Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

A tymczasem, Ivanovic- Barthel: 1:6 w pierwszym secie. O_O

Edit: Alergia mnie ubiegła, sorry. ;)
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

No i postrzelały sobie "młode strzelby", tyle że młodszej to lepiej wychodzi. Pewnie zedrze jeszcze w tym sezonie parę niezłych skalpów. Mona - Ana: 6/1 3/6 6/0.
Meczu Uli już się chyba nie doczekam. Strasznie męczące te obsuwy.... :/
Edit. Wystarczy, że człowiek na chwilę przyśnie, a tu po meczu! Co ta Ulka brała?
Polska-Ameryka 6/0 7/6!!! :!PL!: Aż potem obejrzę na powtórce! Dobranoc się z Państwem.
Dredy górą!
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Podziwiam Was za wytrwałość, ja wstaje właśnie do roboty, nie byłabym żywa teraz gdybym oglądała mecze w nocy :wink:
No to tylko dziewczyny zostały nam na posterunku w singlu, brawa dla Uli! :::yay:::
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Jestem kolejnym fanem Gulbisa. Mam nadzieję ze Erni rozprawi się z Nadalem. Mija drugi tydzień jak Łotysz jest niepokonany. Życiowa forma bez wątpienia. Korty twarde to zdecydowanie jego gra!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Hewitt odprawiony przez Wawrinkę 4:6, 5:7. W kolejnej rundzie pojedynek między Helwetami, może być ciekawie.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Leo146
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 21 sty 2013, 08:07

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Wypominanie teraz Jerzykowi tych wszystkich ekscesów z AO itp. to głupota. Było, minęło. Co do jego wczorajszego meczu. Nie miał dnia. Każdemu może się zdarzyć słabsza forma i jemu akurat ten słabszy dzień wypadł na mecz z Gasqetem. Szkoda tylko tej szansy, bo można było powalczyć, ale taki jest sport.

Zadziwia mnie marsz Uli. Ze ogra Stephens to można się było jeszcze spodziewać, ale ze ograła Hampton, to już niespodzianka. Brawo. Teraz na drodze stoi Azarenka i Ula nie jest bez szans. :::gd:::
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

niespotykany pisze:Jestem kolejnym fanem Gulbisa. Mam nadzieję ze Erni rozprawi się z Nadalem. Mija drugi tydzień jak Łotysz jest niepokonany. Życiowa forma bez wątpienia. Korty twarde to zdecydowanie jego gra!
Miesiąc temu odstawił fajki, wòdę i panienki. Też tak muszę zrobić :teathy:.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Leo146 pisze:ograła Hampton, to już niespodzianka. Brawo. Teraz na drodze stoi Azarenka i Ula nie jest bez szans. :::gd:::
Tak, brawo za już, ale z tymi szansami z Wyjcem Łukaszenki to chyba lekko na wyrost... No, chyba że to, co bierze w Kalifornii, działa także na psychikę :wink: .
Obie R grają dziś w okolicach północy, mała jest zaplanowana na 00.30, a duża trochę wcześniej stoczy bój z Kirilenko.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Marcin_L pisze:
niespotykany pisze:Jestem kolejnym fanem Gulbisa. Mam nadzieję ze Erni rozprawi się z Nadalem. Mija drugi tydzień jak Łotysz jest niepokonany. Życiowa forma bez wątpienia. Korty twarde to zdecydowanie jego gra!
Miesiąc temu odstawił fajki, wòdę i panienki. Też tak muszę zrobić :teathy:.
rotfl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

niespotykany pisze:Jestem kolejnym fanem Gulbisa. Mam nadzieję ze Erni rozprawi się z Nadalem. Mija drugi tydzień jak Łotysz jest niepokonany. Życiowa forma bez wątpienia. Korty twarde to zdecydowanie jego gra!
Że co? rotfl Życiowa? On jej nawet nie powąchał. W swojej życiowej formie odsyłał Seppich do jednego.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Jerzyk w singlu słabo, ale powetował sobie meczem deblowym. W parze z Huey odprawili braci Murray. Dobre i to! :::gd:::

A Łukasz z Tipsą wygrali z pogromcą Jurka i Benneteau. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

hohvar pisze:
Leo146 pisze:ograła Hampton, to już niespodzianka. Brawo. Teraz na drodze stoi Azarenka i Ula nie jest bez szans. :::gd:::
Tak, brawo za już, ale z tymi szansami z Wyjcem Łukaszenki to chyba lekko na wyrost... No, chyba że to, co bierze w Kalifornii, działa także na psychikę :wink: .
Obie R grają dziś w okolicach północy, mała jest zaplanowana na 00.30, a duża trochę wcześniej stoczy bój z Kirilenko.
Według mnie młodsza Radwańska ma większe szanse na wygranie z Azą niż Agnieszka. Ale to będzie ciężkie zadanie i musi zagrać swój najlepszy tenis.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Tez uważam, że Ula ma większe szanse niż Aga z Viką.
Trzymajmy kciuki :::bananas:::.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Gulbis ostatnimi czasy zadziwia mnie. Dobre mecze. Niestety widać, że z główką nadal nie za dobrze :/ . Za te zachowanie nie wiem, czy kary nie dostał.
Awatar użytkownika
Leo146
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 21 sty 2013, 08:07

