dla dobra turnieju. Cieszy też wygrana Stana. Może czas zgarnąć drugiego Szlema :D

Dziś absolutnym hitem spotkanie Dimitrova z Monfilsem. Będzie ogień :::gd::: .
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:Cilic vs Simon... nie mam pojęcia ale widowisko wątpliwej jakości.
Simon ma bilans 4-0 z Chorwatem, i moim zdaniem to Simon jest minimalnym faworytem. Myślę, że Giles będzie próbował grać w ten sam sposób z Marinem, jak podczas AO 2014. A więc próba wciągnięcia Cilića w gierkę polegającą na prowokowaniu do wymian. Cilić generalnie nie jest cierpliwym zawodnikiem, a jego szanse głownie będą zależały od pierwszego serwisu.
Co do pozostałych dzisiejszych spotkań to procentowo wygląda to tak: 80/20 na rzecz Federera, 65/35 dla Berdycha oraz 50/50 w starciu Monfilsa z Dimitrovem. Monfils w tym turnieju gra dobrze, nie traci za bardzo koncentracji i jest w formie. Dimitrov jeszcze nie miał okazji grać z niezłym zawodnikiem, a świadomość, że w następnej rundzie będzie prawdopodobnie Federer może być dodatkową mobilizacją dla Bułgara. Mam tylko nadzieję, że Monfils nie będzie grał jak Tsonga, a więc tak jakby był w śpiączce, i wygra to spotkanie rotfl .
Robinson pisze:
El Diablo pisze:dobrze, że w 5-tym secie jest tiebreak...
Czy to się w tym roku zmieniło tylko na ten jeden szlem?
W latach wcześniejszych też grano w piątym secie tie-break.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

matek20 pisze:Mecze z Murayem i Wawrinką pomogą wejść Djokoviciowi na wyższy poziom niż Federer. Federer wątpliwe, żeby coś się wysilił przed finałem. Niby się nie zmęczy, ale nie będzie ostrego wejścia w finał. Tu Djokovic może mieć na starcie przewagę.
Ale, zobaczymy. Najpierw muszą dojść do finału.
No tak, Biedny Roger. :rolleyes: Dostał w prezencie autostradę do finału i bidulek nie będzie miał szansy wcześniej wejść w uderzenie. Może jednak da jakoś radę, trzymajmy za niego kciuki :].
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

bugaloo pisze:Dostał w prezencie autostradę do finału...
To Monfils/Dimitrov oraz Berdych czym są? Bramkami bo ViaToll to nie jest. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Tak drabinka dla Federera to pewnie wina Tuska ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”