Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Djokovic pewnie pierwszy tydzień przejdzie, ale co dalej? Tu taki nie jestem już pewny.
Ja bym bardziej martwił się o Andy'ego, że nie dojdzie do półfinału niż Novak. Wiadomo wygrał IO ale ta porażka w Cincy była dziwna, może chciał odpocząć ale moim zdaniem Djoko na tej nawierzchni jest wielkim faworytem do finału. I sam bym sobie życzył finału Roger - Nole.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

Fed, Serena i długo, długo nic. To może być bardzo nudny turniej :::bd::.
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

bugaloo pisze:Fed, Serena i długo, długo nic. To może być bardzo nudny turniej :::bd::.
w "Cinci" taki nudny nie był, a była to próba generalna przed US Open, więc miejmy nadzieję, że turniej będzie taki sam, lub lepszy od turnieju masters.
Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Nie tylko w Cincy było ciekawie, ale przede wszystkim na IO, jak już ktoś wspomniał DelPo ograł Djoko, Andy także Djoko, a w finale jeszcze Rogera więc w przeciwieństwie do ~bugaloo myślę, że tegoroczny US Open będzie jednym z lepszym szlemów w ostatnim czasie.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Nie wiem czemu panuje tu powszechna opinia, że jak zwyciężają faworyci, to jest nudny turniej!

Ja kocham ten sport za to, że tu "przypadek" jest zredukowany do minimum (głównie kontuzje). Nie ma nic piękniejszego (dla mnie), jak to że do półfinału melduje się czwórka rozstawiona z nr 1,2,3 i 4.
Co w tym fajnego, gdyby Djokovic przegrał w pierwszej rundzie, Federer w drugiej, Murray z Delpo z trzeciej, a do finału zameldowałby się jakiś np. Fognini z kwalifikantem?
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Nareszcie będzie można w publicznej tv śledzić, kawałek porządnego tenisa. Jeden z moich ulubionych. Cóż, nie ma co się bawić w bukmacherke choć na przestrzeni ostatnich wydarzeń, w gronie faworytów jest pierwsza trójca bez Rafcia of course. Może uda się coś szarpnąć Del Portkowi, ew. Tsondze ale oboje też trochę muszą się powysilać by dojść do głównych faz turnieju.
Obrazek
NTRP ~4.0
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Czy USO będzie nudne? Hmm, czy ja wiem? Mnie tam się wydaje interesujące i spodziewam się 1, może 2 niespodzianek. Coś tak czuję, nie umiem do końca wyjaśnić ;).
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

kiket pisze:Nareszcie będzie można w publicznej tv śledzić, kawałek porządnego tenisa. Jeden z moich ulubionych. Cóż, nie ma co się bawić w bukmacherke choć na przestrzeni ostatnich wydarzeń, w gronie faworytów jest pierwsza trójca bez Rafcia of course. Może uda się coś szarpnąć Del Portkowi, ew. Tsondze ale oboje też trochę muszą się powysilać by dojść do głównych faz turnieju.
Już zacząłem szukać w programie TVP relacji z USO, ale pisząc publiczna miałeś zapewne na myśli Eurosport :).
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

kiket pisze:Może uda się coś szarpnąć Del Portkowi, ew. Tsondze ale oboje też trochę muszą się powysilać by dojść do głównych faz turnieju.
A, który jest płci pięknej :twisted: ? Ja podzielam opinię, że semis złożone z przypadkowych graczy to dopiero nuda. Kto by chciał oglądać SF np. Tipsar vs Simon?
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Już zacząłem szukać w programie TVP relacji z USO
Hahaha TVP i tenis rotfl Zauważ np., że na IO było zero piłki nożnej tak samo jak tenisa. I chcesz, żeby oni wykupili prawo np. do US Open jeżeli ledwo co Ligę Mistrzów wykupili niestety taki kraj, większość ludzi uważa, że oglądanie tenisa to tylko i wyłącznie kręcenie głową w jedną i w drugą stronę, taką już mamy mentalność ;].
A, który jest płci pięknej?
Jeżeli mówiłby o płci pięknej napisałby obie, a nie oboje ;).
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Flowmachine pisze:
A, który jest płci pięknej?
Jeżeli mówiłby o płci pięknej napisałby obie a nie oboje ;)
Ale oni obaj są płci męskiej, a tak autor sugeruje, że jeden z nich jest kobietą ;) .
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Ale oni obaj są płci męskiej, a Ty sugerujesz uparcie, że jeden z nich jest kobietą .
Macie rację :wink:. Ale musicie mi wybaczyć, dwa miesiące bez szkoły robią swoje :D. Zwracam honor :wink:.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

widget pisze:a do finału zameldowałby się jakiś np. Fognini z kwalififikantem?
Uważaj! Może przypadkiem jakaś dachówka spaść, albo znajdziesz końską czy rybią głowę na poduszce rotfl.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Flowmachine pisze:
Ale oni obaj są płci męskiej, a Ty sugerujesz uparcie, że jeden z nich jest kobietą.
Macie rację :wink: Ale musicie mi wybaczyć, dwa miesiące bez szkoły robią swoje :D Zwracam honor :wink:
Polski być trudny język niestety :( .

A co do tematu to... STARTUJEMY !
Panie i panowie, zapraszam przed telewizory ;) .
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Cherry
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 240
Rejestracja: 9 wrz 2011, 15:09

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Stosur z Martić gra. Miazga.
:::yay::: Guillermo Coria, David Nalbandian, Juan Martin del Potro, Juan Monaco, Juan Carlos Ferrero, Roger Federer :::yay:::
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Cherry pisze:Stosur z Martić gra. Miazga.
Grała. Martić cienka w tym meczu jak polskie żyletki.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

I po US Open... leje :( !
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No nie, szok O_O

Wchodzę, patrzę w TV a tam kto - James Blake?! To on jeszcze żyje (tenisowo)?!?!
Normalnie miałem minę jakbym, no nie wiem, Lubelaka zobaczył? rotfl
(Choć nie widziałem, ale może i dobrze ...)

To mnie zaskoczył facet, jeszcze gra. Myślałem że już dawno się wycofał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Przestało padać.
E: Pierwsze mecze zaczną się o 20.30.
E2: Murray ma na razie coś ze "zwojami"!
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:No nie, szok O_O

Wchodzę, patrzę w TV a tam kto - James Blake?! To on jeszcze żyje (tenisowo)?!?!
Normalnie miałem minę jakbym, no nie wiem, Lubelaka zobaczył? rotfl
(Choć nie widziałem, ale może i dobrze ...)

To mnie zaskoczył facet, jeszcze gra. Myślałem że już dawno się wycofał.
A ja od razu przed oczami miałem ćwierćfinał z Agassim w 2005...

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”