Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2014

Sprytne Hiszpanki permanentnie lobują Rosolską i zaczęło się dziać. ;-P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Fed Cup 2014

Polki w Grupie Światowej, brawo !!! :)
Polubiłem czerwone badziewie...
hesser
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 mar 2012, 21:22

Re: Fed Cup 2014

POLSKA KOBIECA SZOPA W GRUPIE ŚWIATOWEJ!!!!! WIELKIE BRAWA I OGROMNE GRATULACJE DLA DZIEWCZYN. Pokazały że można. :::no.I::: :::no.I::: :::no.I::: :::yay:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2014

W ostatnich 2 gemach Aśka wreszcie zagrała jak deblistka. :::gd:::
A w ogóle to, kto przy siatce ten wygrywa. :wink:
Obrazek
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Fed Cup 2014

daw09 pisze:Zawsze była nadzieja, że Ula nagle zaskoczy i pokona przynajmniej Espinosę.
Gdyby grała z nią pierwszy mecz, to może.
Teraz to nieważne. Brawo dziewczyny!
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Fed Cup 2014

scudetto pisze:Polki w Grupie Światowej, brawo !!! :)
To wystarczy wygrać 2 mecze (Szwecja, Hiszpania) i już w kwietniu jest się o ligę wyżej na następny rok?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Fed Cup 2014

Robinson pisze:
scudetto pisze:Polki w Grupie Światowej, brawo !!! :)
To wystarczy wygrać 2 mecze (Szwecja, Hiszpania) i już w kwietniu jest się o ligę wyżej na następny rok?
To bardziej skomplikowane, nie wnikam nawet o co dokładnie chodzi, bo poza meczami Polek nie interesuje mnie to za bardzo :wink: . Nasze grały baraże, czyli na mój rozum po wygraniu iluś tam spotkań w GŚ II, musiały grać dodatkowe mecz/-e, żeby dostać się do 8 najlepszych drużyn grających w GŚ.

Edit: Szczególy są dobrze opisane w zakładce "Rozgrywki".
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2014, 20:19 przez scudetto, łącznie zmieniany 1 raz.
Polubiłem czerwone badziewie...
joasia94
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 2 lip 2013, 20:14

Re: Fed Cup 2014

No naprawdę Radwańska odwaliła kawał dobrej roboty... oczywiście ta starsza.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Fed Cup 2014

Jednego gema od Grupy Światowej jest Kanada. :)

Edit: I Kanada w Grupie Światowej.
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Fed Cup 2014

Mecz Agnieszka Radwańska - Hiszpania wygrała Polka. Ale trzeba podkreślić bardzo dobrą grę Rosolskiej w deblu, przynajmniej we fragmentach, które widziałem.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Fed Cup 2014

Brawo Polki! :::yay:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Fed Cup 2014

Wyczytałem na pierwszej stronie portalu:
El Mundo Deportivo nie pozostaje beznamiętne i mówi: Po zwycięstwie w barażach z Japonią i roku obecności w elicie Hiszpanki stawiają krok wstecz i spadają klasę niżej. Polki zawdzięczają zwycięstwo świetnemu deblowi, który składał się z największej gwiazdy Polski Radwańskiej i grającej chyba pod wpływem heroiny Rosolskiej.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fed Cup 2014

Powinno być: ....... i grającej pod jej wpływem Heroiny Rosolskiej. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Fed Cup 2014

Ktoś orientuję się jaki przeważnie jest przedział cenowy na mecze Fed Cup w Polsce?
Z Rosją gramy w lutym na Kraków Arenie, więc trzeba się wybrać. :D
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Fed Cup 2014

Ja byłem w 2013 roku na meczu Czechy vs. Australia w Ostravie i bilety kosztowały (przekładając na naszą kasę oczywiście) ok. 40 złotych. Myślę więc, że może być podobnie z ceną, a może nawet taniej, bo Fed Cup nie jest tak uznaną marką w naszym kraju tak jak to ma właśnie miejsce w Czechach. ;)
wazonek
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:03

Re: Fed Cup 2014

Jakby ktoś miał info kiedy pojawią się bilety w sprzedaży, proszę dać znać na forum. :)

Pozdro.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Fed Cup 2014

Ponawiam prośbę wazonka. Oczywiście sam często zaglądam czy bilety jeszcze się nie pojawiają, ale czasem jest tak że człowiek o czymś całkowicie zapomni i... szansa przepadnie. A myślę że na przyszłoroczny Fed Cup zainteresowanie może być spore, bo jednak Polki w Grupie Światowej, a dodatkowo Agnieszkę i Sharapovą będzie można w jednej hali zobaczyć. ;)
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Fed Cup 2014

Mam pytanko, jeśli chodzi o Fed Cup.
Bo widzę, że zasada jest nieco inna niż w Davis Cup, to znaczy mecz trwa tylko 2 dni i debel jest na końcu.
Ale czy dwie najwyżej sklasyfikowane zawodniczki z obydwu drużyn zawsze się spotykają w ostatnim dniu jako pierwsze?
Czy rozkład bywa różny?
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Fed Cup 2014

No właśnie, ciekawe kiedy będzie grała Aga z Maszą. Tylko ten mecz mnie interesuje bo reszta to będą gnioty.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Fed Cup 2014

Już rozwiewam Wasze wątpliwości. W Pucharze Federacji jest tak że w sobotę grają "jedynki" z "dwójkami" , ale kolejność jest losowa - tak więc Agnieszka może zagrać dajmy na to z Marią Kirilenko jako pierwsza albo jako druga. Jeśli natomiast chodzi o mecze niedzielne to ZAWSZE rozpoczynają pierwsze rakiety obu reprezentacji. Tak więc mecz Agnieszki z Sharapovą o godzinie 12, 13 lub 14 (bo z doświadczenia wiem, że w niedzielę później nie zaczynają) 8 lutego w Kraków Arenie. Brzmi zachęcająco. :)
A propos biletów: sprzedaż jest na dniach. Wiadomo już jakie będą ceny biletów : od 50 do 100 zł za jeden dzień. Spodziewałem się nieco mniejszej, ale w końcu fakt że Polki grają w Grupie Światowej i to że Kraków odwiedzi najprawdopodobniej Sharapova, robi swoje.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”