Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A ja wstaje i mam głęboko w d****, że za 6 godzin będzie szkoła :D.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jako, że w szkole jeszcze nic ciekawego jutro nie będzie, to i ja się pokuszę o zarwaną nockę :wink:. Oby było warto.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Ciągle sobie obiecuję, że dotrwam i w ogóle będę oglądał wszystko jak leci (a warunki byłyby idealne, nie na kompie, tylko przed TV), ale kończy się na tym, że 23.00 i mnie nie ma. Chyba się starzeję ;).

Kohli wyautował Isnera, któremu chyba po raz pierwszy puściły nerwy. Lubię Kohliego od paru już lat (tak, także ze względu na 1HBH) i zawsze mu kibicuję. Ciekawe, co pokaże w następnym meczu.

Dziś bardzo ciekawe dla mnie mecze, Fed-Fish no i obejrzę też Agnieszkę. Oby przeszła dalej. Mam nadzieję, że ramię nie będzie robiło problemów.
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Federer to ma szczęście. Fish daje mu ćwierćfinał.
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

No i Fed się nawet nie spoci. Rybka i tak nie miał szans, ale troszkę zdrowia mógł Rogerowi odebrać. Wieeeelka szansa przed Szwajcarem na dołożenie kolejnego tytułu :-).
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak pisze:
El Diablo pisze:
Jacques D. pisze:Mało widzisz a jeszcze mniej z tego, co widzisz, umiesz zanalizować.
Ojj Jacques nie w każdej wsi jest okulista. rotfl

Dodać do listy ignorowanych i po krzyku. :] :::gd:::
Dzięki za informację. Od razu dodaje do tej listy "pseudoznawców" oraz całą administrację za wyjątkiem PitS'a.
Niestety, nie da się, przynajmniej ED-a. rotfl
Cherry pisze:Dziś czekam na mecz pana Murray'a z Raoniciem. Zapowiada się bardzo ciekawie, biorąc pod uwagę fakt, że bilans H2H jest na korzyść Kanadyjczyka. Inna sprawa, że dwa z trzech spotkań obu zawodników zakończyło się w/o.
No z w/o to za wielu wniosków się wyciągnąć nie da, zwłaszcza, że raz poddał się jeden, a raz drugi, więc raczej ciężki postawić tezę, że któryś robi przed drugim w gacie. :wink: Natomiast jestem zdziwiony, że jedyny "prawdziwy" mecz wygrał Raonic. Liczę na rewanż.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Madox pisze:Petr Kvitov to jakiś spasiony wieprz, ma wielki brzuch, fałdy tłuszczu jej się wylewają.
A masz lustro w domu? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:
Madox pisze:Petr Kvitov to jakiś spasiony wieprz, ma wielki brzuch, fałdy tłuszczu jej się wylewają.
A masz lustro w domu? ...
Ten opis to wygląda raczej, jakby miał Twoje zdjęcie, tylko wieprza trzeba zamienić na Pingwina. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Ja lustra posiadam, ale mam też optymistyczne nastawienie do życia ;)
Ale tak w ogóle Gary to to było słabe :::bd:: Stać Cię na coś lepszego. Wtedy jest wesoło. Teraz trochę kwas ale rozumiem, że chciałeś nie zawstydzać innych ...

Lubelak, martwisz mnie chłopie, już było nieźle.
Nie wiem kiedy tam u was kampania buraczana ale to chyba nie to?
Znów pewnie owies uderzył do głowy? Taki wirtuoz gry na banjo powinien wiedzieć że administracji do ignora nie dodasz ... :lol:

Czy ja wiem z Fedem? Taka przerwa w rytmie turnieju nie jest zbyt dobre.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Holender, niefajnie. Nastawiałem się na mecz Fisha z Fedziorem a tu nic. Oby z Mardym to nie było nic poważnego... W takim razie zostaje tylko Agnieszka. Do boju ;).
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:Ja lustra posiadam, ale mam też optymistyczne nastawienie do życia ;)
Ale tak w ogóle Gary to to było słabe :::bd:: Stać Cię na coś lepszego. Wtedy jest wesoło. Teraz trochę kwas ale rozumiem, że chciałeś nie zawstydzać innych ...

Lubelak, martwisz mnie chłopie, już było nieźle.
Nie wiem kiedy tam u was kampania buraczana ale to chyba nie to?
Znów pewnie owies uderzył do głowy? Taki wirtuoz gry na banjo powinien wiedzieć że administracji do ignora nie dodasz ... :lol:

Czy ja wiem z Fedem? Taka przerwa w rytmie turnieju nie jest zbyt dobre.
Cały czas nawiązujesz do rodowodu, czyżbyś miał jakieś kompleksy z tym związane ?
Ponoć większy odsetek mieszkańców Warszafki to przybysze z różnych prowincji więc po co ta cała konspiracja ? Przyznaj się, że prosty z Ciebie parobas.

Żeby nie było offtopicu to też dodam od siebie, że Federer wcale szczęścia nie miał z tym walkowerem tym bardziej, że czeka na niego w QF Berdych.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Gary pisze:
Vivid pisze:
Madox pisze:Petr Kvitov to jakiś spasiony wieprz, ma wielki brzuch, fałdy tłuszczu jej się wylewają.
A masz lustro w domu? ...
Ten opis to wygląda raczej, jakby miał Twoje zdjęcie, tylko wieprza trzeba zamienić na Pingwina. rotfl
Nie czepiaj się Vivida, z tego co wyczytałem na forum startuję z nim w tej samej kategorii wagowej. :/ ;)
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2012, 19:54 przez wyczesany, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Lubelak, urzekła mnie twoja historia ...

Dziś to już nic ciekawego nie będzie, trzeba popatrzeć co jutro w planie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Biedna Hlavackova, ma serce do walki, ale ten "zimny zabójca" naprzeciwko strzela - trafia i 0:6 w pierwszym.
Dużo ciekawiej jest w meczu Errani - Kerber.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Widzę, że jak się przez przypadek uda to tenisowe nieporozumienie z Krakowa idzie na Serenę, jak się cieszę ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:Widzę, że jak się przez przypadek uda to tenisowe nieporozumienie z Krakowa idzie na Serenę, jak się cieszę ... :)
Podejrzewam że ona się również ucieszy jak dojdzie do tej Sereny. Nawet jak wtopi to z pół bańki zielonych przybędzie i 1/2 finału w US do CV :).
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Drabinkę ma OK, ale może się potknie wcześniej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:
Madox pisze:Petr Kvitov to jakiś spasiony wieprz, ma wielki brzuch, fałdy tłuszczu jej się wylewają.
A masz lustro w domu? ...
A no mam i jestem w przeciwieństwie do Kvitovej szczupły mimo, że jestem zwykłym studentem stomy i w ciagu roku akademickiego nie mam czasu na dużo ruchu.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Madox pisze:
Vivid pisze:
Madox pisze:Petr Kvitov to jakiś spasiony wieprz, ma wielki brzuch, fałdy tłuszczu jej się wylewają.
A masz lustro w domu? ...
A no mam i jestem w przeciwieństwie do Kvitovej szczupły mimo, że jestem zwykłym studentem stomy i w ciagu roku akademickiego nie mam czasu na dużo ruchu.
Odpowiadasz na pytania retoryczne, zdajesz sobie z tego sprawę? rotfl
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Już byście mogli skończyć te wycieczki osobiste bo wiocha się robi na tym forum i nie chce się czytać.
Fajny debelek jest właśnie Brajany z Gonzalez/Lipsky, niektóre akcje palce lizać, może ktoś ogląda ??
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”