mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Życzę i marzę o tym aby T. Haas namieszał, ale to wręcz utopijne wyobrażenie. Chciałbym także, aby siostry Radwańskie spotkały się i oczywiście chciałbym wygranej Uli. Co do drabinek. Ja bym nie zwracał tak bardzo uwagi na to jakich można mieć ewentualnie przeciwników w kolejnych rundach. Wychodzę z założenia, że jeśli się chcę zostać mistrzem, trzeba każdego po kolei eliminować. Nie ważne, czy jest to ktoś kto zajmuję 100 miejsce, czy jest w pierwszej dziesiątce. Chcesz być mistrzem - bij wszystkich po kolei.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Trochę się zdziwiłem, że T.Haas został rozstawiony z nr 21. Ale jednak facet osiągnął 3 ćwierćfinały UO w swojej karierze. Pierwszy turniej UO zagrał w 1996 roku. No i zawsze osiągał świetne wyniki na twardych kortach.
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No przecież Haas jest 22. w rankingu, więc po wycofaniu Nadala logiczne że został rozstawiony z 21. numerem. Co w tym dziwnego?
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Widać, że miałem przerwę w obserwowaniu tenisa przez dłuższy okres. Nie spodziewałem się, że Haas jest tak wysoko w rankingu. Zwracam honor.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tommy to sądzę, że jest w niezłym gazie ostatnio, może namieszać moim zdaniem. Tylko, żeby tak mu się w głowie nie gotowało, to będzie dobrze. Już niedługo USO się zacznie, już niedługo ;)
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Ja z kolei chciałbym aby w końcu coś zagrała Karolina Woźniacka. Ostatnio jest cieniem samej siebie. US Open to dobry czas i miejsce aby w końcu zacząć grać jak przystało na jej talent.
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

mateusz pisze:Ja z kolei chciałbym aby w końcu coś zagrała Karolina Woźniacka. Ostatnio jest cieniem samej siebie. US Open to dobry czas i miejsce aby w końcu zacząć grać jak przystało na jej talent.
Toż ona gra jak przystało na jej talent rotfl. Mówiąc bardziej serio, to coraz większa z niej celebrytka, a to przeważnie nie idzie w parze z osiągnięciami sportowymi, zwłaszcza jeśli ktoś musi wylewać tyle potu na treningach co ona, by dorównać i móc konkurować z bardziej utalentowanymi zawodniczkami. Może czas na 'bezgluten' :wink:.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

McGyver pisze:Widać, że miałem przerwę w obserwowaniu tenisa przez dłuższy okres. Nie spodziewałem się, że Haas jest tak wysoko w rankingu. Zwracam honor.
Ale przecież gdyby nawet był 237, to za zasługi nie dostaje się rozstawienia, a co najwyżej dziką kartę.
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

sledz136 pisze:
mateusz pisze:Ja z kolei chciałbym aby w końcu coś zagrała Karolina Woźniacka. Ostatnio jest cieniem samej siebie. US Open to dobry czas i miejsce aby w końcu zacząć grać jak przystało na jej talent.
Toż ona gra jak przystało na jej talent rotfl. Mówiąc bardziej serio, to coraz większa z niej celebrytka, a to przeważnie nie idzie w parze z osiągnięciami sportowymi, zwłaszcza jeśli ktoś musi wylewać tyle potu na treningach co ona, by dorównać i móc konkurować z bardziej utalentowanymi zawodniczkami. Może czas na 'bezgluten' :wink:
Zgadzam się, mam wrażenie, że od kiedy poznała nieszczęsnego golfistę to jej kariera powoli, lecz systematycznie się rujnowała rotfl .
A w USO też raczej nie powalczy, może nawet nie wystąpi? Albo będzie krecz w pierwszej rundzie?
Chyba, że to kolano uda się przez niedzielę wyleczyć :D .
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Dolosowali kwalifikantów i moim zdaniem utworzyła się ciekawa para: Roddick - Williams. Tego drugiego oglądałem wczoraj jak sobie poczynał w decydującym meczu. Moim zdaniem całkiem nieźle, byleby się nie spalił, a może być niezłe widowisko.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak?! Ty znowu tu, wróciłeś? Powrót planktonu, chcesz zamulić? Znów nadmiar owsa, pomylony adres i nas "zaszczycasz"?
No nie powiem że się wzruszyłem, ale ...

A teraz do turnieju. Faworyci jak zawsze ci sami, to się nie zmienia. O paniach szkoda gadać bo to nie tenis. A u panów w sumie może być ciekawie. Federer to teraz wiadomo, może być różnie, Nadala nie ma, Djokovic gra średnio, Murray do 1/2 może się doczłapie ale co dalej? Mogą się faworyci potknąć i pod koniec turnieju może będzie ciekawie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Obejrzałem sobie właśnie finał 250 Winston-Salem ... i tak się zacząłem zastanawiać, czy się Berdychowi i Isnerowi opłaca grać do końca, czy nie lepiej oszczędzać siły na US OPEN.

W sumie obydwaj to topowi zawodnicy i będą teraz musieli grać "z biegu" bez odpoczynku.

