hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Myślał, że serwisem wygra mecz, więc zapomniał o przygotowaniu fizycznym.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Kyrgios ma 19 lat, jego szczyt możliwości fizycznych dopiero nadejdzie. Jeżeli nie odbije mu palma, będzie ciężko trenował to ja go widzę spokojnie w top5. Zaczyna robić się ciekawie: Ferrer vs Simon czyli 5 setów przebijania, Cilic vs Anderson czyli bez faworyta z lekkim wskazaniem na Chorwata no i perełka czyli Gasquet vs Monfils ! U Pań Woźniacka vs Sharapova, czuję, że będzie to dramatyczne spotkanie, wiele brejków i 3 sety.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Właśnie oglądam powtórkę spotkania Krunic - Kvitova i podali, że Serbka mając 163cm ważąc 48kg zaserwowała troszkę ponad 180km/h. O_O O_O
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Dziwna jest ta Krunic. Całkiem dobrze serwuje pomimo naprawdę mikrego wzrostu, świetnie biega i potrafi znaleźć dobry moment do zagrania dropshota. Z drugiej strony piłki, które gra z końcowej, to właściwie same balony, a przy siatce ani razu jej nie widziałem. Pytanie tylko czy Azarenka będzie te balony kończyć czy wyrzucać w aut jak Kvitova.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Gdy tylko zobaczyłem drabinkę, to ostrzyłem sobie zęby na mecz w 4 rundzie pomiędzy Tsongą a Murray'em. I już jutro dojdzie do tego spotkania. Jo nie gra nic rewelacyjnego, imponuje serwisem oraz obroną break pointów. W trzech dotychczasowych spotkaniach obronił ponad 90 % szans na przełamanie serwisu. Ale moim zdaniem na korcie jest zbyt pewny siebie. Co do Szkota, to widziałem tylko większe fragmenty spotkań pierwszej i drugiej rundy. Mam wrażenie, że zatrudnienie Mauresmo w ogóle nie zmieniło oblicza jego gry. Na Kuznetsova, Bachingera czy Haase wystarczyło, ale mam nadzieję, że na tych zwycięstwach Andy zakończy swój udział w Nowym Yorku :wink: . Gdy tak się stanie, to półfinał RG będzie jego najlepszym tegorocznym wynikiem w wielkim szlemie.
Co do dzisiejszych spotkań, to bardzo bym chciał jakiejś większej niespodzianki, na przykład wygranej Goffina z Dimitrovem, albo Simona z Ferrerem. Ale patrząc racjonalnie, to do dalszych gier awansują: Berdych, F.Lopez, Cilic, Ferrer, Dimitrov, Bautista i Federer :] .
Francuski pojedynek Monfilsa z Gasquetem to dla mnie dzisiejsza wisienka na torcie. Wydaje mi się, że w lepszej dyspozycji jest Gael, i poprawi bilans bezpośrednich spotkań na 7-4 :wink: .
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Nie sądziłem, że kiedyś będę kibicował Woźniackiej, ale jak widać preferencje się zmieniają. rotfl Nawet nie tylko dlatego, że gra z Wyjcem, ale podoba mi się ostatnio jej gra. Pewna, solidna, potrafi sporo skończyć bekhendem i na pewno to już nie to samo przebijanie co kiedyś. Jankovic też się wyrobiła, Szwedka w ostatnim meczu z nią nie miała nic do powiedzenia i bekhend po linii wrócił. Oby zaszły panie jak najdalej, bo nie wyobrażam sobie w półfinale Errani czy Bencic. Jeszcze Makarova mogłaby odesłać Bouchard do domu, no ale to już jutro.
Prince Textreme Tour 100 310
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Piękny dzień dzisiaj jeśli chodzi o mecze. Mam tylko nadzieję, że nie będą pokazywać bab.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ferrer właśnie dał się przełamać i przegrywa 3:4 w pierwszym secie.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Hiszpanowi chyba zaszkodziła ta przerwa w poprzedniej rundzie :? .
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Idealny remis u Ferrera z Simonem 3:6, 6:3...
Dobrze że Panowie nie grają na Ashu, nie będzie opóźnienia w meczu Federera.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:Idealny remis u Ferrera z Simonem 3:6, 6:3...
Dobrze że Panowie nie grają na Ashu, nie będzie opóźnienia w meczu Federera.
Pewnie wygra ten z lepszym przygotowaniem fizycznym :wink: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Zarówno Lucic jak i Errani powinny mieć dożywotni zakaz gry w tenisa :::bd:::
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Zaraz na kort wyjdzie Sharapova - Woźniacki, będę trzymał kciuki za tą drugą, choć pewnie ciężko będzie jej wygrać z Marią.
Długich dni i przyjemnych nocy.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Czy można wygrać trzysetowy mecz, zagrywając aż całe 4 winnery?
Można, jak widać po wyniku Errani - Lucić.
Włączyłam w połowie ostatniego seta i przyznam, że patrzyłam jak zahipnotyzowana (poprzez wyjątkową ohydę tego widowiska).
Za to Gillou nieźle sobie radzi z Davidem. :::gd:::
Dredy górą!
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo. pisze: Dobrze że Panowie nie grają na Ashu, nie będzie opóźnienia w meczu Federera.
Szara z Karolcią wdadzą się w 3 setowy bój - każdy set godzinkę rotfl .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

