Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

mateusz pisze:Komentatorzy pochwalili się na antenie, że czytają forum. Wspomniał słowa jednego z użytkowników o 5 setach i długiej walce.

Obiektyw, na ES mają Cię za wyrocznię. :D
Ano :).

Tipsa już ledwo łazi. A Ferrer jak zwykle. Pewnie po meczu później pójdzie jeszcze pobiegać.

Edit: Posypała się gra Davidowi. A to co robią sędziowie jest rzeczywiście dziwne.
Edit2: Janko złapał już chyba trzeci oddech O_O.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Obiektyw pisze:
mateusz pisze:Komentatorzy pochwalili się na antenie, że czytają forum. Wspomniał słowa jednego z użytkowników o 5 setach i długiej walce.

Obiektyw, na ES mają Cię za wyrocznię. :D
Ano :).

Tipsa już ledwo łazi. A Ferrer jak zwykle. Pewnie po meczu później pójdzie jeszcze pobiegać.

Edit: Posypała się gra Davidowi. A to co robią sędziowie jest rzeczywiście dziwne.
Szczególnie przy jednym z serwisów Serba. Z tego co usłyszałem, to Ferrer wściekł się na to, że zanim piła wylądowała, sędzia liniowy krzyknął aut. Tak przynajmniej żalił się sędziemu głównemu :wink:.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Oj, coś Panowie chyba jednym okiem na ekranie, drugim na forum, a w uszach gra Metallica :D. Od 2 seta komentatorzy cytują jakiegoś amerykańskiego eksperta mówiąc o możliwych 5 setach. Co wcale nie umniejsza przenikliwości Obiektywa :::gd:::.
Tipsarevic wznosi się chwilami na wyżyny, wbrew pozorom naprawdę się to dobrze ogląda.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Brzydko ten upadek wyglądał.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Koszmarnie. Ale jak pokazali powtórkę (dla tych co nie oglądają - Tipsarevicowi przy starcie podwinęła się wykroczna noga i wyrżnął całym ciałem o kort) to podeszwy butów z bieżnikiem typu slick O_O .
Ferrer odłamał w 5 secie, walka na noże.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Och Janko byłeś tak blisko. Pechowy ten ostatni gem, ten upadek też mógł mieć jakiś wpływ na tego gema. Naparzanka i intensywność wymian wprost kosmiczna, można zarzucić im że nie mają zbyt miękiej ręki, średnio idzie przy siatce, stop-woleje beznadziejnie, dropszoty słabe. Mam nadzieje że Tipsa jednak to wyciągnie, Serb jest o wiele ciekawszym tenisistą.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jadą jak na rollercasterze, raz jeden, raz drugi górą. Janko po medicalu w środku 9 gema, ciekawe jak to zinterpretują po meczu, sytuacja z punktu widzenia przepisów kontrowersyjna.
5:4 Tipsarevic w 5 secie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Się dzieje. Mają nerwy chłopaki :D.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
mateusz
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2012, 11:58
Lokalizacja: Białystok

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Obiektyw pisze:Się dzieje. Mają nerwy chłopaki :D.
Jak narazie, najlepszy mecz na US Open.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

David to "wyrzeźbił".
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jednak Ferrer, 7:4 w tie break'u. Ogromny szacunek dla obu, zdecydowanie , jak do tej pory, mecz nr 1 na USO.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
conradpll
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2010, 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Mecz trzymający w napięciu cały czas, długie wymiany, świetne zagrania. Dla takich meczy właśnie warto posiedzieć tyle godzin przed telewizorem :).
mateusz pisze: Jak narazie, najlepszy mecz na US Open.
Najlepszy US Open zdecydowanie, a jak dla mnie jeden z lepszych w sezonie. :)

Teraz do spania, o 2.30 dopiero Djo wychodzi z DelPotro :).
Dunlop biomimetic 300
NTRP ~4.5
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Ehhh szkoda, nie bardzo lubię tego Ferrera, rzeźbi i nudny aż do bólu...
Tipsaervic jakoś nie potrafi osiągnąć wyników godnych jego talentu, grać umie wspaniale ale wygrywać już jakoś nie bardzo, przy tym ma pecha. Moim zdaniem ta jego wywrotka zadeycdowała że nie wygrał, nieoszukujmy się, to właśnie po tym upadku stracił swoje podanie i zaczął grać inaczej/gorzej, musiało go to po prostu wybić z uderzenia w którym się znajdował.

Sam mecz wspaniały, niesamowity... grać pół godziny na takim poziomie to wyczyn, ale 4 i pół godziny? Niebywałe. Mega mecz.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Szkoda Janko. Z meczu na mecz było coraz lepiej w tym turnieju - liczyłem, że może sprawi niespodziankę. To był chyba jego najlepszy mecz w WS-ach. Trochę zabrakło sił w końcówce no i ten pechowy upadek.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Straszną krzywdę robi Top 4 męskiemu tenisowi. Przez nich zapominamy, że istnieje cała plejada innych, bardzo utalentowanych tenisistów, którzy potrafią stoczyć zapierający dech w piersiach bój.

Brawa dla obu panów, mecz turnieju, ścisła czołówka pojedynków w bieżącym sezonie.
hokej pisze:Jadą jak na rollercasterze, raz jeden, raz drugi górą. Janko po medicalu w środku 9 gema, ciekawe jak to zinterpretują po meczu, sytuacja z punktu widzenia przepisów kontrowersyjna.
Ona właśnie z punktu widzenia przepisów kontrowersyjna nie była, bo lekarz wezwany został na bolącą pachwinę, a nie skurcze. Kontrowersyjne za to jest, czy to było zagranie fair, bo chwilę wcześniej Janka ewidentnie skurcz złapał.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
bart0ssy
Orator
Orator
Posty: 526
Rejestracja: 18 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Top 5 tegorocznych meczów moim zdaniem... Świetny mecz w wykonaniu obu tenisistów. Czapki z głów po prostu. Szkoda tylko, że Tipsa przegrał :/.

Myślę, że ten mecz jeszcze bardziej podkreśla wielkość pierwszej trójki/czwórki męskiego tenisa. To nie reszta jest taka słaba, tylko oni są tacy wybitni.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Czyli Djokovic zgarnia USO? A może pierwszy raz od dawna będziemy mieli 4 różnych zwycięzców WS w jednym roku?
Prezes fanklubu Staśka :D
Vossik
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 wrz 2012, 18:17
Lokalizacja: Jelenia Góra/Katowice

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A mówiłem, że odwrócę zły los i inni sobie pooglądają ;).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Dobry mecz mówicie? Nie oglądałem. Ostatnio zachowuję się jak jakiś leming (wypasiony :)) przed telewizorem - nie ma nazwisk to nie oglądam.
Chyba zacznę trochę Was czytać i oglądać co polecacie ;). W końcu się do czegoś przydacie :::jezor::: :lol:.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Kawał dobrego tenisa nam zafundowali panowie :::gd:::. Niektóre wymiany stały na wyśmienitym poziomie, momentami przypominał się finał z zeszłego roku :).
Obrazek

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”