(Tak nawiasem Berdych zepsuł 2 piłki w kończącym mecz tie-breaku których nawet amator nie ma prawa zepsuć. Przy meczowej dla niego piłce, zagrał super forehand wyrzucający z kortu, przeciwnik odebrał ledwo ledwo wylatując z kortu i wystarczyło zagrać jakiegokolwiek woleja, a Berdych wpakował piłę w siatę. Ja bym się zapadł pod ziemię, a jemu to się pewnie będzie śniło nocami.)
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:Lubelak?! Ty znowu tu, wróciłeś? Powrót planktonu, chcesz zamulić? Znów nadmiar owsa, pomylony adres i nas "zaszczycasz"?
No nie powiem że się wzruszyłem, ale ...
Tutaj już lekarz nie pomoże. Jeżeli to gra słów to na niskim poziomie.

Żeby nie było offtopa to napiszę, że ciekawy jestem występu Isnera. Lubię gościa ale do Szlemów jakoś nie ma szczęścia z powodu swojego stylu gry i przeciągania spotkań. W dodatku dochodzi ciężki turniej w Winston-Salem więc o świeżość będzie trudno.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze:
Vivid pisze:Lubelak?! Ty znowu tu, wróciłeś? Powrót planktonu, chcesz zamulić? Znów nadmiar owsa, pomylony adres i nas "zaszczycasz"?
No nie powiem że się wzruszyłem, ale ...
Tutaj już lekarz nie pomoże. Jeżeli to gra słów to na niskim poziomie.
Wycieczki osobiste proszę na PW, nie tutaj. / Traw3k
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Traw3k pisze:
Lubelak pisze:
Vivid pisze:Lubelak?! Ty znowu tu, wróciłeś? Powrót planktonu, chcesz zamulić? Znów nadmiar owsa, pomylony adres i nas "zaszczycasz"?
No nie powiem że się wzruszyłem, ale ...
Tutaj już lekarz nie pomoże. Jeżeli to gra słów to na niskim poziomie.
Wycieczki osobiste proszę na PW, nie tutaj. / Traw3k
Dzięki za zastępstwo, lepiej bym tego nie zrobił. Rozumiem że Vi chce przenieść konwersacje z Lubelakiem na poziom konwersacji z Garym, nie wiem czy kolega to uzna za wyróżnienie.
Jednak wciąż na mocy regulaminu kolorem funkcyjnym posługują się określone osoby i na przyszłość w ramach tego zastępstwa :D post możesz oznaczyć "!" a dezaprobatę wyrazić na czarno.
:]

Mnie odnalezienie się Lubelaka w tym temacie odpowiada. Zanudzę was tą samą anegdotą. To forum dyskusyjne i jak w jakiejś dyskusji mając tyle lat co Traw3k, nie zgadzałem się z moim staruszkiem on wypalił: Piotrek, jak z Tobą dyskutować jak ty masz inne zdanie!
No nie był chłop przyzwyczajony - forów dyskusyjnych nie było a w tych które prowadził wszyscy się z nim zgadzali.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:Mogą się faworyci potknąć i pod koniec turnieju może będzie ciekawie.
Chyba sam w to nie wierzysz. Fed i Djoko w SF meldują się na 100%. Murray już niekoniecznie i może być jakaś mini sensacja, ale tak na 80% Andy będzie z Rogerem w semis. O ile pamięć mnie nie myli to od 2008 roku czyli przez 19 WSów do tej pory w finale oprócz obecnego top4 było tylko 4 graczy - Tsonga, Soda, DelPo i Berdych. Szok jaka dominacja.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Madox pisze: Chyba sam w to nie wierzysz. Fed i Djoko w SF meldują się na 100%. Murray już niekoniecznie i może być jakaś mini sensacja, ale tak na 80% Andy będzie z Rogerem w semis. O ile pamięć mnie nie myli to od 2008 roku czyli przez 19 WSów do tej pory w finale oprócz obecnego top4 było tylko 4 graczy - Tsonga, Soda, DelPo i Berdych. Szok jaka dominacja.
Jeszcze Roddick. I tak w gruncie rzeczy od French Open 2007.
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Według mnie Isner może daleko zajść w tym turnieju a Berdych robi strasznie dużo głupich błędów jak w półfinale w tym turnieju nie trafił ze smecza w kort , a taka wystawka była...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

PitS pisze: Mnie odnalezienie się Lubelaka w tym temacie odpowiada.
W takiej formie jestem cały za. Niestety mam na uwadze wcześniejsze popisy populistyczne oraz skrajnie nacjonalistyczne tego wirtuoza gry na banjo więc będę ostrożnym optymistą.
Ale może idzie ku dobremu? :)
Madox pisze:
Vivid pisze:Mogą się faworyci potknąć i pod koniec turnieju może będzie ciekawie.
Chyba sam w to nie wierzysz. Fed i Djoko w SF meldują się na 100%. Murray już niekoniecznie i może być jakaś mini sensacja, ale tak na 80% Andy będzie z Rogerem w semis. O ile pamięć mnie nie myli to od 2008 roku czyli przez 19 WSów do tej pory w finale oprócz obecnego top4 było tylko 4 graczy - Tsonga, Soda, DelPo i Berdych. Szok jaka dominacja.
I to jest dowód na to ... że kiedyś musi się to zmienić :).
Federer zawsze lubił USO, nawierzchnia mu pasowała. Także faktycznie jak gdzieś "focha" nie strzeli jest faworytem do nawet finału. Djokovic pewnie pierwszy tydzień przejdzie, ale co dalej? Tu taki nie jestem już pewny.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Wie ktoś coś więcej o nadgarstku Del Potro?
Co to był za uraz? Będzie w pełni gotowy na USO? Czy to jednak może się odnowić jak zacznie grać?
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”