alergia pisze:Za to Gillou nieźle sobie radzi z Davidem. :::gd:::
Jestem w szoku jak trzyma się Francuz. Nie przepadam za Simonem, ale trzeba przyznać, że dzisiaj radzi sobie bardzo dobrze. Po raz kolejny wybronił beznadziejną piłę dla niego. Ciekawe czy wytrzyma fizycznie do końca na takim tempie.

Ech Ferrer może znowu zacznij palić, a właściwie kopcić hurtowo, to może zaczniesz znów grać lepiej. :)

EDIT:
Swoją drogą Hiszpan ma tragiczną dzisiaj skuteczność przy szansie na przełamanie. :/
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

alergia pisze:Czy można wygrać trzysetowy mecz, zagrywając aż całe 4 winnery?
Można, jak widać po wyniku Errani - Lucić.
Przypomniała mi się wypowiedź Hokeja ze spotkania Radwańskiej z Kvitovą...
hokej pisze:Ja przepraszam, ale przełączyłem na chwilę, a tam statystyki po 1 secie i Radwańska ma 1W i 2UE. To chciałem zapytać - kto gra z Kvitovą???
Basic pisze:
alergia pisze:Za to Gillou nieźle sobie radzi z Davidem. :::gd:::
Jestem w szoku jak trzyma się Francuz. Nie przepadam za Simonem, ale trzeba przyznać, że dzisiaj radzi sobie bardzo dobrze. Po raz kolejny wybronił beznadziejną piłę dla niego. Ciekawe czy wytrzyma fizycznie do końca na takim tempie.
Przeczuwam 5 setów...
Tenisówka pisze:Szara z Karolcią wdadzą się w 3 setowy bój - każdy set godzinkę rotfl .
Widać, że do nas pasujesz... emanujesz empatią wobec bliźnich! rotfl

;)

A jeśli chodzi o mecz Pań... to Sharapova z sezonu na sezon coraz głośniejsza. :::bd:: :::bd:: :::bd::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

El Diablo pisze:A jeśli chodzi o mecz Pań... to Sharapova z sezonu na sezon coraz głośniejsza. :::bd:: :::bd:: :::bd::
Miałam niby przełączyć, ale aż mi się nie chce tego słuchać... Niech ją tam Łoźniaki uciszy...

I już przełamała Karolina... Jak tam jest po duńsku "dawaj"? rotfl
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Powtarzamy się ale... jak do cholery można aż tak drzeć tę japę. :-( Oby Karolcia odesłała wyjca w 2, krótkich setach.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: US OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

bugaloo pisze:Powtarzamy się ale... jak do cholery można aż tak drzeć tę japę. :-( Oby Karolcia odesłała wyjca w 2, krótkich setach.
No właśnie to jest najlepsze, żeby wydobyć z siebie tyle decybeli, trzeba taki krzyk wydać z trzewi, co niesie olbrzymi ubytek energetyczny... Jak żyć...?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”