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

hohvar pisze:
Leo146 pisze:ograła Hampton, to już niespodzianka. Brawo. Teraz na drodze stoi Azarenka i Ula nie jest bez szans. :::gd:::
Tak, brawo za już, ale z tymi szansami z Wyjcem Łukaszenki to chyba lekko na wyrost... No, chyba że to, co bierze w Kalifornii, działa także na psychikę :wink: .
Obie R grają dziś w okolicach północy, mała jest zaplanowana na 00.30, a duża trochę wcześniej stoczy bój z Kirilenko.
Na wyrost? Chyba nie. Nareszcie Ula złapała formę i widać ze ma mocniejsze uderzenia niż jej siostra. Jeśli złapie swój naprawdę dobry tenis, to Azarenka może mieć kłopoty, zwłaszcza ze w nocy grała trzy sety z niezbyt mocną Flipkens. :) Problem leży tylko w głowie...

http://www.youtube.com/watch?v=sf1Nhfzv9ew
Dla tych którzy nie widzieli. Przyjemny wywiad Uli Radwańskiej w Indian Wells, przed meczem z Hampton.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Uuu, widzę że Ula po fatalnych startach w 2013 wzięła się do kupy. Ciekawe jak zagra Azarenka, bo dziś szło jej jak Agnieszce (czyli pół meczu spała...) ale może być różnie.
Prince Textreme Tour 100 310
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

No właśnie w tym spaniu Azarenki jest szansa Urszuli o ile młodsza Radwańska nie przegra, jak to mówią, w szatni.
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Jerzyk wczoraj nie powalał, grał tak słabo, że nie wierzę, że była to jego normalna dyspozycja lub wysokie wymagania, które postawił mu Gasquet. Nic się nie stało, dalej liczę na to, że do turnieju hali w Paryżu nazbiera tyle punktów, żeby utrzymać się między 20, a 30 miejscem. Przy takim rankingu regularnie może próbować się z zawodnikami z czołówki, a innej drogi do sukcesu nie ma. Jurek nie lubi grać z zawodnikami grającymi dobrze kątową, szybkaą i urozmaiconą. Ale co tam, czeka się na jego mecze, jest fajnie. ;-)
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

Ja zaś proponuję powstrzymać się ze śpiewaniem "Jerzyk, nic się nie stało". Stało się tyle, że Janowicz stoi w miejscu. A kto stoi w miejscu - ten się cofa. Gasquet nie postawił wczoraj wymagań, bo nie musiał. Szybko się zorientował z kim ma do czynienia - zawodnikiem nie skoncentrowanym, bez pomysłu na grę, uderzającym na zasadzie "mocno i czekam czy wejdzie".
Ja jestem rozczarowany Janowiczem w nowym, poparyskim sezonie. Mam nadzieję, że nie tylko ja. Piszą niektórzy, że "zrobił plan", no, zrobił - wygrał jeden mecz i dostał trochę punktów, bo to jego pierwszy (ostatni?) sezon w wielkim tourze. J.J, mam wrażenie, nie trenuje tylko jeździ na turnieje. Naprawdę przykro się oglądało jego dwa ostatnie spotkania w IW. Myślałem, że mnie oczy mylą, gdy zobaczyłem statystykę po I secie - 35 % skuteczności I serwisu. Przecież to jest liczba kompromitująca nawet w WTA!
Nie wiem co tu można konstruktywnego napisać: brak regularności, brak myśli taktycznej, brak umiejętności trzymania dłuższych wymian...Myślę, że musi poszukać innego trenera, albo udać się do jakiegoś dobrego ośrodka szkoleniowego poza Polską. A tak na marginesie: czy Janowicz miał na meczach w IW jakiś sztab? Ani razu nie widziałem jego fińskiego trenera - nie przyjechał z nim?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP&WTA Indian Wells 2013

logigamer pisze:
Marcin_L pisze:
niespotykany pisze:Jestem kolejnym fanem Gulbisa. Mam nadzieję ze Erni rozprawi się z Nadalem. Mija drugi tydzień jak Łotysz jest niepokonany. Życiowa forma bez wątpienia. Korty twarde to zdecydowanie jego gra!
Miesiąc temu odstawił fajki, wòdę i panienki. Też tak muszę zrobić :teathy:.
rotfl
Ciekawe ile GB tych panienek odstawi? rotfl

Janowicz faktycznie jakby stoi taktycznie. To nic dobrego nie wróży. Czy to tylko jeden sezon w czołówce? Nie, spokojnie ma je dwa. Obecny i kolejny gdyż w zeszłym roku nie punktował w dużych imprezach bo w nich nie mógł grać, nie łapał się. Obecnie punkty nabije i tracąc Paryż na koniec sezonu i tak będzie miał dostęp do topowych imprez.
W zeszłym sezonie poważnie zapunktował w Wimblu i Paryżu. 3 rundę Wimbla już jakby "odpracował" 3 rundą w AO. Czyli to co ugra na RG, Wimblu i USO idzie na plus. Do tego inne turnieje 1000-ki. Także na kolejny sezon też pozbiera ale co dalej? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”